پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 2-0 یوونتوس ( هفته چهاردهم سری آ ) - یادواره ویرجینیو روزتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
131 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ظاهرا آمائوری به این بازی نمی رسه!هنوز لیست بازیکن ها دعوت شده اعلام نشده اما به گزارش Sky Sport Italia امروز آمائوری با تیم تمرین نکرده و مصدومیتش جدی تر از چیزی هست که فکر می کردن. با این حساب یووه توی این بازی فقط یک مهاجم داره!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر واقعاً آمائوری نرسه شانس بازی اموبیله از ابتدا خیلی بیشتره چون اگر قرار باشه 4-1-2-1-2 بازی کنیم که قطعاً فقط دل پیرو و اموبیله هستند و باید بازی کنند و اگر هم قرار باشه 4-2-3-1 بازی کنیم که اون وقت اگر بر فرض که دل پیرو اون مهاجم نوک و هدف باشه بعیده که بتونه موفق اونجا عمل کنه چون اونجا مهاجمینی میخواد که روی بازی هوایی هم تسلط داشته باشند و در کل واقعاً مهاجم نوک باشند نه مثل کاپیتان که بیشتر یه مهاجم دوم هستش . البته یه مشکلی هم همزمانی بازی دل پیرو و اموبیله داره و اونم اینه که دیگه رو نیمکت به هیچ وجه مهاجم نداریم ! حتی از جوانان هم مهاجم قابلی ندارم که بشه بهش اعتماد کرد . در کل من نظرم اینه که بهترین کار همون جانشین کردن اموبیله در ترکیب اصلی هستش و هر وقت که نتیجه دلخواه رو گرفتیم میشه به 4-2-3-1 برگشت . کلاً خیلی فرارا بدشانسه و واقعاً نمیشه توقع زیادی ازش داشت ، تو این مقطع رسیدن آمائوری به بازی قبل از بازی با اینتر خیلی مهمه چون در نبودش و با بودن دل پیرویی که هنوز آماده نیست و اموبیله جوان واقعاً کار ساده ای نیست نتیجه گرفتن برابر کالیاری در سنت الیا . یجورایی من حاضر بودم بوفون و کامورانزی به این بازی نمیرسیدن ولی آمائوری میرسید ! البته هنوز قطعی نشده و شاید بشه به رسیدن امیدوار بود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
احتمال زیاد گروسو هم به بازی نرسه چون مشکل عضله پیدا کرده به گفته ی کوریره.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
:Facepalm:لعنت به این شانس,اگر ما اینقدر مصدوم نداشتیم واقعآ تیم هماهنگ تر و بهتر از حالا بود, من نمیفهمم یووه چرا هر فصل اینقدر مصدوم داره!؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
JUVENTUS FCجان فكر كنم كالياري رو با كاتانيا اشتباه گرفتي.كالياري تو سيسيل نيست :Juveflag:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این رو که منم گفتم . واااااااااااااااااااااااااااای به خدا هر جا میرم خبر مصدومیت میشنوم به خدا این دیگه مسخرس فرارا بیچاره چی کار کنه دیگه کم کم خودش باید لباس بپوشه بره تو زمین.تعداد دفعات مصدو مان یووه امسال سر به فلک کشیده. :cray: :cry2:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

ببینید بچه ها من از دو چیز دز فوتبال تنفر دارم .....

1 _ مربی دائما بخواد سیستم بازی رو عوض کنه !!!! :treaten:

2_ به بازیکنا چرخشی بازی بده !!! ! :treaten:

مشکل یووه هم این هست که یووه هنوز نمیدنه 2 1 3 4 یا 1 3 2 4 !!!! وبه نظر من این یکی از بزرگترین مشکلات تیم هست :3ztzsjm: :yes: :دی:

...

این که یووه نمیدونه با چه سیستمی بازی کنه بنظرم عجیبه !
یووه کادرفنی کاملا با تجربه ای داره وچیزی که باعث شده تیم نتیجه نگیره ، کمبود اعتمادبنفس تیمیه .... یووه سالهاست که نتونسته توی اروپا و ایتالیاخوب نتیجه بگیره و همین مشکلات فراوانی رو واسه فرارا ویووه ایجاد کرده ..... ای کاش مسوولای تیم فکر اخراج ویا تغییر کادرفنی رو به ذهنشون خطور ندن که وضع نه تنها خووب نمشیه که بدتر هم میشه .
فرارا باید زمان داشته باشه تا بتونه موفق بشه .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
چيرو اگه الكس رو يه مقدار از اون خط 3نفري (كامو-ديگو-الكس)جلوتر ببره و بين كامو-ديگو و آمائوري قرار بگيره وسيستم 4-2-2-2رو در نظر بگيره هم براي الكس بهتره هم براي تيم :Juveflag:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کریستین پولسن یک صحبت قشنگی کرده " فردا ما سه بازی حساس را خواهیم داشت که هر سه دیدار حکم فینالی بی بازگشت را دارد بنابر این اینده را می بینیم و از دیدار برابر بوردو درس می گیریم. " حرف واقعا موثر و معنا داری را زده. درسته ما سه فینال بی بازگشت را داریم 1-بازی با کالیاری برای اثبات خودمون و بیرون امدن از این شرایط 2- دربی ایتالیا در برابر اینتر برای کاهش فاصله با صدر جدول و جنگ برای قهرمانی در سری آ 3- یک جنگ اعصاب سخت با بایرن در تورین برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - ما به دنبال ثبات هستیم، ما باید قدرت کنترل شرایط خوب و شرایط بد در بازی ها رو داشته باشیم. ما باید باهوش عمل کنیم، به این مسائل واکنش نشون بدیم و اشتباهاتمون رو تکرار نکنیم. - فشاری که روی ما هست طبیعیه، یوونتوس تیمی که همیشه باید برای بهترین ها تلاش کنه و این فشارها همیشه هست، اما من فکر نمی کنم ما هم تا حالا فاجعه بودیم. - در این بازی من از نظر مهاجم کمبود زیادی دارم، ترزگه و یاکوینتا نیستند، امائوری هم این چند روز تمرینی نداشته و من نمی دونم به بازی می رسه یا نه. در تمرینات دلپیرو رو تک مهاجم بازی دادیم ولی قرار نیست حتما این مسئله انجام بشه، اگر بخوام ایموبیل رو بازی بدم مطمئنا سن پایین یا کم تجربگیش مانع من نمیشه چون می دونم توانایی های زیادی داره. - دیگو بعد ازون اظهار نظر خودش پیش من اومد و توضیح داد که منظورش اینی نبوده که روزنامه ها نوشتند و اصلا قصد حمله به مربی رو اصلا نداشته و توضیح داد و مسئله رو روشن کرد، ازینکه خودش پیش من اومد خوشحالم و گله ای بهش ندارم چون اومد و نظرش رو چهره به چهره به من گفت و من هم بهش پاسخ دادم. حتی اگر اون چیزی که رسانه ها نوشتند راست بود هم من جواب دیگو رو می دادم. - اظهار نظر جیجی و دفاعش از برزیلی های یوونتوس خیلی من رو خوشحال کرد. درست نیست ضعف یوونتوس رو روی 3 بازیکن قرار بدیم. دفاع از تیم و گروه باید برای هر فرد عضو گروه مثل یک عمل مقدس باشه، هرکسی باد وظایفش رو بدونه و در صورت اشتباه واکنش نشون بده، در همین مواقع که شما مردان واقعی و قهرمانان رو م شناسید. - من تنها برای 20 بازی مربی یوونتوس بوده ام، در سری آ ما نتایج قابل قبولی داشتیم، شاید در لیگ قهرمانان ضعف داشتیم چون بهرحال اون رقابت ها رقابت های فشرده تر و سخت تری هستند.ولی ما هنوز توی رقابت ها هستیم و می تونیم صعود کنیم. - تنها چیزی که در حال حاضر اهمیت داره بازی فرداست، ما نباید به بازی با بوردو و نباید به بازی های بعد فکر کنیم، درسته روزنامه ها بیشتر ازینکه راجب این بازی بنویسند راجب بازی ها بعد و قبل یووه می نویسند، ولی ما باید باهوش باشیم و تمرکزمون رو روی همین بازی قرار بدیم. - کالیری یه تیم با سازماندهی خوبه که قدرت و عملکرد خیلی خوبی داشته اند.خطرناک ترین مسئله برای ما اهمیت ندادن به بازی با کالیری است. - من نظری راجب صحبت های موراتی و زانتی در مورد اتفاقات مربوط به بالوتلی ندارم، من نه تنها مخالف نژادپرستی ام بلکه حتی با توهین به بازیکن های دیگه هم مخالفم.ما هرکاری که می تونستم کردیم، فدراسیون فوتبال ایتالیا هم این مسئله رو تایید می کنه. ما ایتالیایی ها این فرهنگ غلط رو داریم، من خودم وقتی اولین بار مقابل یوونتوس بازی کردم و شعار های زده ناپولیایی ها شنیدم تعجب کردم و دلیل رو نمی فهمیدم. یا شما در ورزشگاه می بینید بچه ای در کنار پدر مادرش علامت زشتی با دست به سمت بازیکن ها میگیره، من واقعا درک نمی کنم چرا همچین چیزی پیش میاد، اگر پسر من بود همون موقع یه سیلی توی صورتش می زدم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آمائوری به بازی رسید ولی خبری از گروسو نیست :

Buffon
Caceres
Chiellini
Felipe Melo
Cannavaro
Marchisio
Del Piero
Amauri
Chimenti
Manninger
Zebina
Camoranesi
Poulsen
Molinaro
Giovinco
Grygera
Sissoko
Ariaudo
Diego
De Ceglie
Tiago
Legrottaglie
Immobile

اینم بازیکنان دعوت شده کالیاری :

Portieri: Lupatelli e Marchetti
Difensori: Agostini, Astori, Canini, Lopez, Pisano
Centrocampisti: Barone, Biondini, Brkljaca, Conti, Cossu, Cotza, Dessena, Lazzari, Parola, Sivakov
Attaccanti: Jeda, Larrivey, Matri, Nenè

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ترکیب از نگاه من بوفون گریگرا کیلینی کانا کاسرس سیسوکو مارکیزیو بابک( سوء تغذیه) :دی: دیگو الکس آمائوری

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پیارسال گریگرا در بازی برابر جنوا مدافع چپ بود که نه تنها خوب بازی کرد بلکه یه سوپرگل هم زد . هرچند من موافق بازی دچلیه از ابتدا و بجای گروسو هستم ولی چون دچلیه ضعف هایی در دفاع کردن داره ترجیح میدم که یکبار دیگه شاهد بازی گریگرا در سمت چپ باشم و اصلاً دوست ندارم که دوباره مولینارو بازی کنه و تو این بازی حساس مجدداً اشتباه کنه و همون بلایی رو سرمون بیاره که در بازی برابر بولونا آورد ! البته یزره شانس بازی گریگرا در سمت چپ با توجه به شناختی که از فرارا داریم کمه و احتمال بازی همین امثال دچلیه و مولینارو بیشتره . یه چیزی که میخواستم بگم هم اینه که اگر قرار باشه دیاموند بازی کنیم اصلاً دوست ندارم ملو بازی کنه ! یجورایی ملو به استراحت اجباری نیاز داره و البته اینکه مارکیزیو هم بهتره از همون ابتدا بازی کنه . شانس بازی پولسن هم از ابتدا کم نیست بخصوص اینکه بعد از چند بازی خوب برابر بوردو کاملاً روی نیمکت نشست . من بیشتر از هر بازیکنی دوست دارم سه نفر از ابتدا بازی کنند ، سیسوکو و مارکیزیو و البته جووینکو بجای دیه گو چون دیه گو هم چنگی به دل نمیزنه .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نه منم زیاد از دیگو راضی نیستم ولی دوست دارم تو دیاموند ببینم دیگو کنار الکس چه جوری میشه باید از فرصتا استفاده کرد

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر من بهترین ترکیب واسه نتیجه گرفتن تو این بازی اینه !! بوفون کیه لینی کاناوارو گریگرا(دیچلیه) کاسارس ملو پولسن(مارکیزیو) سیسوکو دیه گو کامورانزی الکس البته اگه لازم باشه میتونه یکی از هافبک دفاعی هارو کم کنه و جووینکو رو بیاره !! اینجوری تیم خیلی هجومی تر میشه !! یعنی از 1234 به 1324 تغییر روش بده !!

schwarzenegger

schwarzenegger

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
بازی سختیه حتی سخت تر از بازی با اینتر تیم روحیه می خواد بیشتر از هر چیزی ترکیب ثابت و بدون تغییر رمز موفقیت تیمه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
سلامschwarzenegger .منظورت از بازي سخت كالياريه يا بايرن؟ :Juveflag:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
Nene دقیقه 31 ، کالیاری 1-0 یوونتوس