پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 2-0 یوونتوس ( هفته چهاردهم سری آ ) - یادواره ویرجینیو روزتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
131 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اشتباهات بازیکنان یووه بالاست.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مولینارو به اندازه ی خود مهاجمان کالیاری برای یووه دردسرساز هست........ یوونتوس بد بود چیزی شبیه به بازی برابر بوردو ، چیرو فرارا با 4-2-3-1 بازی می کرد و بزرگترین تغییر در ترکیب بازی کردن مارکیزیو در سمت چپ بود ( هر چند سمت چپ با وجود مولینارو هموراه فلج خواهد بود ) .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
چی کرد کرد اون مولیناروی احمق؟ سوتی داد گل خوردیم؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نيمه اول اينتر-فيوره تموم شد.0-0 مساوي

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ما هم كه نيمه1 1-0 باختيم :cry2:خدا كنه نيمه 2 الكس رو به جاي ماركيزيو بياره.اميدوارم حداقل نبازيم :cry2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عجب گلی خوردیم ! شاید یکی از بهترین گل های فصل سری آ بشه ! شبیه گلی بود که از رم خوردیم تقریبا، ضربه آزاد رو سریع زدن و توی غافلگیری یه شوت مهلک کرد بازیکن کالیری که به گوشه ترین نقطه ی بالای دروازه رفت. چیزی که من از بازی استنباط می کنم، ایده مشخصی برای حمله نداریم ! یعنی تلاش می کنیم، تا زمین حریف هم میریم ولی توی فشردگی خط دفاعی حریف کاری نمی کنیم.دیگو خیلی پرتلاشه و مفیده ولی در عین حال خیلی خودخواهانه بازی می کنه، کلی شوت بی ثمر کرد و خیلی جاها می تونست پاس بده و نداد.پولسن خوب بود ولی سیسوکو بازم خوب بازی نمی کنه، خیلی فاصله داره با اون سیسوکوی فصل قبل. ازش رد می شدند، تو محاسبتاتش اشتباه می کنه، لیز می خوره، توپ لو میده. کاناوارو هم گیج به نظر می رسه ! مولینارو شروع بدی نداشت، ولی فقط 15 دقیقه خوب بازی کرد و خوشحال بودم که اعتماد به نفس خوبی داره، ولی یدفه قاطی کرد، کارایی عجیبی هم کرد نیمه اول، اما به صورت کلی فقط زیر توپ می زنه، توپ رو هم که میگیره الکی می ندازه برای آمائوری !! به نظر من سیسوکو بره بیرون، مارکیزیو و کامورانزی بیان عقب، دلپیرو بیاد تو زمین و 4-3-1-2 بازی کنیم. اینطوری مثل نیمه اول باشیم تا 100 سال دیگه هم گل نمی زنیم.آمائوری اصلا نیستش اونجایی که باید باشه، همش تو موقعیت ها نیست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس واقعا ناامید کننده بازی می کنه! کدوم تیمی رو دیدید که ترکیبش ۱-۳-۲-۴ باشه و ۹۰٪ حملات رو از طریق ارسال های بلند از وسط زمین پایه ریزی کنه؟!این بازی که با بازی های زمان رانیری فرقی نداره! اشتباه هم که بیداد می کنه!از کاناوارو بگیر تا مولینارو که روز به روز ضعیف تر میشه. واقعا نمی دونم یوونتوس می تونه به بازی برگرده یا نه چون احساس می کنم مشکل از یکی-دو بازیکن نیست که با تعویض حل بشه!فرارا باید تغییرات خیلی اساسی رو توی بازی تیم ایجاد کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بهتره که با 4-4-2 بازی کنیم ، دیگو رو باید بیرون بکشه چون هر چه جلوتر رفتیم بدتر شده

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
گل خیلی بدی خوردیم نمیدونم میشه بوفون رو مقصر دونست یا نه ! مو مو هم تکل های خیلی ناجوری میزد توی بازی و اگر اینجوری پیش بره حتما اخراج میشه !!! اله هم داره به زمین میاد

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
مولی یه شروع طوفانی داشت که واقعا ازش بعید بود، ولی بعد، همونطور که توقع می رفت، بازی کرد.... :Facepalm: من اساسا با ترکیب مشکل دارم، مارکیزیو توانایی وینگر رو نداره ، واقعا نمی دونم چیرو منظورش چی بوده...! کانا اصلا داره خوب بازی نمی کنه، از نظر من تا این جای کار جورجو و پولسن خوب کار کردند! فقط! امیدوارم نیمه دوم،سبا بیاد تو، و جای مارکیزیو رو بگیره...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
واقعا کی اشتباهات فردی دست ا سرمون بر میداره !! دیشب تکرار یووه-ناپولی رو پخش کرد موندم چطور تیاگو همچین شاهکاری رو انجام داد !! الانم که میگید مولینارو ترکونده !! سیسوکو بازم کارت گرفته !! ای بابــــــــــــــــــــــــــا

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
باز هم مارکیزیو باز هم باخت... کجای این بازیکن به چپ کناری میخوره اصلا قدرت تهاجمی و اتش باری نداره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
الکس بجای مارکیزیو به بازی اومد........ 35 دقیقه از گل خوردن یووه گذشت ولی یک حمله ی خطرناک هم روی دروازه ی کالیاری نیاوردیم.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
عالیه عجب روحیه ای قبل از بازی با اینتر گرفتیم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیگه دست دست کردن معنی نداره اگه این بازی و احتمالا بازی بعد رو نتیجه نگیریم باید به فکر تعویض مربی باشیم اونایی هم که از فرارا طرفداری میکنند پس لطف کنند کل تیم رو عوض کنند شاید نتیجه گرفتیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
من که تا آخرش حامی فرارا ام ... انصافا مربی خوب و کار بلدیه . حیف مهره هاش مشکل مصدومیت و ... دارند

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اینتر داره امتیاز از دست میده. ما هم داریم امتیاز از دست میدیم. اه. این فرصت رو باید استفاده کنیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
Substitution Cristian Molinaro Sebastian Giovinco

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یووه داره سخت کوشی میکنه و فشار میاره ...... اینتر گل زد ، ما هم گل دوم رو خوردیم به امید قهرمانی در فصل اینده ، فقط از یک چیز میترسم اون هم گرفتار شدن به سرنوشت شوم لیورپول.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
میگند بازی حسابی قشنگ شده !! خوش به حالتون دارید میبینید ! من دارم از "گل لایو" بازی رو دنبال میکنم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی