پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-3 میلان ( هفته نوزدهم سری آ ) - یادواره روبرتو باجو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
272 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس - میلان

هفته نوزدهم سری آ
یکشنبه 10 ژانویه - 20 دی
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

پارما 1-2 یوونتوس
میلان 5-2 جنوا

بازی بعدی

کیه وو - یوونتوس
میلان - سیه نا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با روبی باجو کلیک کنید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نمیدونم کسی دیشب بازی میلان-جنوا را دید یا نه!!! میلان خیلی با برنامه و زیبا بازی میکرد دیدید 5 تا هم زد!!! ولی من نمیگم نمیتونیم ببریمشون خیلی ساده میتونیم با فلج کردن خط هافبکشون تیمشون از هم به پاشونیم!!! در حمله خیلی با برنامه و عالی بازی میکنند ولی در خط دفاع خیلی خیلی متزلزل هستند!!!! با یک برنامه ریزی خوب میشه این بازی را برد!! فرارا بهتر در این بازی از سیستم 1-3-2-4 بازی کنه!!!

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب ! بازی با پارما هر چی که بود تمام شد و رسیدیم به این بازی . به نظر میرسه سرنوشت نیمکت یووه به نتیجه و شکل و شمایل فنی این بازی وابستس . یک یووه همچنان بیمار که امید میره در حال سپری کردن دوران نقاحطش باشه و یک میلان به نظر روی فرم که بعد یک شروع فاجعه بار خودشو پیدا کرده . باید دید................

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منتظر بازگشت یوونتوس با یه پیروزی ارزشمند در بازی آینده هستم یعنی در حقیقت دارم پیش بینی می کنم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اول فصل اصلا فکر نمیکردم که میلان خطری واسه ما داشته باشه. پیش خودم گفتم که این بازیکناشو از دست داده کسی رو هم جایگزین نکرده باید بیخیالش شیم اما زهی خیال باطل. امیدوارم یووه بتونه پیروز بشه تو این بازی. حالا هرجوری که میخواد باشه. با برنامه یا بی برنامه.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
میلان در عمق دفاع در صورت حضور توامان نستا و سیلوا تیم خیلی خوبیه .ولی اگر هر کدام از این دو ( به خصوص نستا ) حضور نداشته باشند هیچ جایگزین قابل اعتمادی وجود نداره و باید به تماشای نمایش فاوالی نشست . ولی در کناره ها تیم خوبی نیست .زامبروتای افت کرده عموما نیمکت نشین اودوییه که خودشم از روز های خوبش فاصله زیادی داره . جناح چپ اما وضعش عموما بدتره و نه به یانکولوفسکی میشه امید داشت و نه به کالادزه . در کل این جناحین خط دفاع مهم ترین پاشنه آشیل روسونریه . در منطقه میانی هم با افت به نظر بدون بازگشت پیرلو دیگه اون صلابت گذشته را ندارند. اما نقطه قوت میلان در فاز هجومیه تیمشه . جایی که رونالدینیوی کند ضعف سرعت و تحرک خودشو تا حدود زیادی با قدرت پاسوری بالا جبران کرده و یک پاتوی آماده و بوریلوی سر حال شرایط خطرناکی در مقابل دروازه هر حریفی ایجاد میکنند .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
الان ميلان شده مثل يوونتوس اول فصل و يووه شده ميلان اول فصل... ما هم اين فصل دو تا برد 5 تايي داشتيم...يكيش جلوي تيمي كه انتر رو برده بود و ديگري هم جلوي تيمي كه با انتر مساوي كرد تو خونه ي خودش... ميلان الان يه تيم تهاجميه...بهترين راه واسه يووه اينه كه بازي رو وسط زمين حفظ كنه و با استفاده از سرعت بتونه دفاع كند ميلان رو دور بزنه...

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
نتیجه ی این بازی و چگونگی بازی یوونتوس ، خیلی چیز ها رو مشخص می کنه و جواب خیلی از ابهامات رو می ده! ای ماش ترزگل مصدوم نشده بود و می تونسن بازی کنه ، حالا با این وضع هیچ مهاجم تمام کننده نداریم( احتمالأ همه موافقن که آمائوری مهاجم محسوب نمی شه! :دی:)

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
کلاً زیاد به این بازی خوش بین نیستم / فکر کنم بهترین نتیجه ایی که میشه گرفت مساوی باشه !!! مگه اینکه فرارا تو این چند روز معجزه کنه !! اگه بخواد با این شیوه ایی که تو چند بازی قبلی استفاده کرده بازی کنه مطمئناً هیچ شانسی واسه برد نیست !!!! درضمن میلا الان تو بهترین شرایط خودشه !!! البته اینجور بازیا فرق داره و یووه میتونه مثل بازی با اینتر که شرایط زیاد خوبی نداشت ولی نتیجه گرفت تو این بازیم نتیجه بگیره ( هرچند خیلی سخته) !!! فقط امیدوارم نبازیم و فرارا بتونه با یه شیوه خوب یه بازی هماهنگ انجام بده !!!!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
[size=10pt][size=10pt][right]تصویر

به این دلیل که این بازی ، یادواره ربرتو باجو نامگذاری شده ، یکی از بازی های قدیمی یونتوس تورین – میلان رو سعی میکنم یادآوری کنم که توی اون ، باجو بزرگ ، هنرنمایی کرده .
این بازی در تاریخ 1994.10.30 یعنی چند ماه بعد از جام جهانی 1994 برگزار شد .
داور پیرلوایجی کولینا
یوونتوس میزبان این بازی بود .

بازیکنان یووه :

Peruzzi Angelo- Ferrara Ciro - Orlando Alessandro- Fusi Luca Danilo - Kohler Jürgen - Paulo Sousa (Porrini Sergio) - (Tacchinardi Alessio) Di Livio Angelo - Conte Antonio - Vialli Gianluca - Baggio Roberto - Ravanelli Fabrizio

روی نیمکت هم بازیکنانی حضور داشتند چون :

Rampulla Michelangelo - Torricelli Moreno - Del Piero Alessandro

به مربی گری مارچلو لیپی

و بازیکنان میلان :

Rossi Sebastiano - Tassotti Mauro - Panucci Christian - Gullit Dil Ruud - Baresi Franco - Albertini Demetrio - Desailly Marcel - Donadoni Roberto - Boban Zvonimir - Simone Marco

نیمکت نشینان :

Ielpo Mario - Stroppa Giovanni - Massaro Daniele - Galli Filippo - Lentini Gianluigi

به مربی گری فابیو کاپلو

این بازی رو یوونتوس با تک گل دقیقه 43 ربرتو باجو به سود خودش تموم کرد
در انتهای فصل ، یوونتوس قهرمان شد و میلان چهارم

عکس رو هم از تاپیک ، ربرتو قرض گرفتم .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیشب بازی میلان رو دیدم افرین بر لئوناردو و میلان تیمی که اول فصل افتضاح شروع کرد و با باخت 4 بر 1 برابر اینتر و تحقیر شدن به اوج انتقادات رسیده بود اما با دادن زمان به مربی نتیجه گرفت رئال رو برد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کرد با یک بازی کمتر نسبت به ما در رده دوم هست و مهمتر اینکه زیبا بازی میکنه و نتیجه میگیره با این اوصاف هفته بعد کار خیلی خیلی سختی در پیش داریم چون بیشتر میلانی ها در اوج امادگی هستند اوج بازیکنان اماده ما فقط کیه لینی است

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
میلان در هر وضعیتی میخواد باشه,در بدترین حالت مساوی میکنیم,یووه از این تیم ها نمی بازه,به نظر من 50 درصد میبریم و 50 درصد مساوی میکنیم.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
بزرگترین علت موفقیت میلان اینکه با صبر و حوصله بازی میکنن میدونن که فوتبال 90 دقیقست هافبکاشون نگاه میکنن بعد بهترین انتخاب و انجام میدن.حالا هافبکای ما تا توپ بهشون میرسه یا میخوان همه بازیکنارو دریب کنن یا میزنن زیر توپ شاید اون جلو توب بخور تو سر یه نفر بره تو گل.همه عجله دارن.میلان دیشب خصوصا هافبکاشون که با اومدن بکام قدرتشون 2 برابر شده عالی بازی کردن.اگر ما هفته دیگه مثل دیروز بازی کنیم میلان مثل دیشب...................... به امید پیروزی بانوی پیر :Juveflag:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خیلی دوست دارم از بازی برابر میلان دوباره یوونتوس بزرگ برکرده با توجه به اینکه دو روز بعد از بازی هم در کوپا باید به میدان بریم ، برد در بازی یکشنبه دوباره یوونتوس رو سرحال میکنه و خیالمون از بازی ناپولی هم راحت میشه ، الان چیرو در موقعیتی قرار گرفته که لئوناردو ابتدای فصل قرار گرفته بود ، برد دیروز برابر پارما هر چند که با بخت و اقبال زیاد بدست اومد ولی یوونتوس بی برنامه نبود حداقل در کارهای دفاعی که با بازگشت کیه لینی خط دفاع عالی کار کرد در بستن فضاها ، در مجموع بازی برابر پارما تیم با استرس زیادی بازی می کرد البته بیشتر زیر فشار هواداران قرار گرفته بودند خصوصا چیرو ، در بازی برابر میلان به احتمال فراوان یاکوینتا به بازی برمی گرده از طرفی کاناوارو شاید هم بوفون و دیوید که بنظرمن چیرو از سیستم 4-2-3-1 استفاده کنه خیلی بهتر میتونه باشه با توجه به ضعف شدید میلان در دو جناح .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
این قدرت و با برنامه بازی کردن بازیکنان از کجا اب میخوره ؟؟؟ مربی ولی کلا این این چیزها به بازی مربوط نمیشه !!!!! در جنگ بین این دو تیم بیشتر از همه روحیه مهمه امیدوارم مثل بازی با اینتر شانسی وار هم شده ببریم فقط بردددددددددد اونم با حضور الکس از وسطای بازی

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
یکی از راهای برد در مقابل میلان اینکه هافبکاشو نو خصوصا بکام و پیرلو رو خفه کنیم هافبکامون باید با صبر و حوصله بازی کنن و مهاجمارو به خوبی تغذیه کنن(همون کاری که دیشب بکام و پیرلو کردن)و فقط باید حمله کرد نباید اتفاق پارسال در بازی رفت بیوفته اگه یادتون باشه پارسال 2 تا تو نیمه اول زدیم نیمه دوم که شروع شد اومدیم بازی رو کنترل کنیم که 1 گل خوردیم. :Juveflag:

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
بهترین راه برای بردن فقط حمله هست چون میلان تیمی که می تونه خیلی به خاطر هافبک هاش فشار بیاره تازه میلان دفاع خیلی مستحکمی نداره الان هم که بکام رو آوردن و به خاطر سانتر از جناحین می تونن فشار بیارن تازه ما روی سانتر از جناحین مشکل داریم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکی از نقاط قوت میلان حداقل در بازی دیشبش آمبروزینی بود که خیلی آماده و سرحال بازی کرد . کلاً جای خاصی نداشت و مدام در حال رفت و برگشت بود و دو پنالتی هم گرفت و حداقل روی یک گل دیگه هم نقش تاثیرگذاری داشت . کلاً خط میانی میلان بهترین نقطه تیمشون هستش جایی که ما هفته هاست اون صلابت اول فصل رو نداریم ! من یکی دیگه طاقت ندارم الکس بازی نکنه ! من نمیدونم فرارا میخواد چه سیستمی رو انتخاب کنه ولی هرکاری میکنه فقط به آله از ابتدا بازی بده .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حالا چه اصراریه الکس از اول،بازی کنه؟ هرچند من خودم بی صبرانه منتظر دیدن الکس هستم ولی خب خر که مغز چیرو رو گاز نگرفته که بی دلیل به الکس بازی نده؛ به نظر من پولسن و ملو ی ''آماده'' میتونن برگ برنده یووه ته این بازی باشن

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
الکس برای میلان بار روانی وحشتناکیه اگه تو زمین نباشه فقط از لحاظ فنی نیس که ضرر میکنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی