پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: جانشین فرارا ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
678 پاسخ برای این موضوع

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
هر وقت نیمکت یوونتوس کامل بود و مصدومی نداشتیم چیرو میتونه تواناییشو نشون بده.اول باید داگوستینو رو جذب کنن تا در خط میانی مشکلی احساس نشه و در پست کامو هم یک بازیکن ایتالیایی جذب کنن.هزار بار گفتم که بازیکن غیر ایتالیایی یوونتوس رو به هیچ جا نمیرسونه.پس یکی از واجبات برای یوونتوس در حال حاضر داگوستینو هست,و در تابستان هم کاسانو که جانشین خوبی برای پست الکسه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
رسانه های هلند هم گفتند گاس هیدینگ در استانه ی فسخ قرارداد با روسیه هست و در ژانویه راهی یووه می شه :دی: Hiddink arrived in January

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یعنی اون دوتا بازی که به چیرو فرصت میدن پر؟؟؟ :Facepalm: خیلی دوست دارم به چیرو اعتماد بشه ولی خب از گاس اصلا نمیشه گذشت :samvetesmiley: ولی اگه چیرو قبول کنه کمک هیدینگ بشه واقعا عشقش رو به یووه نشون داده که البته فکر نکنم گاس هیدینگ راضی باشه!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
دوستان اگر هیدینگ بیاد و 2 سال بمونه خیلی خوب میشه واقعا مربی بزرگی هست انصافا وقتی پول میگیره کارشو درست انجام میده

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
:yesssmileyf: ایول اگه هدینگ بیاد که محشر میشه پسر :clap: :goog: هر چند که من چشم آب نمیخوره :cuckoo: :181:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
خدایا یعنی میشه؟ :clap: :clap: :blissysmile: :blissysmile: :juvefan2: :juvefan:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
پیش بینی هم کردند روز 2 ژانویه این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد :دی: !!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یا من مفهوم و معنی دقیق واژه ی "حمایت" رو نمیدونم ... یا اینکه "حمایت" تو زبون ایتالیایی اصلا یه معنی دیگه ای میده ...

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
وای هیدینگ. عالیه پسر. امیدوارم بیاد یووه. راستی یه چیزی. کاپلو گفت اگه مورینیو بره بارسا و پپ هم بره منچستر اون احتمال داره که بیاد اینتر. خدا کنه که الکی گفته باشه. اصلا دوست ندارم چنین اتفاقی بیفته. حاضرم مورینیو بمونه ولی کاپلو نره اینتر

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

پیش بینی هم کردند روز 2 ژانویه این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد :دی: !!!

آقای صالحی همیشه خوش خبر باشی ;D اگر رسمی بشه ...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
باورم نميشه.اگه اين اتفاق بيفته خوشحال كننده ترين اتفاقيه كه تو اين چند ساله واسه يووه افتاده :yesssmileyf: با گاس كسب اسكودتو ديگه يه رويا نيست حتي واسه همين فصل.اگه گاس بياد اين فصل قهرمانيم.به ليگ اروپا هم اميدوار شدم. :clap: به اين ميگن يه انتخاب بزرگ براي يه تيم بزرگ :juvefan: اميدوارم با گاس و با قهرماني در كوپا و كسب اسكودتو يه ستاره طلايي و يه ستاره نقره اي بگيريم. :victory2:چه شود :clapx:(البته اگه گاس بياد) فراموش نكنيد پايان شب سيه سپيد است.اين نيم فصل نا اميد كننده با حضور گاس جبران ميشه :guntootsmiley: :

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
بچه ها دیدین گفتم مدیرا نمیتونستن تیم و ادارش کنن بیا حالا دو روزه که بته گا جونننننننننن اومده ببین چی کار میکنه وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بابا چی میشه اگه بشههه : :juventus: :drinks:Juveflag: :flag3: :guntootsmiley: :clapx: :victory2: :ultra: :scarf: :181:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
بچه ها سایت گل هم رسما اعلام کرده :

Guus Hiddink To Become New Coach Of Juventus On January 2 - Report
Fresh reports around the peninsula claim Juventus have reached an agreement with Hiddink, just a week after the club publicly announced there was never any contact with him...
Dec 29, 2009 12:21:13 PM
EPL: Guus Hiddink, Tottenham Hotspur - Chelsea (PA)
Photo Gallery
Zoom
EPL: Guus Hiddink, Tottenham Hotspur - Chelsea (PA)
Related Links
Teams

* Juventus

Players

* Ciro Ferrara
* Guus Hiddink

Ciro Ferrara's reign as Juventus coach could come to an abrupt and premature end by January as Guus Hiddink prepares for an arrival at Vinovo.

According to Il Corriere Dello Sport, the return of Roberto Bettega at the club has paved the way for Hiddink to come in and replace the underfire Ferrara.

The report suggests Bettega has already opened up dialogue with Hiddink and the two men have reached a consensus so he can join the club officially on January 2 - when the Italian transfer market re-opens for business.

It means Hiddink's first game in charge will be against Parma on January 6, before he welcomes Milan to the Stadio Olimpico four days later.

The vice general director has been hard at work trying to understand where Juve have been going wrong, and he has designed a number of action plans that he hopes will cure the problem.

Despite the report, Juventus have always confirmed their faith in Ciro Ferrara, even denying they were in contact with Hiddink last week.

But Bettega's arrival appears to have resparked the speculation surrounding the Italian's future.

Salvatore Landolina, Goal.com

http://www.goal.com/...us-on-january-2

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
من نه خوشحالم و نه ناراحت!خوشحالم چون هیدینگ مربی خوبیه و خیلی میتونه کمک کنه و ناراحتم چون هیدینگ خارجیه و حق فرارا این نبود,نباید حق فرارا به خاطر بعضی بازیکنان نابود میشد,امیدوارم با اومدن هیدینگ مولینارو و تیاگو و گریگرا و امائوری از یوونتوس برن.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
عزیز من به نظر من دیگه شما خیلی نژاد پرستانه دارین برخورد میکنین هاا .... در ضمن حق فرارا رو کسی جز خودش تعیین نکرد ... چیرو به عنوان یه بازیکن ستاره تو یووه خودش رو ثابت کرده حالا چه توی مربیگری موفق بشه چه نشه . :181:

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
هیدینگ هم با امثال تیاگو و مولینارو کار کنه قرار نیست قهرمان بشیم.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
آقا به نظر شما کمی عجیب نیست که این یک شایعه باشه ؟! اول همش سخن از حمایت و حمایت بعد اخباری از مذاکره با هیدینگ و اسکولاری که هر دو این پیشنهاد رو رسما رد کردند بعد مدیران مذاکره با این دو رو کاملا رد کردند وحالا بیشتر رسانه ها از قطعی شدن این انتقال حرف می زننند دلیل اصلیشون هم اومدن بتگا که فقط چند روزی رسما مدیر شده ! کمی عجیب میاد ولی نظر شخصی من اینکه می تونه یووه رو به اوج دورانش برگردونه حتی در زمان کم چلسی فصل پیش یادتونه

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اگه بشه منو یاد انتقال ملو به یوونتوس میندازه همه فکر می کردیم قراره بره آرسنال ولی یدفعه سر از تست پزشکی یووه در اورد حتی تو انتقال گرسو به یووه هم همین پیش اومد سکو همش تکذیب می کرد ولی اومد یووه . من به خبر خوش بینم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بچه ها سایت گل هم رسما اعلام کرده :

Guus Hiddink To Become New Coach Of Juventus On January 2 - Report

سایت گل نمی تونه رسما اعلام کنه :دی: اگر قرار جایی رسما اعلام بشه سایت یووه است !

اینم پست من برای بحث توی این تاپیک :

کوریره نوشته الان مدتی هست که بتگا داره روی استخدام هیدینک کار می کنه و هدف اولش آوردن هیدینک به تورینه، یکی از دلایل خودش هم این اعلام می کنه که بتگا روز گذشته در مصاحبه ای که کرد و راجع به آینده حرف زد هیچ اسمی از فرارا نیاورد. به همین دلیل رسانه ها بیشتر مشکوک شدند که یووه به دنبال مربی جدید خواهد بود.

البته مشکلی که وجود داره اینه که تا الان تصور می شد بعد از جام جهانی لیپی به یوونتوس برمیگرده و نقش مهمی در باشگاه خواهد گرفت، ولی اگر واقعا یوونتوس به دنبال هیدینک باشه این قضیه دچار مشکل خواهد شد چون هیدینک حاضر نیست نام بزرگتری بالای سری خودش قبول کنه و یکی از شروطش برای اومدن به یووه برنگشتن لیپی به باشگاه در مدت زمان مربیگریشه.

یه چیز دیگه هم هست، من شخصا باور دارم فرارا کارش به اخراج نمی کشه، یعنی بهرحال فرارا تو این باشگاه کار می کرده، غریبه نیست.اگر هم اتفاقی در حال افتادن باشه احتمالا درجریانه خودش. من فکر می کنم تا وقتی بهش اعتماد بشه کار خواهد کرد و موقع رفتن به شکل توافقی کنار خواهد رفت.

بازم من به اخبار هیدینک زیاد مطمئن نیستم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ابتدا این پست رو تو تاپیک چیرو دادم ولی گفتم بیشتر به این تاپیک مربوط میشه.
اگه مدیران صلاح میدونن اون پست رو پاک کنن.

2 ساعت پیش بصیر با هام تماس گرفت و خبری که اقای صالحی مبنی بر اینکه هدینگ 2 ژانویه میاد تورینو رو بهم داد ابتدا گفت میگن فرارا برکنار شده که ضربان قلبم رفت رو ثانیه 50 تا بعد میخواست اسم جانشین رو بگه پیش خودم یه لحظه گفتم اگه بگه اسکولاری سکته میکنم ولی اسم هیدینگ رو اورد از اون موقع تا حالا دارم با خودم کلنجار میرم که چی شده یه هو این جوری شد یعنی هیچ کس تو یووه به جزء بتگاه روش نمیشد چیرو رو برکنار کنه

یه چیز دیگه هم هست، من شخصا باور دارم فرارا کارش به اخراج نمی کشه، یعنی بهرحال فرارا تو این باشگاه کار می کرده، غریبه نیست.اگر هم اتفاقی در حال افتادن باشه احتمالا درجریانه خودش. من فکر می کنم تا وقتی بهش اعتماد بشه کار خواهد کرد و موقع رفتن به شکل توافقی کنار خواهد رفت.

ولی وقتی این حرف رضا رو خوندم یه کم اروم شدم چون از این بابت که چیرو از این اتفاقات بی خبر باشه خیلی ناراحت و عصبی بودم من نمیتونم بگم از امدن هیدینگ ناراحتم چون هیدینگ کم کسی نیست ولی اینکه چی جوری دارن این انتقال رو انجام میدن برام خیلی مهم است دوست ندارم الان تو ذهن مدیران چیرو یه مهره سوخته باشه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی