پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
انصافا هرکی از چیرو انتقاد میکنه دلیل خاصی نمیاره و فقط میره بره گم شه !!! کجا گم شه ؟!!! آخه مگه یوونتوس مثل رئال شهر هرته که هر 3-4 ماه یه بار مربی عوض کنه !!! به شخصه کمترین تقصیر در نتیجه نگرفتن یووه رو به عهده ی چیرو میدونم !! اگه از لاین آپ چیدنش ناراحتید بگید با این همه مصدوم چطوری به ترکیب درست بچینه ؟ وقتی کاسرس عین ..... پنالتی مفت میده ، تقصیر چیروئه ؟ وقتی دیه گو پنالتی رو گل نمیزنه و از نیم متری دروازه ی خالی بوردو رو نمیتونه وا کنه بازم تقصیر چیروئه ؟ خدایی یکم منصف باشید !!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

حمایت بی مورد؟!!!!!!!!؟

"فرارا موقع گفتن خوبیهاش باید گفت موقع گفتن بدیهاش هم باید گفت.. اینطوری نیست که یه سری بردش رو ضایع می کنن و فقط موقع باخت میگن کار مربی بوده..."

^ این حمایت بی مورده؟

شما وقتی تیم می بره می گید بازیکنا بازی رو بردن و مربی هیچکاره بود... موقع باخت میگین بازیکنا مقصر نیستند و فقط مربی مسئوله..

من همونطور که میگم بازی با پالرمو تیم بد بازی کرد و حق باخت بود.. یا بازی با بایرن... بازی خوب یوونتوس جلوی اینتر رو هم فکر می کنم حقش هست که ازش تعریف بشه..

اینایی که میگن برد هیچ جوره به فرارا ربطی نداشت واقعا دارن شعور فوتبالی خودشون رو زیر سوال می برن.. اصلا کاری به گل ها نداریم.. ولی حداقل بازی با اینتر یوونتوس تیم برتر بود. نبود؟

اگه این حرفها و منطق، حمایت بی مورد هست در اون صورت من دارم حمایت بی مورد می کنم...

اسم تیم یوونتوس هست !!!!! نه کاتانیا که بگیم جلوی فلان تیم خوب بود و جلوی فلان تیم بد !!!!

کاش به جای اینکه فقط تیتر متن من رو میخوندی کامل میخوندی که متوجه اوضاع بشی !!!!!

اسم تیم یووه هست و همه موفقیت میخوان !!!! تو این تیم نباید جایی از باخت باشه !!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پیچش مو؟؟؟؟؟؟
ادمی که برد یوونتوس مقابل اینتر در بازی رفت فصل ۲۰۰۹-۱۰ رو شانسی می دونه و اینکه روی حرکت بازیکنا بوده نه مربی، داره پیچش مو رو می بینه؟
اگه این پیچش مو هست من ترجیح میدم همه ادم های روی سیاره زمین کچل باشن تا مو و پیچشی در کار نباشه..

اگه اینتر یوونتوس رو لوله می کرد و یوونتوس از یه تک موقعیت مثل ضربه ایستگاهی گل می زد.. اونوقت میشد فکر کرد که بازی رو خلاقیت فردی امتیاز اورده..

ولی یوونتوس توی اون بازی بهتر از اینتر بود از هر نظر و برد هم حقش بود..

تو اگه بگی من فرارا رو بدم میاد و دوست ندارم مربی باشه نظر شخصیت هست و قابل احترامه.. ولی وقتی کار بزرگی که کرده رو زیر سوال می بری ادم یکم شک می کنه..
فرارا موقع گفتن خوبیهاش باید گفت موقع گفتن بدیهاش هم باید گفت.. اینطوری نیست که یه سری بردش رو ضایع می کنن و فقط موقع باخت میگن کار مربی بوده...

تا حالا حمایت کورکورانه به گوشتون خورده- بله برد یوونتوس مقابل اینتر یک حادثه بود ما بازی با اینتر چه تاکتیک خاصی داشتیم قرار بود از عمق دفاع حمله کنیم یا از جناحین سانتر کنیم. من اطمنیان دارم اگر بازی دربی ایتالیا یک 5 دقیقه دیگه طول میکشید اینتر گل و مزد بی برو برگرد.

دوران رانیری هم دقیقا همینطوری بود ما %90 گل هامون از روی ضربات ایستگاهی الکس بود یعنی ما هیچ تاکتیک خاصی نداشتیم بردهامون هم برد نبود.

یادم میاد که رضا بعد از یک بازی با کالیاری که به باخت یوونتوس منجر شد گفت که =>تیمی که با 3 دفاع بازی می کنه و هنوزم جز سانتر راهی برای حمله به دروازه پیدا نمی کنه یعنی از نظر تاکتیکی به بن بست خورده.

این بازی مقابل باری هم چیزی جز این نبود. حالا این چندمین بازی که تیم مشکل تاکتیکی داره؟ اصرار فرارا برای بازیکردن 90 دقیقه دیگو در هفت هشت بازی متوالی یوونتوس چیه؟ چرا سباستین جووینکویی که در عرض 10 دقیقه کل تیم بازی را زیر رو میکنه و کلی موقعیت گل میساز باید دقیقه 80 بیاد در بازی. کلی بازی رو هم که یوونتوس بوسیله همین بازیکن میتونست پیروز بشه. حالا چه دلیلی داره که جووینکو باید روی نیمکت بشینه؟

مهمترین نکته ی بازی این بود که 10 دقیقه بازی جووینکو از 80 دقیقه بازی کل یوونتوس بیشتر می ارزید ! به اندازه ی کل 80 دقیقه قبل جووینکو موقعیت خلق کرد و موقعیت داشت. واقعا دیگه بعد ازین بازی حق دیگو بازی کردن نیست.

من با فرارا پدرکشتگی ندارم ولی بعنوان یک هوادار متعصب یوونتوس هیچگاه او را نخواهم بخشید. کار بزرگ؟؟؟ کار بزرگ را بازیکنان کردن.
اون اگه میخواست کار بزرگ بکنه جلوی بایرن وای میساد نه یک اشتباه فوق العاده بچگانه و مضحکانه بکنه و یک تیم و با میلیون هوادار به باد بده.

از بازی با بولونیا به اینور برو پستهای منو پیدا کن ببین اگر من یک اپسیلون هم ازش حمایت کرده باشم حتی برد 5-1 مقابل سمپدوریا.

***راستی اینم بگم برخی دوستان جواب شما را جلو تر از من دادن. بعضی دوستان شما هم که خیلی طرف فرارا بودن و اینجانب را منتقد بی منطق میدونستند جا زدند***

حمیرد جون ایشون کلا با پست ها من مشکل داره چون افکارمون زمین تا اسمون با هم فرق داره.

من با هیچکس هیچ مشکلی ندارم.

همون طور که مانی گفت تو سایت داره همش جبهه گیری میشه و وقتی یووه میبازه بعضی ها که خیلی فوتبال دیدن میان میگن که اقا میتونید دوباره از فرارا حمایت کنید انقدر این حرکت از منتقدان فرارا تکرار شد که دیگه رسید به حامیان و اون دسته هم بعد از برد همین حرف رو زدن .
به خدا حمیرد حرف قشنگی زد گفت اقا شما اگه از فرارا خوشتون نمیاد بیاید بگید چرا این کار ها رو میکنید یووه وقتی میبازه همه با قمه میافتن دنبال حامیان چیرو و میرن پست 6 ماه پیش من که از فرارا حمایت کرده بودم رو میارن تو تاپیک این بازی تا نشون بدن که من پیچش مو رو میبینم یا مو رو .

شما یا صرفا فقط بازی های یوونتوس میبینید یا کلا به فوتبال علاقه دارید و هر چی فوتبال تا بتونید میبینید. اگه واقعا فوتبال میبینید که همه چیز واضح هست که درست و صحیح میتونی بفهمی یک مربی چقدر در یک تیم تاثیر گذار هست اگه هم فقط بازیهای یوونتوس میبینید که هیچی.شما به حمایتت ادامه بده. امیدوارم موفق بشین.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ا امروز

نراتزوری در برگامو مقابل آتالانتا با تساوی 1-1 متوقف شد و میلان به پالرمو 2 بر 0 باخت فکر کنید اگه ما بازی دیشب را میبردیم چقدر به صدر جدول و قهرمانی امیدوار میشدیم. :cray:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دیگه این مساله داره فراتر از غیر منطقی میشه.. دیه گو پنالتی رو گل نمی کنه دلیلش این هست که فرارا ترکیب رو بد می چینه... !!! من نمی دونم شوخی دارید می کنید یا واقعا این مسائل رو دارید می گید.. صدرا- من کل مطلبت رو خوندم. ولی دیگه جواب نمی دم به شما (کلا). چون هر حرفی که می زنم به حساب حمایت از فرارا گذاشته میشه که اصلا خوشم نمیاد از این موضوع. هرجور دوست دارید فکر کنید. من حتی اگه فرارا الان بره یه تیم دیگه ناراحت نمیشم چون اگه طرفدارای توی ایتالیا هممثل اعضای اینجا اونقدر بی لیاقیت باشن که بگن رانیری رو به فرارا ترجیح می دیم (که بعید می دونم اونا این حرف رو بزنن خیلی) بره واقعا بهتره.. فقط من از این ناراحت هستم که هرجوری که حرف می زنم (در حالی که هم انتقاد می کنم هم تعریف) اخر می گید داریم حمایت کورکورانه می کنید.. ولی ادم بی طرف بشینه اینا رو بخونه واقعا می فهمه که حمایت ها کورکورانه هستند یا انتقاد ها.... راحت باشید. من ترجیح می دم با طرفدارای یوونتوس صحبت کنم بیشتر تا اینکه با یه عده که از باخت یوونتوس (بخاطر اثبات گفته های خودشون) خوشحال می شن الکی جر و بحث کنم..

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

انصافا هرکی از چیرو انتقاد میکنه دلیل خاصی نمیاره و فقط میره بره گم شه !!!

کجا گم شه ؟!!!

آخه مگه یوونتوس مثل رئال شهر هرته که هر 3-4 ماه یه بار مربی عوض کنه !!!

به شخصه کمترین تقصیر در نتیجه نگرفتن یووه رو به عهده ی چیرو میدونم !!

اگه از لاین آپ چیدنش ناراحتید بگید با این همه مصدوم چطوری به ترکیب درست بچینه ؟

خدایی یکم منصف باشید !!!

بصیر چرا چرت و پرت میگی تیم اصلا تاکتیک نداره اصلا با هم هماهنگی ندارن اصلا بازی زیبا که هیچ نتیجه هم نمیگیرن
یه ذره عاقلانه صحبت کن با طرفداری از چیرو فکر نکن یوونتوسی اصیل هستی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یزره مهربون تر با هم صحبت کنید ! ممنون .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

صدرا- من کل مطلبت رو خوندم. ولی دیگه جواب نمی دم به شما (کلا). چون هر حرفی که می زنم به حساب حمایت از فرارا گذاشته میشه که اصلا خوشم نمیاد از این موضوع.

منم همینطور :victory:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
باخت و غمگين بودن تموم شد :Juveflag:ميلان2-0به پالرمو باخت.انتر هم با شاگردان كونته عزيزمون مساوي كرد.خدا رو شكر كنيم كه فاصله بيشتر نشد. :clap: :Juveflag:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دیگه این مساله داره فراتر از غیر منطقی میشه.. دیه گو پنالتی رو گل نمی کنه دلیلش این هست که فرارا ترکیب رو بد می چینه... !!! من نمی دونم شوخی دارید می کنید یا واقعا این مسائل رو دارید می گید..

صدرا- من کل مطلبت رو خوندم. ولی دیگه جواب نمی دم به شما (کلا). چون هر حرفی که می زنم به حساب حمایت از فرارا گذاشته میشه که اصلا خوشم نمیاد از این موضوع.

هرجور دوست دارید فکر کنید. من حتی اگه فرارا الان بره یه تیم دیگه ناراحت نمیشم چون اگه طرفدارای توی ایتالیا هممثل اعضای اینجا اونقدر بی لیاقیت باشن که بگن رانیری رو به فرارا ترجیح می دیم (که بعید می دونم اونا این حرف رو بزنن خیلی) بره واقعا بهتره..

فقط من از این ناراحت هستم که هرجوری که حرف می زنم (در حالی که هم انتقاد می کنم هم تعریف) اخر می گید داریم حمایت کورکورانه می کنید.. ولی ادم بی طرف بشینه اینا رو بخونه واقعا می فهمه که حمایت ها کورکورانه هستند یا انتقاد ها....

راحت باشید. من ترجیح می دم با طرفدارای یوونتوس صحبت کنم بیشتر تا اینکه با یه عده که از باخت یوونتوس (بخاطر اثبات گفته های خودشون) خوشحال می شن الکی جر و بحث کنم..

ببخشید. نمیخواستم ادامه بدم چون در نهایت به تنش کشیده میشود و هرچی باشه DNA ما یوونتوس هست( به قول بلان :دی:)

ببین جناب حمیرد بودید فکر کنم. گیرم که دیگو اون پنالتی را گل میکرد. اون اشتباهات فاحش خط دفاع را میخواهید چی بگید. کل دفاع که با دستپاچگی توپ را دور میکنند، لگرو میاد شوت کنه لیز میخوره. کاناوارو میاد توپ دفع کنه میکوبونه به سره مولینارو، مارکیزیو اینقدر دیر توپ و دفع میکنه که همون توپب بلافاصله به گل نخست باری تبدیل میشه، مولینارو نمیتونه یک سانتر درست بکنه.

تیم به مشکل تاکتیکی بر میخوره میره سانتر از جناحین که هیچکدومش هم تبدیل به گل نمیشه یعنی به طور قطع روی این تاکتیک ها کار نشده که تبدیبل به گل بشه. گروسو چنان موثر بازی میکنه که از بدو ورودش یک پنالتی میگیره ولی روی نیمکت میشینه(به دلیل خستگی احتمالا) ولی دلیل نمیشه که مولینارو از ابتدا بازی کنه یا کلا بازی کنه.

توی اون جو محوطه جریمه جز دیگو کسی نیست که بازی سازی کنه و کسی هم به کمکش نمیاد به قول رضا => هرچند من اعتقاد دارم بخشی از ضعف دیگو به مربی برمیگرده و تاکتیک های تیمی، چون وقتی دیگو محاصره شده باشه معلومه توپ لو میده و اشتباه می کنه و فقط پاس رو به عقب میده.

این تیم مورد چندم که به مشکل تاکتیکی بر میخوره؟ این چندمین بار هست که ما داریم تحقیر میشیم؟ این چندمین بار هست که ما میبازیم؟

جناب حمیرد تیم مشکل داره و در این چند وقته هم تنها چیزی که ما دیدیم اینکه مشکل تاکتیکیش هنوز برطرف نشده، اگر چیرو فرارا تا الان نتونسته این مشکل را حل بکنه به طور قطع تا ده سال آینده هم نخواهد توانست که بر این مشکل چیره بشه.

""یک کاربر بی طرف هم خودش میفهمه حق با چه کسی خواهد بود"""

من هیچ وقت از باخت یوونتوس خوشحال نشدم و نمیشوم کاش اینجا پیش من بودید و میدید من پس از باخت یوونتوس چه حالی دارم. ((میتونم شماره یکی از دوستای یوونتوسیم را بدم که ببینید من موقع باخت چه چیزهایی براش ارسال میکنم و چه حالی دارم)).

من از باخت یوونتوس هیچ استفاده ای برای خودم نخواهم کرد.

اینم بگم که من یک تار موی چیرو فرارا را به صدتای امثال رانیری نمیدم اینو گفتم تا موضوع روشن بشه.

کلا بگم نه من میتونم شما را متقاعد کنم که چیرو فرارا مربی نیست و داره یوونتوس به فنا میده نه شما میتونی من و برای چیرو فرارا متقاعد کنی.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این رو شک ندارم که شما بعد از هر باخت از این نتیجه برای خودت استفاده میکنی که میتونم با دلیل ثابت کنم شما بعد از بازی با بولونیا هر بار یووه نتیجه نگرفت امدی گفتی من بعد از بازی با بولونیا فهمیدم چیرو چه مربی به دردنخوریه این جمله رو شما بیش از پنجاه بار تکرار کردی . یه مسئله دیگه که خیلی مهم دونستم بگم اقا جون شما از فرارا بدت میاد چرا پیروزی تو دربی رو زیر سوال میبری یعنی چی میای میگی اگه بازی 5 دقیقه دیگه ادامه داشت اینتر گل رو میزد شما به این حرف میگی منطق شما که این همه فوتبال دیدی باید همچین حرفی بزنی؟

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
بحث رو بیارید تو تاپیک چیرو لطفا! این یه بازی بود تموم شد

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
و صدرا نیز به راه احمد رضا را پیش گرفت !!

Bye All For All

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
حالا این بازی هم تموم شد و به تاریخ پیوست باید به امید پیشرفت داشته باشیم و دعا کنیم بازیکنان بزرگ تری جذب تیم شن و فرار تمرکزش رو جمع کنه و ترکیب های بهتری بچینه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

این رو شک ندارم که شما بعد از هر باخت از این نتیجه برای خودت استفاده میکنی که میتونم با دلیل ثابت کنم شما بعد از بازی با بولونیا هر بار یووه نتیجه نگرفت امدی گفتی من بعد از بازی با بولونیا فهمیدم چیرو چه مربی به دردنخوریه این جمله رو شما بیش از پنجاه بار تکرار کردی .
یه مسئله دیگه که خیلی مهم دونستم بگم اقا جون شما از فرارا بدت میاد چرا پیروزی تو دربی رو زیر سوال میبری یعنی چی میای میگی اگه بازی 5 دقیقه دیگه ادامه داشت اینتر گل رو میزد شما به این حرف میگی منطق شما که این همه فوتبال دیدی باید همچین حرفی بزنی؟

خب، این رو خودم هم شک ندارم که هر بازی داره ثابت میشه که مستر چیرو فرارا چگونه مربی هست. هر بازی داره از حامی هاش کمتر میشه از یکی شروع شد تا.........

من از فرارا برای اینکه با احساسات ما هواداران بازی کرد خوشم نمیاد. یعنی اینکه اگه بازی با نراتزوری 5 دقیقه بیش طول میشکید اینتر گل و مزید. قطعا تاکتیکی هم در کار نبود. ما هم با تمام قوا به مصاف اینتر رفتیم همه بودن جز یاکوئینتا. در نراتزوری => نبود اشنایدر بشدت احساس شد.

نمیخوام به طرفداری از نراتزوریها بپردازم چون اصلا از این قشر متنفرم ولی حقیقت تلخ است.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

خب، این رو خودم هم شک ندارم که هر بازی داره ثابت میشه که مستر چیرو فرارا چگونه مربی هست. هر بازی داره از حامی هاش کمتر میشه از یکی شروع شد تا.........

من از فرارا برای اینکه با احساسات ما هواداران بازی کرد خوشم نمیاد. یعنی اینکه اگه بازی با نراتزوری 5 دقیقه بیش طول میشکید اینتر گل و مزید. قطعا تاکتیکی هم در کار نبود. ما هم با تمام قوا به مصاف اینتر رفتیم همه بودن جز یاکوئینتا. در نراتزوری => نبود اشنایدر بشدت احساس شد.

نمیخوام به طرفداری از نراتزوریها بپردازم چون اصلا از این قشر متنفرم ولی حقیقت تلخ است.

کی میگه تاکتیکی نبود؟

این تاکتیک نیست که مارکیزیو تو اون منطقه بازی کنه؟
این تاکتیک نیست که سیسوکو 4 یا 5 شوت از پشت هیجده بزنه؟
این تاکتیک نیست که بعد دقیقه 70 تیم دفاع لایه لایه بکنه؟
و...............

تیم بی تاکتیک به تیمی میگن که 2 گل بزنه یکیشو رو پنالتی بزنه یکیشم رو ضربه ایستگاهی
تازه اینم تیم بی تاکتیک نیست چون شاید خطا گرفتن رو در دستور کار خودش قرار داده باشه
تیمی بی تاکتیکه که گلاشو اینطوری بزنه در طول بازی هم 1 بار به دروازه حریف نرسه

این از بازی با اینتر

حالا بازی با باری

تاکتیک نداشت تیم؟
تاکتیک به چی میگی تو؟
این تاکتیک نیست که با حضور تیاگو و مولینارو بار ها موقعییت گل درست بشه؟
اگه یوونتوس 3 تا ستاره مثل رئال داشت که هرکاری میخوان بکنن و اصلا پاسکاری تو تیم نبود میشد بگی تیم بی تاکتیک هست
نه اینه 70% بازیو در اختیار داشته باشی و نزدیک 15 یا 16 موقعیتت گل خلق کرده باشی ولی گل نشه خب این از مهاجم هست دیگه چه ربطی به تاکتیک داره؟

من از خودت میپرسم
یوونتوس تو بازی با باری تیم منتخب جهان رو داشت که بارها موقعییت گل خلق کرد؟
با این خط هافک که یوونتوس داره شاه کار کردن بازیکنا
تیاگو که اصلا نمیدونه اومده فوتبال
دیگو با فرارا لج کرده
و..............

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
حالا چه بخوای چه نخوای داری از همین قشری که حرف میزنی حمایت میکنی این حرفی که زدی تو کتاب رکورد های گینس ثبت شد رکورد بی منطقی رو شکوندی باز هم برام قابل درک نیست که میگی اکه بازی 5 دقیفه دیگه ادامه داشت یووه گل رو میزد و نکته جدید هم که نبود اشنایدر شما رو ناراحت کرده ای کاش بود تا میتونست با شکست دادن یووه بهانه ای دست منتقدان چیرو بده.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
آره یه سری تاکتیکم هست در حد روستا باعث میشه از بایرن 4 تا تو تورین بخوره تیم از کی تا حالا نقش دادن به بازیکن شده تاکتیک؟ شوت زدا به سمت دروازه رو ضد حمله اونم تو بازی خونگی شده تاکتیک؟ از کی تا حالا دفاع اوردن جای هافبک جلو اینتر شده تاکتیک؟ این کارایی که گفتی نصرت ایراندوستم انجام میده حتما باید مارکیزیو رو می ذاشت دفاع وسط تا می شد بی تاکتیک!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

آره یه سری تاکتیکم هست در حد روستا باعث میشه از بایرن 4 تا تو تورین بخوره تیم
از کی تا حالا نقش دادن به بازیکن شده تاکتیک؟ شوت زدا به سمت دروازه رو ضد حمله اونم تو بازی خونگی شده تاکتیک؟ از کی تا حالا دفاع اوردن جای هافبک جلو اینتر شده تاکتیک؟ این کارایی که گفتی نصرت ایراندوستم انجام میده حتما باید مارکیزیو رو می ذاشت دفاع وسط تا می شد بی تاکتیک!

میتونست مارکیزیو وظایف دیگه بهش بده

مثلا اگه مربی ترسو بود
میگفت جلو نرو
شوت از پشت هیجده بزن فقط
و موقعیت سازی برای حمله ها بکن
نه برو تو هیجده حریف جای گیری بکن

اصلا فکر کردی مارکیزیو چطوری اون موقع که سیسوکو شوت رو زد تو هیجده بود؟
چرا یه جای دیگه نبود؟

من نمیدونم به چی میگی تاکتیک
اینکه تو تیم مثلا بارسلونا مسی توپو بردار 10 نفرو جا بزاره بزنه تو گل؟
این تو فوتبال تو کوچه هم پیش میاد

یا مثلا تیم رئال کاکا و یا رونالدو توپو بردارن و با سرعت برن بزنن تو گل؟

کار بزرگو کسی میکنه که با بازیکنایی مثل تیاگو و مولینارو این همه موقعییت رو دروازه حریف درست میکنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

بصیر چرا چرت و پرت میگی تیم اصلا تاکتیک نداره اصلا با هم هماهنگی ندارن اصلا بازی زیبا که هیچ نتیجه هم نمیگیرن
یه ذره عاقلانه صحبت کن با طرفداری از چیرو فکر نکن یوونتوسی اصیل هستی

علی جان !

اتفاقا من هیچوقت به خودم جرات ندادن که خودمو یه یوونتوسی اصیل بدونم .

فقط نظرمو میدم .

باورکن همین تاکتیک که میگی نیاز به بازیکن داره !!!!

تو خودت میتونی یه ترکیب درست حسابی از بازیکنانی که مصدوم نیستند در بیاری ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دوستان نبود اشنیایدر رو دلیل شکست اینتر میدونن ولی ای کاش نبود کیلینی رو از دلایل باخت یووه میدونستن .نه اینکه همه تقصیر هارو گردن چیرو بندازن . جدیدا منتقدان چیرو حمایت از چیرو رو جرم میدونن و بشدت با این مسئله برخورد میکنن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی