پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
علاقه به ايتاليا كه تو خون همه ماست ولي بايد شرايط فراهم باشه تا انگيزه به وجود بياد . فعلا حجم كارها بسيار بسيار زياده و واقعا نميشه يه شاخه ديگه هم اضافه كنيم . قطعا بعد از پايان اين كار اگه با موفقيت به پايان برسه كه اميدوارم اين طور باشه در مورد اين كار هم تصميم گيري ميشه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

اگه واقعاً به اون دوران علاقه مند باشید میتونم سایتی معرفی کنم که بازی های تیم ملی ایتالیا در اون سال ها رو کامل آرشیو کرده
ولی خوب تا علاقه ی 100% ای نباشه فایده ای نداره ...

من خیلی دوست دارم برای تیم ملی ایتالیا هم چنین کارهایی صورت بگیره؛
ولی همینجوری که حسن هم گفت فعلا حجم کار بالاست :1:

بخصوص برای من که به جز این طرح کنونی، 2 کار بزرگ دیگه هم دارم آروم آروم انجام میدم !

روز به روز داره به حجم اطلاعاتی و گستردگی انجمن تاریخ اضافه میشه،
فکر کنم همین به تنهایی بزرگی و ارزش این انجمن رو مشخص میکنه و متمایزش میکنه از بقیه فروم !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
حوب سایتت رو معرفی کن دیگه ...

اگه واقعاً به اون دوران علاقه مند باشید میتونم سایتی معرفی کنم که بازی های تیم ملی ایتالیا در اون سال ها رو کامل آرشیو کرده
ولی خوب تا علاقه ی 100% ای نباشه فایده ای نداره ...

معرفی کن

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تاریخ یووه دیگه 114 ساله شده .... پس توی صحه اصلی فوروم اصلاحش کنید...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

همه شکل و روش کار این طرح جدید رو دیدند.
هر کسی که دوست داره کمک کنه به من بگه تا اسمش رو وارد کنم برای لیست بعدی.
اگه نظر و پیشنهادی هم دارید بگید تا این کار به بهترین شکل ممکن انجام بشه.

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
قطعاً من هم مطمئنم شماهایی که اینکارو شروع کردید به تاریخ ایتالی هم علاقه مندید ؛ منظورم قشر عظیم تر فروم بود
در هر صورت این سایتی بود که میخواستم معرفی کنم : http://www.nazionaleitalianacalcio.it

از سال 1930 که ایتالی در جام جهانی حضور داشته ویدئو وجود داره تا همین اواخر ...
من که شخصاً شیره ی سایتش رو کشیدم بیرون و انصافاً فیلم های تک و نابی داره

در مورد حجم کار هم موافقم ولی اگر یه نگاه به روند سرعت انجام کار هم بندازیم ، چندان رضایت بخش نیست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

در مورد حجم کار هم موافقم ولی اگر یه نگاه به روند سرعت انجام کار هم بندازیم ، چندان رضایت بخش نیست

بچه ها اکثرشون توی امتحانات بودند، واسه همین این وقفه ایجاد شد،
امیدوارم دیگه بچه های خوبی باشند :1:
البته خیلی ها (تا اونجایی که من خبر دارم البته) از خیلی وقت پیش آماده کرده بودند مثل امید و مصطفی (که به زودی تاپیکش رو میزنه)،
از این دوستان سپاسگذارم :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من یه چیزی بگم. اینی که میگم فقط به عنوان نظر شخصی، و نظر یک نفره. کلا فقط چیزی بود که حس کردم و گفتم به عنوان یه کاربر مطرح کنم :1: به نظرم انجمن تاریخ خیلی شلوغ شده. موضوع هایی هست که تاپیکی داره که شاید از یک صفحه هم رد نشه در آینده، یا اینکه مسائلی هست که میشه جای زیرمجموعه و انجمن و اینا، تاپیک تاپیک مطرح بشه. نظم فقط به دسته بندی خوب نیست، به حفظ تعادل بین حجم و محتوا هم هست. اینی که میگم خیلی کلی بود، پیشنهاد خاصی هم ندارم یه به صورت موردی هم بررسی نکردم. نظر کارشناسانه هم نیست کاملا حسیه :1: اینکه گاهی حس می کنم بهتره یکم فشرده تر باشه. با تشکر از زحمات و وقتی که می زارید :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

مهم اینه که هدف چی باشه !
من فکر نمی کنم تاپیکی که زیاد پست بخوره یعنی خیلی تاپیک به درد بخور و مفیدی هست، چون اگه اینجور بود الان این همه تاپیک توی آرشیو فروم نداشتیم.

هدف من (شخص خودم رو میگم) اطلاع رسانی دقیق هست، حالا یکی علاقه داره میره می خونه، یکی علاقه نداره و نمیره !
به کسی که علاقه نداره من کاری ندارم، ولی کسی که علاقه داره یه حقوقی هم داره دیگه ! مثلا میشد تمام بازی های یوونتوس در لیگ فدرال رو در یک تاپیک گذاشت.
اون وقت این همه بحثی که شکل گرفته و البته حفظ ترتیب و نظم مسابقات تقریبا غیر ممکن بود و حداقلش این بود که بی نظم بود اونجا.
یعنی اگه من میخواستم مسابفات یکی از سال های یووه رو که نه اول بود و نه آخر ببینم، باید کلی می گشتم تا پیداش کنم.
یه چیزی مثل تاپیک "یورونتوس" که الان شما برای پیدا کردن بازی های اروپایی یووه توی سال 85 باید پائین بالا کنید صفحه رو تا پیداش کنید !

نمیگم انجمن تاریخ سنگین نشده، شده و این بیشتر کار رو برای خود من سخت میکنه؛ ولی دغدغه من اطلاع رسانی و تکمیل کردن پرونده 114 ساله یوونتوس هست.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کار خوبی شروع شده ... سرعتش اصلا مهم نیست ... من به شخصه این پستها رو دنبال میکنم و رضایت دارم ..../ رو معذرت میخوام که اصلا نتونستم ... کمکی بکنم ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

نظرسنجی گذاشتم بخاطر درخواست یکی از دوستان،
اول اینکه این بحث رو قبلا هم داشتیم و همه دوستان متفق القول موافق این شیوه بودند،
حالا من کمی دست نگه می دارم؛ چون از این به بعد هم کلا بازی های لیگی میشه؛ میخوام بدونم با این شیوه ادامه بدیم یا نه ؟!
من خودم به شخصه که موافق شیوه کنونی هستم اما مثل همیشه نظر بقیه برام مهمه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به نظر من كه با همين شيوه ادامه بديم . هم مرتب و منظم هست هم اينكه خيلي صفحه رو اشغال نميكنه ، از پست هاي پر محتوايي كه بعد از ساخت تاپيك ها و همچين در تاپيك هاي يوونتوس و دسته اول و بخش اول داده شده نيز لذت برديم :rainbow: خوشمان امد به خاطر توجهات به كار .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

از فردا یا شنبه ادامه دسته اول شروع میشه و من اولین تاپیکش رو میزنم؛
فقط چون مسابقات یک شکل نیستند و بعضی هاشون اول مقدماتی داره و بعد میره تو لیگ؛ دوستان لطف کنند پستی رو که آماده کردند اول به من پیغام خصوصی کنند، و بعد بهشون میگم که پست کنند؛
ممنون.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مدیریت محترم انجمن تاریخ :1: دلیل کند شدن کاره مسابقات چیست ؟ ایا بعد از عید دوباره از سر گرفته میشه ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

مدیریت محترم انجمن تاریخ :1: دلیل کند شدن کاره مسابقات چیست ؟ ایا بعد از عید دوباره از سر گرفته میشه ؟

آقای نسبتا محترم !
اول اینکه به شما اصلا ربطی نداره توی این مسائل دخالت کنید، دوم هم اینکه با آخرتون باشه که "کبیر" رو بعد برای من به کار نمی بری :1:

دلیل خاصی نداره ! فقط این دو نفری که قرار بود تاپیک جدید رو بسازند یه خورده وقفه افتاد بینشون، که بعد قرار شد من بسازم، من هی مشکل برام پیش میومد و البته تنبلی هم می کردم،
قول میدم به زودی که سرم خلوت بشه برنامه کلی رو بریزم و بهتون بدم، چون امکان داره من تا آخر نباشم.
شرمنده

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

آقای نسبتا محترم !
اول اینکه به شما اصلا ربطی نداره توی این مسائل دخالت کنید، دوم هم اینکه با آخرتون باشه که "کبیر" رو بعد برای من به کار نمی بری :1:

دلیل خاصی نداره ! فقط این دو نفری که قرار بود تاپیک جدید رو بسازند یه خورده وقفه افتاد بینشون، که بعد قرار شد من بسازم، من هی مشکل برام پیش میومد و البته تنبلی هم می کردم،
قول میدم به زودی که سرم خلوت بشه برنامه کلی رو بریزم و بهتون بدم، چون امکان داره من تا آخر نباشم.
شرمنده

:thumbs_up: تو غلط کردی اسب :62: این کار با تو شروع شده با تو هم تموم میشه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

با توجه به ****رینگ فروم، یکی دو تا از بچه هایی که در زمینه تاریخ یووه فعال بودند نمی تونند بیان فروم. اما برنامه کلی رو اینجا میزارم تا شفاف بتونیم درباره تغییر و تحولاتش صحبت کنیم.
تا الان فصل 1912-1911 رو رفتیم.

دسته اول :

فصل 1913-1912 : Drughi
فصل 1914-1913 : GioVanni Agnelli
فصل 1915-1914 : O M I D
فصل 1920-1919 : ADP10
فصل 1921-1920 : omidianno

بخش اول :

فصل 1922-1921 : omidianno
فصل 1923-1922 : O M I D
فصل 1924-1923 : GioVanni Agnelli
فصل 1925-1924 : Drughi
فصل 1926-1925 : ADP10

بخش ملی :

فصل 1927-1926 : O M I D
فصل 1928-1927 : ADP10
فصل 1929-1928 : Drughi

نکته : دوستان omidinno - delpiero1993 - TIFOSI DELLA JUVE - mostafa-juve اگه در ادامه مایل به همکاری باشند می تونند به لیست اضافه بشند و البته دوستانی که قبلا مشارکت نداشتند ولی میخوان که در ادامه کمک کنند نیز فقط کافی هست اعلام آمادگی کنند.

برای بازی های سری آ و سری ب چون امکان تغییر شیوه مکتوب کردن بازی ها هست در آینده اعلام میشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فقط طوري برنامه ريزي كن كه ١٩٨٥ به من برسه :1: ---- من نتم قطع هست اما خب تو خونه از رو saved pages ها كار ميكنم و از صفحه ارسال باسخ هم يه سيو دارم كه كد بدم به متن هام.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
اطلاعیه

میخوام یک گروهی رو جمع کنم که با هم بشینیم و کامل ترین بیوگرافی اساطیر یووه رو بنویسیم، با بیوگرافی میشل پلاتینی شروع می کنیم این کار رو.
برای این کار تا به الان این دوستان اعلام آمادگی کردند :
ADP10 - Bianconero Amore - juventus_farzad - Drughi

روال کار به این شکل هست که من بخشی رو بهتون میدم برای ترجمه (به زبون انگلیسی و در صورت درخواست ایتالیایی)، و شما فقط همون بخش رو ترجمه می کنید.
دوستانی که میخوان در این طرح شرکت کنند لطفا به من پیغام خصوصی بزنند.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بنظرتون میشه واسه جزپه فورینو تاپیک ایجاد کرد و یا به یه شکلی خاصتر ازش یاد کرد .... افتخاراتش فراوونه ..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی