پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از دوستان عاجزانه تقاضا دارم تا موقعی که تاپیک آمارنامه قفل نشده،کس پستی درش نده! اگر اشتباهی توش هست،حتما به من یا بهمن بگید. سپاس

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

یه خواهش :

اگه ممکنه یه نفر ... یه لوتی ... یه جوونمرد ... درباره
Alberto Barberis

البرتو باربریس

که از 1900 تا 1913 توی یووه بوده بیوگرافی جمع اوری کنه و بذاره توی فوروم ..
:thankyou:

درباره کومبی اطلاعات هست توی فوروم ... ولی ... کامل نیست ...
Giampiero Combi

این هم .... توی اولویته ...

از استقبال گرم شما . ممنونم ....... :Facepalm: :20:

حالا که اونها رو انجام دادید :1:....... Umberto Caligaris رو هم زحمتش رو بکشید .....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تا آخر این هفته یه پست دیگه هم به تاپیک آمارنامه ی "یوونتوس" اضافه میشه. در اون پست شما میتونید آمار و ارقام متفرقه ی یووه رو مشاهده کنید. اگر کسی هم هست که میتونه کمکی بکنه با من یا بهمن تماس بگیره سپاسگزارم!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پیشنهاد:

بنظرم ..... تاپیک غنی و مفید یورونتوس ( که به مسابقات اروپایی یووه اختصاص داشت) می بایست ... جای بهتر و قابل دسترستری

واسشش. ...درست بشه .....

اونجا داره خاک میخوره ..... مثل قدیما ...... توی صفحه اول... . چشمک زنش بکن ....

یا هر طرح دیگه ای که به ذهنت میرسه واسش انجام بده .....

http://www.forum.juv...hp?topic=4161.0

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تا آخر این هفته یه پست دیگه هم به تاپیک آمارنامه ی "یوونتوس" اضافه میشه.

در اون پست شما میتونید آمار و ارقام متفرقه ی یووه رو مشاهده کنید.

اگر کسی هم هست که میتونه کمکی بکنه با من یا بهمن تماس بگیره

سپاسگزارم!

کاری که تو داری انجام میدی ... کار سختیه ... فعلا از توان من خارجه که کمکت کنم ... دقت و وقت زیادی میخواد ...

اون دوستم ... هم... هنوز جوابی به سوالاتمون نداده ...

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
یه چیزی؛ می گم تایپک خاندان آنیلی رو به انجمن تاریخ یووه منتقل کنید؛ فکر نمی کنم انجمن تیم یوونتوس خیلی به تایپک خاندان آنیلی ربط نداره؛ بیاد انجمن تاریخ یووه بیشتر حال می ده؛ علی الخصوص این که خود بهمن در اون تایپک فعال ترین عضو بوده و بیشتر مباحث مربوط به تاریخ خاندان آنیلی می باشد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

کاری که تو داری انجام میدی ... کار سختیه ... فعلا از توان من خارجه که کمکت کنم ... دقت و وقت زیادی میخواد ...

اون دوستم ... هم... هنوز جوابی به سوالاتمون نداده ...

محمد جان،اول من بگم از این که ایجاد این تاپیک،باعث شد من بیشتر با تو آشنا بشم بی نهایت،واقعا بی نهایت خوشحالم...
در ثانی روزی که من تصمیم گرفتم این تاپیک رو درست کنم،میدونستم،کار،کار سختیه! ولی عشق است یوونتوس!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

یه چیزی؛ می گم تایپک خاندان آنیلی رو به انجمن تاریخ یووه منتقل کنید؛ فکر نمی کنم انجمن تیم یوونتوس خیلی به تایپک خاندان آنیلی ربط نداره؛ بیاد انجمن تاریخ یووه بیشتر حال می ده؛ علی الخصوص این که خود بهمن در اون تایپک فعال ترین عضو بوده و بیشتر مباحث مربوط به تاریخ خاندان آنیلی می باشد.

زینال، شاید حرفت یه جورایی درست باشه،
منم قبلا همین قصد رو داشتم، ولی خاندان کبیر آنیلی هنوز بالای سر یووه هستند
یعنی فقط مربوط به گذشته نیست و نیستند که بیایم تاپیکشون رو تو این انجمن بیاریم؛

البته برای بیشتر شناساندن افراد مهم این خانواده مثل جیانی (که تاپیک داره)، آمبرتو و ادوارو تصمیماتی دارم و محمد کردی هم قبلا پیشنهاداتی داده بود،
ولی شاید هم اصلا تاپیک خاندان کبیر آنیلی رو منتقل کردم همین جا بعدا :1: مشخص نیست

مرسی از پیشنهادت :3:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

پیشنهاد:

بنظرم ..... تاپیک غنی و مفید یورونتوس ( که به مسابقات اروپایی یووه اختصاص داشت) می بایست ... جای بهتر و قابل دسترستری

واسشش. ...درست بشه .....

اونجا داره خاک میخوره ..... مثل قدیما ...... توی صفحه اول... . چشمک زنش بکن ....

یا هر طرح دیگه ای که به ذهنت میرسه واسش انجام بده .....

http://www.forum.juv...hp?topic=4161.0

جاش که درسته،
ولی به زودی ادامه ش میدم؛
بابت این تاخیر طولانی مدت هم شرمنده ام ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ایا امکان داره واسه بازیکنا ی یوونتوسی تاپیکی ایجاد بشه تا روزانه تولد ها و مرگشون رو بنویسیم... یا به همون ... سبکه .. چنت روز اخیر انجام بدم؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

ایا امکان داره واسه بازیکنا ی یوونتوسی تاپیکی ایجاد بشه تا روزانه تولد ها و مرگشون رو بنویسیم... یا به همون ... سبکه .. چنت روز اخیر

انجام بدم؟

نیازی نیست،
بازیکن های مهم و مطرح تاپیک دارند و در تاپیکشون اعلام میشه،
بازیکن هایی هم که تاپیک ندارند خیلی لزومی نداره حتما روز تولدشون اعلام بشه،

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

اتفاقا ... منظور من یاداوری درباره اونایی بود که تاپیک ندارن ... اونایی که تاپیک مخصوص دارن ... همونجاو

توی همون تاپیک میشه ... بحث کرد ...

بعضیا هم تاپیک ندارن ... مثل ویرجینیو روزتا ... کومبی .... اورسی ... دپترینی ...

یا چندین و چند بازیکن مطرح دیگه ...

که ممکن نیست واسشون تاپیک ایجاد کرد ...چون خیلی قدیمی هستن ... و حرف زیادی نمیشه از اونا زد ....

گفتم شاید اینجوری بشه ... اسمشون رو تکرار کرد ... تا اززندگیشون بیشتر یاد بگیریم ..

خلاصه ... من سعی میکنم ... از اینجور بازیکنا ... توی خاطرات یوونتوس ... اسم بیارم ... یا اگه ازشون ...

پستی هست ... اون پست رو نقل قول کنم ... تا ... یاداوری دوباره ای بشه ...

قربانت ... محمد .. از اصفاهان...

:1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

اتفاقا درباره این مسئله من میخواستم یه حرفی بزنم که هی یادم میرفت،
الان خدا رو شکر این فرهنگ باب شده که تاپیک های "بازیکنان دهه 2000" و "بازیکنان دهه 90" برای بحث هستند و دیگه کسی بیوگرافی و این چیزا نمیزاره که این خیلی خوبه،
امیدوارم کم کم این فرهنگ در "بازیکنان دهه 80" هم باب بشه،

اما دو تاپیک "بازیکنان دهه 70" و "بازیکنان دهه 60 به قبل" فقط شده بیوگرافی ! البته منطقی هم هست، چون به جز مانی ( :1:) دیگه کسی اون موقع ها نبوده و بازی هاشون رو ندیده؛
ولی اگه اونجا هم کم کم بشه بحث راه انداخت هم استقبال بیشتر میشه و هم خوندنی تر میشند .

من فکر میکنم به اندازه کافی بازیکنان تاریخ یووه معرفی شدند، حالا هر از گاهی یکی دو تای دیگه هم معرفی بشند بد نیست، ولی اگه سعی بشه بیشتر بحث کنیم درباره شون فکر کنم بهتره، نه ؟!

باز بقیه دوستان صاحب نظر هم بیان نظر بدند، ممنون میشم.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
البته ... من هم موافقم ... سعی کردم .. که با نوشتن .. بعضی پستها ( مثلا ذکر مسابقات و گلهایی که اونا زدن )و... بقیه رو به بحث بکشم... اما ...!!! ها ها ها .. مثلا درباره کومبی ... وارلین ها ... روستا ... خیلی حرفها میشه زد ... همین سیوری .. دریائیه واسه خودش ..... " " من فکر میکنم به اندازه کافی بازیکنان تاریخ یووه معرفی شدند، حالا هر از گاهی یکی دو تای دیگه هم معرفی بشند بد نیست، ولی اگه سعی بشه بیشتر بحث کنیم درباره شون فکر کنم بهتره، نه ؟! " " درباره این جمله بگم که ... کاملا ...درسته ... مثال : درباره بریو ... این بریو از پر افتخارتین بازیکنان یووه است ... حالا خوب میشه ازش تعریف و تمجید کرد ... حالا که دفاع خوب قحط شده ... ارزش امثال بریو ... بیشتر مشخص میشه ... مثلا شما حسابشو بکنین ... توی زمون بریو ... اونقدر دفاع خوب ... ملی ایتالیا .. داشته که ... بریو ... توی تیم ملی جایی نداشته ... و میشده .. از اسم ... پررنگ و موثر ... بریو ... چشم پوشی کرد ... من هم خواهش میکنم ... بیشتر توی بحثها ... شرکت بشه ... یا مثال دیگه ... ویرجینیو روزتا ( روستا ) ... واسه خودش اقیانوسی بوده ... :1: :2qcmh45: :1: یا من با ذکر سالمرگ یا تولد ... بازیکنا و روشهای دیگه .. میخوام .. بچه ها رو به بحث بکشم.... که البته ... بحثها ... به پیام خصوصی .... با دوستای نزدیک ... منجر میشه ... و به مجامع عمومی کشیده نمیشه ... :sad1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

انجمن مدیران یوونتوس هم ساخته شد.
با کمک امیر به زودی تاپیک های مورد نیاز ساخته می شند.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی پلشتی بهمن :1: من هم از دوستان عاجزانه تقاضا دارم کمی بیشتر تو این انجمن فعال باشند...حیفه به خدا 113 سال تاریخ داشته باشی و اطلاعاتت از این همه اسل فقط دونستن اسم چند تا بازیکن یا تعداد قهرمانی ها باشه. میدونید چرا این آقایون نمیتونن حتی از اسم خلیج فارس صیانت کنن؟؟؟چون از از بالای 3000 سال تاریخ این مملکت بی خبرن و فقط به فکر طولانی تر شدن "والضالــــــــــــــــــــــــــــــــین" شون هستن... سعی کنیم اینجوری نباشیم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

اینقدر بدم میاد از آدم های بدقول ! :1: :1:

لطفا هر نظری دارید بگید، اگه فکر می کنید تاپیکی کم هست و یا نمیدونم هر چیزی که فکر می کنید نیاز هست حتما بگید.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بهمن به من چیزی نمیگه ، وگرنه میدونه میتونم تو هر زمینه ای که بگه کمک اش کنم :1: من خودم که علم غیب ندارم چی میخواد :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این پست بیانکا فوق العاده بود ... در زمان مناسبی هم پرده برداری شد ... پست بیانکا در شان یوونتوس و راوانلی بود ... ای کاش ... مدیریت محترم تاریخ و مسولای ارشد فوروم ... حمایتهای لازم رو از اینجور پستها انجام بدن ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من یه پیشنهاد داشتم برای این انجمن که به دو صورت میشه انجامش داد. الان از سال 2005 این فروم پابرجا بوده و آرشیو قشنگی داره پیدا می کنه. 5 سال تمام مسابقات یووه از دوستانه بگیر تا سری آ و جام حذفی و لیگ قهرمانان تاپیک داشتند و بحث داشتند. برای اینکه این تاریخ قابل استفاده تر بشه میشه لینک بازی های تاریخی، مثل بازی مقابل رئال، بردهای مقبال اینتر و میلان و رم رو، یه جا لینک کرد و در دسترس گذاشت. مثلا میشه صفحه ی اول تاپیک اینتر-یووه بازی های یووه و اینتر رو که توی آرشیو داریم لینک کنیم چه جام حذفی چه لیگ. یا اینکه مثلا میشه یه تاپیک درست کرد، و لیست تمام بازی های موندگاری که توی آرشیو داریم رو توش قرارداد :دی: به نظرم جالب میشه، حالا تا نظر بقیه چی باشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی