پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
بابا ما چاکرتیم من مورچتم داداش به خدا یه وقت از حرفم ناراحت نشی منظوری ندارم. . . اومدم اینجا چون یووه رو دوست دارم داداش من مخلص تموم یووه ای ها اللخصوص دل پیروی نازنین هم هستم. امیدوارم موفق باشید تموم شما دوستان گلم از طرف تمام بروبچ بایرنی ایران ما همه با هم دوستیم . . . ;)

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بایرن واقعا تیم بود موقعی جلو هم بود حمله میکرد و واقعا پیمان یوسفی راست گفت یووه اصلا توتان حمله کردن نداره وقتی ایم مدافعان زیر نظر لیپی میرن ایتالیا در دفاع خیلی خوب عمل میکنه اما این مدافعان الان 6 ماهه زیر نظر فرارا هستن و هیچ نقطه اتکایی برای تیم نیستند

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

بابا ما چاکرتیم من مورچتم داداش به خدا یه وقت از حرفم ناراحت نشی منظوری ندارم. . .
اومدم اینجا چون یووه رو دوست دارم داداش
من مخلص تموم یووه ای ها اللخصوص دل پیروی نازنین هم هستم.
امیدوارم موفق باشید تموم شما دوستان گلم از طرف تمام بروبچ بایرنی ایران
ما همه با هم دوستیم . . . ;)

اگه منظورت منم من دخترم داداش نیستم اونم نظر شخصی م بود به بایرن توهینی نکردم!

من هم مثل بیشتر دوستان چیرو و تعویض های واقعا طلاییش رو عامل باخت میدونم

یه مربی چقدر میتونه ترسو باشه آخه نیمه دوم به جای این که حمله کنه تا فشار رو کم کنه بازیکن دفاعی به زمین میاره

واقعا متاسفم برای این یووه

تو مدرسه کلی دوستام تحقیرم کردن

خدا کنه هیدینگ بیاد مگه فصل قبل نبود چلسی رو از نیم فصل از این رو به اون رو کرد

حیف حیف

نباید میذاشتی تحقیرت کنن! یه روزی که یووه دوباره به اوج برمیگرده قیافه ی اونا هم دیدنیه!!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

بابا ما چاکرتیم من مورچتم داداش به خدا یه وقت از حرفم ناراحت نشی منظوری ندارم. . .
اومدم اینجا چون یووه رو دوست دارم داداش
من مخلص تموم یووه ای ها اللخصوص دل پیروی نازنین هم هستم.
امیدوارم موفق باشید تموم شما دوستان گلم از طرف تمام بروبچ بایرنی ایران
ما همه با هم دوستیم . . . ;)

تو سایت خودتون مینویسی
کجایند ایتالیایی ها تا ببینند فصل تازه ای برای فوتبال باشگاهی آلمان در اروپا آغاز شده است . . .
این جا میای میگی من یووه رو دوست دارم
خیلی دارید حال میکنید نه ؟
بایدم حال کنید چون بعد از چند وقت تونستین تیم بزرگی مثل یووه رو ببرین
یکی دیگه مینویسه
اون شبی که سلطان اولی اون سوتیه وحشتناک رو تو مونیخ داد و توپ افتاد جلویه پایه دلپیرو و اونم توپ رو زد تو گل،وقتی خوشحاله یوونتوسی ها رو تو خاک خودمون میدیدم پیشه خودم میگفتم کی میشه یوونتوس رو تورین بشکونیم ...دیشب شکوندیمشون، دلپیرو هم بود
آخه بگو تو تاریختون بازیکن به این بزرگی داشتین

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

تو سایت خودتون مینویسی
کجایند ایتالیایی ها تا ببینند فصل تازه ای برای فوتبال باشگاهی آلمان در اروپا آغاز شده است . . .
این جا میای میگی من یووه رو دوست دارم
خیلی دارید حال میکنید نه ؟
بایدم حال کنید چون بعد از چند وقت تونستین تیم بزرگی مثل یووه رو ببرین
یکی دیگه مینویسه
اون شبی که سلطان اولی اون سوتیه وحشتناک رو تو مونیخ داد و توپ افتاد جلویه پایه دلپیرو و اونم توپ رو زد تو گل،وقتی خوشحاله یوونتوسی ها رو تو خاک خودمون میدیدم پیشه خودم میگفتم کی میشه یوونتوس رو تورین بشکونیم ...دیشب شکوندیمشون، دلپیرو هم بود
آخه بگو تو تاریختون بازیکن به این بزرگی داشتین

من فکر نمیکنم اینجا کسی با کسی جنگ داشته باشه ایشونم به ما توهینی نکردن،کردن؟!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
توهین نکردن. من هم توهین نکردم مگه من توهین کردم؟ ما که حسود نیستیم اینقدر تو باشگاهمون تاریخ و افتخاو و ستاره داشتیم و داریم و ما هم آرزو مکنیم تیمهای آلمانی که تو اروپا جایی رو ندارن کم کم دوباره به اوج خودشون برگردند اگه فکر میکنید توهینی کردم ببخشید

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

سرمایه یعنی اینکه یه مربی کهاز دل یهباشگاه در اومده . یعنی اینکه زیردست مارچلو آموزش دیده

خداوکیلی همه چیز رو نباید تقصیر چیرو بندازید !!

چرا کسی از نبود کیه لینی نمیگه . در شرایطی که اگه بودخیلی از سر ها رو تو دفاع میزد

یا اینکه از نبود سیسوکو نمیناله که اگه میبود اون وسط زمین ، شوان اشتایگر و سایرین جولان نمیدادند .

یا اینکه از نبود یاکوئنتا که اگه بود اینقدر بی تحرک نبودند مهاجمها !!

از کی تا حالا چیرو شده یگانه سرمایه یوونتوس ؟
مگه دشام کم مربی بود که یه کاری کردن بره؟ سرمایه نبود؟ یوونتوسی نبود ؟ بازیای یوونتوس زمان اون هرچی که بود قشنگ بود ، فلاکت بار نبود!

مربی عوض کردن خیلیم خوبه مگه چلسی نبود فصل پیش از این رو به اون رو شد .
آقا جون زور که نیست بازیکنا گیج می زنن نمی دونن چیکار کنن آگه یه مربی بود که دو زار تیمش بازی قشنگ می کرد یه چیزی همین ونگال اگه بود عمرا می گفتم اخراجش کنن چون حداقل دو زار کارشو بلد بود

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

توهین نکردن. من هم توهین نکردم مگه من توهین کردم؟
ما که حسود نیستیم اینقدر تو باشگاهمون تاریخ و افتخاو و ستاره داشتیم و داریم و ما هم آرزو مکنیم تیمهای آلمانی که تو اروپا جایی رو ندارن کم کم دوباره به اوج خودشون برگردند
اگه فکر میکنید توهینی کردم ببخشید

منم نگفتم توهین کردی خواستم جر و بحث رو در نطفه خفه کنم!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديگه خسته شديم.يه بازي بايد ببريم و شاد باشيم .دو تا بازي بعد رو بايد خراب كنيم.به جز گريه كار ديگه اي نميتونم بكنم.نميشه اين باخت رو گردن يه نفر بندازيم.عوامل زيادي داره كه عامل اصلي چيرو بود.خيلي فراز و نشيب داريم.عامل ديگه نبود كيليني بود كه در نبود او در دفاع ما اكثر هد ها رو اون بايرني هاي ...زدند.جدا از اون بيشترين ضعف رو در نبود مومو داشتيم كه وسط زمين رو داده بوديم به اونا.واقعا اگه مومو بود اينجوري نمي شد.از ديگو انتظار نداشتم كه اينطوري كنه.رو گل دوم مقصر بود .او توپ رو لو داد كه بعدش همون توپ رفت تو دروازه مون و تيم از هم پاشيد.بعد از اين گل بازيكنان ما دو تا پاس نمي تونستند به هم بدن و در حساس ترين زمان باختيم و حذف شديم :cry2:.

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
دوست عزیز Kianoosh توقع داشتی تو سایت بایرن از یووه تعریف کنن خب معلومه که نه. اگه دوست ندارید یه بایرنی به عنوان دوست تو جمعتون باشه خب راحت بگید آقا برو نیا اینجا باحات حال نمی کنیم. اما خواهشن اگه منو به عنوان دوست پذیرفتین بهم چرت و پرت نگین. فکر میکنم از حرفام معلوم باشه واسه دوستی اینجا اومدم. وقتی یه نفر ناراحتیتون رو درک میکنه و بهتون مبگه مورچتونم یعنی . . . واسه خودم متاسفم که خودمو پیشتون کوچیک کردم. واسه اینکه بدونید میگم یکی از بهترین دوستام زمان دبیرستان یوونتوسی داغ بود و من هم اول کار گفتم تو لیگ ایتالیا از یووه خوشم میاد. بقیه دوستان منو ببخشن اما آقای کیانوش تو تاریخ باشگاه بایرن هم بازیکنای بزرگی مثل دل پیرو بودند هستند و خواهند بود. اگه مشکلی باهام دارین بگید قول میدم این آخرین پستم باشه دوستان عزیزم . . .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
ای بابا صلوات بفرستین!ما توهینی از شما ندیدیم کسی هم به شما توهین نمیکنه دوست عزیز!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

دوست عزیز Kianoosh توقع داشتی تو سایت بایرن از یووه تعریف کنن خب معلومه که نه.
اگه دوست ندارید یه بایرنی به عنوان دوست تو جمعتون باشه خب راحت بگید آقا برو نیا اینجا باحات حال نمی کنیم.
اما خواهشن اگه منو به عنوان دوست پذیرفتین بهم چرت و پرت نگین.
فکر میکنم از حرفام معلوم باشه واسه دوستی اینجا اومدم.
وقتی یه نفر ناراحتیتون رو درک میکنه و بهتون مبگه مورچتونم یعنی . . .
واسه خودم متاسفم که خودمو پیشتون کوچیک کردم.
واسه اینکه بدونید میگم یکی از بهترین دوستام زمان دبیرستان یوونتوسی داغ بود و من هم اول کار گفتم تو لیگ ایتالیا از یووه خوشم میاد.
بقیه دوستان منو ببخشن اما آقای کیانوش تو تاریخ باشگاه بایرن هم بازیکنای بزرگی مثل دل پیرو بودند هستند و خواهند بود.
اگه مشکلی باهام دارین بگید قول میدم این آخرین پستم باشه دوستان عزیزم . . .

نه عزیزم من با شما دوست عزیز مشکلی ندارم شما هم به عنوان یک مهمان هستید ولی شاید من گیر بی مورد دادم به هر جهت ببخشید اگه ناراحتت کردم . راستی من نگفتم که نباید تو سایتتون از یووه حمایت و این جور برنامه ها بشه گفم شما تو سایت خودتون مینویسی کجان این ایتالیاایی ها ...اینجا میگی من یووه رو دوست دارم البته فکر نکنم چرت و پرت باشه این حرف !
شایدم درک این که شما این حرفو زدین بعدش گفتین من یوو ه رو دوس دارم بره من سخته ولی بازم میگم شما مهمانی و من نباید گیر میدادم
شما هم هر وقت خواستین میتونین پست بدین این به من ربطی نداره . مابه شمارو به عنوان یک دوست احترام میزاریم .
اگه از من ناراحتی ببخشید چون خیلی داغونم بخاطر دیشب.

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
اللهم صلی علی محمد و آل محمد :friends:

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
منم شرمندم اگه ناراحتت کردم یووه بزرگترین باشگاه ایتالیاست . . .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

اللهم صلی علی محمد و آل محمد :friends:

آفرین خوشم میاد بچه حرف گوش کنی هستی!! :دی:

منم شرمندم اگه ناراحتت کردم یووه بزرگترین باشگاه ایتالیاست . . .

شکی نیست،شکی نیست! ;)

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
اقای schwarzenegger ورودتون به این سایت را تبریک میگم . امیدوارم در اینده هم شاهد حضور فعال شما در این صفحات باشیم .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
پست هاي ماني و رضا تو صفحه ي 23 عاليه :victory:منم هيچ مشكلي رو با بازيكنا نميبينم نه ديگو بد بود نه ملو مشكل تيمي بود مشكل تيمي هم از تاكتيك و سيستم مياد دقيقا من ديشب هم گفتم مشكل Line Up بود من نميتونستم درست بگم منظورم سيستم و نفراتي بود كه انتخاب شده بودن همونطور كه خودم تو تاپيك فرارا گفتم و رضا هم گفت تعويض ها كاملا به جا بود يوونتوس بايد به قول ماني اون حفره ي ميان ِ ملو و دفاع رو درست ميكرد چيرو هم اينو فهميد و تعويض پولسن درست بود اما بايد چيرو يه خورده قبل از بازي باهوش بازي در مياورد اما خواست شجاعتش رو نشون بده بياد و گل بزنه با دو مهاجم بازي كرد و....داستان همين شد تا آخر بازي :cry2:

Erfan Poet

Erfan Poet

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
آقای molinaro هنوز از خواب بیدار نشدین؟ قرار بود امروز جواب اون چند سوال من رو بدید ----- یکی از مشکلات تیم تو بازی دیشبم پاس ها بود به نظرم اصلا پاس ها هدف نداشت توپ زیر پای هرکسی میرفت زارپ میزد زیر توپ و میشوتید آسمون هفتم بعد میوفتاد زیر پای بایرن و روز از نو روزی از نو تا یکی توپ رو دوباره بگیره و دوباره بزنه زیر توپ و ....

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
این دلیلش قاصله زیاد بازیکنا بود

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

ولی قبل اینکه برم بخوابم بهتون بگم که اینتری ها هم میان اینجا و اینجارو میخونن
پس ابرو ی فرارا که یک یوونتوسی هست رو حفظ کنید
که مثل قبل بازی یوونتوس و اینتر نشه که یکیشون گفته بود یوونتوسی ها هیچکدومشون امید به بردن ندارن

واجب دیدم که بگم اینتری ها نه حرفشون و نه فکرشون اندازه 1 کود حیوانی هم ارزش نداره برای ما !!!

ما اینجا برای یووه جمع شدیم و خوب و بدش رو می گیم و کاری نداریم که اینتری ها می خوان چه حرفی بزنند !!!

امروز همه بهم خندیدند : . گفتند :

از بایرن بحران زده ، توی تورین ، 4 تا گل ! جمع کنید بابا این تیمتون رو با اون مربی بی سوادتون ...

متاسفم !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی