پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

اخرش حذف میشدیم

نمیشدیم؟

-----
البته آخر هر چیزی با اولش خیلی فرق می کنه .
باختن هم با تحقیر شدن خیلی فرق می کنه.
مهم تر از همه : "یووه" با زئال خیلی فرق می کنه.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

يا متوجه نميشيد كه چي داره سرمون مياد يا خودتون رو به اون راه زديد كه واقعيت ها رو نبينيد

خوش به حال ِ هر كي خوابه ما به بيداري دچاريم

آدمي كه خوابه رو ميشه بيدار كرد اما اوني كه خودش رو بخواب زده رو نه!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

منظورت از سرمايه چيه؟!؟!؟!

يكي دو نفر كنار من نشسته بودن بازي رو داشتن ميديدن وسط بازي ميدوني برگشتن چي گفتن ؟!؟!؟

گفتن پِهِن هم تو سرش نيست ببخشيد اين حرف رو ميزنم ديگه اعصاب نمونده واسه هيچ كس

سرمایه یعنی اینکه یه مربی کهاز دل یهباشگاه در اومده . یعنی اینکه زیردست مارچلو آموزش دیده

خداوکیلی همه چیز رو نباید تقصیر چیرو بندازید !!

چرا کسی از نبود کیه لینی نمیگه . در شرایطی که اگه بودخیلی از سر ها رو تو دفاع میزد

یا اینکه از نبود سیسوکو نمیناله که اگه میبود اون وسط زمین ، شوان اشتایگر و سایرین جولان نمیدادند .

یا اینکه از نبود یاکوئنتا که اگه بود اینقدر بی تحرک نبودند مهاجمها !!

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

4 تا خورد دیگه

تحقیر چیه بابا

این همه بازیکن نا اماده داشتیم

گروسو
سیسوکو
بوفون
دلپیرو
ترزگه
کیلینی
لگرو
کاناوارو(بخاطر سنش خسته بود)

همشون یا مصدوم بودن یا تازه از مصدومیت اومده بودن

نه اونا ون گال رو داشتن ما کی رو داشتیم
چیروی با هوش :Facepalm:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

اخرش حذف میشدیم

نمیشدیم؟

چلسي پارسال حذف شد جلوي بارسا اما همه هواداراي فوتبال ميدونن كه حقش نبود

چرا ما نبايد يكي از اون بازنده هاي با افتخار باشيم ؟!؟!؟!

چرا نبايد مثل چلسي مردونه حذف بشيم چرا بايد با اين خِفّت حذف بشيم؟؟!؟!؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فقط میگم صبر داشته باشیم ! شک ندارم تا آخر فصل با همین چیرو یکی دوتا جام میگیریم

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

فقط میگم صبر داشته باشیم !

شک ندارم تا آخر فصل با همین چیرو یکی دوتا جام میگیریم

ما که از خدامونه ولی فکر نکنم

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

حالا حذف شدیم به کنار ولی آخه از بایرن مورچه 4 تا خوردیم...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

دوستان عقده ی جام که نداریم !!

چرا باید چیرو رو خراب کنیم ؟

الان فرض کنید برکنار بشه .

از کجا معلوم ما با مربی جدید بتونیم جامی بگیریم !

ولی اینو میدونیم که سرمایه ی ما که همون چیرو فراراست بدون شک نابود میشه

دوست عزیز منطق این حرف شما چیه ...
یعنی یووه بزرگ اینقدر بدبخت شده که سرمایش یک مربی نا کار بلد باشه و حتی نتونه 3 تا بازی پشت سرهم برد بیاره حالا برد به درک خداییش
چند تا بازی خوب دیدیم از یووه .
تیمی که بالغ بر 50 میلیون یورو هزینه کرده ولی حتی نمیدونه چجوری از مهره هاش استفاده کنه .
یعنی چی تا آخر فصل حمایت میکنیم وقتی یک فصل دیگه هم سوخت شد رفت وقتی کار از کار گذشت ...

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

مهم اینه که تو تاریخ مینویسن بارسا جام رو برد

یوونتوسم که حذف شد 50 سال دیگه میگن جام سال 2010 رو مثلا چلسی برد نمیگن یوونتوس 4 بر 1 خورد و چلسی جامو برد

البته نمیگم تو تاریخ ثبت نمیشه ولی به اون پر رنگی نیست

هر تیمی باخت داره برد داره روز های خوب داره روز های بد داره یه طرفدار باید همیشه پشت تمیش باشه

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

4 تا خورد دیگه

تحقیر چیه بابا

این همه بازیکن نا اماده داشتیم

گروسو
سیسوکو
بوفون
دلپیرو
ترزگه
کیلینی
لگرو
کاناوارو(بخاطر سنش خسته بود)

همشون یا مصدوم بودن یا تازه از مصدومیت اومده بودن

---
قابل توجه همه خبرگزاری ها :
ببینید :
فردا بوفون باید عمل کنه.
الکس هم تازه از بند مصدومیت رها شده.
کانا هم سنش زیاد است.
ترزگه که تازه برگشته.تازه یک گل هم زد.
کیلینی هم که مصدومه .
نگاه کنید ما چقدر مظلومیم !!!پس لطفا 4 تا گلی که تو خونه امون خوردیم و فراموش کنید و بین خودمون بمونه . البته می تونید بگید که یکی زدیم.

---
آقا چه حرفیه آخه؟
خوب چرا "یووه" انقدر مصدوم داره؟؟؟

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

---
ببینید :
فردا بوفون باید عمل کنه.
کانا هم سنش زیاد است.
کیلینی هم که مصدومه .
نگاه کنید ما چقدر مظلومیم !!!پس لطفا 4 تا گلی که تو خونه امون خوردیم و فراموش کنید و بین خودمون بمونه . البته می تونید بگید که یکی زدیم.

---
آقا چه حرفیه آخه؟

فکر نکنم مصدوما ربطی به فرارا داشته باشه
چون هر سال هست

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

سرمایه یعنی اینکه یه مربی کهاز دل یهباشگاه در اومده . یعنی اینکه زیردست مارچلو آموزش دیده

خداوکیلی همه چیز رو نباید تقصیر چیرو بندازید !!

چرا کسی از نبود کیه لینی نمیگه . در شرایطی که اگه بودخیلی از سر ها رو تو دفاع میزد

یا اینکه از نبود سیسوکو نمیناله که اگه میبود اون وسط زمین ، شوان اشتایگر و سایرین جولان نمیدادند .

یا اینکه از نبود یاکوئنتا که اگه بود اینقدر بی تحرک نبودند مهاجمها !!

مشكل چيرو رو من 2-3 بار دو تاپيك خود ِ‌ چيرو گفتم بابا Line-up

حاضرم شرط ببندم اگه چيرو بخواد باز دوباره با بايرن اين بازي رو تكرار كنه

با اين تركيب ميره

بوفون

گروسو كانا لگرو كاسرس

پولسن ملو

ماركيزيو ديگو

ترزگه اي آمائوري اي

قسم ميخورم
==================

مهم اینه که تو تاریخ مینویسن بارسا جام رو برد

یوونتوسم که حذف شد 50 سال دیگه میگن جام سال 2010 رو مثلا چلسی برد نمیگن یوونتوس 4 بر 1 خورد و چلسی جامو برد

البته نمیگم تو تاریخ ثبت نمیشه ولی به اون پر رنگی نیست

هر تیمی باخت داره برد داره روز های خوب داره روز های بد داره یه طرفدار باید همیشه پشت تمیش باشه

من اصلا تا 50 سال ديگه مُردم اينها براي دل خوش كردن هستش

من الان زنده ام فردا زنده ام فردا بايد جواب اون كسي كه ميگه يوونتوسم باخت رو بدم

نه 50 سال ديگه بگم چلسي قهرمان شد

طرفدار چلسي بعد بازي با بارسا ميتونه سرش رو بگيره بالا بگه ما شايسته باخت نبوديم اما من فردا بايد جواب بدم چي بايد بگم؟ً؟!؟!؟

بگم كيه ليني نبود ؟!؟!؟‌سيسوكو؟!؟؟!‌ يوونتوس مگه يه تيم نيست ؟!؟؟!؟! اصلا مگه بايرن مصدوم نداشت اونا هم ريبري رو نداشتن

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

---
ببینید :
فردا بوفون باید عمل کنه.
کانا هم سنش زیاد است.
کیلینی هم که مصدومه .

---
آقا چه حرفیه آخه؟

یه چیز دیگه :
محوطه جریمه بایرن زمینش کج بود برا همین ما گل نزدیم
در ضمن توپ هم گرد نبود

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
انصافا هرکی برگرده بگه فرارا بی تقصیره یا خودشو زده به نفهمی یا تو هپروت سیر می کنه.
مقصر این باخت بی برو برگرد فراراست.
مشکل اینجا نیست که باختیم یا 4 تا خوردیم مساله اینه که تهوع اور فوتبال بازی می کنیم.
تیم هیچ برنامه ای نداشت طرف انقدر تاکتیک عوض کرده که بازیکنا گه گیجه گرفتن نمیدونستن قراره چیکار کنن.شیرازه تیم از هم پاشیده.تمام اینها برمیگرده به تمرینات اشتباه و خر تو خر فرارا.
از همه مهمتر از نطر روانی تیم هویت نداره و اینو فقط یه مربی با تجربه می تونه به تیم تزریق کنه نه یه تازه کاری مثل فرارا.

من 100% مطمینم اگه فرارا باقی بمونه تیم همین روند بی درو پیکر و برد و باختهای سینوسی رو ادامه می ده و یووه تو رده های هفتم هشتم فصلو تموم می کنه.بازم میگم جام که هیچی، محاله که سهمیه لیگ قهرمانان سال بعدم بگیریم.

از همه بدتر اینه که از همین لاان بعضی از بازیکنا باهاش کل افتادن.وقتی یکی مثل دیگو که از قیافه و رفتارش می باره که یه تخم جن واقعیه پشت سر فرارا اون حرفا رو میزنه و حالا هم بعد باخت می خنده یا اون ملو، باید منتظر باشیم که تیم یا جای اونا باشه یا چیرو.

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

فکر نکنم مصدوما ربطی به فرارا داشته باشه
چون هر سال هست

---
البته تو دو سال اخیر شدت یافته (سال آخر رانیری و امسال فرارا).
من حرفم اینه که تیم اساسی مشکل داره .
من می خواهم بدونم مثلا تا آخر فصل کانا جوونتر شه یا می تونیم مطمئن باشیم همیشه سیسوکو و کیلینی را خواهیم داشت ؟؟
ما این بازی فوق العاده بد بازی کردیم(اصلا بازی کردیم ؟؟؟!!!!!!!!!) و اگر بخواهیم همینجوری ادامه بدهیم به جایی نمی رسیم .
حالا شما اگر از ابتدای فصل توی تیم چیزی دیدید که نشانه سیر صعودی در تیم بوده لطفا بگید تا ما هم امیدوارانه تر این نتایج تلخ را تحمل کنیم.
اگر ممکنه بگید "یووه" کجا سیر ثابت داشته است؟ تو بردها ؟؟ الان چند وقته 3 تا بازی پیاپی را نبردیم ؟؟ 3 تا هم نه 2 تا ؟؟؟

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
عزیزان من مشکل فقط فرارا نیست مشکل بازیکنان بی غیرتی مثل دیگو و ملو هستن که تمام هدفشون برای اومدن به یوونتوس فقط خودنمایی و منافع شخصی بوده.شما فکرشو بکنید به جای دیگو و ملو ,ندود و زانتی بازی میکردن ایا این نتیجه بدست میومد؟یووه فقط و فقط باید بازیکن ایتالیایی داشته باشه چون بازیکنان خارجی تعصبی به تیم ندارن,تاریخ یوونتوس اینو نشون داده و نمونش هم زیدان یا ایبراهیموویچ هستن.به نظر من فرارا نباید برکنار بشه,چون وضعیت حتمآ بدتر خواهد شد و اگر قرار باشه جام حذفیو ببریم همونم قهرمان نخواهیم شد.فرارا از بازی های بعدی باید دیگو و ملو رو بازی نده و به جای اونها جووینکو و دچلیه و مارکیزیو بیشتر بازی کنن.البته لگروتالیه هم افتضاح بود ولی به نظر من کاسرس رو ببره دفاع وسط و گریگرا رو برگردونه دفاع راست.ما هممون به ارزومون یعنی شدن یوونتوس همان یوونتوس دهه ی 90 خواهیم رسید.اگر حالا نه ولی حتمآ خواهیم شد.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
Some one wake me up plz... :shok: :shok: :shok:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
دیشب خیلی جلوی خودمو گرفتم که بعد بازی نیام فروم / آخه اگه میومدم حتماً از روی احساس یهچیزایی میگفتم که ...... ولی بخدا جدی میگم دیشب تا 4 صبح بیدار بودم / همش به بازی یووه فکر میکردم / تو ذهنم یبار دیگه بازی رو از اول تا آخر مرور کردم/ واقعاً تحقیر کننده بود تو زمین خودت 4 تا از بایرن بخوری !! نمیخوام تقصیر گردن کسی بندازم ولی باید قبول کرد که مشکل اصلی چیرو !! درست دیشب لگرو افتضاح بود / ملو خیلی اشتباهه میکرد / و اکثر بازیکنا بی انگیزه بودن ولی اینا همه به خود مربی برمیگرده !! فکر میکنم چیرو هم مثل تماشگرا و ما کاملاً احساسی با وقایع برخورد میکنه !! ببینید ما هم بعد از بر اینتر توقعمون بالا رفت همه انتظار یه بر دیگه مقابل بایرن داشتیم / ولی هیچکی فکر اینو نمیکرد که یک : خیلی راحت اینتر رو نبردیم که راحت بتونیم بایرنم ببریم / دو : بایرن واسه برد میاد و مطمئنن خیلیم انگیزه دارن ( طوری که 90 دقیقه حتی بعد از گل 4 بازم پرس رو تو تمام نقاط زمین انجام میدادن ) / واسه همین خیلیا همونطور که تو پیش بینی نشون میده نتیجه رو به نفع یووه زدن !! ولی مستر فرارا ببین تو با چه ترکیبی و چطور از اینتر نتیجه گرفتی / با دوتا هافبک دفاعی / حالا چرا جلوی بایرن که اینقدر انگیزه داره میای یکی از هافبک ها رو کم میکنی ؟؟؟؟ !!! درسته مومو نبود ولی پولسم که بود !!! چرا وقتی میبینی تیم حریف داره پرس میکنه زودتر یکی از مهاجمای کندتو بیرون نمیاری و یه مهاجم سرعتی بیاری که تو ضد حملات خطر ساز باشه ؟ ؟!! و 1000تا چرای دیگه !!! چیرو دیگه خیلی خیلی آلترناتیو داره کار میکنه !! بابا وقتی میبینی این تغییر تاکتیک اینقدر به تیم ضرر میزنه چرا هی تاکتیک و عوض میکنی ؟؟؟ !! آلتارناتیو کا کردن وقتی خوبه که اولاً مهرهای آماده زیادی داشته باشی / دوماً ازش نتیجه بگیری !! با اینکه خیلی چیرو رو دوست دارم ولی همونطور که قبلاً هم گفتم چیرو تجربه ی سر مربی گری نداره واسه همین این اشتباهاتی رو که گفتم زیاد انجام میده !! به همین خاطر اگه مدیران دست از لجبازی بردارن و کسی مثل هیدینگ رو جایگذینش کنند خیلی خوب میشه !!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
متاسفانه یه نکته ای هم که دیشب و امروز اینجا تو ذوق میزد این بود که 90% درصد کاربرا هیچ انگیزه و هیچ امیدی در جام قهرمانان اروپا به یوونتوس نداشتن !!! اگه اینطوری بود چرا رانیری رفت و این اومد ؟!؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی