پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 کاتانیا ( هفته هفدهم سری آ ) - یادواره لوئیجی برتولینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یادمه آخرای فصل که یوونتوس خیلی افتضاح بازی میکرد ولی نه به افتضاحی الآن در کنفرانس مطبوعاتی که از رانری میپرسیدن چرا استعفا نمیکنی ؟ رانیری میگفت جوانتر که بودم از این کارها زیاد میکردم ولی حالا بزرگتر شده ام و با تجربه و از این حماقت ها دیگه نمیکنم. حالا فرارا اومده میگه درست نیست ناخدای کشتی وسط طوفان از کشتی بپره بیرون. "" من از چندتا از دوستای یوونتوسیم که خیلی عاشق این فرارا بودن سوال کردم گفتن که " اگه فرارا یوونتوس دوست داره و غرورو یوونتوسی داره باید خودش استعفا کنه""" *** آخه فرارا از خودش نمیپرسه اگه اون میتونست کاری بکنه تا حالا کرده بود. هیچ کس حاضر به استعفا نیست حتی بلان. مربی به این بی لیاقتی تو عمرم ندیدم***

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

بزرگترین اشتباه فرارا تو بازی امروز روی نیمکت گذاشتن دل پیرو بود که هیچکس بهش اشاره نکرد ! الکس نه برای بحث فنیش ، برای اینکه بودن کاپیتان یه وزنه روحی بزرگ بود و یه چیزی مثل آرام بخش برای طرفداران بخصوص در المپیکو . اونا از شرایط ناراضی بودن و وقتی دیدن که الکس هم در ترکیب نیست به شدت عصبی به نظر میرسیدن و از همون دقایق اول و قبل از حتی شروع بازی داشتند دل پیرو رو تشویق میکردن ! هر بار آمائوری توپی خراب میکرد قشنگ صدای تشویق الکس به گوش میرسید . کلاً فرارا باید در غیاب بوفون از دل پیرو استفاده میکرد حتی اگر مثل این روزها آماده نباشه .

رو آوردن به بازی بلند از همون دقیقه اول یکی از ترفندهایی هستش که دیگه رو شده و یجورایی دست تیم رو خوندن ! ضمن اینکه فن گال یه نقطه ضعف بزرگ یووه رو به همه نشون داد ، یووه بلد نیست از دفاع بازیسازی کنه پس اگر از همون جلو تیمی پرس کنه و فشار بیاره تنها یه تاکتیک برای تیم میمونه و اونم ارسال بلند از 1/3 دفاعی تیم برای مهاجمین هستش ، یعنی بازی مستقیم ! ضمن اینکه حتی ما روی هوا هم تیم خوبی نیستیم ، نه سانترهای خوبی انجام میدن نه اون جلو کسی مثل آمائوری از پس زدن ضربه سر برمیاد .

آهان تا یادم نرفته بگم که هر بازی که کاناوارو انجام میده مشت محکمی بر دهان منتقدانش هستش ! تنها بازیکن یووه که تو شکست های اخیر بهترین عملکرد رو داشته .

نمره من به بازیکنان :
منینگر 5 . روی گل دوم عملکرد جالبی نداشت ، خیلی بد زاویه رو بست ولی خب خیلی هم مقصر نبود .
کاناوارو 6 . لگروتالیه 5 . کاسرس 4/5 . گروسو 4/5 . ملو 0 ! مارکیزیو 4/5 . تیاگو 2 . دیه گو 5/5 . آمائوری 1 ! تره زگه 4/5 .
حمیجیچ 5/5 . جووینکو 3 . دل پیرو هم با کلی ارفاق 2 ! البته سبا و الکس اصلاً زمان کافی نداشتند و مقصر بازی بدشون نبودن .

نکته ظریفی بود ... اگه ممکنه لطف کنید بگید گلا رو کی زد ...

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
یکی از دوستامون به نکته خوبی اشاره کرد ون گال عین کف دستش تمام حرکات فرارا رو می دونست و واسه تک تکشون برنامه داشت. مثلا انگاری واسه اینکه فرارا رو ادب کنه روبنو گذاشته بود تو اب نمک و منتظر بود فرارا جیووینکو رو بیاره تو اونم بلافاصله روبنو اورد و یووه نه تنها چپش قوی نشد بلکه لت و پار شد. یکی از اشکالات اساسی این یووه هم همینه که برعکس تمام تیمهای بزرگ مدافعانش پاس دادن موثر بلد نیستن و زیر توپ زنن از کیلینی گرفته تا کاناوارو لگرو. جالبه مربیشونم یه مدافعه.شاید دوران فرارا فقط همنقدر لازم بوده. انصافا فرارا باید قبول کنه که تو حرفه ای که با تصمبمات آنی میشه همه چیز رو عوض کرد.هنوز خیلی چیزا رو باید یاد بگیره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

ایول :دی:

ولی باز شعار علیه بالوتلی دادند، اینبار شعار نژادپرستانه ( هیچ ایتالیایی سیاه پوستی وجود ندارد) و به احتمال زیاد هم جریمه یا محروم میشیم ! فکر کنم این کار هوادارا هم یه جور لجبازی با مدیرها باشه.

به نظرم ترفندخوبیه .

نشون میدند به مدیرها که قدرت دارند ...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
هرچه کردند از علاج و از دوا گشت رنج افزون و حاجت ناروا از قضا سرکنبگین صفرا نمود روغن بادام خشکی می‌فزود شد قضیه ی ما .رانیری بدبخت و با فحش بیرون کردید گیره 1کی بدتر افتادید...از چاله دراومدیم افتادیم تو چاه...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امرروز بعد بازی RAI 2 داشت با چیرو فرارا مصاحبه میکرد. فرارا غمگین بود و هی آه و ناله میکرد بعد اونور رو نشون داد پشت دره ورزشگاه را نشون داد شده بود اینهو چهارشنبه سوری، قیامت بود اینقدر هم این Drughi یووه خشمگین و عصبانی بودند که اگه فرارا مینداختی بینشون تیکه تیکش میکردند!!!!!! فرارا با موندنش در یووه خودش خراب کرد.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
خب حق دارن دیگه .یعنی چی از تیم 20 ام جدول اونم تو تورین باخت بدیم؟!! به خدا خجالت هم خوب چیزیه. یه برنامه 5 ساله انداختن وسط هی روش مانور میدن. هوادار رو بلانسبت خر فرض کردند. تو این چند روز اخیر از بس حرف خوردم از دوستم اشکم در اومد. 4-1 بایرن. 3-1 باری. امشب هم که 2-1 . این سری ببینن منو دهنم رو سرویس می کنند. یه زمانی جرئت نمی کردند تو چشام نگاه کنند اما الان...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
واقعا این یووه از یووه سری ب هم ضعیفتر هست ، فرارا رانیری را روسفید کرد ، کار از بحران هم گذشته و به فاجعه رسیده دیگه نمیشه کاری کرد حداقل چیرو باید دست بکار بشه و خودش رو بکشه کنار .

این هم تصویری از ناراحتی کونته در استادیوم المپیکو :

http://www.tuttospor...immagine_xl.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کونته اونجا چه کار میکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خدا از عالم و آدم باید بکشیم!!!!! این چه وضعی فرارا!!!! به قول دوستمون رانیری را رو سفید کردی فرارا!!!!!!!!

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بچه ها آخرين بار كه اينهمه پشت سر هم باختيم كي بود؟؟!!!...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب دوست عزیزی منتظر من بود تا بیام از چیرو حمایت کنم خوب بالاخره من از نگاه ایشون باید جواب گوی شکست های یووه باشم دیگه. خوب از اینجا شروع میکنم دوست عزیز هیچ گاه دروگی ها کسی مثل چیرو فرارا رو تیکه تیکش نمیکن مگر هواذاری مثل شما پیدا بشه . در مورد بازی هم بگم که نیمه اول خیلی خیلی خوب نبودیم به خاطر دروگی ها بدتر هم شدیم .تیاگو هم نشون داد هوشش اندازه ...هم نیست . نیمه دوم تمام بازی دست یووه بود و خیلی خوب بازی میکرد .خیلی سخت بود که ابن شرایطی که تو نیمه اول بوجود امده بود رو تو 15 دقیقه خنثی کنی که چیرو واقعا این کارو کرد و خیلی خوب تیم رو جمع کرد بین دو نیمه. تمام تعویض های چیرو درست بود ولی ای کاش کسانی که به عنوان بازیکن تعویضی به بازی امدن از ابتدا تو بازی بودن .یه اتفاق تکراری این بود که دوباره یووه بعد از فشاری چند دقیقه ای روی دروازه حریف از روی ضد حمله گل خورد و البته به گل تبدیل نشدن توپ ها .در این که یووه ضعف تاکتیک داره و زمانی که به دروازه حریف نزدیک میشه نمیدونه چیکار کنه شکی نیست که این مشکلات رو چیرو باید تو این 20 روز بررف کنه.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نمیدونم حسن این احساس مسولیتت از کجا اومده که احساس می کنی جواب انتقادای بچه ها رو باید بدی ؟!!! الان هرکس نظرشو داده حتی بابکم اومد نظرشو داد مثل همیشه که شاید بار فنیش به کل انتقادا می ارزید آره یه مدت بود همه به هم گیر می دادن که فلانی کجایی بیا تو اینو گفتی اونو گفتی بی خیال کل کل بشیم خیلی بهتره الان واقعا کلی سوال باسه هممون پیش اومده که چه اتفاقی می افته ! بذاریم جو فروم دوستانه بمونه البته اگه نیای بگی من قصد زدنتو دارم ;D !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

آره یه مدت بود همه به هم گیر می دادن که فلانی کجایی بیا تو اینو گفتی اونو گفتی

خوب شما باید میرفتی کل 12 صفحه رو میخوندی تا میفهمیدی که باید این حزف رو به کس دیکری بزنی تا من .
من drughi و دیگر کاربر juventus fc اختلاف نظر شدید داریم و خیلی دوستانه با هم بحث میکنیم و ایشون در همین تاپیک چند بار به من گفت بیا از فرارا حمایت کن .
خیلی خوب میشد تمام صفحات رو میخوندی تا من رو اینجوری محکوم نکنی دوست گرامی.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من فقط یک چیز رو میخوام بدونم و اون هم اینه که چرا باید استعداد بزرگی مثل جووینکو نابود بشه و بجای اون تیاگو و آماوری که چیزی بارشون نیست بازی کنند ، در مورد اخباری که از مدیرا بگوش میرسه مبنی بر حمایت از چیرو هم باید بگم که زمانی که رانیری با یووه بد نتیجه میگرفت تا نیم ساعت قبل از بازی با آتلانتا بلانک و کوبولی از اون شدیدا حمایت می کردند اما بلافاصله بعد از تموم شدن بازی حکم اخراجش صادر شد حالا هم نباید به حرف های بلانک اهمیت بدیم بخصوص بعد از باخت در 5 بازی از 6 بازی اخیرکه یک رکورد بوده در تاریخ یووه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دقیقا امشب رسیدم به آخر فصل قبل که نه تنها از باخت یووه ناراحت نمی شدم بلکه برام روزنه ای امید بود برای اخراج مربی بی کفایت یووه !!!!!!!!!!! ********************************************************* خیلی خوشحال می شم اگر تیممون آخر فصل زیر تیم رانیری قراره بگیره چون رانیری حداقل 10 دقیقه توی بازی برنامه داشت اما تیم فرارا اصلا برنامه براش تعریف نشدست ! ******** 6 بازی ! 5 شکست ! این فرارا این آمارش رو باید قاب بکنه بزاره توی اتاقش !!! بعدشم باید توش پز بده که اینتر رو در اوج بحرانی که خودش درست کرده بود با 2 گل کاملا علی اصغری برده ... :دی: *********** تیم 20 ام جدول باختن خیلی خوبه ! چون : 1- شاید عقل مدیران رو بیاره سر جاش ً 2- دیگه بهونه ای برای باختن و مساوی نباشه مخصوصا توی خونه :دی:

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
شرايط اين فوروم بعد از بازي مثل شرايط يونان مي مونه در عصر سقراط !! چيزي كه واجبه بهش اشاره بشه رفتار زشت هواداراست كه واقعن منو شوكه كرد !!! لج و لج بازي با مديران و نژادپرستي هم اون وصله هايي بود كه بالاخره بهمون چسبيد ! آدم احساس مي كنه يه عده نوجوون

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
١٣ - ١٤ ساله هوادار تيمشن !!! هورا كشيدن براي يه تيم پيروز رو همه بلدن ولي هوادار واقعي كسيه كه در بدترين شرايط بازيكنش رو نشكنه ! من كاملن با تظاهرات اعتراض آميز جلوي باشگاه موافقم و خيلي هم توصيه ش مي كنم ولي توهين در ورزشگاه اصلن برازنده ي يووه نيست !

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
ما خير سرمون پر افتخارترين تيم ايتالياييم !! چيرو اشتباهات وحشت ناكي داشته تا الآن ، من فقط اميدوارم كشتي رو غرق نكنه چون در اون صورت خودش هم با تمام افتخارات و حرمتش غرق خواهد شد !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

خوب شما باید میرفتی کل 12 صفحه رو میخوندی تا میفهمیدی که باید این حزف رو به کس دیکری بزنی تا من .
من drughi و دیگر کاربر juventus fc اختلاف نظر شدید داریم و خیلی دوستانه با هم بحث میکنیم و ایشون در همین تاپیک چند بار به من گفت بیا از فرارا حمایت کن .
خیلی خوب میشد تمام صفحات رو میخوندی تا من رو اینجوری محکوم نکنی دوست گرامی.

به خدا حسن نشستی لغت به لغت چک می کنی کی چی نوشته بیای حمله کنی بهش که آی اینو گفتی آی اونو گفتی
خیلی خوبه که تذکر می دی ولی الان که همه اعصابشون خورده به قول قاسم از روی عصبانیتم یه نظری می دن این بیشتر طرفو عصبانی می کنه می تونی تو انتقادات و پیشنهادات یه کامنت کلی بذاری که اره رفتارا ماسب نیست در قبال اعضای کادر یووه

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من هنوز تو شوکم...این چه وضعشه؟...چرا یووه اینجوری شده؟!...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی