پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 کاتانیا ( هفته هفدهم سری آ ) - یادواره لوئیجی برتولینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من دیگه راهی نمیبینم که تیم یوونتوس با مربی گری چیرو فرارا به جایی برسه. بته گا که سهله اگه خود لوچانو موجی یا چمیدونم جوانی آنیلی هم بیاد وضع از این بهتر نخواهد شد. خیلی خوب شد که ما در بازی آخر نیم فصل دچار این بحران شدید شدیم. با اون تخم مرغی که گروه متصعب یوونتوس موسوم به Drughi پرت کردند سمت اتوبوس باشگاه و اون شعارهایی که همین گروه علیه بلان و سکو در ورزشگاه نشوته بودند. قطعا همین الآن باشگاه جلسه فوری تشکیل خواهد داد و قطعا برکناری چیرو فرارا. چیرو فرارا خیلی خیلی خوب رفت تو دل تاریخچه مربیان یوونتوس. پایانی تلخ برای چیرو فرارایی که هیچ وقت نفهمید بهترین دفاع حمله هست. هیچ وقت نفهمید حسن صالیحمیدزیچ ، سباستین جووینکو خیلی بهتر از امثال تیاگو هستند ، ........

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مشکل فرارا هست بدون شک 5 شکست در 6 بازی اگر یاد خدای بدون مربی هم بازیکنان تو زمین بازی میکردن بهتر نتیجه میگرفتیم

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

من دیگه راهی نمیبینم که تیم یوونتوس با مربی گری چیرو فرارا به جایی برسه. بته گا که سهله اگه خود لوچانو موجی یا چمیدونم جوانی آنیلی هم بیاد وضع از این بهتر نخواهد شد.

خیلی خوب شد که ما در بازی آخر نیم فصل دچار این بحران شدید شدیم. با اون تخم مرغی که گروه متصعب یوونتوس موسوم به Drughi پرت کردند سمت اتوبوس باشگاه و اون شعارهایی که همین گروه علیه بلان و سکو در ورزشگاه نشوته بودند.

قطعا همین الآن باشگاه جلسه فوری تشکیل خواهد داد و قطعا برکناری چیرو فرارا.

چیرو فرارا خیلی خیلی خوب رفت تو دل تاریخچه مربیان یوونتوس. پایانی تلخ برای چیرو فرارایی که هیچ وقت نفهمید بهترین دفاع حمله هست.
هیچ وقت نفهمید حسن صالیحمیدزیچ ، سباستین جووینکو خیلی بهتر از امثال تیاگو هستند ، ........

فقط یه چیزو قبول ندارم به نظرم بهترین حمله دفاع است ;D که البته چیرو نه اینو داشت نه اونو

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من بعنوان هوادار یوونتوس وکسی که قبلا گفته بود ، این بازی از بازی اینتر هم براش مهمتره ، این شکست رو می پذیرم ... ناراحتم ... بسیار شدید ... نه بعلت باخت به کاتانیا ... بلکه بعلت باخت به میهالوویچ ... بعنوان هواداره سرسخت فرارا هم از همه یوونتوسی ها معذرت خواهی میکنم... فعلا که روی باخت به یووه رو کرده ... به امید بازی با پارما ... بازی رو ندیدم... اگه از نحوه بازی شرح بدین ممنون میشم...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گل هم تیتر قشنگی زده

تصویر

Humiliation

تحقیر

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
باید بگم فرارا جزء کوچیک این افتضاحیه که به نام یوونتوس به بار اومده. مشکل از اون روزی شروع شد که یه عده بی تجربه در زمینه فوتبال جای سرد و گرم چشیده هایی مثل موجی/جیراودو و بته گا رو گرفتن.چند سالی رو تونستن مخفی شن چون اوضاع یووه بحرانی بود ولی امسال با بزرگترین اشتباهشون عدم شناختشوناز فوتبالو تمام و کمال نشون دادن. اینا که از موفقیت بارسا با گواردیولا شاخ در اورده بودن و ضمنا با خرج 40-50 میلیون سر دو بازیکن، هرچی بودجه داشتنو خرج کرده بودن. دلو زدن به دریا و یه مربی کاملا بی تجربه رو گذاشتن بالا سر یووه، غافل از اینکه اگه یکی مثل گواردیولا داره تو بارسا نتیجه می گیره یه تیم انالیز کامل و باتجربه داره ساپورتش میکنه.نه اینکه مثل فرارا شروع کنه درسای کلاس اول مربیگریشو رو تیم امتحان کنه و از اشتباهاش درس بگیره یا نگیره به قیمت بازی با ابروی تیم و هوادارا. اولین کسایی که باید از تیم برن کادر مدیریتین تا چندتا کارکشته جاشونو بگیرنو به این هرج و مرج خاتمه بدن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آره .. گاهی اوقات سکوت خیلی معنی ها میده ... چیزی نگیم بهتره به مولا .. چیرو رو سفیدمون کردی ... خداییش هنوز هم قبولبش دارم ، ولی اگه لیپی بود با همین بازیکنان مصدوم و درجه چندم ، حد اقل این بازی رو میبرد ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه خیلی زشته به خدا !!! با تیم اخر جدول بازی داشتیم ! اینقدر تیم بی برنامه و بدون تاکتیک داره بازی می کنه که توی خلق موقعیت هم جلوی همچین تیمی مشکل داریم ! واقعا من امشب چیزی حدود 2 دقیقه از تیم یوونتوس بازی خوب دیدیم و توی بقیه ی دقایق واقعا هیچی چیزی برای ارائه نداشت توی تمرینات چیکار می کنند ؟ کی می گه دیه گو بده ؟ بنده خدا وقتی تنها است چیکار کنه ! به نظرتون اریائودو خیلی بهتر از لگروتالیه نیست ؟ این تیم خیلی مشکل داره ! خیلی بیشتر از اون چیزی که اصلا ما فکرش رو میکنیم ! داره با حیثیت یووه بازی می شه ! توی سری ب که بازی می کردیم اینقدر کوچیک نشده بودیم ! همین جوری ادامه پیدا کنه توی پایان نیم فصل جایگاهمون فکر کنم 6 -7 جدول باشه ! رم با رانیری اومده دو امتیازی ما !

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
حتی کاتانیا. -- :shok: -- یعنی دیگه این یکی را انتظار نداشتم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رم امد دو امتیازی ما ای خدا

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من به این نتایج رسیدم :
اشکال اصلا از مدیران نیست.
فرارا هیچ نقشی در این گند کاری ندارد.

اشکال از من ِ احمقه که فکر می کنم با این مدیران و این مربی تیمم به یه جائی می رسه.
ایراد از من ِ احمقه که انتظار دارم تیمم از تیم ته جدولی توی خونه ی خودمون ببره.

---
لعنت بر من

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
از همون روزی که خرابکاریای فرارا شروع شد می خواستم اینو بگم و بهمین دلیلم اصلا چند وقتی جدول سری ا رو دنبال نمی کنم ولی حالا که رسیدن به دو امتیازی ما دارم میگم. بزرگترین توهین به یوونتوس و هواداراش اینه که یووه بره زیر رانیری با رم.اگه یه همچین روزی برسه فرارا خودش بدون یه کلمه حرف باید بکشه کنار.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فرارا در پایان دیدار اعلام کرده من استعفا بده نیستم :دی: !!! I won't abandon ship

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

فرارا در پایان دیدار اعلام کرده من استعفا بده نیستم :دی: !!!

I won't abandon ship

فرارا رو عشق است :grin:

روحیش منو کشته :grin:

میدونه استعفا نده مدیرا هم اخراجش نمیکنن :grin:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته اینطوری نگفته، گفته درست نیست ناخدای کشتی وسط طوفان از کشتی بپره بیرون، و بعد هم گفته این وضعیت یووه ناشی از یک مشکل و دو مشکل نیست و سری از مشکلات و اتفاقات دست به دست هم داده تا تیم به اینجا برسه، ما اول فصل خوب بودیم ولی در حال حاضر به دلایل زیادی شرایط خوبی ندارم. بعد هم گفته همون شرایطی که در ورزشگاه و دل هوادارا هست، در رختکن و دل تیم هم هست. ولی خوشبختانه فرصت داریم در این مدت که لیگ تعطیله بیشتر فکر کنم و بفهمیم کجای کار ایراد داره.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یعنی هنوز نمی دونه اشکال از کجاس؟ بعده 17 هفته نمیدونه مشکل چیه؟ من که بازی رو ندیدم اما رضا می گفت همش سانتر بود. آخه سانتر هم شد تاکتیک. زدیم تو خط علی اصغری . رم که به 2 امتیازی ما رسید. اگه نیم فصل نمیرسید از ما جلو هم میفتاد. خدا بازی با میلان رو بخیر بگذرونه.هر چند میلان هم بگیر نگیر داره. ای موجی کجایی؟ برگرد پی ال زد.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
چیکار باید کنیم؟من یادم نیست روزهای اینجوریو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بزرگترین اشتباه فرارا تو بازی امروز روی نیمکت گذاشتن دل پیرو بود که هیچکس بهش اشاره نکرد ! الکس نه برای بحث فنیش ، برای اینکه بودن کاپیتان یه وزنه روحی بزرگ بود و یه چیزی مثل آرام بخش برای طرفداران بخصوص در المپیکو . اونا از شرایط ناراضی بودن و وقتی دیدن که الکس هم در ترکیب نیست به شدت عصبی به نظر میرسیدن و از همون دقایق اول و قبل از حتی شروع بازی داشتند دل پیرو رو تشویق میکردن ! هر بار آمائوری توپی خراب میکرد قشنگ صدای تشویق الکس به گوش میرسید . کلاً فرارا باید در غیاب بوفون از دل پیرو استفاده میکرد حتی اگر مثل این روزها آماده نباشه . رو آوردن به بازی بلند از همون دقیقه اول یکی از ترفندهایی هستش که دیگه رو شده و یجورایی دست تیم رو خوندن ! ضمن اینکه فن گال یه نقطه ضعف بزرگ یووه رو به همه نشون داد ، یووه بلد نیست از دفاع بازیسازی کنه پس اگر از همون جلو تیمی پرس کنه و فشار بیاره تنها یه تاکتیک برای تیم میمونه و اونم ارسال بلند از 1/3 دفاعی تیم برای مهاجمین هستش ، یعنی بازی مستقیم ! ضمن اینکه حتی ما روی هوا هم تیم خوبی نیستیم ، نه سانترهای خوبی انجام میدن نه اون جلو کسی مثل آمائوری از پس زدن ضربه سر برمیاد . آهان تا یادم نرفته بگم که هر بازی که کاناوارو انجام میده مشت محکمی بر دهان منتقدانش هستش ! تنها بازیکن یووه که تو شکست های اخیر بهترین عملکرد رو داشته . نمره من به بازیکنان : منینگر 5 . روی گل دوم عملکرد جالبی نداشت ، خیلی بد زاویه رو بست ولی خب خیلی هم مقصر نبود . کاناوارو 6 . لگروتالیه 5 . کاسرس 4/5 . گروسو 4/5 . ملو 0 ! مارکیزیو 4/5 . تیاگو 2 . دیه گو 5/5 . آمائوری 1 ! تره زگه 4/5 . حمیجیچ 5/5 . جووینکو 3 . دل پیرو هم با کلی ارفاق 2 ! البته سبا و الکس اصلاً زمان کافی نداشتند و مقصر بازی بدشون نبودن .

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
راستی یه چیزی هم که خیلی جالبه اینکه افرادی اینجا (چند صفحه قبل) از تماشاچیای تو استادیوم ایراد می گیرین یعنی کسایی که تورینی اند و نسل اندر نسل یوونتوسی بودن و با خاطرات پدربزرگهاو پدرانشون از بزرگان یووه و سنتهای طرفداری از این باشگاه بزرگ شدن چیزی نمیدونن ولی یه سریهایی بعله؟ محض اطلاع، شعار drughi های واقعی توی استادیوم روی پارچه نوشته هاشون اینه: Di spalle ... per una squadra senza palle که ترجمه به انگلیسیش میشه: Up a team's ass whose got no Balls از ترجمه به فارسیشم معذورم D:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول :دی: ولی باز شعار علیه بالوتلی دادند، اینبار شعار نژادپرستانه ( هیچ ایتالیایی سیاه پوستی وجود ندارد) و به احتمال زیاد هم جریمه یا محروم میشیم ! فکر کنم این کار هوادارا هم یه جور لجبازی با مدیرها باشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی