پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 2-0 یوونتوس ( هفته چهاردهم سری آ ) - یادواره ویرجینیو روزتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
131 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

البته ناگفته نمونه که وقتی 1-0 عقب بودیم و هنوز به دقیقه 80 نرسیده بودیم یه پنالتی 100% روی دیه گو شد که داور نگرفت تا چند دقیقه بعدش تو مه آتزا یه پنالتی مضحکانه برای اینتر بگیرن !
یه خطا هم تو همون دقایق روی آمائوری شد که من درست ندیدم پنالتی بود یا نه ولی خیلی مشکوک بود و آمائوری هم بابت اعتراضش کارت گرفت .
مادولیانی و فرارا هم خیلی در جریان و آخر بازی به این دو صحنه اعتراض کردن .

آخرش که چی!!! اگه یوونتوس قراره اینجوری ببره . میخوام 100 سال نبره. همش زوری با یک تک گل باید ببریم.

خدایی یوونتوس 2 زار بازی کرد که حقش برد باشه!!!!

من خیلی تاسف میخورم که بازیکنانی مانند جانلوئیجی بوفون برترین سنگربان جهان و الکس دل پیرو اسطوره بی چون و چرا یوونتوس چند سال دارن تو این تیم تلف میشن. اون از رانیری. اینم از فرارا( ولی خدا پدر رانیری را بیامرزه که اولا ما به طور مستقیم صعود کردیم و اینقدر دلهره نداشتیم برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان هم مارا هفته 14 سری آ دلشکسته و نا امید نکرد)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
باخت 2-0 به کالیاری !! مسخره تر و مضحکانه تر از این نمی شه !!! تحقیر یووه ادامه داره ! لایو اسکوره رو زدم که ببینم 2 تا زدیم یا 3 تا !!! امیدوارم فرارا بفهمه که نباید راه رانیری رو ادامه بده !!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

یه خطا هم تو همون دقایق روی آمائوری شد که من درست ندیدم پنالتی بود یا نه ولی خیلی مشکوک بود و آمائوری هم بابت اعتراضش کارت گرفت .

کاملا خطا بود اون صحنه بازیکن کالیاری با دست کاملا شارژ کرد آمائوری رو

منم شخصا دیگه فکر میکنم آمائوری اصلا بازیکن کارمدی برای یوو نبوده و نیست و حیف اینهمه پولی که براش پرداخت شد !
منم همیشه مخالف حضور بازیکنان برزیلی در یوو بودم و هستم و دوست دارم که هر چه زودتر از تعدادشون کم بشه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

همین الان پسر خاله ام sms ای با این مضموم داد

uve bazam jer khord . ha ha

به نظرم چیرو یه جوری تیم از دستش در رفته مگه میشه تو 2 تا بازی 10 تا گل بزنی تو چند تا بازی همش ببازی
همه این نتایج رو باید بر عهده بازیکنان بدون مربی بزرگ بزاریم

یادت باشه به چنین تیمی میگن بیمار.... یووه ای که اینجوری باشه بیماره ..... عشق است یک برصفرهای مخصوی یووه ای وایتالیایی... فکر مربی غیر ایتالیایی توی یووه ناراحتم میکنه ... بنظرم تا اخر فصل باید فرارا حفظ بشه ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در مورد بازي بحث نكنيد بهتر هست! باختن يوونتوس در اين چند فصل خيلي غيره منتظره نيست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کاملا خطا بود اون صحنه بازیکن کالیاری با دست کاملا شارژ کرد آمائوری رو

منم شخصا دیگه فکر میکنم آمائوری اصلا بازیکن کارمدی برای یوو نبوده و نیست و حیف اینهمه پولی که براش پرداخت شد !
منم همیشه مخالف حضور بازیکنان برزیلی در یوو بودم و هستم و دوست دارم که هر چه زودتر از تعدادشون کم بشه

کلا تیم خوب بازی نکرد صحبت از دیگو ، آمائوری ، فلیپه ملو نیست.
بیا کاناوارو خیلی خیلی افتضاح تر از آمائوری بازی کرد.

همین بازیکنان برزیلی هم اگه نبودن یوونتوس الان خیلی پایین تر از رم هم بود. پس لطفا سنجیده صحبت کنید.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
با وجود ضعفهای فرارا و اشتباهاتش اصلاً نباید فکر تعویض فرارا باشیم / کار کاملاً اشتباهیه / تنها کسی که میتونه یووه رو از این وضعیت بیرون بیاره خود فرارا !!! اینکه اگه فلان خطا رو داور میگرفت وضعیت عوض میشد اصلاً حرف درستی نیست !!! یووه نباید مقابل تیمی مثل کالیاری اونم تو این وضعیت با اما و اگر نتیجه بگیره /

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

همین الان پسر خاله ام sms ای با این مضموم داد

uve bazam jer khord . ha ha

خدایی به من هم ان اومد ، از یه من تر تری سوراخ !!

Khak Bar Sare Juve Bazam Bakht!!
Inter Chikar Kard ?

منم بهش گفتم دادش من ، هنوز هم سالار اروپائیم لطفا خفه بمیر !

باید اینطوری جوابشو بدی
روحیه ورزشکاری بالا ! :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سایت گل یک تیتر قشنگ زده .

Old Lady Collapse Again

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

همین بازیکنان برزیلی هم اگه نبودن یوونتوس الان خیلی پایین تر از رم هم بود. پس لطفا سنجیده صحبت کنید.

DIEGO che kare khowfi karde in fasl baraye juventus.. bazish khoob hast, vali masalan dar hadde NEDVED e 2003 hast? nemidunam yadete baziae un faslo ya na vali NEDVED ye nafare juventus ro ghahreman italia kard o be final e CL bord, va tu final ke nabood, juventus bakht...
hala alan ye chenin bazikoni tu juventus hast ke injur kararo kone?

MELO ham fogholadde bazi mikard ke tu 3bazie gozashte, baziae khoobesho mahv kard o in bazi ham nabood..

+ parsal bazikonaii mesle DEL PIERO o SISSOKO kheyli khoob bazi mikardand (ke DEL PIERO baes mishod aberooe juventus nare) ke in 2 nafar ham emsal hanuz amade nistand...

سایت گل یک تیتر قشنگ زده .

Old Lady Collapse Again

be nazare man, esme JUVENTUS baraye tarafdaraie intori kheyli bozorg hast...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من استراتژی یووه را کاملا قبول دارم .... همچنان به فرارا امیدوارم ... حاضرم این فصل رو قهرمان نشیم .. اما بتونیم به یه ثبات خاص یوونتوسی برسیم ... اسم مربیای خارجی واسه یوونتوس کبیر کاملا ناراحتم میکنه ... تا اسپالتی پراندلی دوناونی تراپاتونی انجلوتی هستند نوبتی به هیدینگ و دشام نمیرسه... یوونتوس اول بشی اخر بشی دوستت داریم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من بازی رو ندیدم ولی از گفته ها معلومه چی شده یکی ترکیب تیم رو به من بگه فقط فهمیدم مولینارو هم بازی داده من همون هفته های اول گفتم که مشکل از مربیه نه اینکه از فرارا بدم یاد بر عکس خیلی هم دوستش دارم اما یه دفعه انتقادهایی کردم بعضیها بهشون برخورد سریع برگشتند ازش دفاع کردند من میگفتم مشکل جدای از مصدومیت وبازیکنها سیستمی هست که فرارا بازی میکنه من تو تیم نوعی سردرگمی دیده بودم قبلن هم گفتم تو یه بازی 4-4-2 بازی میکردیم اما با دو مهاجم بلندزن که فایده نداشت تا رسیدیم به4-2-3-1 چند تا بازی بد نبودیم ولی باز هم تغییرات درتیم یه بازی تیاگو رو بازی میداد اون افتضاح ببار میومد تو بازی بلونیا به مولینارو بازی داد مساوی کردیم من تو هفته های اول به این پی برده بودم که فرارا نمیدونه از کدوم بازیکنها وبه چه سیستمی میخواد بازی کنه مرتب تو هربازی بازیکنها تغییر میکردند به غیر از چند نفری که ثابت بودند تو بازی با بوردو هم تو نظرم گفتم فرارا باید تکلیف سیستمش وبازیکنهایی که تو اون سیستم میخواست رو قبلن مشخص میکرد حالات فرض میکنیم سیستمش رو هم پیدا کرده باشه پس چرا باید دست به تغییر بازیکنها تو سیستم بزنه تو بازی با بوردو از دلپیرو استفاده کرد اما در پست جووینکو واین اشتباه بود چون جووینکو قبلن تو این پست خیلی بهتر کار کرده بود و... پس من که اینجوری برداشت کردم یا فرارا هنوز نمیدونه کدوم بازیکن به درد سیستمش میخوره یا هنوز نمیدونه با چه سستمی باید بازی کنه یا اینکه ا بازیکنها رو در بایستی داره و میخواد یه جوری همه بازیکنها رو تو تیم بازی بده وبه نظر من این اشتباه محضه ای کاش ازی رو دیده بودم قبلن گفتم فرارا به درد تیم نمیخوره کسانی اومدند دفاع کردند من هم گفتم باشه به امید روزهای اینده ولی راستش رو بگم زیاد مطمئن نبودم که تیم به یه ثباتی برسه وقتی ترکیب 4-2-3-1 رو بازی کرد یووه به فرارا امیدوار شده بودم ونتیجه هم گرفت اما باز هم تغییر تو ترکیب اگه تیم با یک سیستم از اول بازی میکرد اگه تو چند هفته هم نتیجه نمیگرفت ه خاطر نا هماهنگی اخرش با هم هماهنگ میشدند نه اینکه هر بازی با سیستم و بازیکنهای جدید این که تا اخر فصل تیم داره ترکیب خودش رو پیدا میکنه این سناریوی فصل پیشه البته فصل پیش بازیکنها مثل الان نبودند و تو ترکیب هم تغییر کمتری وجود داشت هرچند نتایج خوب نبود حالا یکی به من بگه با چه ترکیبی بازی کردیم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

DIEGO che kare khowfi karde in fasl baraye juventus.. bazish khoob hast, vali masalan dar hadde NEDVED e 2003 hast? nemidunam yadete baziae un faslo ya na vali NEDVED ye nafare juventus ro ghahreman italia kard o be final e CL bord, va tu final ke nabood, juventus bakht...
hala alan ye chenin bazikoni tu juventus hast ke injur kararo kone?

MELO ham fogholadde bazi mikard ke tu 3bazie gozashte, baziae khoobesho mahv kard o in bazi ham nabood..

+ parsal bazikonaii mesle DEL PIERO o SISSOKO kheyli khoob bazi mikardand (ke DEL PIERO baes mishod aberooe juventus nare) ke in 2 nafar ham emsal hanuz amade nistand...

be nazare man, esme JUVENTUS baraye tarafdaraie intori kheyli bozorg hast...

موضوع دیه گو یا ملو ویا هرکس دیگه ای نیست .... موضوع اینه که یوونتوس نباید درهیچ شرایطی از بازیکنای برزیلی استفاده کنه ... امیدوارم هرچه زودتربتونیم مخه گتوسو رابزنیم بخریمش ... امیدوارم بتونیم شوان اشتایگر و همچنین ویلیام گالاس و فورلان روبخریم تا شرایطمون بهتر بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب بازی خوبی نبود، تنها ایراد یووه نداشتن یک هویت و ساختار اصلی برای تهاجمه. تیمی که با 3 دفاع بازی می کنه و هنوزم جز سانتر راهی برای حمله به دروازه پیدا نمی کنه یعنی از نظر تاکتیکی به بن بست خورده. برای رانیری گفتم، برای فرارا هم میگم، تیمی که چند بازی تمام بازیکن هاش بد باشند، مقصر مربیه. برای همین راجب بازی بد کاناوارو و مولینارو و آمائوری و دیگران حرفی نزنم بهتره. در اوایل فاصل کارهای ترکیبی و پاسکاری های تکضرب خیلی خوبی از یووه می دیدیم توی 4-3-1-2 که خیلی امیدوار کننده بود ولی توی این ترکیب بازی کردن همش محو شده و چشم به هنرنمایی 3 بازیکن تهاجمی خودمون داریم که خوب وقتی تیمی مثل کالیری با تمام نفرات دفاع کنه کاری از دست اونا هم بر نمیاد. فکر می کنم فرارا مربی خوبی برای لیگ برتر انگلیس باشه ! چون وقتی تیمش جلو می افته و حریف حمله می کنه فوق العاده است، ولی وقتی تیم حریف بهش فضا نمیده این مدت نشون داده ایده ی مناسبی برای این مسئله نداشته. به نظر من هیچ چیز رو بیشتر از حد نگذرونیم، بله فرارا مقصر هست، اما به نظر من نه ترسو بوده تا الان و نه تعویض هاش چندان بد بودند. مشکل یووه توی ساختار بازیه، فرارا هم مربی شجاعی نشون داده و هم برخلاف رانیری که می مرد تعویض کنه تا الان خیلی برای تعویض این دست و اون دست نمی کنه. در مورد ترکیب اولیه چند تا نظر دیدم تعجب کردم، سیستم چرخشی نیست، گروسو مصدومه که مولینارو داره بازی می کنه. ملو افتضاح بوده که بازی نمی کنه. الکس هم آماده نبوده این مدت. خیلی ترکیب اولیه و تعویض ها و دل و جرات فرارا به نظرم مشکل ندارند، مشکل توی سبک و سیاق بازی یووه است که هنوز به یک انسجام نرسیده. بعدشم ببخشید که تند میگم، این رو فصل پیش هم گفتم، این بحث مسخره ی "طرفدار" های فرارا و "حامیان" فرارا رو انصافا بیخیال بشید. تا جایی که من اطلاع دارم اینجا همه طرفدار یوونتوس هستند نه شخص خاصی. برای من یکی عجیبه که دوتا یوونتوسی سر یوونتوس و مسائل مربوط به یوونتوس با هم کل کل کنند ! شما رو نمی دونم. نظرم راجب فرارا هم قبلا گفتم. فرارا : - بعد از بازی با بوردو خیلی از بازیکنانم عصبانی بودم، ولی امروز هرچند عصبانی هستم، از بازیکن ها عصبانی نیستم چون هرکاری می تونستند کردند. - توی نیمه اول خطری مارو تهدید نمی کرد و روی یک گل خیره کننده از نه نه غافلگیر شدیم.توی نیمه دوم هم کالیری دوخته شده بود به محوطه ی جریمش اش و این خیلی دردناک بود که ما بودیم که فوتبال بازی می کردیم ولی نتیجه همون باقی می موند. - موقعیت های دیگو، الکس و پنالتی کاملا مسلم روی آمائوری لحظاتی بود که می تونست جریان بازی رو به نفع ما تغییر بده. - تعجب می کنم، 7 ماهه که برای یوونتوس پنالتی گرفته نشده. حداقل امیدوارم مقابل اینتر تصمیمات داوری بهتر ازین باشه. - تا الان گفتم ما مستحق تمام شکست هایی که خوردیم بودیم، ولی در این بازی ما واقعا مستحق این شکست نبودیم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
امیدوارم تیم به ثبات برسه و این نتایج سینوسی تموم بشه. بعضی از دوستان میگن که فرارا باید اخراج بشه؟ آخه 14 هفته بیشتر نگذشته حداقل یه فصل به بنده خدا فرصت بدین بعد اخراجش کنید. چیرو هرچی هم بد باشه دیگه از رانیری که بدتر نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فقط یه چیزی یادم اومد، فرارا اگر بخواد 4-3-1-2 بازی کنه شاید نتونه جایی برای سبا دست و پا کنه، ولی باید از امروز درس گرفته باشه که اگر قراره 4-2-3-1 بازی کنیم، بازی ندادن سبا واقعا حماقته.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
لحظات غمگينيه :cray:به جز گريه كاري نمي تونم بكنم :cray:.به نظر من نبايد باخت رو گردن كسي انداخت.همگي با هم باختيم.هيچ بازيكني رو نمي شه با پاول مقايسه كرد (ديگو).من هم در كل مخالف فوتبال برزيل هستم ولي ديگو و ملو درسته كه فراز و نشيب زيادي داشتند ولي زور نبايد قضاوت كرد.آمائوري هم اگه دقت كنيم احتياج به يه زوج مثل الكس داره(مثل فصل پيش كه در كنار اله عالي بود)و تنهايي اون جلو كاري نميتونه بكنه.ولي فرارا ديگه چقدر مي خواد امتيازات رو هدر بده.اگه هفته بعد اينترو نبريم ديگه خيلي بعيده بهشون برسيم.يكي نيست به چيرو بگه از 2 فوروارد استفاده كن.ديگه چقدر بايد بعد هر بازي گريه كنيم و چقدر بايد تحمل كنيم...دلم واسه پاول تنگ شده.......پاول كجايي كه بي تو داريم نابود ميشيم :sad53: :'(

Arashtj

Arashtj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
بابا این فرارا از اولشم در حد یووه نبود به نظر من باید فرارا استفا بده فصل پیش برای 2 تا بازی خوب بود ولی برای یک فصل اصلا جواب نمی ده به خاطر علم و تجربه کم فرارا قهرمان نمی شیم تازه با این بازی اگه از گروهمون صعود کنیم باید جشن بگیریم

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خوب تبریک میگم به فرارا ! جنازه یوونتوس هم هیچ وقت اینجوری نبوده !! با این وضعیت باخت به اینتر متاسفانه حتمیه ! و در صورت رخ دادن این اتفاق هیچ دلیل قانع کننده ای برای حفظ چیرو وجود نداره ! به ما چه که چیرو بی تجربه است ! مگه این جا جای کسب تجربه است ! اگه تجربه کافی واسه هدایت یووه نداره چرا سرمربی ما شده ؟! بره یه جای کوچیک تر تجربه کسب کنه بعد بیاد ! تیم با این وضعیت به جایی نمیرسه و همه چیز قفل شده و تنها راه کار خروج از این بن بست وارد کردن یه شوک هست اونم شوک خروج مربی ! متاسفم که این حرف رو میزنم ولی فرارا دیگه یه مهره سوخته است ! از شما دوستان عزیز هم میخوام که این فکر آزار دهنده رو که یووه اشکال نداره این فصل هم بدون جام بمونه رو از مغزتون بیرون بندازین ! که اگه این اتفاق بی افته فاتحه مع صلوات ..........

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

یادت باشه به چنین تیمی میگن بیمار.... یووه ای که اینجوری باشه بیماره ..... عشق است یک برصفرهای مخصوی یووه ای وایتالیایی... فکر مربی غیر ایتالیایی توی یووه ناراحتم میکنه ... بنظرم تا اخر فصل باید فرارا حفظ بشه ...

الان داغی زیاد متوجه نمیشی چی میگی یه نگاه به جدول و رسانه های ایتالیایی چاپ فردا بکن اونوقت این حرفها رو نمیزنی
یووه با 8 امتیاز فاصله نسبت به اینتر پایینتر اونم قبل از اتمام نیم فصل

در تاریخ کالچو من تا به حال سراغ ندارم

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی