پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 اینتر ( هفته پانزدهم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
279 پاسخ برای این موضوع

Erfan Poet

Erfan Poet

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
به همه دوستان این برد رو تبریک میگم یه سر به فروم اینتر بزنید داشتم تاپیک مخصوص این مسابقه رو میخوندم یه جا یه پستی داده شده بود که: برید فروم یووه ببینید هیچکدومشون امید به برد ندارن (حتی تو دل آلپی) خیلی دلم میخواست جوابش رو بدم ولی دیدم برای من بده که بخوام تو یه همچین جایی عضو بشم و پستی بدم و وقتم رو حروم کنم

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
منم منتظرم تا بشتوم این مورینیو چی میخواد بگه ! >:D باید باختشو بندازه روی داور ! یا یه بهانه ای پیدا کنه !

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
به هرحال اینتر زیر چکمه های یووه له شد.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
راستی یادمون رفت............................................................... تشکر ویژه از جناب گلر سزار که امشب حال دادن به بیانکونری.. غیرنقدی

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به هیچ وجه نمیتونم بگم که از بهترین شب زندگیم بود چون افتخار میکنم که طرفدار یووه هستم و یووه همیشه برای من بهترین شب هارو اورده و این پیروزی جزئی از تاریخ پرشکوه یووه شد که وصف ناپدیره به خود میبالم که عاشق تمام یووه هستم . :cry: :cry:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

راستی کسی نمیدونه تماشا چیای ما به بالوتلی فوشی چیزی دادن یا نه ؟
شعارهای نژادپرستانه چی ؟
جریمه میشیم ؟

گزارشگر عرب زبان الجزیره که میگفت بدجور دارن شعار میدن البته بعدش هم گفت که مقصر بالوتلی هست دلیلش هم اینه که چرا به مونتاری و اتوئو فحش نمی دن ، بنظرمن همه جریان بالوتلی رو فهمیدن که نژادپرستانه نیست و تنها رفتار و اخلاق گند اون هست که جو ورزشگاه رو متشنج میکنه :2mo5pow:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بهانه های جوزه چی شد ؟؟؟ نگفت پنالتی بود روی میلیتو ؟ زدن 6 تیکش کردن داور نگرفت؟ نگفت گل اول شصت پای سزار نرفت توی چشمش و کاملا گل خطا بود ! نگفت حرکت ملو غیر ورزشی بود ،پس بوفون باید اخراج می شد :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یاهو به ندرت خبری از لیگ ایتالیا می زاره به عنوان تیتر ولی الان تیتر خیلی قشنگی زده که من خیلی باهاش حال کردم :

[img width=480 height=165]http://h.imagehost.org/0442/World_Soccer_on_Yahoo_Sports_News_Scores_Standings_Rumors_Fantasy_Games_1260052106376.png[/img]

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من نمیدونم شبکه 3 چی تحویل مردم داده ایا بازی صدا داشته یا نه؟ وقتی بالوتلی حرومزاده وارد زمین شد همه یکصدا سیسوکو رو تشویق کردن و هیچ کاری هم با سامی و سولی نداشتن

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
پس احتمال جریمه شدن بخاطر طرفداران هستش فکر کنم البته امیدوارم که جریه نشیم ولی مهم اینه که حال مورینیو گرفته شد همرای انترا :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند تا عکس باحال :

تصویر

و البته Losers !

تصویر

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - ما کاملا مستحق پیروزی در این بازی بودیم و بابت این مسئله هم بسیار خوشحالیم. - ما بعد از بازی در رختکن ماندیم. به شاگردانم گفتم، مستحق پیروزی بودید، از نتیجه و عملکرد شما راضی هستیم. ولی بازی تمام شد و در فکر بازی با بایرن باشید و تمرکزتون روی سه شنبه باشه. - من امشب آروم بودم، حتی لازم نبود تیم رو برای این بازی آماده کنم. مشکل ما هم با تیم های کوچیکتره که امتیاز مشابهی با این بازی ها دارند. این چیز ها رو باید یاد بگیریم. - تیم من پر از بازیکنان و قهرمانان بزرگه که واکنش خوبی حتی بعد از شکست نشون می دند. ما واکنش خوبی نشون دادی و قهرمان ایتالیا رو شکست دادیم. - ماکیزیو یه بازیکن حرفه ایه که توی بازی احساساتی نمشیه. روی گل اول اون بود که اتوئو رو رها کرده بود و خیلی مصمم بود که نیمه ی دوم اشتباهش رو جبران کنه و همین کار رو هم کرد. - من می خواستم جور خاصی در خط هافبک بازی کنم برای همین کامورانزی روی نیمکت بود. به علاوه مائورو خیلی بازی کرده بود اخیرا و خسته بود. من باید بگم ازش ممنونم که خیلی خوب این تصمیم رو در همون ابتدا پذیرفت و وقتی به بازی اومد با تمام وجود بازی کرد، ولی دلیل بازی نکردنش این بود که من نیاز به خط هافبک خیلی خیلی خاصی داشتم برای این بازی. - برای مارتین خیلی خوشحالم. در اوایل به خاطر جو جدیدی که باهاش مواجه بود یکم گم کرده بود خودشو. ولی رفته رفته پیشرفت کرد ولی حالا داره ثابت می کنه قدرت، نیرو و استجکام خیلی بالایی داره، اون الان یکی از بازیکن های مورد علاقه ی منه. - مورینیو رو ندیدم بعد از بازی، اگر بود حتما به عنوان میزبان می رفتم و باهاش دست می دادم، اول بازی هم اون اومد و دست دادیم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نمرات من به بازیکنان : بوفون 6/5 - کیه لینی 7 - کاناوارو 6 - گروسو 6 - کاسرس 8 - سیسوکو 7 - مارکیزیو 6/5 - ملو 6 - دیه گو 7 - دل پیرو 6 - آمائوری 6 . توی تعویضی ها فقط پولسن فعال بود .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من هم می خواستم نمره بدم دیدم همه نمره هام مشابه بابک شد بیخیال شدم البته تنها فرقمون این بود که من به امائوری 5/5 میدم!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالی یکی بیاد بگه مزدک چیا پشت سر تیم گفته بود ! پشت سر کامو هم چیزی گفت ؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
نه به کامو که چیز خاصی نگفت فقط 50 بار گفت برخلاف گل زشت یووه انتر خیلی گل قشنگی زد 20 بار هم گفت یووه اصلا استحقاق برتری رو نداشت و انتر سر تر بود با یک مشت اراجیف دیگه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هیچکدوم از کادر فنی اینتر حاضر به مصاحبه نشدند ! و فقط جولیو سزار به کنفراس خبری اومده !! صحبت های جولیو سزار : - صدرنشینی همیشه مهم هست، ولی وقتی بازی اینتر-یووه باشه ما همیشه برای پیروزی به زمین میایم. - با این حال نظر مربی این بود که هیچ گله ای برای باخت در این بازی نیست و بهتره به بازی روبین کازان فکر کنید که مثل یک فینال برای ماست. - نمی دونم روی گل چی شد، شلوغ بود توپ به کسی خورد و مسیرش عوض شد و من هم به مسیر اشتباه رفتم. - وقتی توپی تغییر مسیر میده حتی اگر آروم باشه گرفتنش سخته. من لیز هم خورد و به همین دلیل به موقع به توپ نرسیدم. - خیلی چیزها در این بازی باعث شد که یووه ببره، مثل گلی که مسیر توپ عوض شده بود یا پنالتی که داور نگرفت، ولی مهم نیست، بهتره به آینده فکر کنیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این مصاحبه های انتر هم خیلی جالبه ها یک روز کامبیاسو میره یک روز سزار فردا هم لابد بالوتلی رو میفرستن

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

حالی یکی بیاد بگه مزدک چیا پشت سر تیم گفته بود ! پشت سر کامو هم چیزی گفت ؟!

حروم زاده یه صحنه گفت دل پیرو خود درگیری داره..
همه اش گیر می داد به دل پیرو گیر میداد.

من غیر ممکن می دونم که این یوونتوسی باشه.. همیشه هم گفتم. امشب هم دیگه اوج زرزر کردنش بود.. من حاضرم بشینم الجزیره عربی حرف بزنه یارو ولی این احمق رو صداش به گوشم نخوره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
درک سری آ و بازیهای یووه برای تلویزیون ک.و.د.ت.ا سنگینه ! اینا بهتره بران همون لالیگاشون رو نشون بدن که دلقکی مثل رونالدو و فوتبالیست های دزد و کثیفی مثل آنری توشن ! بعد یه چیز دیگه ، کی گفته برخورد کاسرس با میلیتو خطا بود ! اصلاً اول میلیتو پاش رو گذاشت رو نوک پای کاسرس و وقتی مارتین توپ رو گرفت با هم برخورد کردن . اگر این خطا بود پس تکواندویی که نیمه اول ساموئل روی جورجو انجام داد چی بود !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی