پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: جانشین فرارا ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
678 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حسن جونم تو مواظب قلبت باش!!! من معتقدم:1-چيرو بايد به كارش تا پايان فصل ادامه بده...2-اگر يه روز خدايي نكرده زبونم لال چيرو بركنار يا اخراج يا هرچي شدو هيدينگ جاش اومد حداقل تا پايان 2011 سرمربي يووه باشه تا بتون تفكرات خوب و تهاجمي خودش رو تو يووه نهادينه كنه!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

حسن جونم تو مواظب قلبت باش!!!

من معتقدم:1-چيرو بايد به كارش تا پايان فصل ادامه بده...2-اگر يه روز خدايي نكرده زبونم لال چيرو بركنار يا اخراج يا هرچي شدو هيدينگ جاش اومد حداقل تا پايان 2011 سرمربي يووه باشه تا بتون تفكرات خوب و تهاجمي خودش رو تو يووه نهادينه كنه!!!

من هم به این اعتقاد دارم که اگر يه روز خدايي نكرده زبونم لال چيرو بركنار يا اخراج يا هرچي شدو هيدينگ جاش امد یه قرارداد طولانی مدت باشه.
در مورد قلبم هم بگم که این قلب برای فراراست هر کاری دست بزنه روش تاثیر داده اگه ببازه واویلا اگر هم ببره که ریلکس

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به تگا نشون داد كه يه مدير با تجربه چقدر تو وضعيت تيم تاثير داره.بهترين مربي ممكن رو آورد :thankyou:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شما هم گويا عجله داريها!!!!هنوز كه چيزي كه معلوم نيست

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
با اینکه فرارا رو خیلی دوست دارم و اوایلم خیلی کارشو قبول داشتم ولی واقعاً یه تیم بزرگی مثل یووه نباید اینقدر فراز و نشیب داشته باشه !!! امیدوارم که این بحث هیدیگ واقعاً جدی باشه و بیاد خداییش یه تیم با این همه بازیکن و به این بزرگی یه مربی مثل هیدینگ میخواد !!! هیدینگ فوق العادست / فقط خدا کنه بیاد !!! با توجه به سابقشم نشون داده که تو کوتاه مدت میتونه خیلی خوب با تیم هماهنگ بشه !!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
مدیر برنامه های گاس هم گفته هنوز پیشنهاد رسمی از سوی یووه برای ما ارسال نشده !!! گاس فعلا در جنوب فرانسه داره تعطیلات کریسمسش رو سپری می کنه :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گاس هیدینک : من در حال حاضر در تعطیلات هستم، در جنوب فرانسه، اینجا با تنها کسی که مذاکره و گفت و گو داشتم همسرم بوده !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
هنوز هم بعد از گذشت ساعت ها و شنیدن شایعات در مورد اینده مربی یووه هنوز نتونستم با خودم کنار بیام که چه موضعی نسبت به این عمل داشته باشم . چیرو & هیدینگ :cuckoo: کسی غیر از هیدینگ :furious: هیدینگ :rose: چیرو فرارا :juventus:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من که نمی دونم قضیه ی گاس چقدر صحت داره، ولی کلا از نظر من هم گاس هیدینک بهترین گزینه ی ممکن هستش،خیلی عالی می شه اگه بیاد یووه. هیدینک واقعا آدم باهوشیه، فوق العاده با تجربه است.به تعویضای جالبی دست می زنه و توانایی این ـُ داره که جوری سیستم بازی رو تغییر بده که بازی رو کاملا در دستش بگیره و حتی اگه تیمش عقب باشه، با خونسردی و هوش تمام، کاری کنه که تیم به بازی برگرده و شیرازه ی تیم از هم نپاشه! این مشکل الان به شدت تو یووه دیده می شه، مثلا تو بازی با بایرن تیم ول شد کاملا، هیچ کس کار خاصی نمی کرد،هدف خاصی وجود نداشت. هیچ کنترلی رو بازی نداشتیم! فرارا خیلی واسه تیم زحمت کشید، نمی شه مقصر تمام فلاکتا دونستش، ولی خب واضح و مبرهنه بر همگان که کم تجربه بود، و این خیلی ضربه زد به تیم، شاید بد نباشه که تا آخر فصل بمونه و گاس کارش رو از فصل آینده شروع کنه، ولی خب موقعیت تیم واقعا نگران کننده است و نمی شه خیلی صبر کرد، من با وجود اینکه از موافقای هیدینکم، باز دوست دارم که فرارا بمونه تا آخر فصل و اینجوری تموم نشه... البته یه جور دیگه هم می شه به ماجرا نگاه کرد، اینکه چیرو بمونه تا انتهای فصل و کلا بی خیال گاس شیم و لیپی بعد از اتمام جام جهانی بیاد.این خیلی معقول تره، چون لیپی به دلایل زیادی خیلی بیشتر می تونه موفق باشه. لیپی تئوریسین قهاریه و شناخت کامل داره رو تک تک بازیکنا و تاکتیکای تیمای ایتالیایی. به علاوه یه مشخصه ی امیدوار کننده ی دیگه ی لیپی اینه که به جوونا هم فرصت می ده...

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
به نظر من صحبت کردن در مورد لیپی بی فایدس . اکثر ما ( شاید هممون ) ته قلبمون دوست داریم لیپی را دوباره روی نیمکت یووه ببینیم .اما احتمالش در واقع خیلی کمه و صحبتهای خودش هم از جنس یکی به نعل زدن و یکی به میخ نبوده .با صراحت حرف زده و به نظر میاد جدا برنامه ای برای ادامه مربی گری باشگاهی نداره . من هنوزم امید وارم در یک پست اجرایی و یا مدیریتی در یووه ببینمش .اما صحبت از بازگشتش به روی نیمکت تیم را بی فایده میدانم . بین چیرو ( که هنوز و شایدم تا بعد از این به طور رسمی سرمربی تیم است ) و هیدینگ ( که شایعات پر رنگی علی رقم اظهار بی اطلاعی خودش دور و برش وجود داره ) انتخاب اسان نیست .به چیرو علاقه مندم و دوستش دارم و امید کمرنگی هم دارم به اینکه فصل را به عنوان سرمربی و با موفقیت به پایان برسونه .و در صورت برکناریش دلم میخواهد به جای ترک مجموعه در یووه بمونه و در کنار دست جانشین احتمالیش به کار ادامه بده.و هیدینگ را به عنوان یک مربی صاحب تفکر و بسیار منعطف میشناسم و نمیتوانم از تجربه موفقش در چلسی هم چشم پوشی کنم . فکر میکنم بین همه گزینه های احتمالی مطرح شده در صورت رفتن چیرو با فاصله زیادی در صدر قرار میگیره . اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست و منم ترجیح میدم تا زمانی اعلام رسمی خبر منصوب شدن هیدینگ ( یا رد احتمالی این خبر ) اظهار نظر دیگری در این باره نکنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدیر برنامه های هیدینک هم گفت این داستان از اول تا آخر ساخته پرداخته ی رسانه ها بوده، نه من، نه گاس تاحالا پیشنهاد رسمی از یوونتوس دریافت نکردیم. هیدینک هم تصمیم نداره از روسیه بره.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

مدیر برنامه های هیدینک هم گفت این داستان از اول تا آخر ساخته پرداخته ی رسانه ها بوده، نه من، نه گاس تاحالا پیشنهاد رسمی از یوونتوس دریافت نکردیم. هیدینک هم تصمیم نداره از روسیه بره.

:heartbreaking:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظر من که اینا همش چرت و پرتن معمولا توی همینجور اتفاقات اگه به نتیجه ی قطعی هم برسن بین خودشون بازم مساله رو کش میدن تا اینکه وقتش برسه و اونوقت اعلان کنن ... توی دنیای فوتبال از اینجور اتفاقات زیاد رخ داده فقط باید منتظر ماند. :181:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
راستی بچه ها یه نگاهی به سایت هدینگ هم بندازین فلش پلیر من خوب کار نمیکنه نتونستم ببینم , شاید اونجا خودش چیزایی نوشته باشه : http://guushiddink.nl

:181:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
هی من میگم گاس هیدینک جزو گزینه های بالا قرار بدهید هی شما بگید نه!!! هی من میگم احتمال اومدن گاس به یوونتوس نسبت به گزینه های بالاست هی شما بگید نه!!!!( این از همون مو و پیچش مو میاد)

خیلی خیلی خوشحال شدم که بار دیگر خبر گاس هیدینک را شنیدم. من عاشق گاس هیدینک هستم، قطعا مذاکراتی نبوده ولی قطعا تلفنی با هم صحبتکرده ایند و به توافقاتی رسیده اند من 20 بار گفتم اینا دارن کاری میکنند که وقتی فرارا ان شا االله به حق علی این تیم و ترک کرد 2 هفته به دونبال مربی نگردن.

خدا کنه قبل از شروع نیم فصل دوم گاس به تیم ملحق بشه ان شاالله. FORZA Hidink.

ولی خداییش من 20 بار گفتم هیدینک هم باید جزو گزینه های بالا باشه ولی هیچکس قبول نکرد و یک مشت گزینه های نمیدونم چی بگم در بالا قرار داده شده که حتی شایعه ای اومدن این مربی های بالا بجز اسکولاری حتی در توتو اسپرت هم منتشر نشده چه برسه برخی مذاکرات.

پس چرا توی گزینه های بالا گاس هیدینک بزرگ نیست. اون هم میتونه به یوونتوس بیاد!!!!!!

"خدایی از بعضی فکر های یا آینده هایی که پیش بینی میکنم خودوم موندم" از پارسال هر چی خواب در مورد باختهای یوونتوس دیدم تعبیر شده البته به جز 2 تاش که بوردو و بایرن بودند. یادم میاد پارسال وقتی اسکولاری از چلسی اخراج شد دوستم ازم پرسید حالا چلسی در این برحه زمانی کی را میاره. من بهش گفتم هیدینک. اون کلی بهم خندید و مسخرم کرد. و گفت هیدینک که تیم داره بیکار که نیست. بعد 3 روز بعد خودش تو کف اومدن هیدینک در چلسی موند."

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بالاخره بعد از سه سال یووه یک سرمربی باتجربه را به خدمت گرفت.گاس هیدینگ توافقات اولیه را با سران یووه انجام داده و بازی با پارما اولین حضور گاس در نیمکت یووه خواهد بود.

گاس هيدينگ هم كه تعطيلتشو تو فرانسه سپري مي كنه و تا 10 ژانويه هم تو فرانسه مي مونه و اعلام كرده هيچ مذاكره اي نبوده و انگار همش شايعه بوده :unknw:

قسم حضرت ابوالفضل رو باور کنیم یا دم خروس رو!!!! :yapyapyapf:
مطمئنن هیچ کی از اومدن هیدینگ ناراحت نمیشه فقط مشکل اینجاست که هیچ منبع معتبری این خبر رو اعلام نکرده! :hanghead:

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
هیچکدوم هیدینگ میاد.خبر رسمی.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

قسم حضرت ابوالفضل رو باور کنیم یا دم خروس رو!!!! :yapyapyapf:
مطمئنن هیچ کی از اومدن هیدینگ ناراحت نمیشه فقط مشکل اینجاست که هیچ منبع معتبری این خبر رو اعلام نکرده! :hanghead:

من يكي كه دارم واسه اومدن هيدينگ ثانيه شماري مي كنم.
ولي طبق اعلام خود گاس الان تو تعطيلاته و تا 10ژانويه هم برنمي گرده و مي گه هيچ پيشنهاد رسمي هم بهش ندادن....

مطمئن باشيد اين خبر حقيقيه

هیچکدوم هیدینگ میاد.خبر رسمی.

ميخواستم بدونم اين خبر رو از كجا خونديد و كي رسمي شد؟هيدينگ گفته بجز خانواده ام با هيچكس بحثي نكردم و الان تو تعطيلات كريسمسه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
درست هیچ چیز صحت نداره ولی من یک امیدی دارم.

اون جریان اسکولاری را که شنیدم،فهمیدم در تیم چه خبری هست.

سایت رسمی بنیادکار با برقرار کردن تماسی با اسکولاری که در تعطیلات به سر می بره در مورد شایعات پیوستنش به یوونتوس ازش پرسیده :

- آیا این درسته که یوونتوس در حال مذاکره با شماست ؟
بله، اون ها تماس گرفتند و پیشنهاد اولیه ارائه کردند و شرایط من رو جویا شدند ولی من گفتم قصد جدایی ندارم و هر پیشنهادی رو رد می کنم، من از بودن در بنیادکار راضی هستم و شرایط اروم و خوبی دارم و تا اخر قراردادم (دسامبر 2010) در این تیم خواهم ماند حتی اگر پیشنهاد های بسیار خوبی برای من بیاد.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
سايت گل نظرسنجي گذاشته كه: گاس هيدينگ براي يوونتوس__ 1.موفق ميشه 90% 2.ناموفق 10% :Juveflag:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی