پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمرات من البته نه مثل تیم :دی:juventus.ir بوفون 6 کیلینی 8.5 کاناوارو 6.5 کاسرس 8.5 کروسو 6 ملو 6 مارکیزیو 6 سیسوکو 7 دیگو 7 دل پیرو 6.5 امائوری 6 ببخشید اگه کارشناسی شده نبود.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

نمرات من البته نه مثل تیم :دی:juventus.ir

بوفون 6 کیلینی 8.5 کاناوارو 6.5 کاسرس 8.5 کروسو 6 ملو 6 مارکیزیو 6 سیسوکو 7 دیگو 7 دل پیرو 6.5 امائوری 6

ببخشید اگه کارشناسی شده نبود.

خواهش می کنم.. کاناوارو هم تا خونه رسوندت اینقدر نمره بالا دادی بهش؟!!!‌ چون وقتی به مارکیزیو میدی ۶ کاناوارو باید در حد ۴ - ۴.۵ حساب کنی..

:دی: البته

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
واقعا با اون حرف احمقانه اي كه زد مزدك، همه يكي يه فحش بهش دادن بي پدر حسين شماره اين بي شعور رو نداره؟؟!؟!؟؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

نمرات من البته نه مثل تیم :دی:
بوفون 6 کیلینی 8.5 کاناوارو 6.5 کاسرس 8.5 کروسو 6 ملو 6 مارکیزیو 6 سیسوکو 7 دیگو 7 دل پیرو 6.5 امائوری 6

حسن اقا وقتی خوابت میاد مجبور نیستی کاری رو که نیاز به تفکر و تامل داره رو انجام بدی ها! :Facepalm:

حسين شماره اين بي شعور رو نداره؟؟!؟!؟؟!

چرا داره ولی خیلی صبرش زیاده :دی: :Facepalm:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

چرا داره ولی خیلی صبرش زیاده :دی: :Facepalm:

آخه مسئله صبر نيست بايد تذكر داده بشه هر چي يارو تو دهن ِ كثيفش مياد كه نياد بريزه بيرون كه

آخه يعني چي ::: دلپيرو با خودش درگيره؟!؟!؟!؟

اگه به علي دايي گفته بود كه الان زنده نبود

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بابا کاناوارو خدایی خوب بود :rtfm:ولی باشه حرف شما قبول :goog: ولی احسان من با تو یکی خیلی کار دارم :fighting29:

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
انصافا انتر کثیف ترین تیم تو دنیاست و امشب دوباره اونو ثابت کردن.هیچ تیمی نیست که همیشه خدا انقدر بازیکن پست فطرت توش جمع باشن.مربیشون هم که از همه اشغال تر.
مونتاری ازت متنفرم
موتا یه اشغال به تمام معنا. کسی که دست روی اسطوره ای بنام بوفون بلند کنه حق نداره پای کثیفشو تو تیم ملی ایتالیا بذاره. بهتره هرچه زودتر ملیت ایتالیایشم عوض کنه.
از همه مهمتر تفاله ای باسم بالوتلی که ثابت کرد لیاقت تمام اون فحشای هوادارای یووه رو داره:

[img width=480 height=589]http://i802.photobucket.com/albums/yy308/trailglazer/DEFERITI.jpg[/img]

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
مزدک یا مردک؟ یا مرتیکه ؟ این مرتیکه زمانی که در euro 2004 ایتالیا بد نتیجه میگرفت هم عامل باخت تیم رو الکس میدونست و چرت پرت زیاد میگفت کلا اصلا یوونتوسی نیس اصلا کل این گزارشگراشون ضد یوونتوسی اند باز هم یاد مثل معروف میفتم خر چه داند ارزش نقل ونبات دم و دقیقه میگن فوتبال ایتالیا پس رفت کرده و فوتبال انگلیس پیشرفت کرده یکی نیست بگه خاک بر سرا این چه پیشرفتیه که مربی تیم ملی انگلیس و تیم صدر نشینشون چلسی هر دو ایتلیایی اند؟

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
انصافا آشغال ترین بازیکنی که تا حالا دیدم همین بالوتلیه شعور فوتبال که اصلا نداره کامبیاسو که دیگه نگووووووو همشون منفورن بجز اتوو و میلیتو و اشنایدر ومنفورتر همه خوزه منفورینیو که همش دنبال جنگ روانیه مرتیکه دیوانه ... سر الکس فرگوسن الان 30 ساله مربی منچستر تا حالا با کسی درگیر نشده بود همین نکبت اومد تو انگلیس با فرگوسن درگیر شد ایول مارکیزیو حقا که پسر تورین هستی

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

آخه مسئله صبر نيست بايد تذكر داده بشه هر چي يارو تو دهن ِ كثيفش مياد كه نياد بريزه بيرون كه

آخه يعني چي ::: دلپيرو با خودش درگيره؟!؟!؟!؟

اگه به علي دايي گفته بود كه الان زنده نبود

مزدک یه یوونتوسی اصیله... این که به یووه و اله گیر میده بخاطر دوست داشتن زیادیه ... دوست داره تیمش توی اوج باشه ووقتی نیست ... گیر میده .. البته منم مخالفه برخی از اظهار نظراشم

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
این برد شیرین رو به همه تبریک میگم ! امیدوارم حسن ختام ناکامی ها باشه ! قبلش گفتم امیدوارم مثل فصل قبل که توی بدترین شرایط رئال رو بردیم بتونیم اینتر رو هم ببریم ولی تهش گفتم این خرافاته ولی نبود !!!!!!! دقیقا هم نتیجه دو تا بازی مثل هم بود !! البته این که خرافاته !!! :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دیروز بعد از تموم شدن بازی از پسرعموم خواستم بازی رئال و بارسا رو که ضبط کرده بود بگذاره و با بازی دیشب مقایسه کنیم ، تنها نتیجه ای که گرفتیم اینه که بازی های ایتالیا جذابتر و هیجان بیشتری داره و برعکس الکلاسیکو بازی دیشب همه چیز داشت ، درگیری فیزیکی ، هیجان ، گل زیبا در حد کلاس اول جهان ، واقعا که بازی دیشب نشون داد رسانه ها زیاد به بازی نمی پردازن و تنها روی رئال و بارسا زوم میکنن تا جایی که شبکه سه بازی رو از دقیقه سوم پخش کرد و کارشناس هم دعوت نکرد ..... میرزائی در شروع نیمه ی دوم هم گفت نیمه ی دوم بازی رئال و آلمریا رو برای شما گزارش میکنم ، یعنی تا این حد دیگه ، همش تو سر تیم های ایتالیا میزنن و میخوان ثابت کنن بازی یووه و اینتر در حد دربی درجه اول نیست ولی خودشون هم میدونن که بازی های سه تیم میلان و یووه و اینتر در برابر هم همیشه بهترین بازی ها در اروپا بوده .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

حروم زاده یه صحنه گفت دل پیرو خود درگیری داره..
همه اش گیر می داد به دل پیرو گیر میداد.

اره پدر سوخته تیکه بدی به الکس انداخت
ولی خداییش یه تیکه خیلی باحال هم گفت اونجایی که گفت پولسن داره میاد که همه رو قلع و قمع کنه و تو این 10 دقیقه حداقل میتونه یه کارت زرد بگیره کلی خندیدم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
واقعا دیشب فشار خیلی زیادی روی فرارا بود یه لحظه گفتم اگه باختیم اشکال نداره فقط چیرو اینقدر استرس نداشته باشه دلم براش سوخت ولی ما دیشب نتونستیم خیلی خوب بازی کنیم ملو اصلا تو شرایط خوبی نیست ما با بازیکنایی مثل دیگو مائو سباستین مارکیزیو و الکس میتونیم خط هافبک رو به جلوی الماس گونه و هماهنگی داشته باشیم اما زیاد هماهنگی به چشم نمیخوره ترکیب الکس و دیگو میتونه خیلی بهتر از این ارائه بشه در حالی که ما دیشب اصلا هماهنگی خوبی میان این دو باهم و حتی با امائوری ندیدم اما وجود کاسرس با این همه دوندگی که داشت نعمت بود امیدوارم همیشه کریگرا رو تو نیمکت ببینم

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
یه نفر گل کلودیو رو آپ کنه حیف این گل رو آدم نداشته باشه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
کاسرس دیشب خوب بازی کرد انصافا. خیلی دونده بود. و کمتر اجازه نفوذ میداد به بازیکنای اینتر. آمائوری هم اصلا تو بازی نبود. چیز خاصی ازش ندیدم تو بازی. و دلیل ثابت بودنشو نمیدونم. شاید به خاطر اینکه ترزگه تازه از مصدومیت برگشته. با آمادگی دوباره ترزگه آمائوری باید بره رو نمیکت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دلیل دست دادن داور با بوفون وسط بازی هم برام سوال بود که الان فهمیدم.اون صحنه که بوفون سوتی داد، توپ خورد به دستش، ولی داور و کمک داور ندیدند و اوت رو به نفع یووه گرفتند، اما بوفون به داور گفت توپ خورد به دستم و باید به نفع اینتر بگیری، داور هم تصمیمش رو عوض کرد و با بوفون هم به خاطر حرکت جوانمردانه اش دست داد. بوفون راجب اون صحنه دعوا هم گفته : این چیزا تو بازی های مهم خصوصا توی دقایق پایانی که فشار و استرس بالاست پیش میاد و گاهی باعث عصبانیت مشیه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم گل زیبای مارکیزیو !!! بقیه ی گل ها در تاپیک مربوط به خودش :

http://www.mediafire.com/?dn0mmfmgbyz

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من الآن یبار دیگه بازی رو کامل دیدم . چندتا صحنه گنگ برام مونده بود ، گل اول ما به هیچ وجه آفساید نبود ! کسی که یک نیم تنه در آفساید بود با چند متر اختلاف هیچ دخالتی در بازی و گل نداشت . صحنه مشکوک برخورد کاسرس و میلیتو در محوطه به هیچ وجه پنالتی نبود ، حتی اول میلیتو نوک پای کاسرس رو لگد کرد و قبل اینکه پاش به پای کاسرس بخوره دایو زد ! البته اخراج ملو هم متاسفانه کاملاً درست بود و حتی مستحق کارت قرمز مستقیم رو داشت . اگر اینتری ها معتقدن که باید براشون پنالتی گرفته میشد برای ما هم در نیمه اول باید پنالتی گرفته میشد جایی که ساموئل جورجو رو فیتیله پیچ کرد و البته جورجو هم به خوبی از خجالتش در اومد ! مونتاری وحشی هم نیمه اول موی کاسرس رو کشید که مستحق کارت بود که اگر میگرفت اخراج میشد . از همه اینها بگذریم ، کوردوبا هم قطعاً باید از روی نیمکت اخراج میشد .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
بازی مارتین کاسرس خیلی خوب و موثر بود واقعا اگه با این کیفیت بازی کنه حتما دفاع راست فیکس تیم میشه سمت چپ انتر رو خفه کرده بود لامصب اما نکته خیلی جالب 10 دقیقه پایانی بازی و تعویض های چیرو فرارا بود که هرچی بازیکن تهاجمی داشت بیرون کشید و مدافع وارد کرد !!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی