Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• Please log in to reply
220 replies to this topic

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
مولینارو حرکات منحصر بفردی می کنه.. شاخصترینش برای امشب این بود که توپ رو از بازیکن رد می کنه بعد رویش خطا می کنه.. من نمی دونم فرارا اگه به فکر یوونتوس هم نباشه، حداقل چرا به فکر خودش نیست که این بازیکنا رو می ذاره توی زمین؟ البته بگم وضع گروسو خیلی بهتر از مولینارو نیست (امشب فقط تونست پنالتی بگیره).. ولی حداقل گروسو با مبانی فوتبال اشناست.. کامرانزی هم خیلی خوب بازی نکرد.. یعنی هیچکس اماده نیست. مشکل فقط لاین اپ نیست. (البته چند نفر خیلی اماده هستند) تیاگو هم مثل دختر دبستانی های دهه ۶۰ ایرانی که خانم معلمشون بهش کارت ۱۰۰ افرین داده و با خوشحالی به طرف خونه زیک زاک میره، می دوه.. ۲ موقعیت +۹۰٪ رو هم ایشون خراب کردند.. دیه گو و امائوری هم روز به روز دارن نشون می دن که چقدر بنجول هستند.. هرچند به پای ملو نمی رسن هیچ کدومشون.. حالا شما خودتون رو برای تابستون هم اماده کنید.. اضافه کار هم دارید برای اعصابتون.. این خط دفاعی کشور ایتالیا رو ناامید کرده.. فکر نکنم لیپی هم بتونه کاری روش انجام بده.. اشتباهات فردی خیلی بیشتر از اشتباهات ترکیبی هست توی دفاع.. بهترین بازیکن زمین هم پولسن بود.. هرچند سه چهارتا حرکت پولسنی کرد ولی در کل از بقیه بهتر بازی کرد.. با توجه به این بازی و بازیهای ۲ماه اخیر ملو به نظرم فرارا باید پولسن رو در ارجحیت قرار بده فعلا.. همینطور جووینکو به دیه گو... و من خودم ترجیح می دم که دلپیرو یا یاکوینتا فقط کفش هایشون رو بذارن جلوی دروازه و بشینن بیرون ولی امائوری بازی نکنه. ترزگه هم مثل اینکه اوج امادگیش هست ولی مصادف شده با رکود شدید تیم. به نظر من بازیکنا بجز ۲-۳ نفر خیلی به فرارا احترام می ذارن.. بوفن امشب با اینکه اماده نیست مثل همیشه ولی غیرتش می ارزید به ۱۰۰ تا مثل دیه گو.. خوشحالی بوفن موقع پنالتی واقعا عجیب بود.. ولی من دوست داشتم که یکی پنالتی رو بزنه که اگه هم خراب می کرد حداثل ۰.۵٪ تاسف توی چهره اش باشه.. به نظر من یوونتوس می تونست ببره بازی رو.. فرارا هم مقصر نبود توی این نتیجه.. فرارا اگه خودش نمی تونه باید روان شناس بیاره.. تیم مشکل روحیش خیلی بیشتر از مشکل فنیش هست.. فرارا اگه تعطیل کنه تمرینات رو فقط یه کاری کنه که بازیکنا روحیه بگیرن موفق تر میشه.. فرارا همون فرارایی هست که اول فصل بازی های نسبتا روون رو انجام می داد.. اون که فرقی نکرده.. مشکل از یه چیز دیگه ست.. کرنر زدن. توپ دفع کردن. سانتر. پرتاب اوت!‌ ضربه سر. لیز نخوردن. لایی نخوردن. توپ رو بجای پاس نزدن به بدن بازیکن مستقیم مقابل. و ... فکر می کنید مربی توی باشگاه درجه ۱ اروپا باشه که راجع به این مسائل وقت بذاره روی تیمش؟‌ تیم یوونتوس الان توی اینا مشکل ساز تر هستند تا مشکلات تاکتیکی.. پارسال نیم فصل اول همه این ایرادات با گل های دل پیرو ناپلونی می گذشت و چشم پوشی میشد.. ولی الان باید فکری به حال این مسائل کنه فرارا... در ضمن فرارا دیگه واقعا باید نگه داره این مساله رو که دیه گو بخاطر اون ۲۵ میلیون با این بازی های گندش فیکس هست ولی جووینکو روی نیمکت هست..

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 posts
آقا اصلا بعد از رانیری تیم از بین رفت حالا حالا درست نمیشه یک مربی بزرگ میخواد کخ تیم رو جمه کنه و اول از همع مربی بدنساز که این همه مصدوم ندیم هر فصل عمو پاول کجای

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
نکته جالب این بود که وقتی دیه گو پنالتی رو از دست داد ، فرارا و بوفون با فریادهای زیاد خواستند به تیم روحیه بدن تا بازی از دست تیم در نره . ولی واقعاً اگر پنالتی گل میشد شاید کل جریان و نتیجه بازی تغییر میکرد چون 2-2 میشدیم و پتانسیل زدن گل برتری رو داشتیم .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 posts

چند تا پست دادی راجب لیپی،

اولا لیپی مربی تیم ملی ایتالیاست تا تابستون و اصلا نمی تونه توی یووه باشه، بعدشم لیپی گفته تمایل داره بعد از تابستون هم مربی ایتالیا بمونه مگر اینکه فدراسیون فوتبال ایتالیا نخوادش. آخر سر هم لیپی تا الان 100 بار گفته دیگه حوصله ی مربی گری در باشگاه و هر هفته بازی کردن و هر هفته به انتظارات پاسخ دادن رو نداره.

بحث اینه که اگر از تیم ملی جدا شد به عنوان مدیر به یووه بیاد از تابستون.

ببخشید یادم رفت از ازتون اجازه بگیرم برای پست دادن!منم اینارو میدونستم.اینقدر عصبانی هستم که همه چی یادم رفته,امشب همه عصبی هستن. :cry2:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts
نمرات بازیکن ها

Buffon: 6 Molinaro: 6 Legrottaglie: 5 Cannavaro: 6 Caceres: 6 Poulsen: 7 Marchisio: 5 Diego: 6 Tiago: 5.5 Amauri: 5 Trezeguet: 7.5 Grosso: 7 Giovinco: 7

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts

نمرات بازیکن ها

Buffon: 6 Molinaro: 6 Legrottaglie: 5 Cannavaro: 6 Caceres: 6 Poulsen: 7 Marchisio: 5 Diego: 6 Tiago: 5.5 Amauri: 5 Trezeguet: 7.5 Grosso: 7 Giovinco: 7

میگم تو بیا استاد دانشگاه ما بشو.. با این وضع نمره دادن به این بازیکنا من این چندتا درسی که هی هر ترم بر میدارم رو بالاخره می تونم پاس کنم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

ببخشید یادم رفت از ازتون اجازه بگیرم برای پست دادن!منم اینارو میدونستم.اینقدر عصبانی هستم که همه چی یادم رفته,امشب همه عصبی هستن. :cry2:

من منظورم این بود که چند بار این مسئله رو گفتی اول فکر کردم شاید فقط یه آرزو و امیده ولی چند بار تکرارش کردی که لیپی برگرده، گفتم شاید این حرفای لیپی رو نشنیده باشی. نگفتم چیز بدی گفتی یا باید اجازه بگیری.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
فکر کنم منبعش جایی بوده و از خودش همینجوری رو هوا نمره نداده !! احتمالا گل.کام

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts

میگم تو بیا استاد دانشگاه ما بشو.. با این وضع نمره دادن به این بازیکنا من این چندتا درسی که هی هر ترم بر میدارم رو بالاخره می تونم پاس کنم...

وایکینگ ، احسان نمره نداده که ! حتماً گلی چیزی نمره داده . البته فکر کنم مولینارو تک ماده کرده !!!

در مورد صحنه پنالتی کاناوارو هم بنظرم خیلی مشکوک بود و یجورایی نظر شخصیم اینه که فابیو خطا نکرد . کلاً فابیو شگردش اینه که یه پا رو ستون کنه ولی بنظرم بازیکن باری خودش اومد و خودش رو به فابیو زد . کلاً باید چند باری دید صحنه رو ولی بنظرم خطای پنالتی سخت گیرانه بود .
بدون شک هم اگر دو شکست اخیر رو کنار بذاریم ، تو بازی برابر بایرن و بازی امشب بدون شک کانا جزو 2 بازیکن خوب تیم بود . امشب هم چندین بار حرکات کاناوارویی انجام داد .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
اها خب.. اخه اعضای فروم هم نظر شخصیشون رو می دن با نمره .. فکر کردم اینم اینطوریه.. خب اصلاح می کنه جمله ام رو: نمی گم تو نیا استاد دانشگاه ما نشو.. اوکیه؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
فکر کنم اندازه کل فصل تو این بازی حمله کرد یووه و فستیوالی از خراب کردن موقعیت های گل رو به نمایش گذاشتن که البته بدشانسی هم باعث شد تا این همه توپ از 4 متری دروازه گل نشه البته یووه 90% حملاتش روی ارسال ها بود که احتمال گل شدنش کمه و کلا یووه تو این فصل حتی با وجود طراحی مثل دیگو زیاد از عمق حرکت نمیکنه . همیشه گفتم این باخت مقصرش چیرو نبوده اما امشب شک ندارم که مقصر نبود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran

به به از این بازیهای قشنگ
بله تو این موقعیت تعویض مربی به درد نمیخوره آره آره کارشناسهای محترم کجایید که حمایت کنید آره ما بودیم که تازگیها پیدامون شده بود وهیچی از فوتبال نمیدونستیم چقدر جالب مزخرف گویی ما به وقوع پیوست اما کارشناسی اقایون کارشناسها چی شد ما جام میگیریم درسته خواب دیدید خیر باشه ببینید شب چی خورده بودید که از این خوابها میبینید
فرارا خودش هم هنوز نفهمیده چه سیستمی داره میخواستید ما بدونیم نه عزیز او رو اوردند یکم بازیکنها رو چک کنه وببینه چند نوع سیستم تو فوتبال میشه بازی کرد
اره درسته هنوز اول فصله آخ بمیرم براتون انتظار بکشید کارشناسهای محترم
با یکی دو تا بازی که نمیشه مربی عوض کرد عجب عجب
ایشالا تو سالهای آینده تازه برگشتیم هنوز تو بحرانیم آخه برق شیرازیم مشکل مالی داریم
مصدومیت داریم خط حملمون آرایشگر نداره غیر از سانتر کاری یادمون ندادند دفاع که نگو مثل سد آهنی میمونه آخه مربیمون خودش هم یه دفاع کار درست بوده واسه همینه اینقدر تو دفاع محکمیم
کاناوارو اومده گذشته ها رو جبران کنه آشتی کنه دیگو میخواد ستاره بشه تو دل هوادارا بله این جوک وزه
اما از ستاره های کشف شده فرارا تیاگو و مولینارو که شروعی دوباره داشتند دارند به اوج خودشون بر میگردند عجب عجب
مدیران آینده رو داریم میسازیم تو اروپا یکه تازی میکنیم تو ایتالیا تیمی حریفمون نمیشه اما اگه بشه کمتر سه چهار تا راضی نمیشیم آخه خیلی قدرند ما همه بازیکنهامون مصدومند گناه طفلکیها بمیرم براتون
باید زمان بهش داد درست میشه بله درست میشه اخه اخه

جالب بود. لذت بردم

--
آره بابا!كم بگيد ليپي ليپي ! ليپي كه ديگه مربي تيمي نميشه.
خدا بيامرزه دوران خوشي مون با ليپي

بيشتر از همه دلم به حال بوفون و ديويد مي سوزه
يكي رو خط دروازه خودمون!اون يكي روي خط دروازه حريف
اما حيف كه تلاششون به ثمر نمي شينه!

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 posts

من منظورم این بود که چند بار این مسئله رو گفتی اول فکر کردم شاید فقط یه آرزو و امیده ولی چند بار تکرارش کردی که لیپی برگرده، گفتم شاید این حرفای لیپی رو نشنیده باشی. نگفتم چیز بدی گفتی یا باید اجازه بگیری.

واقعآ ببخشید اگر تند جواب دادم,شما یکی از بهترینهای فروم هستین و من به وجود شما در این فروم افتخار میکنم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts

فقط خواستم بگم ببین کی مو میبینه و کی پیشچش مو

پیچش مو؟؟؟؟؟؟
ادمی که برد یوونتوس مقابل اینتر در بازی رفت فصل ۲۰۰۹-۱۰ رو شانسی می دونه و اینکه روی حرکت بازیکنا بوده نه مربی، داره پیچش مو رو می بینه؟
اگه این پیچش مو هست من ترجیح میدم همه ادم های روی سیاره زمین کچل باشن تا مو و پیچشی در کار نباشه..

اگه اینتر یوونتوس رو لوله می کرد و یوونتوس از یه تک موقعیت مثل ضربه ایستگاهی گل می زد.. اونوقت میشد فکر کرد که بازی رو خلاقیت فردی امتیاز اورده..

ولی یوونتوس توی اون بازی بهتر از اینتر بود از هر نظر و برد هم حقش بود..

تو اگه بگی من فرارا رو بدم میاد و دوست ندارم مربی باشه نظر شخصیت هست و قابل احترامه.. ولی وقتی کار بزرگی که کرده رو زیر سوال می بری ادم یکم شک می کنه..
فرارا موقع گفتن خوبیهاش باید گفت موقع گفتن بدیهاش هم باید گفت.. اینطوری نیست که یه سری بردش رو ضایع می کنن و فقط موقع باخت میگن کار مربی بوده...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
حمیرد جون ایشون کلا با پست ها من مشکل داره چون افکارمون زمین تا اسمون با هم فرق داره.

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 posts
قبول كنين فرارا بي تقصير نبوده.اوردن بازيكني مثل تياگو و تعويض دير جووينكو و از همه مهمتر عدم استفاده از سيستم مناسب. بازيكنا هم كه نه شرايط روحي و رواني خوبي داشتن نه فيزيكي. دلم واسه يووه 5-6 سال پيش تنگ شده.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
به این تاپیک مربوط نیست اما خداوکیلی ، اون گل اول یووه که هممون می دونیم چقدر شانسی بود !!! گل دوم هم که روی هیچ گونه برنامه تاکتیکی ای زده نشد ،و 1 شوت سالی 1 دفعه از سیسوکو بود که روی تکنیک مارکیزیو به گل رسیدیم ! پس چه شکلی می خواید این برد رو به فرارا نسبت بدید من نمی دونم !!! یووه در فصل رانیری هم دور رفت با 3 قدرت ایتالیا مساوی کرد و دور برگشت هر 3 رو برد در حالی که سرسوزنی تاکتیک نداشت بووه و همه می دونیم روی غییرت بازیکنان بود ! فکر نمی کنم زمان فرارا هم در بازی های بزرگ تفاوتی شده باشه و از بازی هایی مثل رم و اینتر معلومه !

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 posts

یووه در فصل رانیری هم دور رفت با 3 قدرت ایتالیا مساوی کرد و دور برگشت هر 3 رو برد

انتر رو نه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts

انتر رو نه

چرا من یادمه ، توی تورین 1-1 شد ! در میلان در حالی که فروم خراب بود یا 1-0 بردیم یا 2-1

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 posts

چرا من یادمه ، توی تورین 1-1 شد ! در میلان در حالی که فروم خراب بود یا 1-0 بردیم یا 2-1

اگه منظورت پارساله تو تورين مساوي كرديم.گلمون رو هم جووينكو كرنر فرستاد گريگرا هد زد.تو ميلان هم باختيم كه زلاتان پاس داد و مونتاري هم كشكي زد تو گل.ولي خداييش سال قبليشو يادم نمياد.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users