پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: جانشین فرارا ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
678 پاسخ برای این موضوع

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من به بقای فرارا رای دادم ،با وجود گندی که به تیم زده! از نظر من بین اینا اسکولاری بهترین گزینه ست،ولی نه واسه یووه! اسکولاری با تیمهای خیلی تکنیکی با سبک آمریکای جنوبی خوب کار میکنه نه با تیمی مثل یووه!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اسکولاری با ستاره دونی چلسی که از بازیکناش بجز پتر چک، بقیه همه قوی تر از بازیکنای یوونتوس هست نتونست نتیجه بگیره.. با این تیم یوونتوس میخواد چیکار کنه؟!!!
فکر می کنید مربی که با هافبکهایی مثل بالاک و لمپارد و جو کول و اسین نتونه نتیجه بگیره می تونه با پولسن و تیاگو و ملو نتیجه بگیره؟!

اما چیزی که واضحه توی این لیست فرارا جز 3 نفر آخره !

عرفان جان ممکنه فرارا جز ۳ نفر اخر باشه توی این لیست.. ولی گزینه «ابقای فرارا تا انتهای فصل» هست.. خیلی فرق می کنه با گزینه «فرارا».. برای همین اینقدر رای اورده..

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

فرارا بره ویالی بیاد؟!!! :Facepalm:

شما این همه دری وری به فرارا می گید.. حداقل یکی رو اسم ببرید که یه کار مفید کرده باشه توی چند سال اخیر..

ویالی ۸ ساله هیچ تیمی رو نداشته.. اخرین تیمی که داشته طبق امار ویکیپدیا ۵۲ بازی داشته که ۲۰ تاش برد بوده و ۲۱ باخت!

و هیچ موفقیتی توی لیگ برتر نداشته.. یعنی مربی لیگی نیست. برخلاف کسایی مثل کاپلو و لیپی و مورینیو که بازی توی لیگ رو خیلی خوب بلدن..

داش امین تو این همه از ابروی یوونتوس و بدبختی و تقصیر های فرارا الان داری حرف می زنی... به نظر حرکات اکروباتیک ویالی و خاطرات خوبی که داری باهاش دلیل منطقی برای اومدنش به یوونتوس هست؟!

اولا حمیرد جان من تا حالا به فرارا بد و بی راه نگفتم تا بازی با بایرنم همیشه ازش حمایت کردم ویالی نتایجش با چلسی بد نبود در ضمن مگه از وضعیت اون تیم آخریه که مربی گری کرده خبر داری؟! ویالی با یه تیم معمولی اون موقع چلسی با داشتن همین شرایط چیرو نتایج قابل قبولی گرفته اینکه 8 ساله مربی گری نکرده شاید به خاطر این بوده که انگیزه نداشته تو هر تیمی کار کنه یا حتی هر دلیل دیگه ، تو این سالا هم از فوتبال که دور نبوده ، حالا من نمی دونم دلیل مسخره کردن من و امین چیه امین یه شوخی کرد و اصلام نمی دونم چه جوری نتایج قابل قبول ویالی با چلسی متوسط اون موقع با نتایج افتضاح چیرو با این تیم پر مهره رو مقایسه می کنی؟!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

اولا حمیرد جان من تا حالا به فرارا بد و بی راه نگفتم تا بازی با بایرنم همیشه ازش حمایت کردم ویالی نتایجش با چلسی بد نبود در ضمن مگه از وضعیت اون تیم آخریه که مربی گری کرده خبر داری؟! ویالی با یه تیم معمولی اون موقع چلسی با داشتن همین شرایط چیرو نتایج قابل قبولی گرفته اینکه 8 ساله مربی گری نکرده شاید به خاطر این بوده که انگیزه نداشته تو هر تیمی کار کنه یا حتی هر دلیل دیگه ، تو این سالا هم از فوتبال که دور نبوده ، حالا من نمی دونم دلیل مسخره کردن من و امین چیه امین یه شوخی کرد و اصلام نمی دونم چه جوری نتایج قابل قبول ویالی با چلسی متوسط اون موقع با نتایج افتضاح چیرو با این تیم پر مهره رو مقایسه می کنی؟!!!

;D ;D ;D

بابایارو - لبوف - دزایی - برایان لادروپ - کاسیراگی - دی ماتیو - توره اندره فلو - زولا - دشام - پویت - جان تری - پانوچی - هاسلبنک - ملشت - گودیانسن ....

این اسم هارو احتمالا هرکسی که یه خرده فوتبال اواخر دهه ۹۰ رو یادش باشه می دونه در چه حدی بودن......! اینا زیر دست ویالی بودن.. منظورت از تیم متوسط چیه؟!!

همین بابایارو ۱۰تای گروسو و کاسرس (روی هم) بازی داشت... زوج حمله فلو و زولا. هاسلبنک.. خط دفاعی ملشت و دزایی و لبوف...
خواهش می کنم منطقی باش.. تیم متوسط؟!!‌
ویالی یه مقام سومی داشت و یه پنجمی .. و فصل بعد هم جاشو داد به رانیری...

حالا از «تیم متوسط» چلسی بگذریم می رسیم به «تیم پرمهره» یوونتوس!!!!!
یوونتوس رو با دقت بشین نتایجش رو بررسی کن.. ببین توی کدوم بازی ها با ترکیب کاملش توی زمین بوده و توی اون بازیها چه نتایجی گرفته؟
یوونتوس امسال بخاطر خرید دیه گو و ملو (که دومی کاملا توزرد از اب در امده)‌ اسمش اینه که تیم پر مهره هست.. اگه برای فرارا مثل رئال ۲۰۰ میلیون خرج میشد و این نتایج رو می گرفت حرفت درست بود.. ولی کدوم تیم پر مهره..؟

از وضعیت تیم خبر داری یعنی چی؟! من امار تیم رو گفتم.. ۵۲ بازی. ۲۰ برد. ۲۱ باخت. ۱۱ مساوی... مگه الان شما میگید وضعیت تیم چطوریه؟!!!‌ شما فقط می گید که یوونتوس از ۶ بازی ۵ تا رو باخته.. نمی گید مصدومیت هست. افت بازیکنا هست.. اگه اینا هست برای همه مربیا باید یکسان باشه.. ولی اینکه هر وقت خوشتون بیاد ازش استفاده کنید نامردیه...

ویالی مثل فرارا یه یوونتوسی بزرگه.. هرچند فرارا از نظر امار و افتخارات با یوونتوس خیلی بزرگ تر از ویالی هست.. فرارا با خیلی تعصب تر بوده. بازیشو توی یوونتوس تموم کرد.. ۱۱ سال دفاع ثابت یوونتوس بوده.. ویالی ۴ سال توی یوونتوس بوده و بقیه وقتش رو برای چلسی گذاشته..
ولی با تمام این اوصاف جز اسطوره های یوونتوس هست.. ولی این دلیل نمیشه که بیاد بعد از ۹ سال مربی گری کنه.

من شما رو مسخره نکردم.. فقط دیدم شما از یه طرف توی تاپیک فرارا خیلی با حالت تهاجمی و شدید و با بی احترامی فرارا به خاطر بردن ابروی یوونتوس سرزنش میکنید.. بعد اینور شوخی و از این قبیل کارا.. اینطوری نمیشه که. میشه؟ من می گم شما و هر کس دیگه ای فکر می کنه مربی دیگه ای میتونه جواب بده توی یوونتوس بیاد بگه..

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اصلا نمی تونم به هیچ کدوم از این گزینه ها حتی فکر کنم!!! ترجیح میدم چیرو تا اخر فصل بمونه!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

فرارا بره ویالی بیاد؟!!! :Facepalm:

شما این همه دری وری به فرارا می گید.. حداقل یکی رو اسم ببرید که یه کار مفید کرده باشه توی چند سال اخیر..

ویالی ۸ ساله هیچ تیمی رو نداشته.. اخرین تیمی که داشته طبق امار ویکیپدیا ۵۲ بازی داشته که ۲۰ تاش برد بوده و ۲۱ باخت!

و هیچ موفقیتی توی لیگ برتر نداشته.. یعنی مربی لیگی نیست. برخلاف کسایی مثل کاپلو و لیپی و مورینیو که بازی توی لیگ رو خیلی خوب بلدن..

داش امین تو این همه از ابروی یوونتوس و بدبختی و تقصیر های فرارا الان داری حرف می زنی... به نظر حرکات اکروباتیک ویالی و خاطرات خوبی که داری باهاش دلیل منطقی برای اومدنش به یوونتوس هست؟!

حمید جون بابا : اولا هر کی که بیاد دیگه از این بدتر نتیجه که نمیگیره ! در ضمن ویالی 3 سال خوب رو
با چلسی سپری کرد ! جالبه که همه شماها میگید هیدینک یا بنیتز عمرا نمیان یوونتوس خوب حالا
که اینا نمیان و یوونتوس شده پاتوق مربی های نا کاربلدی مثل فرارا چرا به ویالی که حداقل 4 سال
تو یه لیگ معتبر مربیگری کرده میدون داده نشه ؟!!! چرا فرارا باشه ویالی نباشه ؟!!!!

در ضمن اگه قراره هرکی یه مربی رو از بالا انتخاب کنه باید بیاد دلیل و منطق بیاره که
مربی انتخابیش آیا حتما نتیجه میگیره ؟!!!

تو خودت دلیل و منطق بیار که با این همه ترمالی که این فرارا انجام داده چرا باید بمونه ؟!!
چون 10 سال تو یووه عضو بوده و بیشترش هم رو نیمکت ذخیره بوده ؟ !!!
من نمیدونم فرارا کی شده اسطوره یوونتوس که ما خبر نداشتیم !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

;D ;D ;D

بابایارو - لبوف - دزایی - برایان لادروپ - کاسیراگی - دی ماتیو - توره اندره فلو - زولا - دشام - پویت - جان تری - پانوچی - هاسلبنک - ملشت - گودیانسن ....

این اسم هارو احتمالا هرکسی که یه خرده فوتبال اواخر دهه ۹۰ رو یادش باشه می دونه در چه حدی بودن......! اینا زیر دست ویالی بودن.. منظورت از تیم متوسط چیه؟!!

همین بابایارو ۱۰تای گروسو و کاسرس (روی هم) بازی داشت... زوج حمله فلو و زولا. هاسلبنک.. خط دفاعی ملشت و دزایی و لبوف...
خواهش می کنم منطقی باش.. تیم متوسط؟!!‌
ویالی یه مقام سومی داشت و یه پنجمی .. و فصل بعد هم جاشو داد به رانیری...

حالا از «تیم متوسط» چلسی بگذریم می رسیم به «تیم پرمهره» یوونتوس!!!!!
یوونتوس رو با دقت بشین نتایجش رو بررسی کن.. ببین توی کدوم بازی ها با ترکیب کاملش توی زمین بوده و توی اون بازیها چه نتایجی گرفته؟
یوونتوس امسال بخاطر خرید دیه گو و ملو (که دومی کاملا توزرد از اب در امده)‌ اسمش اینه که تیم پر مهره هست.. اگه برای فرارا مثل رئال ۲۰۰ میلیون خرج میشد و این نتایج رو می گرفت حرفت درست بود.. ولی کدوم تیم پر مهره..؟

از وضعیت تیم خبر داری یعنی چی؟! من امار تیم رو گفتم.. ۵۲ بازی. ۲۰ برد. ۲۱ باخت. ۱۱ مساوی... مگه الان شما میگید وضعیت تیم چطوریه؟!!!‌ شما فقط می گید که یوونتوس از ۶ بازی ۵ تا رو باخته.. نمی گید مصدومیت هست. افت بازیکنا هست.. اگه اینا هست برای همه مربیا باید یکسان باشه.. ولی اینکه هر وقت خوشتون بیاد ازش استفاده کنید نامردیه...

ویالی مثل فرارا یه یوونتوسی بزرگه.. هرچند فرارا از نظر امار و افتخارات با یوونتوس خیلی بزرگ تر از ویالی هست.. فرارا با خیلی تعصب تر بوده. بازیشو توی یوونتوس تموم کرد.. ۱۱ سال دفاع ثابت یوونتوس بوده.. ویالی ۴ سال توی یوونتوس بوده و بقیه وقتش رو برای چلسی گذاشته..
ولی با تمام این اوصاف جز اسطوره های یوونتوس هست.. ولی این دلیل نمیشه که بیاد بعد از ۹ سال مربی گری کنه.

من شما رو مسخره نکردم.. فقط دیدم شما از یه طرف توی تاپیک فرارا خیلی با حالت تهاجمی و شدید و با بی احترامی فرارا به خاطر بردن ابروی یوونتوس سرزنش میکنید.. بعد اینور شوخی و از این قبیل کارا.. اینطوری نمیشه که. میشه؟ من می گم شما و هر کس دیگه ای فکر می کنه مربی دیگه ای میت
ونه جواب بده توی یوونتوس بیاد بگه.

همه همین بازیکن هایی که گفتی در مقابل دو تا تیم غول دنیا منچستر و آرسنال اون موقع قرار میگرفتن !

حالا اینا رو بخون :

منچستر : پیتر اشمایکل - بارتز - روی کین - دیوید بکام - رایان گیگز- پل اسکولز - اندی کول و دوایت یورک و فن نیستلروی

آرسنال : دیوید سیمن - تونی ادامز - پت ویرا - امانوئل پتی - روبرت پیرس - تیری هانری - ویلتورد - برگکمپ - اورمارس
آنلکا - کانو - و و و ...

حالا خودت اینا رو قیاس کن با اون بازیکنای چلسی که گودیانسن و تری هم با رانیری اومدن !

بازم دم ویالی گرم که سوم کرد چلسی رو تازه با حضور لیورپول و نیوکاسل و لیدز و تاتنهام اون موقع!

در ضمن شما که آمار ویالی رو میزاری اینجا و از مصدومیت ها و بدشانسی های یوونتوس فرارا مینویسی از کجا میدونی
که ویالی هم اسیر همین برنامه ها نشده باشه !؟!؟!؟!؟

اگه بنا به مصدومیت باشه رانیری بدبخت و بیچاره (قصد حمایت از رانیری رو ندارم چون خودم مخالف درجه یکش بودم)
در اوج اون بی بازیکنی که مثلا زانتی ستاره خط هافبک تیم بود دو برابر تیم الان مصدوم رو دستش بود
اما اینقدر یوونتوس پست و حقیر ندیدیم که الان به فضاحت افتاده ! پس خواهشا مصدومیت رو علم نکنید
که اصلا توجیه مناسبی برای نتیجه نگرفتن فرارا نیست .
کاملا مشخصه که در تیم یوونتوس فعلی هیچ تعاملی بین مربی و بازیکنا وجود نداره !
و سرنوشت فرارا اصلا برای بازیکنها مهم نیست چون هیچ تلاشی برای ابقای فرارا
هر چقدر هم بیهوده انجام نمیشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تو یوونتوز یکی داشت به فرارا بد و بیراه می گفت، یکی بهش گفت درست نیست به فرارا بد و بیراه بگی، بهرحال اسطوره ی یووه است، جواب داد من فرارا به عنوان یک انسان فحش نمی دم، به فرارا به عنوان یک بازیکن هیچ چیز نمی گم، به فرارا به عنوان مربی دارم فحش می دم !

شما هم دیگه شورش رو در نیارید خداییش حالا دیگه می گید فرارا کی شد اسطوره ی یووه ؟؟ اگر فرارا اسطوره ی یووه نیست پس کی اسطوره است اصلا ؟! فرارا اصلا مزخرفترین و بدترین و ضایع ترین مربی دنیا، ولی چیکار زمان بازیگریش دارید ؟! حالا یکی میاد میگه مدافع کودنی بود، یکی میاد میگه مدافع نیمکت نشین بود !!!

پس چطوری نزدیک 400 تا بازی برای یووه کرد ؟ از روی نیمکت؟ پس چطوری 3 فصل بهترین مدافع سری آ بود توی یووه ؟ اگر مصدومیت فرارا قبل از جام جهانی 98 نبود و درخشش جانشینش (نستا) نبود فرارا حتما بازیکن ثابت تیم ملی می موند بعد ازون هم (همونطور که قبلش بود) و حتما توی جام جهانی 98 بازی می کرد چون بدون شک در اون مقطع بهترین مدافع سری آ بود و بعدش از بهترین ها.ولی اون مصدومیت و زوج کاناوارو-نستا باعث شد از تیم ملی دور بمونه. اگر هم دو فصل آخر کمتر بازی کرد چون 37-36 ساله بود !

می خواید از فرارا مربی هرچیزی بگید و هر انتقادی کنید منطقیه، ولی دیگه چیزایی نگید که آدم شاخ در بیاره !

اینم برای اینکه بهت اطمینان داده باشم آمار فرارا فقط مربوط به سری آ، بازی های اروپایی و جام حذفی رو شامل نمیشه:

94-95 : 33 بازی
95-96 : 31 بازی
97-98 : 32 بازی
97-98 : 17 بازی ( به دلیل مصدومیت طولانی مدت که جام جهانی هم از دست داد)
98-99: 18 بازی
99-00 : 23 بازی
01-02 : 22 بازی
02-03 : 25 بازی
03-04 : 17 بازی (36 سالگی)
04-05 : 4 بازی (37 سالگی)

فرارا در مجموع 253 بازی در لیگ، 74 بازی در اروپا، 26 بازی در کاپ+ 3 سوپرکاپ اروپا، و چند سوپر کاپ ایتالیا و بازی های بین المللی و غیره " برای یوونتوس" انجام داده. فرارا توی 4 فینال اروپا برای یوونتوس بازی کرد ! از لحاظ تعداد بازی با بیش از 500 بازی در سری آ جزو 10 بازیکن با بیشترین حضور در تاریخ ایتالیاست !

برای من اسطوره رو تعریف کنید لطفا !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
زاکه رونی هم ابراز تمایل کرده بیاد یووه. تو رو خدا. جون من چیزه دیگه نمیخوای. هر کی از راه میرسه میخواد بیاد یووه. میترسم فردا اکبر میثاقیان هم بگه که میخواد بیاد .یووه مربی بزرگ میخواد. با امثال این درپیت ها به جایی نمیرسیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چیرو فرارا من از دوران بازیگریش یک حاله ای در ذهنم هست و چون اون موقع از فوتبال سر در نمی اوردم چیزی یادم نمیاد ولی خوب دوستان میگن اسطوره یوونتوس بوده پس یعنی حتما بوده. ولی فکر میکنم که رابطه فرارا اینجوری هست چیرو فرارا = علی دایی . دقیقا وضعیت این دو با هم دیگر مو نمیزنه. جفتشون مربی تیم های بزرگی شدن جفتشون مربیگری براشون زود بود ( قهرمانی سایپا با مربیگری علی دایی فاکتور بگیرید) جفتشون تیمایی را که برداشتند به فنا دادن و در این بین جفتشون هم قطعا از کار برکنار میشوند.(قطعا فرارا در نیم فصل دوم میره دونباله زندگیش). دقیقا سرنوشت این دو مثل هم هست فرارا نتایج عالی نگرفته دقیقا تیم و به فنا داده ما 3،4 بار تحقیر شدیم کاری که من زمان رانیری فقط به این افتخار میکردم که ما هر چی که نشدیم خوب بازی میکردیم و حتی یک بار هم تحقیر نشدیم تحقیر به معنای اینکه ما در فصل پیش هیچ بازی را با اختلاف دو گل نباختیم. من تصور میکنم هیچ کدام از این گزینه های بالا مربی یوونتوس نخواهند شد قطعا کس دیگری مربی یوونتوس خواهد شد.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

تو خودت دلیل و منطق بیار که با این همه ترمالی که این فرارا انجام داده چرا باید بمونه ؟!!

من خیلی گفتم دلایل رو.. اگه نخوندید دیگه مشکل از من نیست.
در ضمن گفتم که «ابقای فرارا» رو من رای دادم.. وگرنه اگه گزینه فرارا بود،‌ ممکن بود به هولیه رای بدم چون خوشم میامد ازش..
ولی الان بحث اینه که کی بیاد جای فرارا؟‌ به نظر من اگه بخوان اینطوری مربی انتخاب کنن همین ماجرای فرارا و رانیری تکرار میشه.. فرارا جای رانیری جایگزین شد و تا اینجا نشون داده که یه هایپ بوده.. یه مقطعی رو خیلی خوب کار کرد ولی به مرور زمان عوض شده و نتایجش بد شد. اگه اینطوری باشه همین دری وری ها و چرت و پرت هایی که الان به فرارا می گید ۳-۴ ماه دیگه باید به مربی بعدی بگید.. اگه خوشتون میاد ( که یه سری البته خوششون میاد‌ )‌ پس واسه خداتون دعا کنید که بیاد..

امین تو یکی از افتخاراتت این هست که بازی های یوونتوس ۹۵ - ۹۶ رو یادت هست.. بعد الان می گی نمی دونی فرارا چطوری اسطوره باشگاه شده؟!!! یا داری خالی می بندی که بازی های قدیمی یوونتوس رو میدیدی یا الان فقط چون طرف فراراست داری اینطوری میگی.. غیر از این دو حالت چیزی به ذهن من نمیرسه..

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

تو یوونتوز یکی داشت به فرارا بد و بیراه می گفت، یکی بهش گفت درست نیست به فرارا بد و بیراه بگی، بهرحال اسطوره ی یووه است، جواب داد من فرارا به عنوان یک انسان فحش نمی دم، به فرارا به عنوان یک بازیکن هیچ چیز نمی گم، به فرارا به عنوان مربی دارم فحش می دم !

شما هم دیگه شورش رو در نیارید خداییش حالا دیگه می گید فرارا کی شد اسطوره ی یووه ؟؟ اگر فرارا اسطوره ی یووه نیست پس کی اسطوره است اصلا ؟! فرارا اصلا مزخرفترین و بدترین و ضایع ترین مربی دنیا، ولی چیکار زمان بازیگریش دارید ؟! حالا یکی میاد میگه مدافع کودنی بود، یکی میاد میگه مدافع نیمکت نشین بود !!!

پس چطوری نزدیک 400 تا بازی برای یووه کرد ؟ از روی نیمکت؟ پس چطوری 3 فصل بهترین مدافع سری آ بود توی یووه ؟ اگر مصدومیت فرارا قبل از جام جهانی 98 نبود و درخشش جانشینش (نستا) نبود فرارا حتما بازیکن ثابت تیم ملی می موند بعد ازون هم (همونطور که قبلش بود) و حتما توی جام جهانی 98 بازی می کرد چون بدون شک در اون مقطع بهترین مدافع سری آ بود و بعدش از بهترین ها.ولی اون مصدومیت و زوج کاناوارو-نستا باعث شد از تیم ملی دور بمونه. اگر هم دو فصل آخر کمتر بازی کرد چون 37-36 ساله بود !

می خواید از فرارا مربی هرچیزی بگید و هر انتقادی کنید منطقیه، ولی دیگه چیزایی نگید که آدم شاخ در بیاره !

اینم برای اینکه بهت اطمینان داده باشم آمار فرارا فقط مربوط به سری آ، بازی های اروپایی و جام حذفی رو شامل نمیشه:

94-95 : 33 بازی
95-96 : 31 بازی
97-98 : 32 بازی
97-98 : 17 بازی ( به دلیل مصدومیت طولانی مدت که جام جهانی هم از دست داد)
98-99: 18 بازی
99-00 : 23 بازی
01-02 : 22 بازی
02-03 : 25 بازی
03-04 : 17 بازی (36 سالگی)
04-05 : 4 بازی (37 سالگی)

فرارا در مجموع 253 بازی در لیگ، 74 بازی در اروپا، 26 بازی در کاپ+ 3 سوپرکاپ اروپا، و چند سوپر کاپ ایتالیا و بازی های بین المللی و غیره " برای یوونتوس" انجام داده. فرارا توی 4 فینال اروپا برای یوونتوس بازی کرد ! از لحاظ تعداد بازی با بیش از 500 بازی در سری آ جزو 10 بازیکن با بیشترین حضور در تاریخ ایتالیاست !

برای من اسطوره رو تعریف کنید لطفا !

ولی هنوز هم من توی این لیستی که اینجاست هیچ گزینه ای بهتر از ابقای فرارا نمی تونم ببینم.. هیچکدوم اینا نمی تونن این تیم رو جمع کنن.

تیم فرارا از نظر مصدومیت وضعش بدتر از رانیری هست.. نیست؟!!!‌ یوونتوس پارسال ماریکونی رو داشت که در غیبت کامرانزی بتونه بازی کنه. هرچی بود بهتر از تیاگو بود..
زانتی از ملو الان بهتر بود...........
دل پیرو روی اوج بود.. چقدر امتیاز یه نفری جمع کرد واسه یوونتوس؟!!!
یاکوینتا رو داشت که اونم کلی امتیاز جمع کرد..
ندود رو داشت که هم از نظر تاثیر روی بازی هم روحیه تیمی خیلی موثر بود....
سیسوکو هم نصف فصل رو حداقل بود با یوونتوس....

پس چرا الکی حرف می زنی؟!!!!
گفتم.. بشینید ببینید یوونتوس چندتا بازی با ترکیب کامل توی زمین بوده و نتایجی که گرفته توی اون بازیها چی بوده؟!

تعامل ندارن بازیکنا؟!!‌ اینو دیگه اونایی که بازی هارو میبینن حداقل احتمالا با من هم نظر هستند که بوفن هیچوقت اینقدر غیرتی برای یوونتوس بازی نمی کرد.... همین قضیه واسه اکثر بازیکنا هست..
چون ملو فقط اینطوری شده تو داری می گی کل بازیکنا قطع رابطه کردن با مربی؟!! اگه من اشتباه می کنم یکی بهم بگه.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظر من باید تا پایان جام جهانی یا (مثلا) حذف تیم ملی انگلیس صبر کرد , چون اگه انگلیس با کاپلو هم جواب نده احتمالش خیلی زیاد هستش که کاپلو دوباره برگرده . البته اگه مدیرا بتونن بیارنش... .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
جاش اینجا نیست ولی لیپی هم مصاحبه ی جالی کرده ها!!!!! ما این همه خوشحال بودیم که پس از جام جهانی لیپی را در یوونتوس میبینم در بعنوان مربی ولی بعنوان مشاور یا مدیر. ولی حالا زد تو کاس کوزه ما!!!!. مصاحبش فوق العاده زیبا و خواندنی هست.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال
فکر می کنم اکثر دوستان هم عقیده باشند که هیچ کدام از این نامها اون توانایی و قدرت لازم برای رسوندن یووه به جایگاه واقعیش رو ندارند و ثباتی رو که یووه به دنبالش هست رو نمی تونیم با اطمینان بالایی از اونها طلب کنیم . اما در یک مورد شک ندارم اون هم این هست که اگر ما مدیران لایقی داشته باشیم بدون سرو صدای الکی و بدون هیچ خبر و حاشیه ای از همین الان باب گفتگو رو با یکی از مربیان بزرگ دنیا که در کار باشگاهی موفق بوده باز کرده نظر مساعدش رو برای حضور در تیم فصل بعد بدست بیارند .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

فکر می کنم اکثر دوستان هم عقیده باشند که هیچ کدام از این نامها اون توانایی و قدرت لازم برای رسوندن یووه به جایگاه واقعیش رو ندارند و ثباتی رو که یووه به دنبالش هست رو نمی تونیم با اطمینان بالایی از اونها طلب کنیم .

دقیقا این حرفت درسته و با این حرف میشه جواب قسمت دوم رو هم داد اگه مربی بزرگ تر از این ها بود تو لیست جا داشت ولی خوب فعلا مربی بزرگ بی کار نداریم. :unknw:

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

امین تو یکی از افتخاراتت این هست که بازی های یوونتوس ۹۵ - ۹۶ رو یادت هست.. بعد الان می گی نمی دونی فرارا چطوری اسطوره باشگاه شده؟!!! یا داری خالی می بندی که بازی های قدیمی یوونتوس رو میدیدی یا الان فقط چون طرف فراراست داری اینطوری میگی.. غیر از این دو حالت چیزی به ذهن من نمیرسه..

آخه حمید هر کی که مثلا 300 400 تا بازی کرد واسه یه تیم که اسطوره نمیشه ! البته کم نیستا

اسطوره به کسی میگن مثل دلپیرو که نماد باشگاه بوده و شاید تعدادی هم یوونتوس رو به خاطر دلپیرو

بشناسن! هر کسی نمیتونه اسطوره یه باشگاه باشه ! اگه اینطوری بود که الان باجو باید هم اسطوره

یووه باشه هم میلان هم انتر ! یا مثلا یولیانو و مونته رو و تودور و زالایتا هم باید اسطوره یووه باشن !

مشکل من هم همین کلمه اسطوره هست !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

دقیقا این حرفت درسته و با این حرف میشه جواب قسمت دوم رو هم داد اگه مربی بزرگ تر از این ها بود تو لیست جا داشت ولی خوب فعلا مربی بزرگ بی کار نداریم. :unknw:

دوست عزیز من هم نگفتم مربیان بزرگی داریم که الان بیکارند ولی باید به شکلی که اون هم بر میگرده به قدرت مدیران باشگاه یک نفر از اون جمع انگشت شمار رو راضی به حضور در تیم برای فصل آینده نمود حالا با هر حربه ای که میشود این کار را انجام داد .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بزرگ بودن اسم مربي كه كافي نيست!بايد مطمئن بود كه اون مربي ميتونه يووه رو اداره كنه!هر مربي اي سبك خاصي داره

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من به لادروپ رای دادم ولی پشیمانم من توی این لیست بالا به هبچ کس رای نمیدم من تو نظرم این مربیا نیست البته مربی هایی که توی نظر من هستند حالا بی کار نیستند باید اخر فصل رفت سر وقتشون البته هیدینک خوبه که اونم معلوم نیست میخواد چیکار کنه من بنیتز - پراندلی - دشام - "بلان" - کونته بزرگ - کارلتو - (مورینیو - کاپلو) اینارو میپسندم که الان عمرا نمیشه . 2گزینه اخر هم که در حد غیر قابل تصور هستند بالان رو هم سبک مربی گریش رو میپسندم ولی خودش رو اصلا نه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
گزینه های بالا که هیچ کدوم در حد یووه نیستند. من به هیچ کدوم رای ندادم. بنیتز خوبه. کاپلو هم همینطور. دشام هم خوبه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی