پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
من که خاطره های خوبم با یووه رو از یاد بردم

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
فرارا اشتباه کرد تو انتخاب نفرات ولی اصلا باخت تقصیر فرارا نبود بازیکنان استرس خیلی دارن برای همین اشتباه فردی خیلی زیاد میکن که این برای باخت یه تیم کافی هست

sjava

sjava

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
این دیگو کی کرد تو پاچه یووه ؟ بابا بازیکن در حد لیگ دسته 2 هم پنالتی رو بیرون نمی زنه کلا از اول فصل چه خاصیتی داشته این بشر ما نفهمیدیدم ؟؟!!!!! مولینارو لگروتالیه دیگو آماؤری و ... در حد یووه نیستند به خدا آرش برهانی خیلی از این آماؤری بهتره !!!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این حرکت جوینکو ثابت کرد که حقش بیش تر این چیزاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

امیر خان چه کنیم ؟ :دی:

حمياتش ميكنيم

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
واقعا یووه باید یک خونه تکونی اساسی کنه :sad53:

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
فرارا مربی خوبیه ولی کم تجربه هست و تجربه برخورد با همچین بحرانی رو نداره برای همین فشار خیلی روش زیاده نمیتونه این فشارو تحمل بکنه دیگو رو اگه بازی بعدی بازی بده یعنی واقعا ..... هست یکی از اعضای خودمون میرفت پنالتی میزد حداقل بیرون نمیزدش :grin:

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
مشکل اصلی مدیرا هستن.موجی کجایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :worship:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

حمياتش ميكنيم

تا پای جون !!

100% Ciro

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
:cry2:از حمايت از چيرو پشيمون شدم.آخه ديگه چقدر.خدااااااااا.فقط تنها كار چيرو اينه كه هر 3روز 1بار اشك ما رو در بياره. :cry2: مارچلو جون برگرد.ديگه چقدر ميخواي خوار و خفيف شدن مارو ببيني.ليپي برگرد.تمنا مي كنيم برگرد :cray: فقط ليپي به درد يووه مي خورخ فقط. :sad53:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یووه رو تا حالا به این بی نظمی ندیده بودم من که به شخصه کاملا نا امید شدم از فرارا یوونتوس یه مربی بزرگ می خواد تا از این وضع خارج بشه هیچ تاکتیکی برای حمله کردن نداره تیم هیچ نظمی وجود نداره فاصله خط دفاع تا خط میانی خیلی زیاده برا همین مستمر حمله نمی کنه تیم من کلا به آینده مربی گری فرارا شک کردم با بازی های یووه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینم از آخرین شاهکار یوونتوس! یوونتوس نیمه دوم خیلی حمله کرد و موقعیت های نسبتا زیادی هم داشت اما هیچ کدومشون گل نشدن. باری یه نقشه خیلی ساده برای حمله داشت و در تمام نود دقیقه هم از همون روش استفاده کرد و ۳ گل زد و حداقل ۲ گل هم نزد!یوونتوس نیمه دوم هم هیچ تغییری در شیوه بازیش ایجاد نکرد و کل بازی یووه شده بود سانتر!واقعا فکر کنم اگر آمار سانتر های یووه رو پیدا کینم به یه رکورد جهانی برسیم!می دونم هزار بار قبلا گفتم اما تیمی که می خواد از طریق سانتر به گل برسه چرا باید ۲-۱-۳-۴ بازی کنه؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا من نمی دونم روی چه حسابی ترکیب رو اینجوری می چینه !!! به خدا فرارا داره با یووه بد می کنه ! اینجوری نمی شه !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اصلا فكر عوض شدن چيرو رو از سرتون بيرون كنين من نميگم چيرو هيچ مشكلي نداره چون اگه اين حرفو بزنم نشون از خريت من داره...اما امشب بر خلاف سه شنبه شب تمام مسئوليت باخت گردن چيرو نبود...وقتي دفاع اينقدر بيخياله وقتي ديگو اونطوري پنالتي ميزنه،ديگه چه توقعي بايد داشت؟؟؟؟ من تموم نگرانيم از بابت روحيه ي بوفونه....ولي انصافا مثل كوهه كه تا همين الانش هم وايساده

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

تا پای جون !!

100% Ciro

بصير جون آخه چقدر حمايت.داريم نابود ميشيم.منم چيرو رو دوست دارم.ولي يووه رو بيشتر

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
: اشتباه پست دادم :goog:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره ديگه!بازي هاي يووه رو كه مي بينيم ياد تيم هاي ايراني ميفتيم! بزن زير توپ تا شايد خدا خواست اون وسط مسطا توپ به كله يكي خورد و رفت تو دروازه!!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
آلمیرون !!!! :Facepalm: -- من خودم شدیدا خواهان اومدن دیه گو به "یووه" بودم . اما الان حتی سایه ای از دیه گو ی برمن نیست :2mo5pow:.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خود فرارا اگر یوونتوس رو دوست داشته باشه همین امشب استعفا می ده البته گزینه های که تو رسانه ها مطرح شدند هم به درد یووه نمی خورند جدی ترینشون مانچینی بوده که امیدوارم هیچ وقت به یوونتوس نیاد چون واقعا مربی نیست. من تو گزینه های ایتالیایی اسپالتی رو ترجیح میدم

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
میشه ما فردا صبح بیدار بشیم و بزنیم یوونتوس دات ای ار و نوشته شده باشه فرارا برکنار شد و لیپی امد!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی