پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیم عجیبی شده یووه، با مالکیت توپ 60-70 درصدی نمی تونه به دروازه برسه، نه بلده پنالتی بزنه نه کرنر و نه اوت ! توپ و جریان بازی کاملا دست ما بود، ولی شاید موقعیت های باری از ما بیشتر بود و اگر اون بازیکن گیج سیاهشون نبود مستحق زدن گل چهارم هم بودند. مهمترین نکته ی بازی این بود که 10 دقیقه بازی جووینکو از 80 دقیقه بازی کل یوونتوس بیشتر می ارزید ! به اندازه ی کل 80 دقیقه قبل جووینکو موقعیت خلق کرد و موقعیت داشت. واقعا دیگه بعد ازین بازی حق دیگو بازی کردن نیست. خط دفاع خیلی خیلی پر استرس بازی می کرد! خیلی ! در حدی که حتی برای دور کردن هم توپ رو می زدند به همدیگه ! مطلب خاصی نداشت بازی جز اینکه نمی تونیم از برتری هامون استفاده کنیم که به ضعف ماهیت تاکتیکی تیم برمیگرده.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
مانچینی خیلی مربی خوبی هست اسپالیت بدرد یووه میخوره ولی رفت زنیت هیدینگ هم نمیاد موندن فرارا هم هست بین اینا 1 رو انتخا کنین البته میشه یه کار خیلییییییی خوب کرد که مانچینی بیاد فرارا بشه کمک مربیش که بعیده اینطوری بشه اینطوری نه فرارا خیلی ناراحت میشه تیمم خوب میشه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
الان تو ایران این طور جویه علیه فرارا تو ایتالیا دیگه وحشتناک باید باشه... حیف شد که فرارا نتونست تیم رو جمع کنه و از بحران در ببره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من الان دارم مجددا بازی رو مرور می کنم. باری بار ها از کناره ها با بازیکن های سرعتی حمله کرد و تقریبا هر بار هم موقعیت خلق کرد.تنها دلیلش هم این بود که مدافعین کناری یووه نقش وینگر رو داشتن و همیشه جلوتر از خط نیمه بازی می کردن.فرارا هم همچنان اصرار به سانتر داشت و حتی یک موقعیت از روی حرکات ترکیبی روی زمین خلق نشد!وقتی فرارا بازی باری رو تحلیل می کنه و می دونه مهاجمین سریعی داره و از طرفی می خواد از دو تا مهاجم هدف استفاده کنه چرا از ۲-۴-۴ استفاده نمی کنه تا هم موقعیت های بیشتری خلق شه و هم اینقدر فضا به تیم حریف داده نشه؟! من قبلا فکر می کردم فرارا برنامه خاصی رو می خواد با این سیستم پیاده کنه اما ظاهرا تنها هدفش اینه که منتقدین نگن این مربی هم مثل قبلی فقط ۲-۴-۴ رو می شناسه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خيلي باحال بود به خصوص تيكه ي مانچيني

همينمون مونده يووه رو بديم دست يك حيوان دراز گوش...جسد چيرو رو به بهترين روزاي مانچو ترجيح ميدم من

مانچینی خیلی مربی خوبی هست

اسپالیت بدرد یووه میخوره ولی رفت زنیت

هیدینگ هم نمیاد

موندن فرارا هم هست

بین اینا 1 رو انتخا کنین

البته میشه یه کار خیلییییییی خوب کرد

که مانچینی بیاد فرارا بشه کمک مربیش که بعیده اینطوری بشه اینطوری نه فرارا خیلی ناراحت میشه تیمم خوب میشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

بصير جون آخه چقدر حمايت.داريم نابود ميشيم.منم چيرو رو دوست دارم.ولي يووه رو بيشتر

چی بگم والله ! منم میگم لیپی بیاد بهتره ولی مطمئنم چیرو مقصر نیست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس 1 - 3 باری من اصلا عصبانی نیستم خوشحال هم نیستم. بازی نسبتا خوبی بود. ما یک پنالتیگرفتیم(صحنش که پنالتی نمیزد،گروسو خودش و انداخت) ولی با نادانی دیگو از دست دادیم من همون اول که پنالتی شد تو دل خودم داد میزدم که مارکیزیو بزنه ولی دیگو زد و از استیل وایسادنش پیدا بود که این توپ گل نمیشه. در این بازی فوق العاده بد شانسی اوردیم. اگه یکم ضربه سر های آمائوری اونور تر بود اگه شوت های پولسن کمی پایین تر بود اگه دروزاه بان بازی اینقدر شیر دل نبود. اگر بازیکنان ما مثل دیگو شوت زدن را از آلمیرون(فلک زده) یاد میگرفتند تا شوتشون چنان به گل بشینه که بوفون هم نتونه درشون بیاره. اگه چیرو فرارا از همون اول جووینکو را جای تیاگو می آورد تا تیم نتیجه بگیره. اگه...............اگه.....................اگه........................ چیرو فرارا اخراج نمیشه و استعفا هم نخواهد کرد ولی قطعا نیم فصل که تمام شد مدیران دست به کار خواهند شد.

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

مشکل اصلی مدیرا هستن.موجی کجایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :worship:

--
موافقم، البته فقط با قسمت اولش.
---
من میگم "یووه" با فرارا به جائی نمی رسه. اما از طرفی با این مدیرانی که داریم چندان امیدوار نیستم که با تعویض مربی،بعدی بهتر از فرارا باشه.
فکر می کنید اگر بر فرض محال هیدینگ را بیارند(فرض محال ،محال نیست) ،اوضاع بهتر بشه (نتیجه در کوتاه مدت منظورم نیست).فکر می کنم "یووه" مربی ایتالیا یی می خواد. اما آخه کی ؟

---
ویرایش : مانچینی ؟؟؟!!!!! شوخی می کنید!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دستپاچگی بازیکن های یووه یه مسئله ی فاحش توی این بازی بود، دیگو پنالتی رو می زنه توی آسمون، کامورانزی کرنر رو می ندازه پشت دروازه، مارکیزیو اوت که براش انداخته میشه رو برمیگردونه تو اوت، کاناوارو میاد زیر توپ بزنه می کوبونتش به مولینارو توپ برمیگرده تو محوطه، لگروتالیه میاد توپ را استپ کنه کله پا میشه و...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخر بازی داشتم فکر میکردم چقدر خوب شد این دو تا سیاه پوستی که برای باری به زمین اومدن بهم پاس نمیدادن وگرنه بالای 5 تا خورده بودیم ! بازی که چیز خاصی نداشت جز توپهایی که به عجیب ترین شکل ممکن گل نمیشد ! دیگه از پشت 6 قدم هم شوت میزدیم گل نمیشد ! ضربات سر تیاگو و آمائوری و شوت سبا و چندین موقعیت دیگه که واقعاً باور اینکه گل نشدن خیلی سخته ! من فقط یه چیزی رو دیگه قاطعانه میگم ، جووینکو 10 دقیقه بازی کرد کل استایل بازی دیه گو رو در این فصل قهوه ای کرد رفت ! یعنی واقعاً دیه گو نصف جووینکو هم بازیکن نیست و دیگه این مسئله رو هر کسی میتونه از بازی این دو نفر بفهمه . پنالتی که دیه گو تو اون زمین مسخره زد اوج آماتور بودن بودش ! من موندم کی توی این زمینی که با خاک اره مسطح شده ، پنالتی رو میزنه زیر توپ تا هوایی بره کنج دروازه ! اونم از ضربات آزادش که از هر 5 تا 6 تاش تو نورافکن هستش ! کامو هم با این فریادهایی که سر مصدومیتش میکشید شیرین رفت 2-3 ماه دیگه برگرده !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان یوونتوسی کسی میدونه کلودیو رانیری در اولین فصل حضورش در یوونتوس با اون یوونتوس نصفه و نیمه در نیم فصل اول چند باخت آورد و چه نتایجی کسب کرد!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جووینکو یه صحنه رفت تو دل دو بازیکن و یه چرخ زد بینشون و از اونورشون اومد بیرون کفم برید ! چند ماهه دیگو داره بازی می کنه یه حرکت اینطوری ازش ندیدیم !

من با این ضربات آزادی که از دیگو دیدم تا اینجا باورم نمیشه این بشر معروف باشه به زدن ضربه ی آزاد !! در بهترین موقعیت ها و بهترین زاویه ها بدترین ضربات رو می زنه. حتی نزدیک چهارچوب هم نیستند. اخیرا حتی ضرباتی که ارسال می کنه هم افتضاح اند و قشنگ توی دستای دروازه بان.

دوستان یوونتوسی

کسی میدونه کلودیو رانیری در اولین فصل حضورش در یوونتوس با اون یوونتوس نصفه و نیمه در نیم فصل اول چند باخت آورد و چه نتایجی کسب کرد!!!!

یوونتوس فصل پیش تا این مقطع، دقیقا همین مقدار امتیاز داشت، ولی فاصله اش با صدر خیلی کمتر بود و تیم دوم بود.

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
چند تا بازی داریم تا تعطیلات؟

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

--
موافقم ا،لبته فقط با قسمت اولش.
---
من میگم "یووه" با فرارا به جائی نمی رسه. اما از طرفی با این مدیرانی که داریم چندان امیدوار نیستم که با تعویض مربی،بعدی بهتر از فرارا باشه.
فکر می کنید اگر بر فرض محال هیدینگ را بیارند(فرض محال ،محال نیست) ،اوضاع بهتر بشه (نتیجه در کوتاه مدت منظورم نیست).فکر می کنم "یووه" مربی ایتالیا یی می خواد. اما آخه کی ؟

---
ویرایش : مانچینی ؟؟؟!!!!! شوخی می کنید!

منم میگم فقط مربی یوونتوس باید ایتالیایی باشه.من جای بلان بودم فردا صبح به پای لیپی میوفتادم که برگرده!ولی خداییش موجی برای خودش نابغه ای بود!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

جووینکو یه صحنه رفت تو دل دو بازیکن و یه چرخ زد بینشون و از اونورشون اومد بیرون کفم برید ! چند ماهه دیگو داره بازی می کنه یه حرکت اینطوری ازش ندیدیم !

من با این ضربات آزادی که از دیگو دیدم تا اینجا باورم نمیشه این بشر معروف باشه به زدن ضربه ی آزاد !! در بهترین موقعیت ها و بهترین زاویه ها بدترین ضربات رو می زنه. حتی نزدیک چهارچوب هم نیستند. اخیرا حتی ضرباتی که ارسال می کنه هم افتضاح اند و قشنگ توی دستای دروازه بان.

یوونتوس فصل پیش تا این مقطع، دقیقا همین مقدار امتیاز داشت، ولی فاصله اش با صدر خیلی کمتر بود و تیم دوم بود.

آره دیگه لابد اینم مقصر فرارا نیست که دیگو باید هفت هشت بازی پشت سر هم فیکس بازی کنه ولی بدرد نخوره و سباستین جووینکو با 10 دقیقه بازی کل تیم باری را میریزه به هم. بعد هم فرارا میاد میگه ما بازی را بررسی کردیم فهمیدیم باید چه کار کنیم روی نقاط ضعف باری هم کار کردیم.(دقیقا مثل مربیهای ایرانی).

**** من بازی با باولونیا گفتم این مربی تیم و به جایی نمیروسونه، و اگه شما همه جور فوتبالی دیده باشی با نکات و ظرافت کاریهای بعضی مربی ها آشنا شده باشی دقیقا در بازی با بولونیا پیدا بود که چیرو فرارا حتی از رانیری هم خیلی ناامید کننده تر هست****

رضاجان خیلی از اطلاعاتت ممنون و متشکر. بازم فصل پیش با اون تیم پکیده تا پایان نیم فصل وضعیتمون خیلی بهتر بود. با میلان یکی 8 امتیاز فاصله داشتیم بعنوان تیم نخست از گروهمون در UCL صعود کردیم.

من اولین فصل حضور مهندس رانیری را گفتم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

منم میگم فقط مربی یوونتوس باید ایتالیایی باشه.من جای بلان بودم فردا صبح به پای لیپی میوفتادم که برگرده!ولی خداییش موجی برای خودش نابغه ای بود!

چند تا پست دادی راجب لیپی،

اولا لیپی مربی تیم ملی ایتالیاست تا تابستون و اصلا نمی تونه توی یووه باشه، بعدشم لیپی گفته تمایل داره بعد از تابستون هم مربی ایتالیا بمونه مگر اینکه فدراسیون فوتبال ایتالیا نخوادش. آخر سر هم لیپی تا الان 100 بار گفته دیگه حوصله ی مربی گری در باشگاه و هر هفته بازی کردن و هر هفته به انتظارات پاسخ دادن رو نداره.

بحث اینه که اگر از تیم ملی جدا شد به عنوان مدیر به یووه بیاد از تابستون.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به به از این بازیهای قشنگ بله تو این موقعیت تعویض مربی به درد نمیخوره آره آره کارشناسهای محترم کجایید که حمایت کنید آره ما بودیم که تازگیها پیدامون شده بود وهیچی از فوتبال نمیدونستیم چقدر جالب مزخرف گویی ما به وقوع پیوست اما کارشناسی اقایون کارشناسها چی شد ما جام میگیریم درسته خواب دیدید خیر باشه ببینید شب چی خورده بودید که از این خوابها میبینید فرارا خودش هم هنوز نفهمیده چه سیستمی داره میخواستید ما بدونیم نه عزیز او رو اوردند یکم بازیکنها رو چک کنه وببینه چند نوع سیستم تو فوتبال میشه بازی کرد اره درسته هنوز اول فصله آخ بمیرم براتون انتظار بکشید کارشناسهای محترم با یکی دو تا بازی که نمیشه مربی عوض کرد عجب عجب ایشالا تو سالهای آینده تازه برگشتیم هنوز تو بحرانیم آخه برق شیرازیم مشکل مالی داریم مصدومیت داریم خط حملمون آرایشگر نداره غیر از سانتر کاری یادمون ندادند دفاع که نگو مثل سد آهنی میمونه آخه مربیمون خودش هم یه دفاع کار درست بوده واسه همینه اینقدر تو دفاع محکمیم کاناوارو اومده گذشته ها رو جبران کنه آشتی کنه دیگو میخواد ستاره بشه تو دل هوادارا بله این جوک وزه اما از ستاره های کشف شده فرارا تیاگو و مولینارو که شروعی دوباره داشتند دارند به اوج خودشون بر میگردند عجب عجب مدیران آینده رو داریم میسازیم تو اروپا یکه تازی میکنیم تو ایتالیا تیمی حریفمون نمیشه اما اگه بشه کمتر سه چهار تا راضی نمیشیم آخه خیلی قدرند ما همه بازیکنهامون مصدومند گناه طفلکیها بمیرم براتون باید زمان بهش داد درست میشه بله درست میشه اخه اخه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بوفون 6 - کاسرس 6 - لگروتالیه 5 - کاناوارو 4.5 - مولینارو 6 ( گروسو 6 ) - مارکیزیو 5 - پولسن 6.5 - تیاگو 5 ( کامورانزی ) ( جووینکو ) - دیه گو 4 - امائوری 5 - ترزگه 6

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مقصر اصلی باخت چیرو بود با اون ترکیبی که معلوم بود راه به جایی نمی بره ، کم کم اسکودتو رو داریم از دست می دیم اون هم بوسیله ی تیم های درجه ی 3 ایتالیا امثال ، کالیاری ، پالرمو ، باری

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

چند تا بازی داریم تا تعطیلات؟

یک بازی- با کاتانیا در المپیکو تورین.

من هم خیلی دوست دارم که اولا مربی یوونتوس ایتالیایی باشه دوما لیپی بیاد.******ولی مربی خوب ایتالیایی 2 تا بیشتر وجود نداره 1- لیپی 2- کاپلو

و این دوبزرگوار هیچ کدومشون تیم ملیشون و جام جهانی 2010 که اینقدر براشون زحمت کشیدند را ول نمیکنند بیان یوونتوس بحران زده را بچسبند.

من شدیدا منتظر گاس هیدینک هستم.

مقصر اصلی باخت چیرو بود با اون ترکیبی که معلوم بود راه به جایی نمی بره ، کم کم اسکودتو رو داریم از دست می دیم اون هم بوسیله ی تیم های درجه ی 3 ایتالیا امثال ، کالیاری ، پالرمو ، باری

به،به آقا مسعود ، شما دیگه چرا؟ یادتون هست از فرارا چقدر حمایت میکردید.

چیرو یک بازی دیگه داره تا کار منتقدان بی منطق رو یکسره کنه ، من هیچ شکی به قدرت مربیگری چیرو بخصوص در برابر تیم های بزرگ ندارم ولی از بازی برابر تیمهای درجه چندم خیلی می ترسم ، خیلی دوست دارم چیرو و شاگردانش برابر تیم های ضعیف هم محکم بازی کنن ، رم ، لاتزیو ، سامپدوریا ، اینتر همه ی این تیم های بزرگ مقهور تفکر چیرو شدند .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بعد از برد مقابل نراتزوری:

من اینجام داداش؟ چیه حرفی بود؟؟؟ :دی: :دی: :دی:

نمیخوام جو تاپیک را خراب کنم یا خوشحالی دوستان را از بین ببرم. :love: :juvefan: :juvefan: :juvefan:

ولی ببین خودمونیم کسی نیست چیرو هم کاره ای نبود که یوونتوس برد یه چیزی تو مایه های برد 2-1 یوونتوس در المپیکو تورین مقابل رئال در لیگ قهرمانان.(بین خودمون بمونه ها)

خیلی بی انصافی که میگی چیرو هیچ کاره بود :treaten:
گفتم گذر زمان پشیمونتون میکنه :دی:

بسه دیگه ! واقعاً متاسفم !

فقط خواستم بگم ببین کی مو میبینه و کی پیشچش مو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی