پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-3 میلان ( هفته نوزدهم سری آ ) - یادواره روبرتو باجو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
272 پاسخ برای این موضوع

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ولی تو این بازی بزرگ بار کانا بیشتره ! امار دقیق ندارم که کدوم بیشتر باسه یووه بازی کردن اما رو حساب تجربه به نظرم کانا بهتره

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
علی رقم رابطه محترمانه ای که به وجود آمده بعید میدونم تیفوسی های یووه در ایتالیا هنوز علاقه قلبی عمیقی به کانا داشته باشند . در نبود اله و بوفون و دیوید گزینه ای مناسب تر از جورجو برای بستن بازوبند نداریم .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا هم جورجو لياقت كاپيتاني يووه رو داره.بازيكني كه يه بار تيمو ترك كنه نشون ميده كه 100% به تيم وفادار نيست و فرق بازيكناني مثل:پاول و الكس و بوفون با اين بازيكنا همينجاست.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خيلي مهمه که امشب بتونيم بتونيم ميلان رو ببريم، هرچند که کار سختي به نظر مي رسه با شرايط فعلي. اگه نتونيم خيلي ديگه فاصله مي گيريم از کورس... من با وجود اينکه 4411 رو بد نديدم، ولي تو اين بازي بعيد مي دونم خيلي بتونه کارامد باشه. اول اينکه بايد فوکوس رو بذاريم رو حمله از جناحين ولي با نبود کاسرس که خيلي حرکتاي تند و تيزش کمکمون مي کرد، يه کم کار سخت مي شه تو اين سيستم چون خيلي نمي شه رو حسن حساب کرد. واسه گوش چپ هم، حيف شد واقعا که سبا مصدوم شد، ولي دچليه هم خوب مي تونه از پسش بربياد... ولي يه نکته اي که وجود داره و من ـُ مجبور مي کنه که بيشتر به 4312 فکر کنم، فورواردامونه. حضور الکس خيلي مهمه. تو يه چنين بازي هاي حساسي، خيلي تو تخريب روحيه ي حريف اثر مي ذاره، ضمن اينکه روحيه ي تيمي خودمون هم ميره بالاتر. و چه بسا که بتونيم ضربه آزاد بگيريم و الکس با يه ضربه آزاد کارشون ـُ تموم کنه... به هر حال نکته اي که واضحه اينه که آمائوري نبايد تک باشه. چون جدا کار خاصي نمي کنه، نمي گم بازيکن بديه ولي هميشه يه نفر رو مي خواد کنارش. بازي آما بيشتر تو به هم ريختن خط دفاع حريف و ايجاد کردن موقعيت و فضاي خالي واسه يارش به چشم مي خوره تا گل زني مستقيم. البته جدا از اون بازي هاي اولش تو يووه که گل هم مي زد... الکس هم که نمي تونه تک باشه... من اين ـُ ترجيح مي دم کلا: گروسو-جورجو-کانا-گريگرا مارکيزيو-ملو-پولسن ديه گو امائوري-الکس

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب گویا الکس بازی نمیکنه؛من بر حسب تجربه ترجیح میدم گرانده فابیو کاپیتان باشه اما سابقه ی جورجو تو یووه بیشتره

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
از همه شواهد و قراعن ( نداشتنن دیوید و احتمال بالای نیمکت نشینی اله ) اینطور بر میاد که با یک مهاجم بازی میکنیم .و اینم امکان استفاده از 4-3-1-2 یا حتی 4-4-2 را منتفی میکنه .در نبود سبا و کامو هم نمیشه از 4-2-3-1 استفاده کرد .( مگر اینکه دی چلیه را ببریم چپ و حسن را بیاریم راست ! ) دستمون برای مانوور دادن و بیان احتمالات اصلا باز نیست و منم هیچ نقشه ای به نظرم نمیرسه که بهتر از اون 4-4-1-1 باشه که رضا در صفحه قبل ترسیم کرده بود. :rose: ولی میلان...خب اونها الان در 4-3-3 جا افتادند و در تداوم روند صعودیشون تیم خوب و هماهنگ و کم نوسانی شدند .در مقابل تیم ما که نصف کرک و پرش ریخته و تیم سریعی هم محسوب نمیشیم نقطه ضعف عمده ای ندارند به جز ضریب بالای اشتباهات مدافعان جناحیشون و سوتی های گاه و بی گاه دیدا ( که بعد از اون بازی در سانتیاگو برنابئو دوباره احیا شده و بازی با کیفیت ازش کم ندیدیم ) در نبود پاتو میشه به اینکه میلان هم تیم سریعی نیست و احتمال جا موندن مدافعانمون پایینه امید داشت . بکام هم متاسفانه به موقع نازل شده و جای سیدورف را در خط میانی میگیره ( البته با خصوصیاتی متفاوت ) در نوک خط حمله هم به احمال قوی در طی 80 دقیقه ابتدایی شاهد حضور بوریلو و در طول 10 دقیقه پایانی هونتلار خواهیم بود .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

خب گویا الکس بازی نمیکنه؛من بر حسب تجربه ترجیح میدم گرانده فابیو کاپیتان باشه اما سابقه ی جورجو تو یووه بیشتره

اصلاً مهم نیست که چه کسی کاپیتان باشه ولی در کل کیه لینی کاپیتان هستش همونطور که قبلاً هم چند باری بازوبند رو بسته . مهم اینه که کنار جورجو یه کاپیتان بزرگ هستش که خیلی کمکش میکنه برای انجام وظایف . ولی در کل چیزی که دارید در موردش صجبت میکنید یه مسئله پوچ هستش چون مثل این میمونه که الکس بازی نکنه و یکی بگه که بوفون کاپیتان هستش یا کامو !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
از دید من اگه با همون سیستم پارسال که 4 تا به میلان زدن بازی رو شروع کنن موفقیت دور از دسترس نیست ! بی شک حضور دلپیرو در کنار آمائوری خیلی موثرتره تا آمائوری بعنوان تک مهاجم استفاده بشه !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من همه چیز چیرو رو میتونم تحمل کنم غیر از اینکه به الکس بازی نده و به امائوری بازی بده مگه الکس مصدومه؟

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نه خیلیم سالمه ! منم نمی دونم وقتی خود الکس میگه شرایط خوبی دارم چرا می گن آماده نیست ! شیث رضایی که نیست حرف الکی بزنه ! به الکس باید فرصت بازی بدن تا آهسته آهسته بیاد رو فرم اینجوری بازی نکنه تا صد سال دیگه هم چیرو می ذارش رو نیمکت!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
تازه اگه الکس نباشه با اون سه تا ضربه آزاد زن اونا و نبود بوفون که میمیریم لا اقل الکس باشه که ماهم با دیگو یه حرفی تو ضربات آزاد بزنیم

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب عزیزان.....امروز از طریق اینترنت دانشگاه :blum:+ اینترنت محل کار :biggrin: + کافی نت ( الان ) :sorry:در خدمتتون بودم و چون نمیتونم هیچ کدوم از اینها را ببرم خونه....هر نتیجه ای که شد ...عجالتا خدانگهدار تا فردا صبح :goog: فوررررررررررررررررررررررررررزا یوووووووووووووووووووووووووووووه :onesmiley2:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

به امـــــــيـــــــــــــد تــــكــــــــرار

:دی:

[img width=480 height=260]http://www.imageurlhost.com/images/z790p7h6lv7c3lht02f.jpg[/img]

ياد باد آن روزگاران،ياد باد

تصویر

:heartbreaking:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فعلاً با توجه به برد ناپولی به رده چهارم سقوط کردیم . اگر نتونیم حداقل امتیاز رو از بازی بیاریم تو همون رده چهارم خواهیم موند .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
یکی ترکیب احتمالی رو نشون بده بچه ها امشب راستمون تعطیله گریگرا که در حد لیگ امارات هم نیست در برابر رونالدینیو قرار میگیره وای خدا رحم کنه من که ترجیح میدم لگرو تو اون پست بازی کنه حمله هم که با حضور امائوری راهی از پیش نمیبریم امائوری بیشتر دوندگی میکنه تا کار مثبت چپمون هم که مثل همیشه ضعیفه و نباید انتظار کاره خاصی ازش داشته باشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیزی که من رو نگران می کنه اینه که یووه روی سانتر افتضاحه و میلان بکهام و رونالدینیو رو داره !!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

یکی ترکیب احتمالی رو نشون بده

یووه- منینگر-کانا-کیلینی-گروسو-گریگرا-حسن-ملو-پولسن-مارکیزیو-دیگو-امائوری

مبلان-دیدا-اباته.نستا.سیلوا-انتونینی-گتوسو-پیرلو-امبروسینی-بکهام.رونالدینیو-بوریلو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یووه- منینگر-کانا-کیلینی-گروسو-گریگرا-حسن-ملو-پولسن-مارکیزیو-دیگو-امائوری

احتمالی نیست دیگه البته، این ترکیب قطعی اعلام شدست.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

احتمالی نیست دیگه البته، این ترکیب قطعی اعلام شدست.

من بیشتر اطلاعاتی که میدم از شبکه های رای و مدیاست هست و از یک روز قبل از بازی تا زمان بازی ترکیب رو مینویسن این ترکیب از دیروز تاحالا تغییر نکرده.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بازی رو خوب شروع کردیم ولی متاسفانه بعد از گل هیچ برنامه ی خاصی نداشت تیم! فکر می کردم حمله کنیم ولی اصلا انگار نه انگار! دیه گو خیلی خوب بود ولی ملو و امائوری رو هرچی از دهنم در اومد نثارشون کردم هرچند امائوری موقعییت چندانی نداشت ولی بدجوری رو اعصابه! ملو هم که مقصر اصلی روی گل بود! تیم کماکان از بی برنامگی رنج میبره!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی