پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من که دیشب پست ندادم حتی صبح هم پست ندادم ساعت 20:15 دقیقه چهارشنبه یعنی امروز اولین پستم را راجع به بازی و فرارا دادم. دیشب خیلی عصبانی بودم خیلی حتی تو دانشگاهم که رفتم با هیچ کس حرف نزدم دوستان فکر میکردند کسی از اقوام ما فوت شده و از این جوز افکار. بگذریم. من نه از بازی با اینتر نه از هیچ بازی دیگه 180 درجه تغییر نکردم همه در این فروم میدونند من منتقد اصلی فرارا هستم و بودم. بازی با اینتر هم که بتون گفتم در دربی ایتالیا فرارا کاره ای نبود بازیکنان بازی را بردند یه چیزی تو مایه های برد 2-1 رئال پارسال در همین ورزشگاه. فرارا دیشب سر و پا اشتباه بود، اشتباهات مضحکانه و فوق العاده بچه گانه ای کرد در اون شرایط هر تعویضی به از تعویض الکس با پولسن بود. عقل حکم میکنه که بهترین دفاع حمله هست کاری که بایرن با ما کرد دیدید که این جمله"بهترین دفاع حمله هست" را راس کارشون قرار دادند و اتفاقا ب جوری نتیجه گرفتند ما حتی قدرت نفس کشیدن هم نداشتیم ، قبول کنید فرارا یوونتوس به فنا داد با رانیری هم ما چنین تحقیر نشدیم. آره، من نمیگم فرارا اخراج بشه من میگم مدیران باهاش جلسه فوری بگذارند باهاش صحبت کنند بگن آقاجون تو که قدرت هدایت و قهرمانی یوونتوس نداشتی برای چی این سمت را قبول کردی اسلحه که پشت گردنت نگذاشته بودند که حتما قبول کن و الا میکشیمت که. فرارا باید خودش استعفا بکنه. من تا قبل از Play Off مقدماتی جام جهانی به هیچ وجه موافق اخراج و یا استعفا فرارا نبودم چون مربی نبود ولی حالا هستم. فرارا درب خروجی را پیش بگیره. گاس هیدینک هلندی بیارن جانشینش. هیدینک هر چه قدر بد شانس باشه ولی تیمش،مثل یک تیم بازی میکنه. شخصیت قهرمانی داره. مریی بزرگی هست. من %100 بهش اعتقاد دارم. دیشب من هم چون میدونستم فروم چه خبره تا ساعت 8 شب اصلا پام و تو این فروم که سهله هیچ فروم دیگه هم نگذاشتم. فقط این و بگم که مربی که هواداران این جوری باهاش برخورد کنند تیمش هیچوقت به سرانجام نمیرسه. متاسفم!!!!!

Erfan Poet

Erfan Poet

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
فکر میکنم بحث راجع به این بازی به اندازه کافی بود و جبهه گیری به این و اون کافی باشه بهتره یا از دید دیگه به این بازی نگاه کنیم یا تاپیک رو ببندیم تا اوضاع کمی آروم بشه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

من که دیشب پست ندادم حتی صبح هم پست ندادم ساعت 20:15 دقیقه چهارشنبه یعنی امروز اولین پستم را راجع به بازی و فرارا دادم. دیشب خیلی عصبانی بودم خیلی حتی تو دانشگاهم که رفتم با هیچ کس حرف نزدم دوستان فکر میکردند کسی از اقوام ما فوت شده و از این جوز افکار.

بگذریم. من نه از بازی با اینتر نه از هیچ بازی دیگه 180 درجه تغییر نکردم همه در این فروم میدونند من منتقد اصلی فرارا هستم و بودم. بازی با اینتر هم که بتون گفتم در دربی ایتالیا فرارا کاره ای نبود بازیکنان بازی را بردند یه چیزی تو مایه های برد 2-1 رئال پارسال در همین ورزشگاه. فرارا دیشب سر و پا اشتباه بود، اشتباهات مضحکانه و فوق العاده بچه گانه ای کرد در اون شرایط هر تعویضی به از تعویض الکس با پولسن بود. عقل حکم میکنه که بهترین دفاع حمله هست کاری که بایرن با ما کرد دیدید که این جمله"بهترین دفاع حمله هست" را راس کارشون قرار دادند و اتفاقا ب جوری نتیجه گرفتند ما حتی قدرت نفس کشیدن هم نداشتیم ، قبول کنید فرارا یوونتوس به فنا داد با رانیری هم ما چنین تحقیر نشدیم.

آره، من نمیگم فرارا اخراج بشه من میگم مدیران باهاش جلسه فوری بگذارند باهاش صحبت کنند بگن آقاجون تو که قدرت هدایت و قهرمانی یوونتوس نداشتی برای چی این سمت را قبول کردی اسلحه که پشت گردنت نگذاشته بودند که حتما قبول کن و الا میکشیمت که. فرارا باید خودش استعفا بکنه. من تا قبل از Play Off مقدماتی جام جهانی به هیچ وجه موافق اخراج و یا استعفا فرارا نبودم چون مربی نبود ولی حالا هستم. فرارا درب خروجی را پیش بگیره. گاس هیدینک هلندی بیارن جانشینش. هیدینک هر چه قدر بد شانس باشه ولی تیمش،مثل یک تیم بازی میکنه. شخصیت قهرمانی داره. مریی بزرگی هست. من %100 بهش اعتقاد دارم.

دیشب من هم چون میدونستم فروم چه خبره تا ساعت 8 شب اصلا پام و تو این فروم که سهله هیچ فروم دیگه هم نگذاشتم. فقط این و بگم که مربی که هواداران این جوری باهاش برخورد کنند تیمش هیچوقت به سرانجام نمیرسه. متاسفم!!!!!

مشکل این جاست که دیشب فقط فرارا اشتباه نکرد ، اگه به قول شما بازی با اینتر رو بازیکن ها بردن ، بازی با بایرن رو هم 100% بازیکن ها باختن!! ترکیب ، سیستم ، برنامه ، مربی ، زمانی اهمیت پیدا می کنه که بازیکن تو زمین باشه ، مثلأ اگه دیشب کاپلو ، لیپی ، مورینیو ، فرگوسن ، ونگر ، هیدینگ روی نیم کت بودن ، کاری می تونستند بکنند؟! از دقیقه ی 5 بازی معلوم بود که بازیکن ها باخته وارد زمین شدن !!!
در این که به حق و یا نا حق شما منتقد چیرو بودین شکی نیست ، ولی باخت دیشب رو همون طور که الکس گفت ، نباید تقصیر چیرو انداخت!! چون تقصیر ، لگرو ، کامو ، ملو ، کانا ، الکس بسیار بیشتر از چیرو هست!! چون این بازیکن پیش پا افتاده ترین وظایفشون رو در زمین نتونستن انجام بدن!! در ضمن دیگه نمی تونید بگین که بد تمیرین کردن ، چون در بازی با اینتر نشون دادن که از نظر بدنی آماده هستن!
یک سوالی که برای من پیش اومده ، که بعد زا یک روز فکر کردن ف به جواب نرسیدم اینه که چرا؟!!! :worship:

steve levy

steve levy

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
سلام خدمت هواداران یوونتوس من جدید ترین عضو هستم اول از همه بگم که طرفدار متعصب رئال هستم اومدم اینجاکه هم تسلیت عرض کنم هم درد دل کنم با هواداران یووه من همیشه از یووه بدم میومد چون همیشه مقابل رئال خوب بازی کرده و همیشه پیروز شده در این چند سال اخیر. ولی دیشب خیلی دلم به حال یووه سوخت واقعا چرا تیم های ایتالیایی اینطوری شدن تا چند سال قبل تو اروپا حرف اول رو میزدن اما الان چند سالی میشه که افت کردن و تیم های انگیلیسی جای اونارو گرفتن تا چند سال قبل یادمه لیورپول حتی به مرحله مقدماتی چمپیونز لیگ نمیرسید یا همین چلسی خیلی اعابم خور میشه.امیدوارم لیگ ایتالیا و بخصوص یووه به دورانه اوج خودشون برگردن.تا دوباره حرف اولو تو اروپا بزنن دلم میخواد یه پای فینال یه تیم ایتالیایی باشه.دلم میخواد بارسا و تیمای انگلیسی حذف بشن.فکر کنم تیمای ایتالیایی باید بیشتر از این حرفا خرج کنن و فوق ستاره ها رو به خدمت بگیرن مثل رئال و بارسا تا دوبار اون روزای خوش فوتبال تکرار بشه و مثل الان سردو بی روح نباشه. با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

بگذریم. من نه از بازی با اینتر نه از هیچ بازی دیگه 180 درجه تغییر نکردم همه در این فروم میدونند من منتقد اصلی فرارا هستم و بودم. بازی با اینتر هم که بتون گفتم در دربی ایتالیا فرارا کاره ای نبود بازیکنان بازی را بردند یه چیزی تو مایه های برد 2-1 رئال پارسال در همین ورزشگاه. فرارا دیشب سر و پا اشتباه بود، اشتباهات مضحکانه و فوق العاده بچه گانه ای کرد در اون شرایط هر تعویضی به از تعویض الکس با پولسن بود. عقل حکم میکنه که بهترین دفاع حمله هست کاری که بایرن با ما کرد دیدید که این جمله"بهترین دفاع حمله هست" را راس کارشون قرار دادند و اتفاقا ب جوری نتیجه گرفتند ما حتی قدرت نفس کشیدن هم نداشتیم ، قبول کنید فرارا یوونتوس به فنا داد با رانیری هم ما چنین تحقیر نشدیم.

آره، من نمیگم فرارا اخراج بشه من میگم مدیران باهاش جلسه فوری بگذارند باهاش صحبت کنند بگن آقاجون تو که قدرت هدایت و قهرمانی یوونتوس نداشتی برای چی این سمت را قبول کردی اسلحه که پشت گردنت نگذاشته بودند که حتما قبول کن و الا میکشیمت که. فرارا باید خودش استعفا بکنه. من تا قبل از Play Off مقدماتی جام جهانی به هیچ وجه موافق اخراج و یا استعفا فرارا نبودم چون مربی نبود ولی حالا هستم. فرارا درب خروجی را پیش بگیره. گاس هیدینک هلندی بیارن جانشینش. هیدینک هر چه قدر بد شانس باشه ولی تیمش،مثل یک تیم بازی میکنه. شخصیت قهرمانی داره. مریی بزرگی هست. من %100 بهش اعتقاد دارم.

من دوست دارم بازی با سه نا را 7-0 ببریم...........و بازی با لاتزیو رو هم5-0...................

که فرارا برای 10 فصل دیگه هم بمونه..............

من از همون اول برای مربیگری یووه چیرو فرارا و کونته را پیشنهاد کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه خداییش رانیری که تمام شد ولی در این چند بازی که کار خاصی نکرد.پس موندش چه فایده ای داشت..قبلا هم گفتم بیان پسوتو رو بکن
مربی یا فرارا را برای چند بای آینده بیارن............

خوشبختانه هر چی گفتم شد!!!!!!!!!

البته من اصلا دوست نداشتم ديگه تو ايت تاپيك پست بدم اما ااون پست بالاييه كه نقل قول زدم حسابي منو كفري كرد به خصوص اون قسمتاي بولد شده اش...
اگر بازم تاپيك چيرو فرارا رو نگاه كنين از اين قبيل پستا زياد ميبينيم....افســـــــــــوس كه ما چقدر بي ظرفيتيم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

البته من اصلا دوست نداشتم ديگه تو ايت تاپيك پست بدم اما ااون پست بالاييه كه نقل قول زدم حسابي منو كفري كرد به خصوص اون قسمتاي بولد شده اش...
اگر بازم تاپيك چيرو فرارا رو نگاه كنين از اين قبيل پستا زياد ميبينيم....افســـــــــــوس كه ما چقدر بي ظرفيتيم

اولا اون برای وقتی بود که 1- از دست رانیری خلاص شده بودیم رانیری نتایج پر افت و خیز زیاد گرفته بود و این اعصاب همه را خورد کرده بود2- برکناری رانیری خوشحالی عجیبی روی تمام یوونتوسی های جهان گذاشت، من در اون زمان فرارا %100 موافق بودم چون کس دیگه ای نبود یک آنتونیو کونته بود یک فرارا، فرارا شاگرد لیپی بود 11 سال در یوونتوس بود. لا اقل هر چی نبود به نام یوونتوس تعصب را داشت فکر میکردم گواردیولای دیگری در راه هست. ولی نمیدونستم مربی میخواد بیاد که خیلی فاجعه تر از رانیری هست

میدونم خودم میدونم. گفتم که من از فاجعه مقابل بولونیا از فرارا برگشتم میخوای برو اونم نقل قول کن. وقتی نفهمید بهترین دفاع حمله هست.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

میدونم خودم میدونم. گفتم که من از فاجعه مقابل بولونیا از فرارا برگشتم میخوای برو اونم نقل قول کن. وقتی نفهمید بهترین دفاع حمله هست.

آخه همینو دیشب فهمید که بدبخت شدیم!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
ترکیب یووه در نیمه اول : گروسو کاناوارو لگروتالیه کاسرس مارکیزیو ملو کامورانزی دیگو الکس دوید ترکیب یووه در اغاز نیمه دوم : :unknw: گروسو کاناوارو لگروتالیه کاسرس مارکیزیو ملو پولسن دیگو کامورانزی ترزگه یعنی یووه ترکیبی رو که تا حالا اصلا امتحان نکرده بود رو اجرا کرد که به نظرم این باعث شد یووه کارهای تاکتیکی رو کنار بگذاره و فقط بخواد با دوندگی زیاد ضعفش رو پنهان کنه !!! ولی در لیگ قهرمانان و در برابر تیمی مثل بایرن همچین کاری نشدنی است !!!! به نظر من چیرو از ابتدا بازنده بود چون میخواست یووه جلوی بایرن پر از انگیزه قدرت نمایی کنه و این تیم رو ببره !!!!!! که در عمل شرایط مثل روی کاغذ نیست !!!!!!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

چيرو فرارا نفهميد،رانيري نفهميد...اونوقت منِ نوعي كه يه بيننده ي ساده ي فوتبال يا به قول صدر عاشق فوتبالم فهميدم...فهميدم كه چيرو هيچي سرش نميشه،فهميدم كه چيرو تو تركيب چيدن مشكل داره و ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

سلام خدمت هواداران یوونتوس من جدید ترین عضو هستم
اول از همه بگم که طرفدار متعصب رئال هستم
اومدم اینجاکه هم تسلیت عرض کنم هم درد دل کنم با هواداران یووه
من همیشه از یووه بدم میومد چون همیشه مقابل رئال خوب بازی کرده و همیشه پیروز شده در این چند سال اخیر. ولی دیشب خیلی دلم به حال یووه سوخت واقعا چرا تیم های ایتالیایی اینطوری شدن تا چند سال قبل تو اروپا حرف اول رو میزدن اما الان چند سالی میشه که افت کردن و تیم های انگیلیسی جای اونارو گرفتن تا چند سال قبل یادمه لیورپول حتی به مرحله مقدماتی چمپیونز لیگ نمیرسید یا همین چلسی خیلی اعابم خور میشه.امیدوارم لیگ ایتالیا و بخصوص یووه به دورانه اوج خودشون برگردن.تا دوباره حرف اولو تو اروپا بزنن دلم میخواد یه پای فینال یه تیم ایتالیایی باشه.دلم میخواد بارسا و تیمای انگلیسی حذف بشن.فکر کنم تیمای ایتالیایی باید بیشتر از این حرفا خرج کنن و فوق ستاره ها رو به خدمت بگیرن مثل رئال و بارسا تا دوبار اون روزای خوش فوتبال تکرار بشه و مثل الان سردو بی روح نباشه.
با تشکر

سلام رئالی عزیز
البته من هم از رئال نفرت دارم ... اما امیدوارم تیمهای انگلیسی رو شکست بده ... درهر شرایطی ...
وبه تیمهای ایتالیایی ببازه .... درهرشرایطی

Sina Nedved

Sina Nedved

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
ای ول به فیورنتینا !!! دیشب بازی بارسا و دیناموکیف رو نشون میداد ، هم زمان فیورنتینا با لیورپول بازی می کردن . آقای حمیدرضا صدر ( کارشناس برنامه ) گفت که قراره هواداران فیورنتینا یه تی شرط مخصوص بپوشن که روش نوشته ( به یاد آن 13 تن ) !!! که از هواداران کشته شده یوونتوس در جریان بازی یووه با لیورپول ( سال های پیش ) یادی کرده باشن . تیم های ایتالیایی این طورین دیگه ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

چيرو فرارا نفهميد،رانيري نفهميد...اونوقت منِ نوعي كه يه بيننده ي ساده ي فوتبال يا به قول صدر عاشق فوتبالم فهميدم...فهميدم كه چيرو هيچي سرش نميشه،فهميدم كه چيرو تو تركيب چيدن مشكل داره و ...

من هم همینو میگم. توی این چند بازی اخیر چیرو فرارا نشون داد که برخی مسائل اولیه مربیگری را نمیدونه. وقتی تیم در شرایط تحت فشار مثل بازی با بایرن هست نمیدونه باید چه کار کنه. یک جوری دست و پاشو گم میکنه. و در نهایت بدترین و افتضاح ترین تصمیم را میگیره. این دستیارش هم که دیگه وقتی مربی اینه از دستیاراش انتظار دیگه ای نمیره.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

ای ول به فیورنتینا !!!
دیشب بازی بارسا و دیناموکیف رو نشون میداد ، هم زمان فیورنتینا با لیورپول بازی می کردن .

آقای حمیدرضا صدر ( کارشناس برنامه ) گفت که قراره هواداران فیورنتینا یه تی شرط مخصوص بپوشن که روش نوشته ( به یاد آن 13 تن ) !!!
که از هواداران کشته شده یوونتوس در جریان بازی یووه با لیورپول ( سال های پیش ) یادی کرده باشن .

تیم های ایتالیایی این طورین دیگه ...

اقای حمیدرضا صدر (کارشناس برنامه) نمی دونه که توی اون ماجرا ۳۹ نفر کشته شدن نه ۱۳ نفر؟ !!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
فكر كنم درست گفتا يعني 39 گفت

Sina Nedved

Sina Nedved

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
شاید من بد شنیدم . آخه همه خواب بودن ، صدای تلویزیونم کم بود .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

برخورد یه سری از بچه از شنبه تا دیشب یه جوری بود که واقعا من دلسرد شدم که دیگه توی تاپیک های به اصطلاح فنی فروم پستی بدم.. البته فکر کنم بد هم نشد.. دیشب خوشحالی یه سری از اعضا رو خراب نکردم..
دیشب من حرف داشتم. هم راجع به بازی هم راجع به اعضا.. ز امضاهای عجیب اعضا مخصوصا حسین که توی ۴ روز ۲بار امضاشو از ۰ به ۱ تغییر داد و خوشحالی بعضی از اعضا بخاطر باخت یوونتوس (اگه مقایسه کنید برخورد اعضا رو بعد از بازی با اینتر و بعد از بازی با بایرن مونیخ) و این اعضا فقط می چون همیشه بد و بیراه به فرارا می گفتند دیشب از فرط خوشحالی بال در اورده بودند که یوونتوس اینطوری باخته و بیان بگن که اینطوریاست..

من فرارا رو مقصر اصلی باخت دیشب می دونستم.. ولی توی جو دیشب اصلا ممکن نبود که ادم بتونه بحث فنی کنه.. یه سری از اینکه فرارا یوونتوس رو به فنا داده، در خروجی باشگاه رو بهش نشون بدید.. اخه مردونه خودتون فکر کنید الان فرارا بره کی میاد؟‌ من توی کل دنیا بجز اسپالتی هیچکس دیگه ای رو قبول ندارم که اگه بیاد وضعیت یوونتوس خوب بشه.. اسپالتی هم نمیشه.. من اسپالتی رو بخاطر تفکرات اکسپریمنتالی که داره دوست دارم (رم اسپالتی برای من قابل احترام بود.. چون اسپالتی کارهایی میکرد که هیچکس توی دنیا نمی کنه.. ۴-۶-۰ رو عرضه کرد که فرگوسن با این سیستم قهرمان اروپا شد.. ).. ولی با این وضع بازیکنا اتفاقی برای یوونتوس نمیافته..

!! این بحث چون فنی هست و اعضای فروم به پست فنی علاقه ای ندارن با فونت کوچک می نویسم !!
تعویض اول یوونتوس. من واقعا عجیبه برام که میگید اشتباه بود.. خیلی از کارای فرارا دیشب مشکل داشت دیشب.. ولی به فکر هر ادمی که فکر می کنه این میرسید که وقتی وسط زمین رو از دست دادی باید در درجه اول اون رو بگیری.. وسط زمین توی فوتبال امروز مهم ترین چیز هست.. بارسلونا و چلسی بخاطر اینکه وسط زمین رو دارن یکه تازن..
یوونتوس دیشب ۴-۳-۱-۲ بازی می کرد و توی نیمه وقتی فرارا دید ۴۵ دقیقه این منطقه رو از دست داده تصمیم گرفت ۴-۲-۳-۱ بازی کنه.. کاری که از هر نظر منطقی می اومد.. و دلپیرو نا اماده رو تعویض کرد.. مجبور بود (مجبور بود) که پولسن رو بیاره.. فکر نکنید دارید pes یا فیفا بازی می کنید که بازیکنای قوی رو هرجای زمین بچینید نتیجه می گیرید.. این فوتبال واقعی هست و هر بازیکن باید جای خودش باشه.. به هرحال پولسن جواب نداد.. پولسنی که فرارا با توجه به بازیهای قابل قبولش توی این فصل رویش حساب کرده بود..

دیشب چون بازی پخش شد همه دیدند.. یه سری از دوستای من که اکثرا بارسایی و ارسنالی هستند کلی اس ام اس کل کلی فرستادن.. من اصلا ناراحت نشدم و جواب هرکدوم رو به شوخی می دادم..
ولی چیزی که دیشب ناامیدم کرد اس ام اس های اعضای فروم بود... بعد از بازی با اینتر ۱ اس ام اس هم نیامد از طرف اینا که ایول تیممون دربی ایتالیا رو برد.. دیشب اس ام اس های فحش به فرارا میامد ولی.

من دیشب از فرارا عصبانی بودم و کلی ایراد ازش می خواستم بگیرم ( البته بجز تعویض اولش که واقعا برام عجیبه که اینجا می گن اشتباه محض بوده!! ) ولی دیشب فهمیدم اینجا جای بحث فنی نیست ( فنی نگم بهتره چون فکر می کنن ادعا دارم.. ولی حداقل بگم منطقی ). اینجا فقط به قول خود شما که می گید سینوسی هست نتایج یوونتوس. خود شما هم به طور سینوسی نظرتون عوض می شه راجع به یوونتوس..

برای من مهم نبود که یوونتوس حذف بشه یا نه.. ولی باخت خیلی بد بود.. نتیجه نه... بازی تیم بد بود.. من حتی تیم مورد علاقه ۶-۷ تا بخوره ولی من از بازی راضی باشم حمایت می کنم.. ولی دیشب بازی (که فاکتور مهم من هست) واقعا بد بود.. ولی به هر حال یوونتوس تیم دوم بالا می اومد و احتمالا به تیمی مثل بارسلوناُ، من یونایتد یا چلسی می خورد و تیم ۴۰ میلیونی یوونتوس تقریبا غیر ممکنه که بتونه جلوی این تیمای سازمان یافته و قدرتمند دووم بیاره..

در کل دیشب بیشتر از بازی و نتیجه از برخورد های اعضا اینجا خیلی نا امید کننده بود... امیدوارم که هر بد و بیراه و جوابی که دارید توی دلتون بدید چون من نمی خوام فعلا جوابی بدم.. ما چند نفر به صرف اواتار فرارا داشتن به کانون هواداران فرارا تبدیل شدیم.. من به شخصه فقط بخاطر اینکه از تفکرات جدیدش مطمئن هستم که فرارا مربی موفقی هست. و برای همین هست که ازش حمایت می کنم.. یوونتوس ۲ فصل پیش رو ۴-۴-۲ فلت مطلق بود. تحقیر به این میگن رانیری حتی می ترسید که ۴-۳-۳ بازی کنه.. من حاضرم (به شخصه می گم کاری به شما ندارم) که تیمم ۹-۱۰ بشه توی جدول ولی تیم باشه نه یه فوتبال دستی..

نمی دونم چی بگم ؟ ولی حمید تو کل شاهکار چیرو رو سیستم عوض کردن می دونی ولی یکم فکر کن چیرو که انقدر سیستم عوض می کنه چرا تو هیچ کدوم این سیستما موفق و هماهنگ نیست ؟
خب درست خیلی وقت 4-4-2 بازی می کردیم ولی قبول داری خیلی بازیکن جدیدم اومده؟ بازیکنایی که تو همین سیستم فرارا باسه تیمای قبلیشون بازی کردن
مگه قبل از کاپلو سیستم همین 4-3-1-2 نبود ؟ ولی کاپلو با توجه به داشته هاش 4-4-2 بازی کرد اصلام دچار این مشکلایی که الان چیرو داره نشد. الان کاملا ابزار 4-3-1-2 رو داره ولی دریغ از یه بازی زیبا البته نمی خوام از کاپلو دفاع کنم با اون بازیای زشتش ولی حداقل نتیجه گرفت.
انتظار اون نتایجم ندارم از فرارا ولی حداقل می خوام تیم شبیه یه تیم باشه که مربی داره نه اینکه انگار من وایسادام تیمو فرستادم تو زمین ، اون تفکر فرارا که می گی رو یه جور دیگه به دور از مقیسه با رانیری بیا بگو اگه اینجوره منم میشم مربی با عوض کردن سیستم ازم به عنوان مربی متفکر یاد می کنن

در ضمن اصلا قصد تخریب تو یا بابک رو ندارم اینکه خواهش کردم پست بدید اینه که می خوام به جواب قانع کننده ای برسم
ممنون

؟!

.JUVENTUS F.C

.JUVENTUS F.C

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
تا کی میخوایم خودمون رو گول بزنیم؟فرارا بهتر بود یا رانیری،رانیری با اون بازیکنا تیم رو سر حال نگه داشت و هیچ وقت نذاشت اینجوری تحقیر شیم فرارا خستم کرده دیگه چی می خواد بسه دیگه وقتشه که کنارش بگذارن می دونه که چقدر سخته که یه بارسایی به خاطر بردی که تقدیم بایرن کردن منو مسخره کنه؟سکو،بلان وسایر مسئولین بازم دارن حمایت میکنن.

ShahaB_MuncheN

ShahaB_MuncheN

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام. میدونم خیلی دیر یه جمع شماها پیوستم اما خواستم ائلین پستی که میدم اینجا باشه. از برد بایرن و صعودش بی اندازه خوشحالم و برای یووه هم آرزوی موفقیت میکنم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نکته : تیمهایی که یووه رو حذف کردن ... بایرن و فولهام... هر دوتاشون به فینال اروپا رسیدند ...

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اونا نه تنها حذف نکردن، بلکه تحقیر کردن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی