پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-4 بایرن ( هفته ششم لیگ قهرمانان ) - یادواره روبرتو به تگا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
402 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی متاسفم. دیشب وقتی که فرارا پولسن جای الکس اورد من رسما از لیگ قهرمانان خداحافظی کردم. گل دوم را که خوردیم دیگه تلویزیون خاموش کردم. و رفتم سرم 6 بار زدم تو دیوار. بگذریم. دیشب افتضاح بودیم ناآگاهی و ندانم کاری مستر چیرو فرارا یوونتوس به نابودی کشاند. بعد از تعویض هم که اصلا دیگه دل پیرو را روی نیمکتم ندیدیم فکر کنم کلی شاکی شده و زده به سیم اخر. من یادم نمیاد از زمان لیپی 2003 به اینور تا حالا اینجوری تحقیر شده باشیم حتی دز زمان اون رانیری که زمان و زمون ازش مینالیدند. فقط اینو بگم بیاید بازم از فرارا حمایت کنید.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
خب همه اومدن نظر دادن خیلی دوست دارم نظر بابکم بدونم بعضی اوقات پستاش باعث می شه نظرم تغییر کنه امروز با اینکه اومد فروم ولی پست نداد!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
حذف از لیگ قهرمانان اروپا موجب شد تا تیم یوونتوس 15 میلیون یورو ضرر کند goal

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

خیلی متاسفم.

دیشب وقتی که فرارا پولسن جای الکس اورد من رسما از لیگ قهرمانان خداحافظی کردم. گل دوم را که خوردیم دیگه تلویزیون خاموش کردم. و رفتم سرم 6 بار زدم تو دیوار.

بگذریم. دیشب افتضاح بودیم ناآگاهی و ندانم کاری مستر چیرو فرارا یوونتوس به نابودی کشاند. بعد از تعویض هم که اصلا دیگه دل پیرو را روی نیمکتم ندیدیم فکر کنم کلی شاکی شده و زده به سیم اخر.

من یادم نمیاد از زمان لیپی 2003 به اینور تا حالا اینجوری تحقیر شده باشیم حتی دز زمان اون رانیری که زمان و زمون ازش مینالیدند.

فقط اینو بگم بیاید بازم از فرارا حمایت کنید.

من از طرفداران چیرو بودم ، ولی جالبش این جاست که واکنشم مثل شما بود !! :دی: وقتی دیدم پولسن اومده تو زمین ، اول کمی خوشحال شدم ، ولی وقتی دیدم جای الکس اومده، فهمیدم که فاتحمون خوندست! گل دوم رو هم خوردیم ، تلویزیون رو خاموش کردم و رفتم داریوش گوش کردم!
در ضمن ، بهتره بگیم که حداقل 15 میلیون از دست رفته !!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

خب همه اومدن نظر دادن خیلی دوست دارم نظر بابکم بدونم بعضی اوقات پستاش باعث می شه نظرم تغییر کنه امروز با اینکه اومد فروم ولی پست نداد!

منم خیلی دوست داشتم که پست های جذاب امثال امین ، مانی ، حمید و رضا رو بخونم ولی وقتی دیدم چطور از دیشب تا حالا یسری از خجالت هم در اومدن پیشمون شدم ! واقعاً دوست داشتم که تو یک فضای منطقی بیایم تو شبی که همه بازی یووه رو دیدن یه بحث منطقی و فنی قشنگ بکنیم ولی متاسفانه حتی 5 تا پست فنی هم تو این 17-16 صفحه بعد بازی نخوندم ! هرچی بوده یا حمله به دوستان خودمون بوده یا توهین به اعضای تیم ! واقعاً برام عجیبه که یه عده فکر میکنن با توهین به یوزرهای فروم و اعضای تیم میتونن ادعای تعصب کنند ! واقعاً متاسفم ...

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

منم خیلی دوست داشتم که پست های جذاب امثال امین ، مانی ، حمید و رضا رو بخونم ولی وقتی دیدم چطور از دیشب تا حالا یسری از خجالت هم در اومدن پیشمون شدم ! واقعاً دوست داشتم که تو یک فضای منطقی بیایم تو شبی که همه بازی یووه رو دیدن یه بحث منطقی و فنی قشنگ بکنیم ولی متاسفانه حتی 5 تا پست فنی هم تو این 17-16 صفحه بعد بازی نخوندم ! هرچی بوده یا حمله به دوستان خودمون بوده یا توهین به اعضای تیم ! واقعاً برام عجیبه که یه عده فکر میکنن با توهین به یوزرهای فروم و اعضای تیم میتونن ادعای تعصب کنند ! واقعاً متاسفم ...

حق با شماست ، ولی نتأسفانه این تیم هیچ جنبه ی فنی نداشت که در موردش صحبت کنیم ، از بوفون بگیر تا خود ترزگه ، بد بازی کردند ( ترزگه گه اون پاس از جناحی که کاسرس براش فرستاد رو گل می کرد و از بالای دروازه بیرون نمی زد ، احتمالأ الان وضعمون این نبود!) در مورد چه چیز فنیش صحبت کنیم؟! آیا واقعأ بد بازی کردن کامورانزی که نه مصدوم بوده و نه در مقابل اینتر کامل بازی کرد دلیل فنی داشت؟! این که بازیکن ها نمی تونستند بدوند چه طور؟! یک طوری وارد زمین شده بودند ،انگار که قبلش 120 دقیقه بازی کرده بودند!
کلأ دیشب بدترین بازی بود که از یوونتوس دیدم ، فقط امیدوارم که دیگه یک همچین چیزی نبینیم ! :worship:
در ضمن من می ترسم که با توجه به این ضرر مالی ، سال دیگه ، باشگاه مشکل اقتصادی هم پیدا کنه و اوعضاعمون از اینی هم که ست بد تر بشه! :Facepalm:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

دقیقا همینه من و کامران و امثال ما به یه بمبست رسیدیم مثلا من می گم تیم چیرو هیچی برای ارزه نداره تیمش فاقد برنامست بازیکنا سردرگمن و نمی دونن چی کار کنن نمونش کامو بود که یه نفرو دریبل می کرد بعدش با کمی تاخیر پاس اشتباه می داد دیگو هم همینطور البته معتقدم لگرو ، گروسو و ملو یکم کم کاری کردن ولی واقعیتی که دیدم اینه که بازی پیش که بازیکنا بی نقص بودم بازم تیم برنامه ای باسه حمله نداشت اصلا به درک حذف شدیم ولی دوست داریم حداقل تیم 2 تا پاسکاری بتونه کنه هیچ جای امیدواری نذاشت باسمون. فکر می کنم اگه می اومدی شاید بچه ها اینجوری از کوره در نمی رفتن هر چند که کار درستی نبود ولی واقعا نظرتو می خوام

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
شما یک میکروکولن بار فنی تو بازی دیشب به ما نشون بده,منم حرفتو قبول میکنم!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

دقیقا... دیشب این پست رو من ارسال کردم ...
هر دم از این باغ بری میرسد
تازه تر از تازه تری می رسد

واقعا واسه یووه ای متاسفم که امید به بازی برزیلی هایی بسته که علت اصلی شکست یووه شدن...

"امیدوارم خط میانی یووه و مخصوصا هافبک دفاعی تیم، بتونه فضاهای بین دفاع و هافبکهای هجومی تیم را بخوبی پر کنه ... بایرن تیمیه که مختلط بازی میکنه وهمیشه برای رسیدن به گل شیوه های مختلفی رو استفاده میکنه ... هوشیاری دوتا دفاع اخرمون وهافبک دفاعی ما توی این بازی خیلی مهمه ...

من که انتظار بازی تخریبی رو از طرف یووه دارم...

اما جوابی واسش پیدا نکردم...

امرو هم یه پست دادم( نمیدونم خوندی یانه؟) که با انتقاد بچه ها مواجه شد ...
اینجا فقط حیا کن رها کنه ...!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من منظورم کلی نبودم و فقط با عده معدودی بود ، دوستان میتونن به هم توهین کنند ! راحت باشید کلاً ... ولی یه چیزی برام جالبه که یعنی تیمی که میبازه اون بازی ارزش بحث های فنی و دور از حاشیه و توهین رو نداره ؟! یعنی اگر به باری باختیم باید فحش ناموس بدیم چون دیگه خیلی باختیم ؟! یعنی فقط بردن ارزش پست منطقی و فنی داره ؟! میگم من حرفی ندارما شماها راحت باشید و به هر کسی که دوست دارید توهین کنید و هر جوری دوست دارید پست بدید چون حق دارید .

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
امروز جلو دوستام اینجوری بودم : :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: بعدش اونا این حرکتو به شکل تحقیر آمیزی انجام میدادند : :consoling2: و بعدش من اینجوری میشدم :2mo5pow: ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یادداشت دلپیرو توی سایت رسمیش درباره ی بازی : "خیلی سخته که کلمه ی برای نوشتن پیدا کنم، در واقع در این مقطع حرف زیادی برای گفتن نیست، فقط کارهای زیادی برای انجام دادن هست. ولی فکر می کنم لازم باشه که بعد از همچین شکست نا امید کننده ای و حذف تلخ از لیگ قهرمانان نکاتی رو یادآوری کنم. اول از همه، هیچکس، حتی یک نفر مقصر این شکست نیست، هیچ یک نفری گناه کار این اتفاق نیست. همه ی ما به یک اندازه ی سزاوار سرزنش هستیم، بدون استثنا. و همه ی ما با هم باید بجنگیم تا جبران کنیم و ازین شرایط سخت خارج بشیم. در این مقطع کلمه ی "من" وجود نداره، فقط "ما" وجود داره و همه ی ما باید این رو بدونیم.مطمئنا من از عملکرد دیشب خودم راضی نیستم، و از هر اتفاقی هم که دیروز افتاد راضی نیستم. ولی متاسفانه نمیشه گذشته رو پاک کرد. پس تنها کاری که میشه کرد اینه که از اشتباهات درس گرفت و سخت تلاش کرد. همین، چیز دیگه ای برای گفتن نیست." الساندرو.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

من منظورم کلی نبودم و فقط با عده معدودی بود ، دوستان میتونن به هم توهین کنند ! راحت باشید کلاً ...
ولی یه چیزی برام جالبه که یعنی تیمی که میبازه اون بازی ارزش بحث های فنی و دور از حاشیه و توهین رو نداره ؟! یعنی اگر به باری باختیم باید فحش ناموس بدیم چون دیگه خیلی باختیم ؟! یعنی فقط بردن ارزش پست منطقی و فنی داره ؟! میگم من حرفی ندارما شماها راحت باشید و به هر کسی که دوست دارید توهین کنید و هر جوری دوست دارید پست بدید چون حق دارید .

من اصلأ منظورم این نبود که چون باختیم ، باید به هم فحش بدیم و ..... !
ولی احساس می کنم که به صورت کاملأ بیهوده ای باختیم!! یعنی هر چی فکر می کنم ، هیچ توجیهی چه فنی و چه غیر فنی برای این نوع بازی و این باخت پیدا نمی کنم!! وقتی یک مهاجم نه چندان بلند قامت و البته نه خیلی حرفه ای ، چندین باز ، خیلی راحت ، بین پرس دو مدافع مرکز ما ، که هر دوشون هم بازیکنان تیم ملی ایتالیا!!!!!! هستند ، بلند می شه و سر می زنه ، بیایم چی بگیم؟! یا کاسرس وقتی مفت پنالتی می ده ، (اگه نزده بود ، یا طرف با توپ می رفت بیرون و یا کاناوارو می گرفت !) ، یا ملو یک پاس سالم و یک توپ گیری درست انجام نمی ده ، و یا خستگی از سرتاپای الکس و مارکیزیو می باره ، و یا کامو که در کل 90 دقیه اصلأ دیده نشد و یا گروسو که باعث شد درود بفرستیم به مولینارو!!!، چی بگیم؟! وقتی بوفون ، که مطمئن ترین دروازبان جهانه ، در خروج اشتباه می کنه ( من فقط یک بار پازسال در بازی با لاتزیو دیم بوفون اشتباه کنه که ظاهرأ در اون بزای مریض بود و حدود 40 درجه تب داشت) ! چی بگیم؟!
وقتی من این ها رو می بینم ، نمی تونم بگم که از نظز فنی ایراد داریم آخه اصلأ منطقی نیست ، یک دفعه تیم از هم فروبپاشه ، آخه یعنی بوفون از نظر فنی ایراد داره ، یا لگرو و کاناوارو ، یک ج.جه مهاجم رو نمی تونند بگیرند؟!
در ضمن من بر خلاف نظر اکثر دوستان معتقدم که مقصر اصلی چیرو نیست !!! چون دیگه کاری از دستش بر نمی اومد!! اون بین دو نیه بین بد و بد تر انتخاب کرد و الکس رو کشید بیرون ، به این امید که ملو خوب بازی کنه ! که نشد!! و اخراج کردنش هم 10 برابر ابقا کردنش برای تیم ضرر داره! :unknw:
در ضمن امروز تو دانشگاه ، حتی طرفدارا های اینتر هم هیچ چیز به من نگفتن و اصلأ به روشون نیاوردن که چی شده ، چون اون ها هم هنوز نتیجه رو باور نکرده بودن!! همین طور که الان منم باورم نشده که چی شده!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

من منظورم کلی نبودم و فقط با عده معدودی بود ، دوستان میتونن به هم توهین کنند ! راحت باشید کلاً ...
ولی یه چیزی برام جالبه که یعنی تیمی که میبازه اون بازی ارزش بحث های فنی و دور از حاشیه و توهین رو نداره ؟! یعنی اگر به باری باختیم باید فحش ناموس بدیم چون دیگه خیلی باختیم ؟! یعنی فقط بردن ارزش پست منطقی و فنی داره ؟! میگم من حرفی ندارما شماها راحت باشید و به هر کسی که دوست دارید توهین کنید و هر جوری دوست دارید پست بدید چون حق دارید .

پست امرو ز بعد از ظهرم این بود:
قابل توجه اونایی که با هر بردی به به وچه چه راه میندازن وبا هرشکست یووه حیاکن ورهاکن .
اینجا فرومه یوونتوسه وما مثلا هوادار یووه هستیم.
باید قبول کرد که توی چند سال اخیر یووه به یه تیم کاملا معمولی تبدیل شده و البته این معمولیت توی اروپا بیشتر نمود پیدا میکنه .
اینجا یووه است واستقلال وپرسپولیس نیست که با یه باخت همه بازیکنا ومربیا ومدیرا عوض بشن.
یوونتوس روش خاص خودش رو داره وبا هر تیم دیگه متفاوته .اونایی هم که تحمل چنین بازیهایی رو ندارن بهتره برن هواداره چلسی ، بارسا، اینتر، میلان، منچستر و... هرتیم دیگه ای بشن.
لطفا با دقت به تاریخ یوونتوس نگاه کنید./ و یا اگه نمیدونید از هوادار های قدیمی های فرو م یا یووه بپرسید ...!!!
این تیم ایتالیایی توی کل تاریخش فقط وفقط دو بار قهرمان اروپاشده .
استراتژی این تیم بیشتر ، معطوف به داخل ایتالیاست که البته گاها هم مشکلات و اشتباهاتی توی این استراتژی پیش می یاد.
بعضی ها نوشتن که تابحال چنین شکستایی رو سراغ نداشتیم...
واقعا مایه تعجبه ... یوونتوس حتی با لیپی هم باختهای عجیبی آورده ... حتی با ربرتو باجو سرشناس باختیم وبعد از برگشتمون به تورینو ازمون با گوجه پذیرایی کردن... یا باخت به سلتاویگوو..... در روزی که تقریبا تمام فصل رو صدر جدول بودیم انتهای فصل وبا شکست دربرابر لچه جام رو ازدست داادیم ... باخت با چهار گل به توتی ورم و... حتی باکاپلو وتراپاتونی هم توی اروپا چنان مطرح نبودیم...با زیدان هم باختیم ... حذف شدیم ... تحقیر شدیم ..
قبلا هم گفتم ، وقتی من هوادار یوونتوس شدم نه از جام خبری بود ونه از پیروزیهای مکرر... اون دوران سلطه مطلق میلان وکمی هم اینتر به فوتبال ایتالیا بود و بس ...
پس از دوستان میخوام خویشتن دار باشن ومنطق را همه جا سرلوحه خودشون داشته باشن...
در اینکه یوونتوس دربرابر بایرن خیلی بد بازی کرد ، شکی نیست ... اما هوادار خوب اونیه که همه جهات رو خوب بسنجه و بعد حیا کن ورها کن بگه ...
هر چی باشه فرارا اسطوره بی مثال یوونتوسه ... شاید بعضی ها ندونن اما فرارا قلب تپنده خط دفاعی یووه بود...لیپی تاکتیکهاش رو توی خط دفاعی با توجه به خصوصیات فرارا تنظیم میکرد...
شرم آور تر ازهمه اینکه به بوفون واله هم رحم نکردن ...
بنظر من یووه توی خرید بازیکنا در پستهای کلیدی تیم اشتباهات وقصوراتی داشته که مطمئنا به اونا پی برده و اگه ممکن باشه جبران میکنه ...
من هم دوست دارم هر فصل از مدعیان اروپا وایتالیا باشیم ... اما...
باید واقع بین بود... دل پیه رو دیگه اون جوون 24 ساله فعال نیست ... زمان میبره تا یووه بتونه واسه اون جایگزین مناسب پیدا کنه ..
من به شخصه و باتوجه به ذهنتاتم انتظار داشتم یووه دربرابر بایرن بازی خشن ودرگیرانه وتخریبی انجام بده و همون کاری روبکنه که بایرن کرد ... اما کجای کار مشکل داشت نمیدونم...
با عرض معذرت از اطاله کلام ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

برخورد یه سری از بچه از شنبه تا دیشب یه جوری بود که واقعا من دلسرد شدم که دیگه توی تاپیک های به اصطلاح فنی فروم پستی بدم.. البته فکر کنم بد هم نشد.. دیشب خوشحالی یه سری از اعضا رو خراب نکردم..
دیشب من حرف داشتم. هم راجع به بازی هم راجع به اعضا.. ز امضاهای عجیب اعضا مخصوصا حسین که توی ۴ روز ۲بار امضاشو از ۰ به ۱ تغییر داد و خوشحالی بعضی از اعضا بخاطر باخت یوونتوس (اگه مقایسه کنید برخورد اعضا رو بعد از بازی با اینتر و بعد از بازی با بایرن مونیخ) و این اعضا فقط می چون همیشه بد و بیراه به فرارا می گفتند دیشب از فرط خوشحالی بال در اورده بودند که یوونتوس اینطوری باخته و بیان بگن که اینطوریاست..

من فرارا رو مقصر اصلی باخت دیشب می دونستم.. ولی توی جو دیشب اصلا ممکن نبود که ادم بتونه بحث فنی کنه.. یه سری از اینکه فرارا یوونتوس رو به فنا داده، در خروجی باشگاه رو بهش نشون بدید.. اخه مردونه خودتون فکر کنید الان فرارا بره کی میاد؟‌ من توی کل دنیا بجز اسپالتی هیچکس دیگه ای رو قبول ندارم که اگه بیاد وضعیت یوونتوس خوب بشه.. اسپالتی هم نمیشه.. من اسپالتی رو بخاطر تفکرات اکسپریمنتالی که داره دوست دارم (رم اسپالتی برای من قابل احترام بود.. چون اسپالتی کارهایی میکرد که هیچکس توی دنیا نمی کنه.. ۴-۶-۰ رو عرضه کرد که فرگوسن با این سیستم قهرمان اروپا شد.. ).. ولی با این وضع بازیکنا اتفاقی برای یوونتوس نمیافته..

!! این بحث چون فنی هست و اعضای فروم به پست فنی علاقه ای ندارن با فونت کوچک می نویسم !!
تعویض اول یوونتوس. من واقعا عجیبه برام که میگید اشتباه بود.. خیلی از کارای فرارا دیشب مشکل داشت دیشب.. ولی به فکر هر ادمی که فکر می کنه این میرسید که وقتی وسط زمین رو از دست دادی باید در درجه اول اون رو بگیری.. وسط زمین توی فوتبال امروز مهم ترین چیز هست.. بارسلونا و چلسی بخاطر اینکه وسط زمین رو دارن یکه تازن..
یوونتوس دیشب ۴-۳-۱-۲ بازی می کرد و توی نیمه وقتی فرارا دید ۴۵ دقیقه این منطقه رو از دست داده تصمیم گرفت ۴-۲-۳-۱ بازی کنه.. کاری که از هر نظر منطقی می اومد.. و دلپیرو نا اماده رو تعویض کرد.. مجبور بود (مجبور بود) که پولسن رو بیاره.. فکر نکنید دارید pes یا فیفا بازی می کنید که بازیکنای قوی رو هرجای زمین بچینید نتیجه می گیرید.. این فوتبال واقعی هست و هر بازیکن باید جای خودش باشه.. به هرحال پولسن جواب نداد.. پولسنی که فرارا با توجه به بازیهای قابل قبولش توی این فصل رویش حساب کرده بود..

دیشب چون بازی پخش شد همه دیدند.. یه سری از دوستای من که اکثرا بارسایی و ارسنالی هستند کلی اس ام اس کل کلی فرستادن.. من اصلا ناراحت نشدم و جواب هرکدوم رو به شوخی می دادم..
ولی چیزی که دیشب ناامیدم کرد اس ام اس های اعضای فروم بود... بعد از بازی با اینتر ۱ اس ام اس هم نیامد از طرف اینا که ایول تیممون دربی ایتالیا رو برد.. دیشب اس ام اس های فحش به فرارا میامد ولی.

من دیشب از فرارا عصبانی بودم و کلی ایراد ازش می خواستم بگیرم ( البته بجز تعویض اولش که واقعا برام عجیبه که اینجا می گن اشتباه محض بوده!! ) ولی دیشب فهمیدم اینجا جای بحث فنی نیست ( فنی نگم بهتره چون فکر می کنن ادعا دارم.. ولی حداقل بگم منطقی ). اینجا فقط به قول خود شما که می گید سینوسی هست نتایج یوونتوس. خود شما هم به طور سینوسی نظرتون عوض می شه راجع به یوونتوس..

برای من مهم نبود که یوونتوس حذف بشه یا نه.. ولی باخت خیلی بد بود.. نتیجه نه... بازی تیم بد بود.. من حتی تیم مورد علاقه ۶-۷ تا بخوره ولی من از بازی راضی باشم حمایت می کنم.. ولی دیشب بازی (که فاکتور مهم من هست) واقعا بد بود.. ولی به هر حال یوونتوس تیم دوم بالا می اومد و احتمالا به تیمی مثل بارسلوناُ، من یونایتد یا چلسی می خورد و تیم ۴۰ میلیونی یوونتوس تقریبا غیر ممکنه که بتونه جلوی این تیمای سازمان یافته و قدرتمند دووم بیاره..

در کل دیشب بیشتر از بازی و نتیجه از برخورد های اعضا اینجا خیلی نا امید کننده بود... امیدوارم که هر بد و بیراه و جوابی که دارید توی دلتون بدید چون من نمی خوام فعلا جوابی بدم.. ما چند نفر به صرف اواتار فرارا داشتن به کانون هواداران فرارا تبدیل شدیم.. من به شخصه فقط بخاطر اینکه از تفکرات جدیدش مطمئن هستم که فرارا مربی موفقی هست. و برای همین هست که ازش حمایت می کنم.. یوونتوس ۲ فصل پیش رو ۴-۴-۲ فلت مطلق بود. تحقیر به این میگن رانیری حتی می ترسید که ۴-۳-۳ بازی کنه.. من حاضرم (به شخصه می گم کاری به شما ندارم) که تیمم ۹-۱۰ بشه توی جدول ولی تیم باشه نه یه فوتبال دستی..

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شما خسته نشدید ؟! .........

Sina Nedved

Sina Nedved

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
ای بابا چی شد این طوری شد ؟؟؟ من که هنوزم گیج میزنم . انصافا ما بد بازی کردیم . توپ همش دست بایرن بود . دیگه چه میشه کرد فوتباله دیگه ...

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
من امید دارم که یووه میتونه تو لیگ اروپا قهرمان شه ... :juvefan2:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
منم حرفای بچه ها رو خوندم ناراحت شدم . . فقط بگم اسم تاپیک این بازی تو یوونتوز رو گذاشتن : فاجعه ی تورین" :cry2: :Facepalm: :cry2:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نمی دونم چی بگم ؟ ولی حمید تو کل شاهکار چیرو رو سیستم عوض کردن می دونی ولی یکم فکر کن چیرو که انقدر سیستم عوض می کنه چرا تو هیچ کدوم این سیستما موفق و هماهنگ نیست ؟ خب درست خیلی وقت 4-4-2 بازی می کردیم ولی قبول داری خیلی بازیکن جدیدم اومده؟ بازیکنایی که تو همین سیستم فرارا باسه تیمای قبلیشون بازی کردن مگه قبل از کاپلو سیستم همین 4-3-1-2 نبود ؟ ولی کاپلو با توجه به داشته هاش 4-4-2 بازی کرد اصلام دچار این مشکلایی که الان چیرو داره نشد. الان کاملا ابزار 4-3-1-2 رو داره ولی دریغ از یه بازی زیبا البته نمی خوام از کاپلو دفاع کنم با اون بازیای زشتش ولی حداقل نتیجه گرفت. انتظار اون نتایجم ندارم از فرارا ولی حداقل می خوام تیم شبیه یه تیم باشه که مربی داره نه اینکه انگار من وایسادام تیمو فرستادم تو زمین ، اون تفکر فرارا که می گی رو یه جور دیگه به دور از مقیسه با رانیری بیا بگو اگه اینجوره منم میشم مربی با عوض کردن سیستم ازم به عنوان مربی متفکر یاد می کنن در ضمن اصلا قصد تخریب تو یا بابک رو ندارم اینکه خواهش کردم پست بدید اینه که می خوام به جواب قانع کننده ای برسم ممنون

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی