پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 2-0 یوونتوس ( هفته چهاردهم سری آ ) - یادواره ویرجینیو روزتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
131 پاسخ برای این موضوع

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
اینتر یکی میزنه یووه یکی دیگه میخوره !!!!!!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اينتر هم 1-0 جلو افتاد.بيچاره شديم :sad53:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
عالیه این بازی رو هم داریم میبازیم طرفداران فرارا کجان ؟؟؟؟؟ این فراز و نشیب ها مارو کشته

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ایا بازم داریم با تک مهاجم بازی میکنیم ؟؟؟؟؟ کیه ؟؟؟؟؟ هورا گل دوم رو هم خوردیم scarf:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من اگر مربی یوو بودم جوینکو رو همیشه بازی میدادم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اينم گل 2.كارمون تموم شد. :sad53:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

من اگر مربی یوو بودم جوینکو رو همیشه بازی میدادم

فعلا که نیستی جیگر :دی: :دی: :دی:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
فرارا همین امشب باید اخراج بشه.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بازم داریم میبازیم آخه مشکل چیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :2mo5pow:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من طرفدار چیرو بودم ، بعد از این نمایش های ضعیف بنظر من اگر مدیران می خواستند این نتایج رو ببینند اون هم با این همه بازیکن طراز اول بهتر بود رانیری رو برای یک سال دیگه ابقا می کردند :2mo5pow: :2mo5pow:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
لیپی ....... کاپلو کجایین که اینترو ؟ :spiteful:

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
دیگه همه چی تموم شده !! خدا کنه یووه بتونه واسه فصل بعد مستقیم به لیگ اروپا صعود کنه !! با این وضعیت و وجود تیمایی مثل سمپدوریا و میلان ..... :cray: :cray: فکر نکنم بتونیم از سد بایرنم بگذریم !! :Facepalm: :Facepalm:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یوو در یک بازی به نظر من ضعیف بازی رو باخت نیمه دوم همه بازی دست یوو بود ولی چه فایده که موقعیت سازی اصلا نمیشد و همونی که هم که میرسید روی بازی عالیه آمائوری خراب میشد داور یه پنالتی قطعی رو روی آمائوری نگرفت یا شاید کار به اینجا نرسید . دو گل هم زدیم که هر دو بدرستی آفساید بود ! روی گل دومی که خوردیم پولسن یکم اشتباه کرد و نتونست ضربه رو بزنه با آمدن اله و جیوونکو بازی خیلی بهتر شد و تمام حملات یوو رفت از سمت که اله و جیوو بودند .و از اون به بعد بود که یوو چند موقعیت ایجاد کرد ! بین دو نیمه اله کاور رو بیرون کرد از تنش که به بازی بیاد ولی نمیدونم چی شد که تعویض انجام نشد و اله دقیقه 60 وارد بازی شد !!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظر من صعد نکنیم سنگین تره تا صعود کنیم و این بازیهای ضعیف رو نمایش بدیم از کالیاری داریم اینطوری میبازیم چه برسه بازی با اینتر قدرتمند فاصله امتیازیمون با اینتر 8 تا شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من حرفم رو پس میگیرم تا جایی هوادار چیرو ام که حرفی از لیپی کبیر نباشه !! یعنی میشه به عشق ات برگردی سفید موی لب به سیگار ؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بهتره درباره فرارا و سیستم صحبت و تجزیه تحلیل کنیم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
باختیم دیگه !!!!! :دی:

تیمی که دائم سیستم و بازیکن عوض کنه از این بهتر اگه نتیجه بگیره عجیب هست !!! :sorry: :beee:

بازیکنا دائم قاطی میکنن که کدوم ترکیب رو اجرا کنن !!!! مشکله فرارا اینه که نمیزاره بازیکنا به یه سیستم عادت کنن !!!!! فرارا باید در تابستان ترکیب خود رو امتحان میکرد نه الان !!!!

یووه باید 2 1 3 4 بازی کنه و تنها راه حل این مشکل همین هست !!!!!

به هر حال من تمام هوادارا میخوام انتظارشونو بیارن پایین و اصلا فکر قهرمانی توی ذهنشون نیاد :yes: :yes: :yes: :yes: چون تیم اصلا ثبات نداره یه بازی 5 تا میزنه و یه بازی 2 تا دو تا میخوره !!!!!!

و در انتها باید بگم کجایی پاول

:ultra:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اختلاف شد هشت و من به هیچ وجه به قهرمانی این فصل امیدی ندارم!این تیمی که توی این مدت دیدیم اصلا توانایی قهرمانی نداره! فکر نمی کنم کسی بتونه مقصر باخت توی این بازی رو کسی به جز فرارا بدونه!اگر یوونتوس قراره از روی سانتر از کناره ها به گل برسه چرا ۲-۱-۳-۴ یا ۱-۳-۲-۴ بازی می کنه؟!اواخر بازی که سیستم شده بود ۲-۳-۲-۳ و باز هم همه اصرار بازیکن ها روی سانتر بود. تک تک بازیکن های یوونتوس انرژی بالایی داشتن و تلاش زیادی می کردن اما چیزی که ازشون خواسته شده بود یووه رو به گل نمی رسوند.توی همون نیمه اول هم مشخصل بود اینطوری نمیشه به دروازه کالیاری رسید.تنها تفاوت نیمه دوم این بود که دیه گو چند تا شوت زد و سانتر ها به جای وطی زمین از کناره ها انجام می شد. کاناوارو واقعا خنده دار فوتبال بازی کرد!خیلی مبتدیانه جا موند و گل دوم رو خوردیم,و جالب تر اینکه سه دقیقه بعد <<دقیقا>> همون طوری جا موند و کاسرس اشتباهش رو جبران کرد! در کل من به شکل خیلی عجیبی ناامید شدم!اصلا انتظار نداشتم توی این شرایط حساس یوونتوس به این راحتی ببازه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من نميدونم تو سر چيرو چي ميگذره؟؟؟ واقعا اين بايد وضعيت خط دفاعي يووه باشه؟؟؟اين خط دفاعي بايد تو جام جهاني بازي كنه...با اين وضعيت بايد فاتحه ي ايتاليا رو هم خوند. گل اينتر رو هم پنالتي زده،ديگو ميليتو.صحنه رو نديدم ولي بازم احتمالا الطاف بي پايان داوري بوده. در هر حال من بازم از چيرو حمايت ميكنم با اين كه هيچ حرفي واسه گفتن باقي نذاشته.با اين تفاسير از همن الان ميشه اينترو قهرمان دونست.اگر هم قراره اين وضعيت ادامه پيدا كنه من ترجيح ميدم از ليگ قهرمانان هم حذف شيم. اگر از بازي بعد چيرو از دو مهاجم كمتر استفاده كنه واقعا نشون ميده كه آدم بي دل و جرئتيه.با اين شكلي كه الان جدول گرفته بازي با اينتر بايد انتحاري بازي كرد از دقيقه 1 تا دقيقه ي 90.چون باخت تو اون بازي يعني سري‌آ تموم.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اره هی مثل اماتورها تغییر ایجاد میکنه دیگه مارو خسته کرده مثل ترسوها از هافبک ها استفاده میکنه اصلا بازی هجومی رو به نمایش نمیزاره نه به اون بازی با سمپدوریا نه به این باختها

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی