پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-3 میلان ( هفته نوزدهم سری آ ) - یادواره روبرتو باجو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
272 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
انصافا هر 3 تا گلی که خوردیم الکی بودن...یکیشون درست و حسابی نبود همش رو اشتباه دفاع و دروازه بان خودمون بود که گل خوردیم دیگه صحبت از اینکه کی مقصر باخته فایده ای نداره باید جلوی ادامه این روند رو گرفت

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اگه گوش تو یه خورده تیز تر میکردی نکته ها و فریاد های چیرو رو میشنویدی !!!

همین که تو شنیدی کافیه!!!

برو به امضات برس که از همه واجب تره!!! من نمیدونم شما به چیرو فرارا دوست دارید یا به یوونتوس؟؟؟؟

خب این چه سوالیه معلومه فرارا، اگه فرارا یوونتوس به سری بی ببره بازم حمایتش میکنید چون یوونتوسی نیستید! مثل من یک باخت یوونتوس کلا زندگیتون تحت تاثیر قرارا نمیده،
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان من دیشب سایت نیومدم چون میدونستم اینجا چه جوی داره !!!

من همین حالا رسما از دست رفتن اسکودتو را اعلام میکنم!!! و این درحالی هست که یوونتوس در آستانه از دست دادن کوپا ایتالیا قرار دارد!!!

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
آقا حسین نمیشه با سایت یوونتوس و باشگاه گفت و گو کنید و بگید در این جا همه ناراضی هستند تا شاید حداقل 1 درصد فرارا رو برکنار کنند لطفا ازتون خواهش میکنم به خاطر یوونتوس این کار رو بکنید ======================================== عالم و آدم دارن ما رو تحقیر میکنند آخه چه وضعشه Giorgio Chiellini: This Is Not The Real Juventus Juventus Fans Set Fire To Section Of Stadio Olimpico After Milan Humiliation فقط گریه کنید که همه تحقیرمون میکنند بابا آخه چه وضعشه

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

آقا حسین نمیشه با سایت یوونتوس و باشگاه گفت و گو کنید و بگید در این جا همه ناراضی هستند تا شاید حداقل 1 درصد فرارا رو برکنار کنند لطفا ازتون خواهش میکنم به خاطر یوونتوس این کار رو بکنید
========================================
عالم و آدم دارن ما رو تحقیر میکنند آخه چه وضعشه

Giorgio Chiellini: This Is Not The Real Juventus

Juventus Fans Set Fire To Section Of Stadio Olimpico After Milan Humiliation

فقط گریه کنید که همه تحقیرمون میکنند بابا آخه چه وضعشه

این دوستمون راست میگه!
منم چند وقت پیش میخواستم بگم یه نامه ای چیزی براشون بفرستین!
اگه بشه بفرستی که عالیه
فقط نظر هواداری یوونتوس ایرانو بهشون بگین

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

آقا حسین نمیشه با سایت یوونتوس و باشگاه گفت و گو کنید و بگید در این جا همه ناراضی هستند تا شاید حداقل 1 درصد فرارا رو برکنار کنند لطفا ازتون خواهش میکنم به خاطر یوونتوس این کار رو بکنید
========================================
عالم و آدم دارن ما رو تحقیر میکنند آخه چه وضعشه

Giorgio Chiellini: This Is Not The Real Juventus

Juventus Fans Set Fire To Section Of Stadio Olimpico After Milan Humiliation

فقط گریه کنید که همه تحقیرمون میکنند بابا آخه چه وضعشه

من با این نامه موافقم ولی در صورتی که توش از مدیرا انتقاد بشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

همین که تو شنیدی کافیه!!!

برو به امضات برس که از همه واجب تره!!! من نمیدونم شما به چیرو فرارا عاقه دارید یا به یوونتوس؟؟؟؟

خب این چه سوالیه معلومه فرارا، اگه فرارا یوونتوس به سری بی ببره بازم حمایتش میکنید چون یوونتوسی نیستید! مثل من یک باخت یوونتوس کلا زندگیتون تحت تاثیر قرارا نمیده،
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان من دیشب سایت نیومدم چون میدونستم اینجا چه جوی داره !!!

من همین حالا رسما از دست رفتن اسکودتو را اعلام میکنم!!! و این درحالی هست که یوونتوس در آستانه از دست دادن کوپا ایتالیا قرار دارد!!!

شما تو جایگاهی نیستی که بگی کی طرفدار واقعی هستش یا کی غیر واقعی ! یعنی هیچکس نمیتونه همچین نظری بده . کلاً چند جایی این حرف رو زدی و نمیدونم چه اصراری داری خودت رو خیلی متعصب و طرفدار واقعی نشون بدی ، برای اینکار هم هر کاری میکنی حتی توهین ! راه های بهتری هم برای اثبات علاقه و تعصب هستش .

بهتره هر کسی جایگاه خودش رو بدونه که مشکلی پیش نیاد ، اینو با همه بودم حتی خودم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شما تو جایگاهی نیستی که بگی کی طرفدار واقعی هستش یا کی غیر واقعی ! یعنی هیچکس نمیتونه همچین نظری بده . کلاً چند جایی این حرف رو زدی و نمیدونم چه اصراری داری خودت رو خیلی متعصب و طرفدار واقعی نشون بدی ، برای اینکار هم هر کاری میکنی حتی توهین ! راه های بهتری هم برای اثبات علاقه و تعصب هستش .

بهتره هر کسی جایگاه خودش رو بدونه که مشکلی پیش نیاد ، اینو با همه بودم حتی خودم !

درسته من در این جایگاه نیستم ولی خودتون میبینید!! وقتی تیم %100 در بحران هست لیگ از دست داده لیگ قهرمانان در مرحله گروهی حذف شده، تا اخر نیم فصل اول 7 باخت + باختهای لیگ قهرمان 9 باخت میده و همه همه هم میدونند مشکل اصلی تیم فرارا هست!!!

میاد و اینجوری از مربی تیم حمایت میکنه!!! شما بگید چه اسمی میشه روی این فرد و این عمل گذاشت!!!

دیگه خونم به جوش اومده، کارد به استخون رسیده، دیگه نمیتونم ببینیم و بی تفاوت باشم!!!

یک مربی یوونتوس به باد داده ولی بازهم یک عده همانند طرفداران نراتزوری میان و با ما اینجوری میکنند!!!!!!!! یک سری به تاپیک نراتزوری بزنید، فقط نظاره گر باشید که کارهایی که اوتا میکنند با این عده مو نمیزنه!!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به هر حال شما اینجا فقط می تونی مسئول عملکرد خودت باشی نه اعتقاد و حمایت و اعمال افراد دیگه شما می تونی اینجا که از اسمش مشخصه مکانیه واسه گفتگو واسه ابراز نظرات مرتبط با هر موضوع اظهار نظر کنی نه اینکه اسم روی کسی بذاری و موضع بگیری در مقابل هر صحبتی شما چه بی تفاوت باشی و چه نباشی کاری به جز بحث و گفتگو از دستت بر نمیاد اگه فکر می کنی واکنش این بی تفاوتی تاثیری در روند نتیجه گیری تیم داره کاملا ً اشتباه می کنی و باید کانال دیگه ای رو واسه این انتقال پیدا کنی

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

درسته من در این جایگاه نیستم ولی خودتون میبینید!! وقتی تیم %100 در بحران هست لیگ از دست داده لیگ قهرمانان در مرحله گروهی حذف شده، تا اخر نیم فصل اول 7 باخت + باختهای لیگ قهرمان 9 باخت میده و همه همه هم میدونند مشکل اصلی تیم فرارا هست!!!

میاد و اینجوری از مربی تیم حمایت میکنه!!! شما بگید چه اسمی میشه روی این فرد و این عمل گذاشت!!!

دیگه خونم به جوش اومده، کارد به استخون رسیده، دیگه نمیتونم ببینیم و بی تفاوت باشم!!!

یک مربی بی غیرت یوونتوس به باد داده ولی بازهم یک عده همانند طرفداران نراتزوری میان و با ما اینجوری میکنند!!!!!!!! یک سری به تاپیک نراتزوری بزنید، فقط نظاره گر باشید که کارهایی که اوتا میکنند با این عده مو نمیزنه!!!!!!!!!

دوست عزیز مگه عامل باخت یووه بچه های فرومن؟! شما شاید با یکی دیگه بحثت شده باشه الان و به منم ربط نداشته باشه ولی چون این قضایا داره تو تاپیک عمومی اتفاق میفته نظرمو میگم! ما نباید منتظر باشیم تا یکی یه حرف زد بپریم خرشو بگیریم که! هر کی حق داره نظر بده ولی بحث توهین از نظر دادن جداست به خدا!!!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تو این چندتا بازی که از یووه دیدم یووه اصلا (یعنی در کل اصلا هیچ) برنامه ای برای حمله نداشت وقتی با بایرن بازی داشتیم وقتی عقب افتادیم عوض حمله داشتیم دفاع میکردیم درست مثل بازی با پارما یا میلان یووه حتی از تیم هایی مثل بیرمنگام و اورتون و مایورکا هم بی برنامه تر بود چون تو این چند بازی بیشتر از 10 دقیقه (تو کل 90 دقیقه ) بیشتر نتونست حمله کنه اوضاع تیم یووه الان از مرز بحران گذشته و به فاجعه رسیده دیگه باید از چیه چیرو حمایت کرد اگه قشنگ بازی میکرد یه چیزی ولی مشکل اینجاست که اصلا یووه بازی نمیکنه من که توی این فصل هیچ بازی قشنگی از یووه ندیدم (حتی بازی با اینتر که بردیم) تیمی که تا میره تو زمین با 9 نفر دفاع میکنه و با 1 نفر می خواد حمله کنه چیکار باید کرد باید به تیم فرصت داد تا درست بشه؟ از هر تیمی کوچیک(باری) - بزرگ(میلان) - ضعیف(کاتانیا) - قوی (بایرن) باختیم اونم با چه نتایجی 3-1 4-1 3-0 تا کی باید این نتایجو تحمل کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا باید به فرارا فرصت داد یا مشکل جایه دیگست اگه مشکل چیز دیگه ای است به ما هم بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
من نمیدونم چرا شما هی میاید بهم دیگه گیر میدین ؟!!!! این فصل تموم شدست برای یووه اینا هم همون حرفاییه که بعد از بازی با بایرن و با هر باخت یوونتوس اومدین بهم دیگه زدین ! یکی مخالف فراراست یکی هم موافق ! خسته نشدین؟ آقایون یه حرف تازه رو کنین ! من خودم مخالف فرارا هستم اما حرف رو یه بار میزنن حالا هی بیاید اینجا با هم کل کل کنید ببینید چی میشه ! نتیجش هم غیر خرد کردن اعصاب همه بچه های فروم نیست !

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیلی جالب بود واقعا دیشب. من امروز فیزیک امتحان داشتم، فقط فرمولا رو نگاه کرده بودم، کتاب رو گذاشتم واسه آخر شب که تعریفیا رو هم یه گذری از روش داشته باشم، ولی دیگه گفتم بی خیال، نشستم بازی رو دیدم...

يه هافبك آماده هم كه داشتيم از دستمون پريد،پولسن واقعا تا وقتي تو زمين بود خيلي خوب كار كرد

خب حرف خاصی که در مورد بازی ندارم، ولی یه نکته ای هست، اینکه فرارا دقیقا همون موقع که فهمید باید چی کار کنه و مطمئن شد که از آمائوری بخاری بلند نمی شه و خواست سیستم رو به 4312 تغییر بده شانسمون زد و پولسن مصدوم شد که باز گند خورد و.... البته پولسن هم تقصیر خودشه، من واقعا نمی فهمم چرا انقدر مشتاقه خودشو مصدوم کنه، این چه حرکتی بود آخه؟؟!

@ امین ویالی: شما بین دو نیمه خوابت برد، من "وسط" نیمه دوم یه چرت 10 دقیقه ای زدم...!!

بازیکنای میلان تو اوج خودشون نبودند که ما اینجوری باختیم. چهره ی درمانده و عصبی چیرو، لبخندای تلخ الکس...فقط من تعجبم ازینه که گیریم چیرو افتضاح، خود بازیکنا دیگه در این حد نباید باشند! اینکه تیم این همه مدت طولانی تحت فشار و زیر بار حمله ی میلان قرار بگیره و همه فقط می زدند زیر توپ و در مواقع دیگه هم توپ بلوکه میشد، کلا کسی نمی خواست انگار از این فشار بکاهه...هیچ کس به اندازه ی کافی خوب نبود، همه همچنان "وحشت زده" بازی می کردند! این کاملا پیدا بود...
رونالدینیو یه انسان عقده ای به تمام معناست! جلف! پیف پیف! با اون حرکتای بعد گلش... :| قیافه ی گتوزو وقتی داشت به داور اعتراض می کرد،تعویض شد و دست داد با داور شبیه قیافه ی معلم فیزیک ما شده بود وقتی که قسمت تعریفای ورقه ی منو میبینه. قیافه معلممون هم تو این جور مواقع یه جوری می شه که انگار باصطلاح A pile of shit گذاشتی جلوش... من واقعا دارم متاسف می شم کم کم...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
هرچی رکورد داشتیم تو این چندین ساله فرارا زد درب و داغونش کرد بابا یکی به این بابا بگه بیا برو سنگین تره چیرو وای بر تو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی