پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیلی ستم بود باخت،حالا من فکر نمی کنم که یووه خیــلی سر بود، ولی موافقم که بهتر بودیم در کل! تو صحنه ی ضد حمله ی اونا، من واقعا تعجب کردم از جورجو که نرسید، معمولا تو این جور مواقع سریع بر می گرده، هر چند که سرعت اونا فراتر از سرعت جورجو بود تو برگشت... ضمن اینکه جای کانا خالی! کاناوارو همیشه در مواقعی که میاد جلو هم حتی یه نیم نگاهکی به عقب داره! لگرو خیلی بی پروا دل به دریا زده بود... بوفون هم مردی کرد واقعا! بهترین کار ممکن رو انجام داد، چون هیچ راه دیگه ای نداشت! حتما می خورد اگه اون کار ـُ نمی کرد. چه قیافه ای هم به خودش گرفت موقع اخراج شدن...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من که می گم الان قبل از بازی انتر بدون مربی نمی مونیم !!! دیگه قطعا قطعا از انتر بخوریم بلافاصله اخراجش می کنند !!!! من دیگه واقعا مطمئنم که شکست به اینتر در کوپا پایان پرونده سیاه فرارا خواهد بود !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یوونتوس فقط از لحاظ مالکیت توپ برتر بود اون هم بدلیل وجود سیسوکو بود نه چیز دیگه ، در حملات هم چیزی نداشتیم هیچکدام از حملات یوونتوس برنامه ریزی شده نبود بیشتر روی ارسال ها بوجود می آمد .... از الان بمدت 24 ساعت عزای عمومی اعلام میشه و مدیران به احترام این رکوردشکنی ها سکوت خواهند کرد و فردا همان آش و همان کاسه آقا امیر مطمئنی ما به داوری باختیم ؟؟؟؟ شاید هم حق با شما باشه ولی ما هم برنامه نداشتیم چرا باید کار ما به جایی بکشه که یک روز زمین ، داوری ، مصدومیت ، تماشاگران رو مقصر بدونیم آخه همه چیز مثل روز روشن بود تیم برنامه نداشت

فقط مالکیت توپ نه، کلا چه از لحاظ مالکیت، چه موقعیت گل، چه شوت به دروازه، چه سانتر، چه پاس، چه درصد پاس سالم و... توی آمار بهتر از رم بودیم. تقریبا 100 پاس بیشتر از رم دادیم با صحت بالای 85 درصد، در حالی که رم با حدود 300 پاس و صحت 70 درصدی بود. از لحاظ آماری که برتر بودیم هرچند بازی نسبتا پایاپای بود.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

مهمترین دستاوردهای مستر چیرو فرارا مربی تمام ناشدنی یوونتوس و اسطوره ای که هیچ اثری از یک اسطوره یوونتوس را به همراه ندارد.

- اخراج بازیکن با تعصب یوونتوس بهترین دروازه بان جهان جی جی بوفون( ما تا حالا ندیده بودیم بوفون کارت زرد بگیره چه برسه به اینکه اخراج بشه)

يعني تاسف هم واسه ي شخص تو زياده ها!!!خيلي زياد!!!
يعني وقتي شعورت از فوتبال در حديه كه مياي ميگي آمائوري ِ جنازه رو به روسي ترجيح ميدي،بايد هم بياي يه همچين حرفي بزني...يعني بوفون اخراج ميشه مقصر چيرو هست كه 50 متر اونورتر وايساده،عجب!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

- اخراج بازیکن با تعصب یوونتوس بهترین دروازه بان جهان جی جی بوفون( ما تا حالا ندیده بودیم بوفون کارت زرد بگیره چه برسه به اینکه اخراج بشه)

اين اخراج ربطي به عصبانيت نداشت عزيزم.

همه چيز رو ديگه با هم قاطي نكنين. مدافع جا موند و بوفون هم چاره اي نداشت .

اين چه ربطي داشت به دستاوردهاي چيرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

فقط مالکیت توپ نه، کلا چه از لحاظ مالکیت، چه موقعیت گل، چه شوت به دروازه، چه سانتر، چه پاس، چه درصد پاس سالم و... توی آمار بهتر از رم بودیم. تقریبا 100 پاس بیشتر از رم دادیم با صحت بالای 85 درصد، در حالی که رم با حدود 300 پاس و صحت 70 درصدی بود. از لحاظ آماری که برتر بودیم هرچند بازی نسبتا پایاپای بود.

رضا جان یوونتوس که در طول بازی یک یا دو شوت در چارچوب داشت ، موقعیت خطرناک هم بیشتر از جناحین ساخته میشد که فقط آماوری رو داشتیم حتی الکس هم بارها سعی کرد سر بزنه نتونست ، در مجموع به تیم بهتر که امتیاز نمیدن یووه حتی اگر تا آخر فصل خوب بازی کنه و ببازه فایده ای نداره همین رم با این بازی مزخرف 11 هفته نباخته حالا خودتون مقایسه کنید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

يعني تاسف هم واسه ي شخص تو زياده ها!!!خيلي زياد!!!
يعني وقتي شعورت از فوتبال در حديه كه مياي ميگي آمائوري ِ جنازه رو به روسي ترجيح ميدي،بايد هم بياي يه همچين حرفي بزني...يعني بوفون اخراج ميشه مقصر چيرو هست كه 50 متر اونورتر وايساده،عجب!!!!

ببین امیر جان من برای تفکرات تو احترام قائلم تو هم باید برای تفکرات من احترام قائل باشی.

من به تو و کسی در اینجا توهین نکردم که تو این چنان به من توهین میکنی.- من به درستی پاسخ شما را خواهم داد-

آره آمائوری به صدتا مثل روسی ارزش داره تیم اگه تیم باشه اگر موقعیت بسازه امائوری هم گلزنش هست ولی وقتی تیم به این وضع میفته از دل پیرو هم انتظاری نمیره چه برسه به آمائوری.

آره دیگه مقصر 8 باخت + 2 یوونتوس و تحقیرهاش اصلا چیرو فرارا نیست. وقتی تیم در اوج بی برنامگی هست که ریسه در دفاع به خودش چنان جسارت میده که بیاد و با بوفون تک به تک بشه این مقصرش کیه من هوادارام یا چیرو فرارا که یوونتوس به کل نابود کرد.

نمیدونم چه طور میتونید این چیرو فرارایی که مقصر اصلی نابودی یوونتوس بوده تحمل کنید بابا به این قبله این 8 باختمون در این فصل بود ما این فصل دیگه به لیگ اروپا هم نمیرسیم.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
الکس نا آماده از صدتا آمائوری بهتره,مهاجم باید از تک موقعیت ها استفاده کنه نه از 10 موقعیت یکی.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

ببین امیر جان من برای تفکرات تو احترام قائلم تو هم باید برای تفکرات من احترام قائل باشی.

من به تو و کسی در اینجا توهین نکردم که تو این چنان به من توهین میکنی.- من به درستی پاسخ شما را خواهم داد-

آره آمائوری به صدتا مثل روسی ارزش داره تیم اگه تیم باشه اگر موقعیت بسازه امائوری هم گلزنش هست ولی وقتی تیم به این وضع میفته از دل پیرو هم انتظاری نمیره چه برسه به آمائوری.

آره دیگه مقصر 8 باخت + 2 یوونتوس و تحقیرهاش اصلا چیرو فرارا نیست. وقتی تیم در اوج بی برنامگی هست که ریسه در دفاع به خودش چنان جسارت میده که بیاد و با بوفون تک به تک بشه این مقصرش کیه من هوادارام یا چیرو فرارا که یوونتوس به کل نابود کرد.

نمیدونم چه طور میتونید این چیرو فرارایی که مقصر اصلی نابودی یوونتوس بوده تحمل کنید بابا به این قبله این 8 باختمون در این فصل بود ما این فصل دیگه به لیگ اروپا هم نمیرسیم.

آره دقيقا آمائوري گلزن بي همتايي هست!!!آخرين باري كه آمائوري براي يووه گل زده تو سري آ ميدوني كي بوده؟؟؟ همون بازي با سمپدوريا كه دو تا زد! 11 بازي پيش!به عبارتي 990 دقيقه!!!!يعني تو اين 990 دقيقه آمائوري 20 تا موقعيت گل هم نداشته كه لااقل 3 تا گل بزنه؟؟؟

بعدش هم مگه ريسه جلال اكبري يا مهدي امير آباديه؟؟؟ريسه هم كم بازيكني نيست! تو صحنه ي ضد حمله هم سرعتشو ديدي كه! انقدر ديگه فوتبال ديدي كه بفهمي معني ضد حمله چيه،تو ضد حمله پست بازيكن مهم نيست،مهم سرعت بازيكنه،چيزي كه ريسه داشت!!!

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
خداییش چرت ترین بازیکن آمائوریه حیف از پیراهن شماره 11 چیرو هم که دیگه ورژن ایتالیایی صمد مرفاویه که اصلا دانش مربیگری نداره ببینین الکی خودمون رو گول نزنیم با درصد مالکیت توپ کسی به جایی نرسیده یووه خیلی بیهدف تو زمین کار میکنه و بزیکنا اصلا روحیه برد ندارن اگه همون بازی بایرن چیرو اخراج میشد حالا صدر جدول بودیم ای خاک برسر بلان و سکو من نمیدونم این چیرو که هفته قبلی با میلان گند زد بلا فاصله بهد بازی بتگا اعلام کرد چیرو تا آخر فصل میمونه مثل اینکه جایزه از طرف بتگا گرفته باشه اما حال کردم باگل الکس اگر هم دوئلی بین الکس وتوتی بوده الکس برنده شد فقط گاس هیدینک

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
edit شد

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
فرارا باید فرار کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - گاهی وقت ها شما بیشتر مستحق شکستید، گاهی وقت ها کمتر، ولی فرقی نمی کنه وقتی تنها حقیقت اینه که ما خیلی دورتر از جایی هستیم که باید باشیم. - وقتی به عمکرد تیمم، به تلاش بازیکن هام، به همت و انگیزه ای که دارند و بازی که کردند نگاه می کنم احساس می کنم مستحق بیشتر ازین بودیم. - همچین باختی، خصوصا در زمانی که شما در بحران به سر می برید خیلی دردناک تر میشه. - دلیل دیر اومدن من این بود که می خواستم صحبتی با بازیکن ها داشته باشم و خودمم کمی فکر کنم. در شرایط سخت شما باید مردان سرسختی باشید و بازیکنان من همینطور هستند. - من سالها بازیکن یووه بودم، مدیر بودم در این تیم و حالا مربی هستم، فقط یک چیز در قلب من وجود داره و اونم اینه که با تمام وجود دلم می خواد این ازین وضعیت خارج بشویم. - با مدیرها هفته ی پیش صحبت کردیم، همه ی ما می خوایم تلاش کنیم این وضعیت خاته پیدا کنه و من راهی پیدا خواهم کرد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

فرارا :
و من راهی پیدا خواهم کرد.

تنها راهش :

get out

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

فرارا :

- گاهی وقت ها شما بیشتر مستحق شکستید، گاهی وقت ها کمتر، ولی فرقی نمی کنه وقتی تنها حقیقت اینه که ما خیلی دورتر از جایی هستیم که باید باشیم.
- وقتی به عمکرد تیمم، به تلاش بازیکن هام، به همت و انگیزه ای که دارند و بازی که کردند نگاه می کنم احساس می کنم مستحق بیشتر ازین بودیم.
- همچین باختی، خصوصا در زمانی که شما در بحران به سر می برید خیلی دردناک تر میشه.
- دلیل دیر اومدن من این بود که می خواستم صحبتی با بازیکن ها داشته باشم و خودمم کمی فکر کنم. در شرایط سخت شما باید مردان سرسختی باشید و بازیکنان من همینطور هستند.
- من سالها بازیکن یووه بودم، مدیر بودم در این تیم و حالا مربی هستم، فقط یک چیز در قلب من وجود داره و اونم اینه که با تمام وجود دلم می خواد این ازین وضعیت خارج بشویم.
- با مدیرها هفته ی پیش صحبت کردیم، همه ی ما می خوایم تلاش کنیم این وضعیت خاته پیدا کنه و من راهی پیدا خواهم کرد.

واقعا ادبیات فوق العاده ای داره تو مصاحبه هاش!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

واقعا ادبیات فوق العاده ای داره تو مصاحبه هاش!

نمی دونم مسخره کردی یا جدی گفته، ولی یه بار گفتم، کاش نصف شعوری که داره دانش مربیگری داشت! خیلی شخصیتش رو دوست دارم. حیف که از لحاظ فنی کم آورده.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

يكي از خصوصيات ِ فرارا اين هست كه خوب بلده با كلمات بازي كنه سخنران ِ خيلي ماهري هستش انصافا

اميدوارم بتونه روحيه رو به تيم برگردونه.

من قبل بازي هم گفتم آره شخصيت خوبي داره اما تو مربيگري همه چيز شخصيت نيست و حرف زدن

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال
ای کاش بازیهای یووه حداقل از تلویزیون ایران پخش مستقیم نمیشد توی این وضعیت ... اگر دقت کنیم می بینیم که یووه هم در زمان رانیری تیمی بود که در ضد حملات بسیار قدرتمند ظاهر میشد و الان هم تقریبا همون شیوه و شکل بازی رو در رم می بینیم ... این حرف من تکراریه ولی واقعا یووه بجز کیه لینی مدافع بدرد بخوری نداره و متاسفانه این موضوع باعث شده که مخصوصا در ضد حملات ،تیمی بسیار شکننده باشه و شما نگاه کنید ما چند تا بازی رو روی ضعف خط دفاعیمون از دست دادیم ... فکر میکنم اگر گروسو که تنها کار مهمش توی این چند تا بازی اخیر این خطای پنالتی بود در زمین نبود یووه بازنده از بازی بیرون نمیومد ... من اگر جای فرارا بودم و یووه توی این وضعیت و شرایط قرار داشت وقتی تیمم 1 بر 0 از تیم حریف جلو ئه از دقیقه 60 به بعد تیم رو میکشیدم عقب چون این رم 10 روز دیگه هم توی جریان بازی گل بزن نبود ولی متاسفانه یووه بااینکه مشخصه در کار تهاجم ضعیفه حتی نمی تونه با یک استراتژی درست در جریان بازی از پیروزی یا لااقل از تساویش حراست کنه که این حداقل کاریه که میشه از سرمربی و کادر فنیش انتظار داشت . من در مورد فرارا و وضعیتش دیگه حرفی نمی زنم چون حداقل از نیم فصل به بعد ادامه این وضعیت اسفناک و ادامه اش رو از چشم مدیریت بی کفایت تیم میدونم . فقط دلم کبابه برای الکس و بوفون که باید این بی لیاقتی هارو تحمل کنن .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
واسه خنده بد نيست :laugh3:

[img width=480 height=318]http://cache.daylife.com/imageserve/03LwbPH5ZEarR/610x.jpg[/img]

نوشته اینترنت برای توتی، Ilary (زنه توتي)برای همه. :laugh3: :laugh3:

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

نمی دونم مسخره کردی یا جدی گفته، ولی یه بار گفتم، کاش نصف شعوری که داره دانش مربیگری داشت! خیلی شخصیتش رو دوست دارم. حیف که از لحاظ فنی کم آورده.

نه جدی گفتم!
واقعا کیف کردم از ادبیاتی که به کار برد!حقیقتا خیلی قشنگ صحبت میکنه!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی