پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 کاتانیا ( هفته هفدهم سری آ ) - یادواره لوئیجی برتولینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
بریم بنیتز رو بیاریم خیلی خوبه اگه بنیتز بیاد به احتمال 90% تورس هم میاد یا هیدینگ بنیتز یه جورایی کل کل با مورینیو هم داره اقا من دیگه از فرارا حمایت نمیکنما :دی:

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
کاتانیا تیم اخر جدول سری ا اولین برد در تاریخ باشگاهشون در زمین یووه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! تیم تشتک صاف کنی شوشم میتونه این یوونتوس فرارا رو ببره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازم داستان قدیمی تکرار شد، مالکیت مطلق توپ ولی هیچی، فقط سانتر و ارسال بلند روی دروازه و گل خوردن روی ضد حملات ! کلا منینگر 2 بار توی بازی مجبور شد تکون بخوره از جاش فکر کنم ! یکی برای پنالتی، یکی برای گل دوم !! تیم از لحاظ تاکتیکی قفل شده، یکی مثل دیگو چقدر باید بدوه و چقدر باید جا عوض کنه و چقدر تلاش کنه ولی دورتادورش بازیکن های کاتانیا باشه. حتی بازی بد جووینکو و بی اثر بودن دلپیرو هم بدلیل قفل تاکتیکی یووه است. مسئله دوم هم روحیه به شدت ضعیف تیمه که تماشاگرا هم تاثیر بیشتری توی تضعیفش داشتند. توی یووه چند بازیکن خوب بیشتر نبود، یکی کاناوارو که توی چند بازی اخیر یووه از بهترین های یووه بوده، تو این بازی دیگو هم خیلی تلاش کرد و خوب بود، یه پاس گل استثنایی هم داد به حسن. مارکیزیو هم نسبتا خوب بود. چیز خاصی نداشت بازی دیگه، فقط نیمه اول بوفون کنار زمین ایستاده بود و مدام تیم رو تشویق می کرد، نیمه دوم فکر کنم نبودش دیگه. و وقتی هم ترزگه از ناحیه سر ضربه دید و روی زمین افتاد نگرانی مادرش جالب بود.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

بازم داستان قدیمی تکرار شد، مالکیت مطلق توپ ولی هیچی، فقط سانتر و ارسال بلند روی دروازه و گل خوردن روی ضد حملات ! کلا منینگر 2 بار توی بازی مجبور شد تکون بخوره از جاش فکر کنم ! یکی برای پنالتی، یکی برای گل دوم !!

تیم از لحاظ تاکتیکی قفل شده، یکی مثل دیگو چقدر باید بدوه و چقدر باید جا عوض کنه و چقدر تلاش کنه ولی دورتادورش بازیکن های کاتانیا باشه. حتی بازی بد جووینکو و بی اثر بودن دلپیرو هم بدلیل قفل تاکتیکی یووه است. مسئله دوم هم روحیه به شدت ضعیف تیمه که تماشاگرا هم تاثیر بیشتری توی تضعیفش داشتند.

توی یووه چند بازیکن خوب بیشتر نبود، یکی کاناوارو که توی چند بازی اخیر یووه از بهترین های یووه بوده، تو این بازی دیگو هم خیلی تلاش کرد و خوب بود، یه پاس گل استثنایی هم داد به حسن. مارکیزیو هم نسبتا خوب بود.

چیز خاصی نداشت بازی دیگه، فقط نیمه اول بوفون کنار زمین ایستاده بود و مدام تیم رو تشویق می کرد، نیمه دوم فکر کنم نبودش دیگه. و وقتی هم ترزگه از ناحیه سر ضربه دید و روی زمین افتاد نگرانی مادرش جالب بود.

نظرت در مورد مربی چیه؟

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
تو این دو فصل به هرتیمی نباخته بودیم باختیم,بدترین مربیان تاریخ یوونتوس=رانیری و فرارا این دو مربی دستاوردهای گذشته ی یوونتوسو به باد فنا دادن. :cry:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
امیدوارم استعفا بده فرارا. و اینکه مدیرا یه مربی خوب بیارن. بنیتر رو اگه بیارن عالی میشه. البته با این مدیرا فکر نکنم همچین اتفاقی بیفته

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
البته اگه بنیتز بیاد یه بدی هم داره که تیم کلا میشه اسپانیایی اگه هم نشه اسپانیایی حداقل از ایتالیایی در میاد بازیکناشو گفتم

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
فرارا برو فقط همین رو میتونم بگم دیگه همین مونده بود که به کاتانیا ببازیم که باختیم :sad53: :sad53:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من فقط امیدوارم که هرکسی که میاد جای فرارا مناسب باشه.. هرچند فکر اینکه کسی بتونه این تیم رو جمع کنه خیلی سخته.. از نظر روحی یه مشکل هست. از نظر مصدومیت هم مشکل دیگه. به احتمال زیاد هرکسی جای فرارا بیاد مثل خود فرارا یه هایپ خواهد بود.. برای یه مدت نتایج خوب و امیدوار کننده میشه ولی از بقیه کار خبری نداریم.. فکر نمی کنم که مدیرا عوضش کنن. ولی من دوست دارم واقعا فرارا عوض بشه تا ببینم مشکل از فرارا بود که تیم اینطوری شد یا مشکل جای دیگه ایه؟ ولی من این رو حداقل مطمئن هستم که اگه مربی جدیدی بیاد فقط به خاطر بستن دهن هواداراست و برای طولانی مدت به هیچ دردی نمی خوره.. فرارا باید با این اوصاف یوونتوس رو بخاطر بدشانسیش ترک کنه.. امروز اگه تک به تک ترزگه (که من یادم نمیاد همچنین موقعیتی رو ترزگه تاحالا از دست داده بوده (که فکر کنم بخاطر گیج بودنش نزد بخاطر برخورد سرش)) گل میشد خیلی حرفا عوض میشد.. ولی بالاخره من هنوز فکر می کنم فرارا باید بمونه. چون هیچکسی الان به ذهنم نمی رسه که بهتر از فرارا باشه برای تیم.. گاس هیدینک ۱۰۰٪ فقط برای کوتاه مدت خواهد بود. خیلی دلتون رو خوش نکنید به هیدینک..

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
البته هوادارا تو ورزشگاه هم خیلی خیلی کاراشون زشت بود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
متاسفانه با فرارا هفته به هفته داریم بد تر میشیم وضعیت روحی تیم افتضاح هستش اصلا دوست ندارم مثل عرب ها همین جور مربی عوض کنیم ولی فکر نکنم با فرارا هم به جایی برسیم

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

من فقط امیدوارم که هرکسی که میاد جای فرارا مناسب باشه.. هرچند فکر اینکه کسی بتونه این تیم رو جمع کنه خیلی سخته.. از نظر روحی یه مشکل هست. از نظر مصدومیت هم مشکل دیگه.

به احتمال زیاد هرکسی جای فرارا بیاد مثل خود فرارا یه هایپ خواهد بود.. برای یه مدت نتایج خوب و امیدوار کننده میشه ولی از بقیه کار خبری نداریم.. فکر نمی کنم که مدیرا عوضش کنن. ولی من دوست دارم واقعا فرارا عوض بشه تا ببینم مشکل از فرارا بود که تیم اینطوری شد یا مشکل جای دیگه ایه؟

ولی من این رو حداقل مطمئن هستم که اگه مربی جدیدی بیاد فقط به خاطر بستن دهن هواداراست و برای طولانی مدت به هیچ دردی نمی خوره.. فرارا باید با این اوصاف یوونتوس رو بخاطر بدشانسیش ترک کنه.. امروز اگه تک به تک ترزگه (که من یادم نمیاد همچنین موقعیتی رو ترزگه تاحالا از دست داده بوده (که فکر کنم بخاطر گیج بودنش نزد بخاطر برخورد سرش)) گل میشد خیلی حرفا عوض میشد.. ولی بالاخره من هنوز فکر می کنم فرارا باید بمونه. چون هیچکسی الان به ذهنم نمی رسه که بهتر از فرارا باشه برای تیم.. گاس هیدینک ۱۰۰٪ فقط برای کوتاه مدت خواهد بود. خیلی دلتون رو خوش نکنید به هیدینک..

حاجی ما کوتاه مدت رو یه کاریش بکنیم بلند مدتو پیشکش :grin:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یوونتوس با 9 برد 3 مساوی و 4 باخت در رده سوم ایستاده.

کاتانیا با 1 برد 6 مساوی و 9 باخت در رده 20 جدول ایستاده.

بدین ترتیب در هفته هفدهم سری آ یوونتوس سوم جدولی به مصاف کاتانیا قعر جدولی میره.

خب برای بار...........نمیدونم دوستان چندمین باختمون در این فصل بود!!!!!!! حالا به هر حال باختیم دومین باختمون در المپیکو در سری آ .

کاتانیا تیم 20 جدولی هست و ما تیم سوم جدولی. خب کاتانیا این دومین بردش بود.

"" دوستان بیاید بار دیگر همراه یگدیگر از مربی تیممون حمایت کنیم"""

هفته ششم گفتم این آقا مربی نیست.

من حس میکنم تمام بردهای فرارا در این فصل یک چیزی تو مایه های بردهای رانیری بود فاقد کار تیمی و حالا بازی خوب بازیکنان.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
بابا مشکل فرارا نیست مشکل تیم و هوادارایی هست که فرارا رو قبول ندارن بازیکنا دوست ندارن برای فرارا بازی کنن(بجز چنتا) پس باید مربی عوض بشه هرچند مشکل از مربی نیست

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

حاجی ما کوتاه مدت رو یه کاریش بکنیم بلند مدتو پیشکش :grin:

مشکل شما همین جاست..
الان کوتاه مدت جمع بشه بعد چیکار کنیم؟‌ ۳ماه دیگه همین بساط باشه؟
همین الانش اگه مربی بخواد عوض بشه خیلی اماتوریه.. بعضی باشگاه ها ترجیح می دن یه فصلشون کامل خراب بشه ولی عوض کردن مربی بین فصل نره توی کارنامه شون...

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

مشکل شما همین جاست..
الان کوتاه مدت جمع بشه بعد چیکار کنیم؟‌ ۳ماه دیگه همین بساط باشه؟
همین الانش اگه مربی بخواد عوض بشه خیلی اماتوریه.. بعضی باشگاه ها ترجیح می دن یه فصلشون کامل خراب بشه ولی عوض کردن مربی بین فصل نره توی کارنامه شون...

اینم درسته ولی یه نگاهی به نتایج هم بندازین بد نیست
فرارا مربی خیلی خوبی هست ولی بازیکنا هایی مثل دیگو و امایوری و ملو نمیخوان برای تیم فرارا تمام تلاششون رو بکنن

الان فرارا بزرگترین شانسی که تو زندگیش اورده اینه که LUCA VIALLI بعد باخت هنوز نیومده :دی:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

اینم درسته ولی یه نگاهی به نتایج هم بندازین بد نیست
فرارا مربی خیلی خوبی هست ولی بازیکنا هایی مثل دیگو و امایوری و ملو نمیخوان برای تیم فرارا تمام تلاششون رو بکنن

چه ربطی داره ملو از همون اول فصل عالی بازی می کرد ولی اتقدر فشار روش بود کم کم افت کرد
نمی دونم با چه رویی از دیگو انتقاد می کنید واقعا با تعصب بازی می کنه خیلی تلاش می کنه ولی نمی تونه با این تیم به هم ریخته و بی روحیه هیچ کاری نمی تونه بکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ولی بازیکنا هایی مثل دیگو و امایوری و ملو نمیخوان برای تیم فرارا تمام تلاششون رو بکنن

؟!؟!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
شوخی بود به دل نگیرین :دی: ولی هرچی هست فکر نکنم مشکل فرارا باشه من دیگه تو کل عمرم مخالف جمع اینجا نظر نمیدم اگه هم دادم عوض میکنم نظرمو :grin:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
حالا حمید از کی تا حالا نتایج هیدینگ شد مقطعی؟ من تو بین مربیای جوون ایتالیایی زولا رو ترجیح می دم هر چند الان به دینوزوفم راضیم اصلا حالا که این طوره بریم عموتراپو بیاریم هم یه روحیه ای بهش بدیم هم تیم خودمون و از بحران خارج کنیم

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی