پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: جانشین فرارا ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
678 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من هم به هیچ کدام از گزینه های بالا رای ندادم اول خواستم ابقای فرارا را بزنم ولی وقتی صحبتهای فلیپه ملو را خوندم به شدت متقاعد شدم که تیم باید یک تغییری بده. این تغییر باید بزرگ و گسترده باشه و بهترین تغییر اخراج مربی هست. به اعتقاد من مربی آینده یوونتوس کسی غیر از این نام ها بالا خواهد بود.

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان خوب چرا گاس هیدینگ رو نمی یارن لیپی که گفت من هرگز به یووه بر نمی گردم ؟!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

سلام دوستان

خوب چرا گاس هیدینگ رو نمی یارن لیپی که گفت من هرگز به یووه بر نمی گردم ؟!

اونجور که من شنیدم گاس خودش تمایل داره بمونه تو روسیه و میخواد قراردادشو تمدید کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اونجور که من شنیدم گاس خودش تمایل داره بمونه تو روسیه و میخواد قراردادشو تمدید کنه

درسته که گاس هیدینک علاقه داره که در روسه بمونه ولی با چند جلسه مذاکره میشه به تورین اوردش فقط خواستن و همت مدیران یا بهتر بگم تصمیم بته گا لازم است.

یادم میاد پارسال قبل از بازی برگشت بارسلونا - چلسی در استمفورد بریدج گاس هیدینک در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی گفت که من از بعد بازی رفت تا الآن سه بار تا حالا بازی برگشت را در ذهنم مرور کردم و هر بار نتیجه ای گرفتم اینقدر درگیر این بازی شدم که چند شب پیاپی خواب این بازی را هم میدیم. همه اون بازی را دیدن ، هیدینک در آن شب درخشید منها اتفاقات نادری که در UCL افتاد. چلسی اون بازی را به شکل شگفت آوری 1-1 کرد با گل زده بارسا در خانه حریف از رسیدن به فینال بازماند. چلسی هفته بعدش یکشنبه با آرسنال در استادیوم امارات بازی داشت در چارچوب مسابقات Premier League . گاس هیدینک چنان روحیه ای به این بازیکنان داده بود و چنان روشون کار کرده بود که اون بازی را چلسی 4-1 برد. این درحالی بود که دو تیم با وضعیتی مشابه پا به میدان گذاشته بودند. آرسنال سه شنبه شب مغلوب منچستر شد و ازفینال بازماند و چلسی چهارشنبه شب. هیچ کدام از این دو تیم هم با این برد نه به قهرمانی نزدیک میشدند نه قهرمان میشدند و این به معنای انکه این بازی کاملا تشریفاتی بود.

و مثال دیگر یادم میاد پارسال رانیری قبل از بازی برگشت با چلسی در المپیکو تورین در کنفرانس مطبوعاتیش گفت که من از هواداران یوونتوس میخوام که فردا شب بدترین جو را برای چلسی در المپیکو درست کنن. در شب بازی من تا 10 دقیقه اول بازی در فروم بودم و پستهای دوستان را میخوتدم یادمه رضا میگفت : یوونتوسی ها عجب جوی درست کردن حتی گذارشگر بازی هم خیلی متحقیر شده بود و خیلی براش جالب بود که یوونتوسی ها چنین جو خوفناکی را درست کردند.

من از این دو مثال میخوام بگم که ببیند برای مربی یک بازی چقدر میتونه مهم باشه،اگر هم اون بازی در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا باشه که اهمیت دو برابر هست،مربیان در این جام میکوشند با هر ترفندی که شده بازی را ببرند یا حداقل مثل یوونتوس سال گذشته مقتدرانه از دور کنار بروند.

ولی ما امسال در این جام به نظر خودم ضعیف ترین تیم بودیم چیرو فرارا برای صعود یوونتوس هیچ کاری انجام نداد، این چنین حذف زود هنگام از UCL یا بهتر بگم بالاترین سطح فوتبال باشگاهی در اروپا به ما هوادار ضربه جبران ناپذیری را میزنه چه برسه به فلیپه ملو و دیگو که با چشمانی گریان بازی را ترک گفتند، خیلی سخته که تیمی با این سطح مثل یووه از این جام کنار بره، و درد سر بزرگتر برای مربی که باید شرایط روحی بازیکنان را مساعد کنه برای بازی های آینده لیگ ولی فرارا در این مورد باز هم رفوزه شد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام چرا اسپالتی توی گزینه ها نیست ؟ اگر روزی فرارا بر کنار بشه بعید میدونم کسی نزدیکتر از اسپالتی به نیمکت یووه وجود داشته باشه البته کماکان میگم اگر فرارا خراج بشه که امیدوارم نشه و بعد از تعطیلات فوق العاده کار کنه ، ترجیح میدم هر جور شده چزاره پراندلی سرمربی یووه بشه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

سلام
چرا اسپالتی توی گزینه ها نیست ؟
اگر روزی فرارا بر کنار بشه بعید میدونم کسی نزدیکتر از اسپالتی به نیمکت یووه وجود داشته باشه
البته کماکان میگم اگر فرارا خراج بشه که امیدوارم نشه و بعد از تعطیلات فوق العاده کار کنه ، ترجیح میدم هر جور شده چزاره پراندلی سرمربی یووه بشه
باتشکر

کمال جان :دی:

اسپالتی به زنیت سن پترزبورگ روسیه پیوست :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام
چرا اسپالتی توی گزینه ها نیست ؟
اگر روزی فرارا بر کنار بشه بعید میدونم کسی نزدیکتر از اسپالتی به نیمکت یووه وجود داشته باشه
البته کماکان میگم اگر فرارا خراج بشه که امیدوارم نشه و بعد از تعطیلات فوق العاده کار کنه ، ترجیح میدم هر جور شده چزاره پراندلی سرمربی یووه بشه
باتشکر

اسپالتی رو که بچه ها گفتند، الان مربی زنیته،
پراندلی هم به عنوان اصلی ترین گزینه ی جانشینی لیپی برای تیم ملی می دونند، چون آنجلوتی،مانچینی و کاپلو قراردادهای سنگینی دارند با تیم هاشون بهترین گزینه پراندلیه.

چون 10 سال تو یووه عضو بوده و بیشترش هم رو نیمکت ذخیره بوده ؟ !!!

هر کی که مثلا 300 400 تا بازی کرد واسه یه تیم که اسطوره نمیشه !

واقعا نیازی نیست برای اینکه فرارا مربی بدی باشه، حتما به عنوان یک انسان کوچیک بشه و دوران بازیگرش زیر سوال برده بشه.
کم نبودن اسطوره ها و بازیکنان بزرگی که مربی های خوبی نشدند. لازم نیست چیزایی بگیم که حتی خودمون هم چند ساعت بعد مجبور بشیم نقصش کنیم.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من به هيچكدام راي ندادم , اما : به نظرم مربي بايد مربي باشه كه دلش با يووه باشه , موفقيت يووه رو بخواد , هميشه پيروزي يووه رو بخواد , نظرش به بازيكنهاي خوب يك نظر مثبت باشه , به بازيكنهاي جوون اهميت بده , ريسكها و تاكتيكهاي عجيب غريب از خودش در نياره و ... ! چيرو مربي خوبيه ولي خيلي از گزينه هاي بالا رو كه گفتم توش نميبينم , مهمتر اونكه چيرو تازه اول راهه و خيلي مونده تا مربي پخته و كاملي بشه ! بعد هم اونكه چيرو بازيكنهاي جوون و خوب رو اصلا خوب قبول نداره ! تراپاتوني , گاسپريني رو دوست دارم به يووه بيان , مخصوصا گاسپريني ! البته مديرها هم بايد عوض بشن تا خواسته هاي مربيها رو برطرف كنن نه اينكه سرخود برن بازيكن با قيمتهاي بالا و كذايي بخرن و بازيكنهاي خوب خودمون (مثل كريشيتو)‌رو به راحتي از دست بدن !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شما رو چه حساب گاسپريني رو دوست دارين؟؟؟ تنها هنر گاسپريني امتياز گرفتن از يووه اس....نتايجش تا اينجا با جنوآ خيلي حيرت انگيز و خوب نبوده

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
1- گاسپريني مربي بسيار با تجربه اي هست 2- نتايج بدش (مخصوصا حذف شدنش از يوفا ) به خاطر نداشتن بازيكنان بيشتر و بزرگتر روي نيمكت بوده (كه تو يووه ميتونه دست بازتر و بازيكنان بيشتري داشته باشه) 3- تخصصش تو جوانگرايي و رونمايي از بازيكنان جوان بزرگ هست (جووينكو - ماركيزيو - پائولو و ... ) نمونه هاي بارزش هستن. 4- مثل مديران يووه به بازيكنان بي مصرف دنياي فوتبال مثل : تياگو و مولينارو و زبينا و پولسن و ... اعتقادي نداره ! + دشام كجايي كه يادت بخير!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
گاسپرینی یکی مثل رانیه.یووه مربی بزرگ می خواد وگرنه همون بهتر چیرو بمونه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گاسپرینی هم مربی نیست. داشتم فکر میکردم که اگه پارسال زودتر رانیری را مدیران اخراج کرده بودند میتونستیم دیدیر دشام بیاریم!!! حیف!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت رسمی بنیادکار با برقرار کردن تماسی با اسکولاری که در تعطیلات به سر می بره در مورد شایعات پیوستنش به یوونتوس ازش پرسیده : - آیا این درسته که یوونتوس در حال مذاکره با شماست ؟ بله، اون ها تماس گرفتند و پیشنهاد اولیه ارائه کردند و شرایط من رو جویا شدند ولی من گفتم قصد جدایی ندارم و هر پیشنهادی رو رد می کنم، من از بودن در بنیادکار راضی هستم و شرایط اروم و خوبی دارم و تا اخر قراردادم (دسامبر 2010) در این تیم خواهم ماند حتی اگر پیشنهاد های بسیار خوبی برای من بیاد.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خدا کنه همین حرفی رو که زده عمل کنه هرچند ادم باید مغز خر خورده باشه که بنیاد کار رو به یووه ترجیح بده ولی به شدت دوست دارم که اسکولاری این کارو انجام داده باشه!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اسکولاری که از اسمش معلومه چیه !! البته شاید با اومدنش ، برزیلی هارو دوباره احیا کنه !!! ولی فعلا فقط حمایت از چیرو

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
امیدوارم چیرو بمونه و در این فصل حداقل کوپا ایتالیارو برامون بیاره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
جالبه ها!!!! مدیران یوونتوس چپ و راست از فرارا حمایت میکنند و میگند ما دونبال هیچ گزینه ای نیستیم و از اونور هی نام های جدید مطرح میشه و پیشنهاداتی. قبلا هم گفتم مدیران دارن در به در دونبال جانشین برای فرارا میگردن که وقتی فرارا را اخراج کردند نرن دوهفته دونبال مربی و از اونور تیم تلف بشه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
احمقانه ترین کاری که مدیرا میتونن بکنن اینه که فرارا رو تا اخر فصل نگه دارن

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

احمقانه ترین کاری که مدیرا میتونن بکنن اینه که فرارا رو تا اخر فصل نگه دارن

خیلی ها خلاف این نظر رو دارن.بایه به همه جنبه های قضیه توجه بشه .من که میگم اگه میخوان نگهش دارن حرف از مربی جدید نزنن اگر هم میخوان بیرونش کنن زودتر این کارو بکنن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کسی نمیدونه چرا با اینکه میگن از چیرو حمایت میکنم ، بازم حرف از اسکولاری و ... میشه ؟ بته گا همچین حرفی رو نزده ؟ پس حمایت یعنی چی ؟

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی