پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 کاتانیا ( هفته هفدهم سری آ ) - یادواره لوئیجی برتولینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

من به این نتایج رسیدم :
اشکال اصلا از مدیران نیست.
فرارا هیچ نقشی در این گند کاری ندارد.

اشکال از من ِ احمقه که فکر می کنم با این مدیران و این مربی تیمم به یه جائی می رسه.
ایراد از من ِ احمقه که انتظار دارم تیمم از تیم ته جدولی توی خونه ی خودمون ببره.

---
لعنت بر من

بابا یکی جلوی اینو بگیره !!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خوب دوست عزیزی منتظر من بود تا بیام از چیرو حمایت کنم خوب بالاخره من از نگاه ایشون باید جواب گوی شکست های یووه باشم دیگه.
خوب از اینجا شروع میکنم دوست عزیز هیچ گاه دروگی ها کسی مثل چیرو فرارا رو تیکه تیکش نمیکن مگر هواذاری مثل شما پیدا بشه .
در مورد بازی هم بگم که نیمه اول خیلی خیلی خوب نبودیم به خاطر دروگی ها بدتر هم شدیم .تیاگو هم نشون داد هوشش اندازه ...هم نیست .
نیمه دوم تمام بازی دست یووه بود و خیلی خوب بازی میکرد .خیلی سخت بود که ابن شرایطی که تو نیمه اول بوجود امده بود رو تو 15 دقیقه خنثی کنی که چیرو واقعا این کارو کرد و خیلی خوب تیم رو جمع کرد بین دو نیمه. تمام تعویض های چیرو درست بود ولی ای کاش کسانی که به عنوان بازیکن تعویضی به بازی امدن از ابتدا تو بازی بودن .یه اتفاق تکراری این بود که دوباره یووه بعد از فشاری چند دقیقه ای روی دروازه حریف از روی ضد حمله گل خورد و البته به گل تبدیل نشدن توپ ها .در این که یووه ضعف تاکتیک داره و زمانی که به دروازه حریف نزدیک میشه نمیدونه چیکار کنه شکی نیست که این مشکلات رو چیرو باید تو این 20 روز بررف کنه.

ببین بگذار یه چیزی بهت بگم کسی که تا اینجا کار با این وضعیت افتضاح تیمی که هر بازی که بدتر میشه بازم از فرارا حمایت میکنه تکلیفش مشخصه پس برو بچسب به زندگیت.

فقط اینو بدون که ما از تیم 20 جدولی باختیم.تیمی که تا هفته 18 فقط 1 برد بیشتر نداشت. اون رانیری هم که اینقدر ازش انتقاد میکردیم با ما اینجوری نکرد که این چیرو فرارا این کار را کرد و حاضر به استعفا هم نیست.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

پس برو بچسب به زندگیت.[/b]

[

شما در جایگاهی نیستی که به من بگی چی کار کنم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شما در جایگاهی نیستی که به من بگی چی کار کنم.

میل خودته هر کار دوست داشتی بکن

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

میل خودته هر کار دوست داشتی بکن

!!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
پست اصلی یوونتوس اف سی چون پاک شد.. من از حالت کوتیشن در میارم پستم رو.. فقط اون گفت که: «اون یه مدافع کودن بود که هیچ خاطره ای ازش در ذهن تماشاگران نیست با این کارها داره ابرو و اعتبار یووه رو تو دنیا از بین میبره من اگه جای مردم ایتالیا بودم اون مجسمه رو به جای فک برلوسکونی میزدم تو فک فرارا تا با اعتبار 100 ساله مون بازی نکنه یا فک بلان » ************** ۱. فرارا ۱۰ سال توی ناپلی مدافع فیکس بود.. که با ناپلی هم قهرمان ایتالیا شد هم قهرمان اروپا... فرارا ۱۱ سال توی یوونتوس بود که حدودا ۱۰ سال فیکس بوده.. ۱۴ کاپ با یوونتوس در زمانی که دفاع ثابت تیم بود به دست اورد و تمام افتخارات ممکن رو با یوونتوس به دست اورد.. در نهایت هم ۵۰۰ بازی باشگاهی و حدود ۵۰ بازی ملی توی کارنامه اش داره.. ^ اگه به این مدافع بگی «کودن» پس ۹۹٪‌ مدافعان تاریخ فوتبال از روزی که باشگاه شفیلد شروع به کار کرد تا همین ۱۰ دقیقه پیش همگی خرفت و کودن هستند............ ۲. باشگاه یوونتوس ۱۰م هم که بشه افتخاراتش اونقدر بیشتر از گنجایش تصور تو هست که کوچکترین لطمه ای به اعتبار باشگاه نمی خوره.. اگه یوونتوس رو نمیشناسی خیلی راحت توی ویکیپدیا فقط گذرا نگاه کن که چطوریه وضعیتش.. پرطرفدار ترین تیم جهان و یکی از چند باشگاه پرافتخار تاریخ فوتبال هست.. پس خیالت بابت اعتبار یوونتوس با یه فصل از بین نمیره... یه فصل که نه.. در اصل شما فکر می کنی که افتخار ۱۰۲ ساله یوونتوس با ۵-۶ بازی از بین می ره... که خیلی مسخره ست..

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
علی جان ! هر کس دیگه ای بود بهت تیکه مینداخت و میگفت : آآآآی تو که نمیدونی ما چند سال قدمت و اعتبار داریم و میای میگی 100 سال دیگه حرف نزن ... ولی من نظرم این نیست .. فقط میگم باید صبر کنیم ، چند ساله اسکودتو نبردیم ؟ این یه بار هم روش (که البته نا امید نیستیم و شاید بگیریم ! کسی چه میدونه ؟ لئوناردو چطوری برگشت ؟) ... ما اگه عقده ی جام داشتیم میشدیم "رئال مادرید" و سر دسته مون هم "ژنرال فرانکو" دیکتاتور ... فعلا که ما رو نابود کردند و داریم ریکاور میشیم ... تا آخر فصل حداقل بیخیال چیرو شید و ...... ولش کن . -------------------------- پس از ویرایش : و حیف که پستت پاک شد . امیدوارم پست من نشه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

پست اصلی یوونتوس اف سی چون پاک شد.. من از حالت کوتیشن در میارم پستم رو.. فقط اون گفت که:

«اون یه مدافع کودن بود که هیچ خاطره ای ازش در ذهن تماشاگران نیست
با این کارها داره ابرو و اعتبار یووه رو تو دنیا از بین میبره من اگه جای مردم ایتالیا بودم اون مجسمه رو به جای فک برلوسکونی میزدم تو فک فرارا تا با اعتبار 100 ساله مون بازی نکنه یا فک بلان »

۱. فرارا ۱۰ سال توی ناپلی مدافع فیکس بود.. که با ناپلی هم قهرمان ایتالیا شد هم قهرمان اروپا...
فرارا ۱۱ سال توی یوونتوس بود که حدودا ۱۰ سال فیکس بوده.. ۱۴ کاپ با یوونتوس در زمانی که دفاع ثابت تیم بود به دست اورد و تمام افتخارات ممکن رو با یوونتوس به دست اورد..
در نهایت هم ۵۰۰ بازی باشگاهی و حدود ۵۰ بازی ملی توی کارنامه اش داره..

^ اگه به این مدافع بگی «کودن» پس ۹۹٪‌ مدافعان تاریخ فوتبال از روزی که باشگاه شفیلد شروع به کار کرد تا همین ۱۰ دقیقه پیش همگی خرفت و کودن هستند............

۲. باشگاه یوونتوس ۱۰م هم که بشه افتخاراتش اونقدر بیشتر از گنجایش تصور تو هست که کوچکترین لطمه ای به اعتبار باشگاه نمی خوره.. اگه یوونتوس رو نمیشناسی خیلی راحت توی ویکیپدیا فقط گذرا نگاه کن که چطوریه وضعیتش.. پرطرفدار ترین تیم جهان و یکی از چند باشگاه پرافتخار تاریخ فوتبال هست.. پس خیالت بابت اعتبار یوونتوس با یه فصل از بین نمیره... یه فصل که نه.. در اصل شما فکر می کنی که افتخار ۱۰۲ ساله یوونتوس با ۵-۶ بازی از بین می ره... که خیلی مسخره ست..

واسه تاکید پستت ، من هیچی بهش اضافه نمیکنم ...

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بچه ها بحران واسه همه تیما هست سختی واسه همه شون هست! الان تنها چیزی که مهمه خروج از این بحرانه.این کار نه با له کردن همدیگه و نه با واکنشهای احساسی انجام نمیشه! ما باید پشت تیم باشیم تا خودشو دوباره پیدا کنه!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
دقيقن !!

ما الآن بايد پشت تيم باشيم نه پشت به تيم !!!!

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
چه حرف جالبی زدی

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
عجب حالی کردم وقتی عکس کونته رو دیدم ایول به این میگن یوونتوسی بابا کاپیتان من ارزوم این بود تو بشی مربی یووه ولی چیرو شد و خراب هم کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی