پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-3 میلان ( هفته نوزدهم سری آ ) - یادواره روبرتو باجو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
272 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چرا از لیپی یاد نمی گیره لیپی دو بار از سمتش تو یووه استعفا داده برا همین هنوز که هنوزه محبوبه یوونتوس تیمی نیست که مربی رو اخراج کنه چیرو یه یوونتوسیه پس خودش باید درک کنه مو قعیت رو

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
فرارا گفته که میخواد به کارش ادامه بده اما تصمیم مدیران رو حتی اگر اخراج باشه قبول میکنه البته گفته که هواداران رو درک میکنم ولی نباید در این وقت یوونتوس بحران زده رو رها کنم . بوفون هم بعد از پایان بازی در مصاحبه ای گفته : تنها در انتظار تصمیم مدیران هستم ( به اخراج چیرو اشاره کرده ) و از بازی با کیه وو به میدان خواهم آمد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این دقیقش هست !!! مطمئنا من نبايد تصميم اصلي را بگيرم من استعفا نمي دهم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
:D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

خب با اینکارش هنوز میتونم تو ذهنم 1تصویر خوب از 1بازیکن با تعصب داشته باشم و بگم که اسطوره میمونه...
خوشحالم کرد هم به خاطر اینکه یووه رو نجات داد و هم برای اینکه باعث شد ذهنیت خوبی بهش داشته باشم و بهش علاقه داشته باشم...
مرسی فرارا...
درسته بد نتیجه می گرفتیم ولی نمیشه گفت هیچ زحمتیم نکشیدمطمئنا خودش هم از اینکه تیم اینجوری نتیجه نمی گرفته از همه ی ماها ناراحتتر بوده...بخاطر تلاشت ممنونم...
بخاطر تعصبت ممنونم...امیدوارم جزو حامیان باشگاه بمونه... مرسی چیرو...

!

یعنی همه مشکلت با فرارا فقط سر این استعفائه بود ؟! تو که تا الآن بهش فحش میدادی !!!!! عجب !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

به اون بزرگی نوشته دیگه :

I resign

resign یعنی استعفا.

توی عنوان نوشته که از خودشون نوشتن توی متن خبر حتی نوشته خطری رو حس نمیکنم و میخوام ادامه بدم ولی تصمیم با مدیرهاست.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

!

یعنی همه مشکلت با فرارا فقط سر این استعفائه بود ؟! تو که تا الآن بهش فحش میدادی !!!!! عجب !

فحش میدادم چون شعور مربیگری نداره...
ولی با استعفاش بهترین حرکت و میتونه بکنه که تنفر ازش ایجاد نشه...
من هیچ ایرادی تو پستم نمیبینم...از لحاظ شخصیتی من باهاش مشکل داشتم که این حرف و میزنی؟؟؟؟؟

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
جبهه گیری بازیکنا در مورد فرارا هم باید جالب باشه! فقط امیدوارم دچار جنگ داخلی نشیم... هرچند اینو باید تو تاپیک چیرو میگفتم!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ای بابا !!! رضا شوخی غیر ورزشی می کنی چرا این وقت شب !!! کف دستت رو ببین ! اگه مو داشت فرارا هم استعفا می ده !!!!! ولی مدیران دیگه کارش رو می سازند !شک نکنید !! میلان و اینتر داستانشون با همه فرق می کنه ! العیاذ بالله ! اونم توی تورین ، بعد از 10 سال ، اونم 3 تا !!! نه دیگه خود مدیر ها شعورش رو دارند مطمئنن!!؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تک تک بازیکن ها از رفتن چیرو راضی هستن به نظر من . البته اگه اتفاق بیفته

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
البته شايد اون لحظه اي كه دوستان واسش لحظه شماري ميكنن و جشن ميگيرن به خاطرش چهارشنبه شب رخ بده...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
امیدوارم خودش بره!با رفتنش حداقل بدتر از این نمیشه! همونجور که ترجیه میدادم با فرارا قهرمان بشیم تا با کس دیگه ترجیه میدم با رانییری تحقیر بشیم تا با فرارا! حداقل میتونیم بهش فحش بدیم!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

البته شايد اون لحظه اي كه دوستان واسش لحظه شماري ميكنن و جشن ميگيرن به خاطرش چهارشنبه شب رخ بده...

اگر تا چهارشنبه طول بکشه بهتر هست که مدیران هم غزل رفتن رو بخوان با توجه به آتش بازی که امشب هواداران راه انداختن فقط خدا میدونه بیرون از ورزشگاه چی گذشته

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از سال 93 تا الان این سنگین ترین شکست خانگی یوونتوس بود.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

از سال 93 تا الان این سنگین ترین شکست خانگی یوونتوس بود.

واویلا !!! رضا حالا هی نمک بپاش ، بعد بگو فحش ندید !!

هی خنجر بزن تو زخم ما بعد بگو دعوا نکنید !!!

هوای تورین هم خجالت کشیده بود از این باخت فجیع بعد از 16 سال که نمی خواست ملت ببینند توی زمین چه فاجعه ای داره رخ می ده !!

اسمون مه شده بود که عزای تورین رو نبینیم !!

واویلا !!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
رضا نميتوني يه امشبه آمار و ارقام ندي؟؟؟ :دی: :secret:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تازه جالب تر می دونی چیه ؟ تو آخرین سال لیپی ما 3-0 از میلان توی دل آلپی عقب بودیم که آخرین ثانیه خود چیرو فرارا گل زد و بازی رو 3-1 باختیم. اینکارو کرد و سال ها بعد خودش رکورد رو شکست :دی:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

تک تک بازیکن ها از رفتن چیرو راضی هستن به نظر من . البته اگه اتفاق بیفته

غیر از ملو که اگه فرارا بره دیگه فیکس نخواهد بود!!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یعنی بازی بایرن جزو این آمار نیست ؟؟ مگه تو خونه نبود !!!!!!!!!!!!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رضا دوست داري يه امشبه كلت از جا كنده شه!؟ :D رضا دوست داري دو طرف كاسه كوزه ها رو سر تو بشكونن؟ ;D لطف كن و برو تو گفتگوي هتتريكي پست بده!! :D ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی