پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-3 میلان ( هفته نوزدهم سری آ ) - یادواره روبرتو باجو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
272 پاسخ برای این موضوع

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
منم ترجیح میدم یووه با این شیوه بالا ( 4-3-1-2) بازی کنه !!! مطمئنن اگه فرارا بخاد جلوی تیمی مثل میلان که بازیکنایی مثل پیرلو / سیدورف / بکهام و آمبروسینی رو تو خط هافبک داره با دوتا هافبک دفاعی بازی کنه ضربه میخوره !! بخصوص اینکه نه پولسن نه ملو هیچ کدوم 100 آماده نیستن / به نظرم بهترین دفاع مقابل تیمی مثل میلان با این شرایط حملست !!! و وجود الکس تو این بازی همونطور که بچه ها گفتن خیلی ضروری و امیدوارم که فرارا بهش بازی بده !!! فقط حیف که این بازی کاسارس رو نداریم آخه با سرعتی که داشت و نفوذایی خوبی که میکرد میتونست یه زوج خوب با حمیدزیچ تو سمت راست درست کنه !!!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
نظرتون در مورد 4-1-4-1 چیه؟ گروسو-کاناوارو-جورجو-گریگرا پولسن دیگو-مارکیزیو-ملو(با وجود بازی بدش)-الکس آمائوری

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با این وضعی که من دارم میبینم و اون بازی که 3 روز پیش کردن عقل و منطق میگه این بازی رو می بازیم اما تعصبم اجازه نمیده بگم به میلان می بازیم. بازی نکردن الکس یه سوال شده برای من وقتی که بقیه خوب نیستن چرا الکس باید نیمکت نشین باشه؟ این بازی فراتر از بازیهای قبلیه و به بازیکنی مثل الکس نیاز هست. این بازی رو اگه ببازیم دیگه دستمون به دومی هم نمی رسه. نبود بوفون و کامورانزی و ترزگه و مصدومیت جوینکو کار رو مشکل کرده. امائوری هم که امیدی به گلزنیش نیست... چی می مونه دیگه؟ یه مساوی هم بگیریم خوبه که اختلاف امتیاز بیشتر نشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پولسن قطعاً باید بازی کنه و بازی هم خواهد کرد . تقابلش با گتوزو هم دیدنی خواهد بود ! کلاً پولسن میتونه خیلی برای مهار هافبک های میلان موثر باشه . یعنی اگر قرار باشه الکس بازی کنه ، احتمالش بیشتره جای حمیدزیچ باشه حتی اگر دیاموند بازی کنیم که در این صورت پولسن بال راست میشه ، وظیفه ای که بارها در ابتدای فصل داشته . ضمناً میلان مدافعین کنارش خیلی نوسان دارن و کلاً تو کارهای دفاعی خیلی خوب نیستند . آباته که ذاتاً دفاع کناری نیست و پست تخصصیش وینگر-فوروارد هستش که فعلاً دفاع راست میلان بازی میکنه . اینطرف هم آنتونینی هرچقدر تو حملات خوبه تو دفاع خیلی خوب نیست ولی خیلی خوب نفوذ میکنه و میتونه برای گریگرا دردسر ساز بشه . البته باید دید وضعیت اودو و کالادزه برای بازی چگونه خواهد بود چون اگر برسند احتمالات تغییراتی در کناره های دفاع میلان هستش . یه چیز دیگه اینکه یاد سال پیش افتادم که دچلیه جای ندود مصدوم به بازی اومد و ستاره زمین بود . دچلیه ارزش بیشتری برای اعتماد به عنوان وینگر رو داره و رو این حساب امیدوارم که چیرو ازش استفاده کنه چون زوجش با گروسو بنظر موفقیت آمیز خواهد بود .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظر این بازی جنگ هافبک هاست ایا ملو که یکی از ستاره های ضعیف لیگ لقب گرفته به همراه پولسن و دیگو و شایدم مارکیزیو یا ...... میتونن از پس هافبک های میلان بر بیان ؟؟؟؟؟؟؟

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
این بازی مثل بازی با اینتر میمونه که هیچکدوم انتظار برد نداشتیم,حداقل میشه پیش بینی کرد که ملو از بازی های قبل بهتر بازی میکنه,دیگو هم خیلی میخواد خودی نشون بده.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس - آث میلان
هفته ی نوزدهم سری آ .... یکشنبه 10 ژانویه 2010 ساعت 23:15 بوقت ایران
داور : آنتونیو داماتو
ورزشگاه المپیک تورین .... ظرفیت 27500 .... آخرین بازسازی ورزشگاه در سال 2005 صورت گرفته است.

دو تیم در مجموع (201) بار به مصاف هم رفته اند که حاصل کار یوونتوس (70) برد ، (61) باخت و (70) تساوی بوده است.
در کالچو دو تیم (148) بار به مصاف هم رفته اند که یوونتوس (51) برد ، (44) باخت و (53) مساوی بدست آورده است.
در تورین دو تیم (74) بار به مصاف هم رفته اند که (34) برد ، (19) باخت و (21) تساوی حاصل کار یوونتوس بوده است.

در طی 201 بازی یوونتوس (284) گل زده است در حالی که (270) گل نیز دریافت کرده است.

یوونتوس : کاسرس بدلیل محرومیت و بوفون ، کامورانزی ، تره زگه ، جیووینکو ، یاکوینتا بدلی مصدومیت و سیسوکو نیز بدلیل شرکت در جام ملتهای آفریقا غایب خواهند بود.
آث میلان : زامبروتا ، پاتو ، سیدورف هرسه بدلیل مصدومیت میلان را همراهی نخواهند کرد.

یاکوینتا به بازی میلان نمیرسه ، چیرو در کنفرانس خبری اعلام کرد که ویچنزو یاکوینتا تنها دو جلسه تمرین کرده و برای این بازی آماده نیست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Chiellini
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Del Piero
Amauri
Chimenti
Manninger
Zebina
Poulsen
Grygera
Diego
De Ceglie
Tiago
Legrottaglie
Rossi
Immobile

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - در بازی مثل این باید میلان رو در زمین محدود کنیم تا فرصت انجام کارهای تکنیکی و تاکتیکی پیدا نکنه. - میلان مسیری برعکس ما رفت، در ابتدای فصل اونها اعتمادشون رو جمع کردند و حالا نتیجه می گیرند، ما در اول فصل نتیجه گرفتیم و حالا اعتمادمون رو از دست می دیم. - حالا در جدول تقریبا امتیازی مشابهی داریم ولی ما رودروی تیم بسیار عالی و آماده قرار داریم. - دیگه نمی خوام بگم این بازی مثل یک فیناله، هربار این جمله رو گفتم برام بد اقبالی آورد. میگم این یه بازی بسیار سطح بالاست که خیلی منتظرش بودیم. - برای موفقیت لئوناردو خوشحالم، اون حتی در بدترین شرایط آرام بود و حالا هرچیزی که داره بدست میاره حقشه. البته اون خوشبختانه زیاد بازیکن هاش مصدوم نمی شدند ! - هنوز حس می کنم باشگاه به من اعتماد داره و آگاهم که این اعتماد با نتیجه گرفتن رابطه ی مستقیم داره. - ازونجایی که تیاگو رفت من درخواست یک هافبک کردم که مدیران یووه به این مسئله خواهند پرداخت و من در جریان نیستم چقدر پیش رفتند. - یاکوینتا به زمین برگشته و تمریناتش رو شروع کرده ولی هنوز اماده ی بازی نیست. باید دید کی آماده میشه. - اینقدر نباید به مسئله ی ملو و دیگو پرداخت، هر بازیکنی شرایط خاصی داره و دوره های خاصی رو می گذرونه. - (آیا اگر مربی برزیلی بیاد اونا بهتر می شند ؟ ) نمی دونم، فعلا که صبحت از یه هلندیه ! ولی جدا از شوخی، مربی باید به کل مجموعه به چشم یک تیم نگاه کنه و نه فقط یک یدو بازیکن خاص. - من مستقیم و رک با دلپیرو حرف زدم و مسائل رو براش توضیح دادم. طبیعتا اون از بازی نکردن خوشحال نیست ولی آرامه و کاملا برخورد حرفه ای داشته.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

فرارا :

- در بازی مثل این باید میلان رو در زمین محدود کنیم تا فرصت انجام کارهای تکنیکی و تاکتیکی پیدا نکنه.
- میلان مسیری برعکس ما رفت، در ابتدای فصل اونها اعتمادشون رو جمع کردند و حالا نتیجه می گیرند، ما در اول فصل نتیجه گرفتیم و حالا اعتمادمون رو از دست می دیم.
- حالا در جدول تقریبا امتیازی مشابهی داریم ولی ما رودروی تیم بسیار عالی و آماده قرار داریم.
- دیگه نمی خوام بگم این بازی مثل یک فیناله، هربار این جمله رو گفتم برام بد اقبالی آورد. میگم این یه بازی بسیار سطح بالاست که خیلی منتظرش بودیم.
- برای موفقیت لئوناردو خوشحالم، اون حتی در بدترین شرایط آرام بود و حالا هرچیزی که داره بدست میاره حقشه. البته اون خوشبختانه زیاد بازیکن هاش مصدوم نمی شدند !
- هنوز حس می کنم باشگاه به من اعتماد داره و آگاهم که این اعتماد با نتیجه گرفتن رابطه ی مستقیم داره.
- ازونجایی که تیاگو رفت من درخواست یک هافبک کردم که مدیران یووه به این مسئله خواهند پرداخت و من در جریان نیستم چقدر پیش رفتند.
- یاکوینتا به زمین برگشته و تمریناتش رو شروع کرده ولی هنوز اماده ی بازی نیست. باید دید کی آماده میشه.
- اینقدر نباید به مسئله ی ملو و دیگو پرداخت، هر بازیکنی شرایط خاصی داره و دوره های خاصی رو می گذرونه.
- (آیا اگر مربی برزیلی بیاد اونا بهتر می شند ؟ ) نمی دونم، فعلا که صبحت از یه هلندیه ! ولی جدا از شوخی، مربی باید به کل مجموعه به چشم یک تیم نگاه کنه و نه فقط یک یدو بازیکن خاص.
- من مستقیم و رک با دلپیرو حرف زدم و مسائل رو براش توضیح دادم. طبیعتا اون از بازی نکردن خوشحال نیست ولی آرامه و کاملا برخورد حرفه ای داشته.

ممکنه جای این حرف این جا نباشه ، ولی چیرو شخصیت بسیار جالبی داره و با مسائل و مشکلات رو در رو می شه و نه این که ازشون فرار کنه ! :دی:
امیدوارم که ما این بازی رو ببریم تا دوباره اعتماد به تیم برگرده و از هفته ی بعد ، با بازگشت یاکی و مومو و کاسرس ، یک تیم خوب و با روحیه واسه نیم فصل بعد داشته باشیم!!
یک سوال ، این جمله ی آخر مصاحبه ی چیرو ، این مفهوم رو می رسونه که الکس بازی می کنه و یا نه ، برعکسش؟!:دی:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

ممکنه جای این حرف این جا نباشه ، ولی چیرو شخصیت بسیار جالبی داره و با مسائل و مشکلات رو در رو می شه و نه این که ازشون فرار کنه ! :دی:

خدارو شکر رو در رو میشه ما اینطوری هستیم اگه فرار میکرد که الان اخر جدول بودیم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب احتمالی دو تیم rai البته ترکیب احتمالی یک روز قبل از بازی خیلی موثق نیست . یووه _ منینگر_ کیلینی _ کانا- گروسو _ گریگرا _حسن _ملو_پولسن_مارکیزیو_ دیگو_امائوری ذخیره_کیمنتی- زبینا - دچلیه -تیاگو -فائوستو روسی - دل پیرو- اگرو میلان -دیدا-اباته-نستا- سیلوا- انتونینی-گتوسو-امبروسینی-پیرلو-بکهام-بوریلو-رونالدینو ذخیره-استوراری- فاوالی-یانکو-کالادزه-فلامینی-اینزاگی-هانتلار داور بازی هم damato داور جوان بازی با ناپولی :hanghead:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بايد از وجو ديدا استفاده يكنيم.كافيه چندتا شوت به سمت دروازه اش بره.با نبودن پاتو كار كانا و جورجو راحت تر شده.اميدوارم دروازه مون بسته بمونه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تقریبا باید 90 درصد مطمئن بود که یووه 4-4-1-1 بازی می کنه به این شکل : ------------------------------------منینگر-------------------------------------- --گروسو---------کیه لینی--------------------کانا-------------------گریگرا---- ---------------------------------------------------------------------------------- -------------------------پولسن------------ملو---------------------------------- -مارکیزیو------------------------------------------------------------براتزو------- -----------------------------------دیگو------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------آمائوری---------------------------------------- البته چیزی که در بازی با پارما من دیدم، با رسم دقیق تر و احتساب میانگین حرکت بازیکن ها تقریبا به این شکل بود : ------------------------------------منینگر--------------------------------------- ---گروسو--------کیه لینی--------------------کانا-------------------گریگرا---- ---------------------------------------------------------------------------------- -----مارکیزیو---------------پولسن------------ملو------------------------------ ---------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------براتزو------------------ ---------------------دیگو--------------------------------------------------------- ----------------------------------آمائوری---------------------------------------- میلان هم به این شکل بازی می کنه که چیزی شبیه سبک بازی پراندلی در فیورنتیناست. ------------------------------------دیدا--------------------------------------- ---آنتونیونی--------تیاگو--------------------نستا------------------آباته-------- ---------------------------------------------------------------------------------- --------------------آمبروزینی-----پیرلو-------گتوزو---------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------- -----رونالدینیو-------------------------------------------------بکهام------------ ----------------------------------بوریلو------------------------------------------

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا . منینگر تو میلان بازی میکنه؟ :laugh3: :دی: :evilgrin:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درستش کردم ولی مثل اینکه تو از من سریع تر بودی :دی: آخه اون تیکه قبلی رو کپی کردم و اسم بازیکن ها رو عوض کردم فقط :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
رضا،براتزو كيه؟؟؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیشب بازی اینتر و سینا رو دیدم خیلی فوق العاده بود چند وقتیه تو ایتالیه باز داره بازیهای پر گل و زیبا انجام میشه اینتر مثل همیشه تونست در دقایق پایانی نتیجه رو عوض کنه و این به علت هنر مربی تیمه زدن 2 گل تو دقایق پایانی واقعا کاره سختیه افرین

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
علی چه ربطی داشت به این تاپیک ؟! ;D *********************** یه سوال داشتم اگر الکس بازی نکنه کاپیتان جورجو میشه یه کانا؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کانا ؟ کانا اگر کاپیتان بشه فکر می کنم هوادارا اعتراض شدیدی کنند. کیه لینی کاپیتان باید باشه. حتی یادمه الکس یه بار گفته بود من کیه لینی رو کاپیتان آینده ی یوونتوس می دونم. براتزو هم لقب حسنه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی