پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-3 میلان ( هفته نوزدهم سری آ ) - یادواره روبرتو باجو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
272 پاسخ برای این موضوع

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
خیلی جالبه که گفته استعفا نمیدم. باحتمال زیاد این پوست کلفتی رو از رانیری یاد گرفته. براش واقعا متاسفم چون این تصمیمشم مثل تمام تصمیمات داخل زمینش اشتباس. بازم درسشو اشتباهی پس داد. یادش رفته که یوونتوسی ها فقط بخاطر همون لجبازی رانیری بقیمت تحقیر یووه، حاضرن سر به تنش نباشه. این یکیو باید از استادش لیپی یاد می گرفت که بارها نشون داد غرور داره و اگه همه میگن مشکل از اونه حاضره کنار بره و برای یووه ارزوی موفقیت کنه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

غیر از ملو که اگه فرارا بره دیگه فیکس نخواهد بود!!!!

ملو امشب خودشو نكشه يا توسط دروگي ها كشته نشه،از تهِ تهِ تهِ دل آرزو ميكنم رباط صليبيش پاره شه يه چند وقت جلو چشم نباشه...بعد هم اميدوارم مالي هر چه سريعتر از جام ملتها حذف شه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بدون شرح :

[img width=480 height=192]http://www.tuttosport.com/images/67/C_3_Media_967767_immagine_xl.jpg[/img]

[img width=480 height=192]http://www.tuttosport.com/images/66/C_3_Media_967766_immagine_xl.jpg[/img]

[img width=480 height=192]http://www.tuttosport.com/images/39/C_3_Media_967739_immagine_xl.jpg[/img]

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
تاسف از قیافه فرارا فوران میکنه... بوفون شانس آورد نبود چون اسمش تو این فاجعه ثبت نمیشه!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

تاسف از قیافه فرارا فوران میکنه... بوفون شانس آورد نبود چون اسمش تو این فاجعه ثبت نمیشه!

مطمئن باش اگه بوفون بود و روز خوبشم (عالی نه فقط خوب)بود حداقل 2 تا گل رو نمیخوردیم و میشد گفت 3 تارو اصلا نمیخوردیم!

نمیگم منینگر بد کار کرد ولی بوفون میتونست 3 تاشو بگیره!با جای گیری های معروفش

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال
این باخت با توجه به بازیهای قبلی دو تیم تا حد زیادی قابل انتظار بود و میشد پیش بینی کرد که یووه در برابر تیم تهاجمی و پر سرعت میلان با ضعف های مختلفی که داره به مشکل بر خواهد خورد . متاسفانه مشکلات یوونتوس فعلی یکی دوتا نیست و حل این موضوعات و مسائل بسیار مشکل خواهد بود حالا هرکسی که باشه . یووه بخاطر ضعف های عمده تاکتیکی خودش توی این بازیهای اخیر معمولا 10 تا 15 دقیقه اول رو با انجام یک بازی احساسی که تقریبا کیفیت بهتری نیز دارد سپری میکند اما بعد از آن چون انسجام و نظم تاکتیکی لازم مخصوصا در کارهای تهاجمی را ندارد تبدیل به یک تیم منفعل شده و تحت فشار شدید تیم حریف قرار می گیرد حتی اگر این تیم کاتانیا یا باری ته جدولی باشد ... اگر شما نتوانید به دروازه تیم حریف تان خوب و پر قدرت حمله کنید مسلما تحت فشار حریف قرار گرفته و دیر یا زود تسلیم خواهید شد اگر فاز هجومی یک تیم ضعیف باشد نخواهد توانست انسجام و تمرکز تیم مقابلش را بر هم زده و به پیروزی برسد . بخش بزرگ مشکلات یوونتوس فعلی برمی گردد به همین قسمت یعنی عدم توانایی برای حمله کار آمد و ساخت موقعیت بر روی دروازه حریف که باعث عقیم ماندن زحمات انفرادی تمام بازیکنان می شود و حتی اگر شما بهترین مدافعان دنیا را هم در اختیار داشته باشید نتیجه بخش و سود مند به حالتان نخواهد بود .(البته شکی در این نیست که غیر از کیه لینی بقیه مدافعان یووه اصلا در حد و اندازه های این تیم نیستند و متاسفانه مدیریت باشگاه نیز با وجود ضعف مفرط در این خط مدافعان جوان و سریع و قدرتمندی را به تیم این فصل اضافه نکرد .) میلان در بازی با جنوا 2 گل میخورد اما با حملات قدرتمند و 5 گل نتیجه را از آن خود میکند یا اینتر در بازی با سیه نا به همین شکل ... اما چرا فاز تهاجمی یووه به نظر یا وجود ندارد یا بسیار ضعیف است ... شکل چینش تاکتیکی یووه در نظر اول حمله از عمق دفاعی حریف را تداعی میکند بازی با تک مهاجم و سه هافبک تهاجمی در پشت سر ولی هیچ گاه از زمان بازی ما همزمان این چهار نفر را نزدیک به هم و در محوطه جریمه یا نزدیک به آن نمی بینیم کارهای ترکیبی بین این هافبک ها دیده نمی شود فقط آما ئوری و گاهی اوقات دیگو در محوطه جریمه حریف دیده می شوند و خبری از هافبک های دیگر نیست و به نظر میرسد فرارا بیشتر وظایف تدافعی را به آنها گوشزد کرده تا حمله بسوی حریف به همین دلیل یووه در حمله بسیار کم تعداد و کم رمق است و حتی زمانی که با دوگل از میلان عقب است با دو مهاجم واقعی بازی نمی کند این وسط همه ما انتظار انجام معجزه از آمائوری و دیگو داریم غافل از اینکه اولی موقعیتی نداشت و دومی فضایی برای حرکت و موقعیت سازی بدست نیاورد ... این ترس به شکل خزنده ای در کل ساختار خطوط سه گانه تیم دیده می شود مدافعان و مخصوصا هافبک های دفاعی تیم فقط زیر توپ میزنند و رفع تکلیف میکنند ... الکس که بازیکنی با تجربه و بدرد بخور مخصوصا در چنین برهه ای و در چنین بازی مهمی است 60 دقیقه بیرون از ترکیب اصلی است و مجالی برای بازی پیدا نمی کند مربی بیش از حد محتاط ( شاید ترسو ) تیم تا ثیر روانی مخربی بر روی کل تیم وارد کرده و از آن تیم شجاع و جسور سال گذشته که حداقل ذهنیتی برنده داشت تیمی ساخته که از نظر روحی بسیار شکننده و ضعیف است .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
این بازی یوونتوس هیچی واسه گفتن نداشت کار به جایی رسیده که بازیکنا از ناتوانی فقط خطا می کنن هیچ وقت ندیده بودم یوونتوس توی یه مسابقه اینقدر خطا کنه فقط می تونم دیگو رو تحسین کنم که واقعا ً تلاش کرد و چه بسا بیشتر از توان دوید این روزا ستاره ها اینطوری خودشون رو به آب و آتش نمی زنن به امید فرا رسیدن روزهای خوب یوونتوس

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
فقط میتونم بگم متاسفم و واقعا ناراحتم که یووه اینجوری داره به قهقرا میره

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
اگه قهرمان اسکودتو نشیم اگه از لیگ قهرمانان حذف شدیم اگه 12 امتیاز عقبیم اگه این نیم فصل هیچ امیدی نمونده من برای انتقام میجنگم به شکار میلانی میرم اینتر رو میخوام رام کنم آی بچه هایی دیشب به من میگفتین یووه نمرده بیاید اگه میمیریم با افتخار بمیریم!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا چيرو كارهاي بزرگي كرده: 1.ركوردهاي مختلفي به جا گذاشته:حذف از ليگ قهرمانان تو مرحله گروهي.سهميه تحقير تو هر 2 بازي يك بار.باخت به ميلان در تورين پس از 5سال اون هم 3-0 2.تلخ ترين شب هاي زندگيه يوونتوسي ها رو در شنبه ها و يكشنبه ها رقم زده. 3.ادامه ي شاهكارهاي چيرو درنيم فصل دوم............................................. مديران يووه هم فقط نشستند و تماشا ميكنند و تا زماني كه چيرو استعفا نده خجالت ميكشن كه كاري بكنن(با چيرو رودر واسي دارن)

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
دیشب اونقدر بازی ملال آور بود که من بین دو نیمه خوابم برد ! اما الان که تو فروم نتیجه 3-0 رو دیدم زیاد هم تعجب نکردم ! تو همون نیمه اول اونقدر تیم بی برنامه و بد بازی میکرد که من تا حالا یوونتوس رو اینقدر ضعیف و بی برنامه ندیده بودم ! نه برنامه ای برای حمله کردن ! نه روش مناسبی برای دفاع کردن !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

دیشب اونقدر بازی ملال آور بود که من بین دو نیمه خوابم برد !
اما الان که تو فروم نتیجه 3-0 رو دیدم زیاد هم تعجب نکردم !
تو همون نیمه اول اونقدر تیم بی برنامه و بد بازی میکرد که من تا
حالا یوونتوس رو اینقدر ضعیف و بی برنامه ندیده بودم ! نه برنامه ای
برای حمله کردن ! نه روش مناسبی برای دفاع کردن !

درسته.خيلي سخته.من برعكس شما از ديشب خوابم نبرده.فقط گريه كردم.
واقعا لحظات سختيه.نميتونم باور كنم تو خونه خودمون از ميلان 3 تا خورديم.
اي كاش همه ي اين ها خواب بود.آخه كي ميتونه باور كنه يووه به اين وضع رسيده
كي ميتونه باور كنه يووه اي كه 4تا بازي اول فصلشو با اقتدار برد به اين وضع رسيده..
ما بازيكن داريم و مربي نميتونه ازش استفاده بكنه.واسه همين اين تحقير ها زور داره.
اين تحقيرها با اسم يووه سازگار نيست.
چيرو بايد بره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

درود به شرف دیه گو که حداقل کمی بیشتر از بقیه تعصب داشت و زحمت کشید ! واقعا منو غافلگیر کرد .

اصلا بازی ارزش حرف زدن نداره،
فقط یه چیز دیگه، فرارا تصمیم داره فقط رکورد بزنه ! اما رکورد های خجالت آور.
نمیدونم،
این باخت همه یوونتوسی ها رو افسرده کرد،

به نظرم روحیه خود فرارا از بازیکن ها کمتره، اصلا نه انگیزه داد به تیم و نه حتی سعی کرد این کارو کنه.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
يه نكته رو كه هيجكي بهش اشاره نكرد اينكه نيمكت واقعا خالي بود! بعد دو تا تعويض فقط يه زبينا مونده بود! يه مهره خلاق مثل سبا يا كامو رو رو نيمكت نداشتيم تا با تعويضش تيم بره جلو! كامو حس ميكنم اكه بود،تو خط هافبك ايقدر كم نبوديم! الكس هم با اون توباي كه ميزد وسط آسمون تابلو بود آماده نيست! ميلان هم شاخ نبود!فقط از ضعف يووه استفاده كرد و سانتر مي كرد! كلاي ميلان هم تاكتيكي نبود!مهاجماي ميلان هم كار خاصي نكردن! نه كاتوزو تونست بازي خراب كنه نه بيرلو ازون باساي تو عمق و بازيسازياشو انجام داد! رونالدينيو و نستا هر ٣ كل رو به يه سبك زدن! من نه از فرارا خوشم مياد نه بدم مياد،به عنوان مربي يووه از رانيه ري بيشتر دوستش دارم... اما يووه به بن بست خورده!! شايد اكه بره روزي باز بتونه بركرده و جبران كنه... رانيه ري اينقدر نرفت تا اخراجش كردن!اما فرارا نبايد اينكارو تكرار كنه! شخصيتش واقعا دوست داشتنيه حيفه واقعا نابود بشه... يووه هم حتما يه تقويت لازم داره تا مثل ديشب نيمكتمون خالي نمونه! آمائوري و ملو اكه رو نيمكت جانشين داشتن مطمئنا فرارا بهشون بازي نمي داد كه داد همه رو در بيارن! فعلا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

يه نكته رو كه هيجكي بهش اشاره نكرد اينكه نيمكت واقعا خالي بود!
بعد دو تا تعويض فقط يه زبينا مونده بود!

يه مهره خلاق مثل سبا يا كامو رو رو نيمكت نداشتيم تا با تعويضش تيم بره جلو!
كامو حس ميكنم اكه بود،تو خط هافبك ايقدر كم نبوديم!
الكس هم با اون توباي كه ميزد وسط آسمون تابلو بود آماده نيست!

پارسال تو یه مقاطعی 11 تا مصدوم داشتیم اما میبردیم !
به نظرم تنها بهونه ای که نمیشه گرفت همین مصدومیت هاست، چون یه چیز عادی شده !
خوبه دیگه همه بازی رو دیدن، خودت هم دیدی،
یووه اصلا برنامه داشت ؟!

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
يووه برنامه نداشت اما ميلان هم بي برنامه بود! جز سانتراي بكام كار خاص ديكه اي كردن؟بازيسازي كردن؟ من از بازي يووه دفاع نكردم! فقط وقتي ديدم يه زبينا بيشتر نمونده دلم واقعا كرفت كه جرا اينقدر مصدوم داريم؟ بهترين مربي هم اكه ديشب بود كاري نمي تونست بكنه! با امثال آمائوري و ملوي ناآماده كه نميشه برد! تو كل بازي ديشب ديه كو بهتر بود،بعدم جورجو و حسن! البته بهتر يعني از همه!در حد متوسط!جون ديشب هيجكي خوب نبود! يووه با فرارا به بن بست خورده! جيز بديم نيست كه بكيم آبرومون رفت!خيلي از تيما اينجوري شدن و ميشن! حتي بارسا هم با رايكارد به بن بست خورد! اما فرارا هم يه شخص محترمه!به جاي فحش دادن محترمانه انتقاد كنيم بره بهتره! جون اونم يه مفعول ه و سعي كرده نقششو به بهترين نحو انجام بده نه بيشتر نه كمتر!مهره نفوذي اينتر هم نبوده كه از عمد باعث افت يووه و مصدوميتا بشه! فقط به بن بست خورده با تيم!همين! فعلا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات من به بازیکنان !!! منینگر 5 - گریگرا 5 - کاناوارو 5.5 - کیه لینی 6.5 - گروسو 5 - حسن 5.5 - پولسن 4.5 - ملو 4 - مارکیزیو 5 - دیه گو 6 - امائوری 4.5 - فرارا 2

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

بهترين مربي هم اكه ديشب بود كاري نمي تونست بكنه!
با امثال آمائوري و ملوي ناآماده كه نميشه برد!

این نتیجه نگرفتن یووه یه روندی رو طی کرده!
واقعا شاید اگر هر مربی دیگه ای یووه رو دیشب با اون وضعیت تحویل می گرفت نمی تونست نتیجه دیگه ای بگیره اما صحبت اینه که چه کسی یووه رو اینجا رسونده!

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
نظر سنجی رو نگاه کنید فقط 5 نفر به باخت یووه رای دادن یکشون من بودم
من این چند بازی اخیر میلان رو که دیدم به این نتیجه رسیده بودم که اگر حمله نکنیم می بازیم فرار هم که دیشب با 8 مدافع تیم رو فرستاده بود !

اگر یکم عادلانه برخورد کنید می بینید واقعا دیگو تمام تلاشش رو کرد و به نظر من به همراه جورجو بهترین ها بودن

وقتی توپ دست دیگو می اومد کی همراهیش می کرد ؟؟؟
اینقدر هم به ملو بد و بیرا نگید درسته اشتباه فاحش داشت ولی بقیه هم خوب بازی نکردن

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
سلام به همه ی دوستان تیم نیاز به تغییراتی در نیمکت داره چون تفکرات تدافعی چیرو باعث شده جلو بایرنو میلان و تیم های کوچک تحقیر شیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی