پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 2-0 یوونتوس ( هفته چهاردهم سری آ ) - یادواره ویرجینیو روزتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
131 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

[img width=480 height=241]http://i.imagehost.org/0624/Picture_1.png[/img]

کالیاری - یوونتوس

[size=13pt]هفته چهاردهم سری آ
یکشنبه 29 نوامبر - 10 آذر
استادیوم سنت الیا-کالیاری
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 1-0 اودینزه
میلان 4-3 کالیاری

بازی بعدی

يوونتوس - اینتر میلان
پالرمو - کالیاری

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من بازی کالیاری با میلان رو در ابتدای هفته دیدم ، کالیاری واقعاً تیم مرموزی هستش که اصلاً قابل پیش بینی نیست ! چندتا بازیکن خوب داره که یکیش قطعاً فدریکو مارکتی دروازه بان ملی پوششون هستش که در یکسال اخیر پیشرفت خیلی خوبی داشته طوری که الآن با کنار زدن دی سانتیس و آملیا ذخیره بوفون هستش . به جرات میشه گفت که پشت سر بوفون و سزار و در کنار فری جزو بهترین گلرهای سری آ هستش . از بازیکنان خوب دیگه کالیاری هم میشه به داویده بیوندینی اشاره کرد که به تازگی لیپی دعوتش کرده ، آستوری ، مارزوراتی ، جدا و کونتی هم در دو-سه بازی که از این فصل کالیاری دیدم بازیکنان خوبی بودن . اونا سیمونه بارونه هافبک فصل پیش تورینو رو هم دارن که عضو تیم 2006 ایتالیا بود . کلاً کالیاری حریف ساده ای نیست و بنظر بازی راحتی نمیرسه .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
امیدوارم که از باخت قبلی درس گرفته باشیم و بتونیم ناراحتیش رو فراموش کنیم!! اگه یوونتوس همون یوونتوس بشه و مصدومانی که تازه برگشتن ، بتونندبه آمادگی و هماهنگی برسند و آمائوری هم بازی در نیاره!! می تونیم ببریم! من با این شرایط 4-1-2-1-2 رو به صورت زیر ترجیح می دم: بوفون گروسو کیلینی لگرو کاسرس مومو پولسن کامو دیگو دلپیرو آمائوری البته مارکیزیو هم اگع آماده بشه ، می تونه بازی کنه! ملو هم اگه آماده نیست ، بهتره بازی نکنه!! کاناوارو هم ظاهرأ کمی مصدومه ، پس بهتره که استراحت کنه ، تا برای هفته ی دیگه ، که سرنوشتمون رو در این فصل مشخص می کنه ، آماده باشه! ای کاش ترزگه و یاکوئینتا رو داشتیم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمائوری هم که به دلیل مصدومییت تو بازی قبل تعویض شده بود بعد از تست های پزشکی امروز مشخص شد مشکل جدی نداره و احتمالا به بازی می رسه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه ببریم که خیلی خوب میشه احتمال لغزش اینتر هم جلوی فیورنتینا هست اختلاف کم میشه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من اگه بتونيم كالياري رو بزنيم (كه كار سختيه) و با احتمال توقف اينتر جلوي فيوره مي تونيم با روحيه و انگيزه رسيدن به صدر به مصاف اينتر بريم كه اين خيلي مهمه.اگه مي خوايم به اسكودتو30 ام برسيم ديگه نبايد مثل فصل قبل امتيازاتي رو به راحتي از دست بديم.بايد تيم در هر بازي يكپارچه و يكدست واسه برد بره scarf:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر آمائوری به بازی برسه که احتمالش زیاده و تقریباً قطعی ، من ترجیح میدم با سیستم دیاموند بازی کنیم ولی با چند تغییر که اولیش بازی کردن سیسوکو بجای ملو هستش و قرار گرفتن مارکیزیو در بال چپ . بنظرم بهتره هم ملو استراحت کنه تا با کیفیت بالاتری به استقبال بازی با اینتر بره و هم اینکه متوجه بشه رقبای خوبی داره که راحت میتونن جانشینش بشن . با اینکه اصلاً موافق این نیستم که این بازی فدای بازی با اینتر بشه ولی بنظرم بد نیست هرچند برای دقایقی به امثال کامورانزی استراحت داده بشه چون کامو الآن مدتهاست که داره بازی میکنه .

در کل من این ترکیب رو می پسندم :

آمائوری دل پیرو

دیه گو ( جووینکو )

کامورانزی ( مارکیزیو - پولسن ) مارکیزیو

سیسوکو

کاسرس ( گریگرا ) کاناوارو کیه لینی گروسو

بوفون

شاید خیلی تغییر به یکباره در خط میانی مناسب نباشه ولی من حتی ترجیح میدم که سباستین بجای دیه گو بازی کنه چون اصلاً احساس خوبی نسبت به بازیهای متوسط و نه چندان خوب دیه گو ندارم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب، پس از افتضاح در فرانسه، به بازی های سری ا باز میگردیم. با مصاحبه هایی که از بازیکنان خواندم. تیم اصلا روحیه خوبی نداره. از جی جی بوفون تا دیگو همه و همه از تیم ، نحوه بازی و شخصا از چیرو فرارا انتقاد کردند. این وضعیت اصلا خوب نیست. داره به همون دوران رانیری نزدیک میشه اگه همینجوری وضعیت ادامه پیدا کنه فرارا رختکن تیم از دستش در میره و اونقوته که جی جی بوفون یکدفه از رخت کن بیاد بیرون و هرچی از دهنش در بیاد میگه. یک برد مخصوصا برد پر گل میتونه تیم را از شرایط بد روحی در بیاره. فرارا باید با بازیکنان صحبت بکنه و یکم بهشون روحیه بده مثل دفه قبل. این هفته اینتر یک بازی حساس با فیورنتینا در جوزپه مه آتزا داره. مایکون در بازی قبل مقابل بولونیا کارت قرمز مستقیم گرفت و از بازی اخراج شد و بنا براین دیدار برابر ما را هم از دست داد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بالاخره بعد از مدتها ما هم در مورد يه بازي اظهار نظر كنيم بد نيست :دي: من با سيستمي كه بابك چيده كاملا موافقم.اتفاقا ديشب بعد از بازي هم داشتم به همين فكر ميكردم ام ترجيح ميدم خط هافبك اينجوري باشه جووينكو پولسن ديگو سيسوكو البته اگر بخوايم به بازي از جناحين رو بياريم بهتره ديگو بره سمت راست و دچليه هم در سمت چپ باشه ديشب من نيمه ي اول بازي ميلان رو هم ديدم.سبك بازي مارسي واقعا خارق العاده بود.نيانگ سمت راست ميلانو رسما كرده بود اتوبان. من فكرميكنم يووه هم ميتونه اينجوري بازي كنه و جايي كه نيانگ هست دچليه بازي كنه چون تكنيك و سرعتش بي نظيره.به خصوص جلوي ميلان اين كار جواب ميده.پارسال هم كه ميلانو تو تورين 4-2 برديم از زماني كه ندود مصدوم شد و پائولو به جاش اومد زامبي رسما به خاك و خون كشيده شد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

خب، پس از افتضاح در فرانسه، به بازی های سری ا باز میگردیم. با مصاحبه هایی که از بازیکنان خواندم. تیم اصلا روحیه خوبی نداره. از جی جی بوفون تا دیگو همه و همه از تیم ، نحوه بازی و شخصا از چیرو فرارا انتقاد کردند.

این وضعیت اصلا خوب نیست. داره به همون دوران رانیری نزدیک میشه اگه همینجوری وضعیت ادامه پیدا کنه فرارا رختکن تیم از دستش در میره و اونقوته که جی جی بوفون یکدفه از رخت کن بیاد بیرون و هرچی از دهنش در بیاد میگه.

یک برد مخصوصا برد پر گل میتونه تیم را از شرایط بد روحی در بیاره. فرارا باید با بازیکنان صحبت بکنه و یکم بهشون روحیه بده مثل دفه قبل.

این هفته اینتر یک بازی حساس با فیورنتینا در جوزپه مه آتزا داره. مایکون در بازی قبل مقابل بولونیا کارت قرمز مستقیم گرفت و از بازی اخراج شد و بنا براین دیدار برابر ما را هم از دست داد.

با احترامی که برای شما قائلم ولی باید بگم که با این مقایسه ای که انجام دادی مرتکب اشتباه بزرگی شدی اگر یادتون باشه تنها زمانی رانیری کنترل رختکن رو از دست داد که یووه علاوه بر از دست دادن جام اروپا ، لیگ ایتالیا رو هم به راحتی از دست داده بود و اینتر جشن خودش رو برپا کرده بود در اون زمان تنها امید یوونتوسی ها بردن کوپا بود که اون هم بدلیل کم خردی رانیری از دست رفت ، خیلی زوده که بخوایم زمان رانیری رو با الان مقایسه کنیم چون ما تا حالا در همه ی رقابت ها حضور داریم در ضمن دیگو هم از چیرو انتقاد نکرده بلکه در مصاحبه ی بعد از بازی اعلام کرد که یک جای کار ما میلنگه و تنها کسی که میتونه اون رو برطرف کنه چیرو هست ، باشگاه کالیاری هم امروز اعلام کرد که تمام بلیت های بازی یکشنبه برابر یووه به فروش رفته.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

با احترامی که برای شما قائلم ولی باید بگم که با این مقایسه ای که انجام دادی مرتکب اشتباه بزرگی شدی اگر یادتون باشه تنها زمانی رانیری کنترل رختکن رو از دست داد که یووه علاوه بر از دست دادن جام اروپا ، لیگ ایتالیا رو هم به راحتی از دست داده بود و اینتر جشن خودش رو برپا کرده بود در اون زمان تنها امید یوونتوسی ها بردن کوپا بود که اون هم بدلیل کم خردی رانیری از دست رفت ، خیلی زوده که بخوایم زمان رانیری رو با الان مقایسه کنیم چون ما تا حالا در همه ی رقابت ها حضور داریم در ضمن دیگو هم از چیرو انتقاد نکرده بلکه در مصاحبه ی بعد از بازی اعلام کرد که یک جای کار ما میلنگه و تنها کسی که میتونه اون رو برطرف کنه چیرو هست ، باشگاه کالیاری هم امروز اعلام کرد که تمام بلیت های بازی یکشنبه برابر یووه به فروش رفته.

با این وضعی که من از تیم میبینم کم،کم یا آهسته،آهسته به اون دوران هم میرسیم هنوز نیم فصل سخت و نفس گیر دوم شروع نشده. ما اگر در نیم فصل دوم چنین اشتباهاتی بکنیم به همون دوران هم میرسیم.

و اما تیم چیرو فرارا دقیقا پتانسیل چنین اشتباهاتی را دارد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
دلم برای "یوونتوس" تنگ شده ....

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
ببینید بچه ها من از دو چیز دز فوتبال تنفر دارم ..... 1 _ مربی دائما بخواد سیستم بازی رو عوض کنه !!!! :treaten: 2_ به بازیکنا چرخشی بازی بده !!! ! :treaten: مشکل یووه هم این هست که یووه هنوز نمیدنه 2 1 3 4 یا 1 3 2 4 !!!! وبه نظر من این یکی از بزرگترین مشکلات تیم هست :3ztzsjm: :yes: :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

ببینید بچه ها من از دو چیز دز فوتبال تنفر دارم .....

1 _ مربی دائما بخواد سیستم بازی رو عوض کنه !!!! :treaten:

2_ به بازیکنا چرخشی بازی بده !!! ! :treaten:

مشکل یووه هم این هست که یووه هنوز نمیدنه 2 1 3 4 یا 1 3 2 4 !!!! وبه نظر من این یکی از بزرگترین مشکلات تیم هست :3ztzsjm: :yes: :دی:

البته این رو در نظر بگیرید که تغییر دادن سیستم بطور مکرر تنها دلیلش مصدومیت های زیاد هست ، برای بازی با 4-3-1-2 تیم حداقل به 5 هافبک نیاز داره و در خط حمله باید سه نفر حداقل وجود داشته باشند ، اگر یادتون باشه در خط هافبک ما فقط ملو ، پولسن و کامو رو داشتیم البته محمد هم از مصدومیت شش ماهه برگشته بود ، در خط حمله هم ما فقط دیوید و آماوری رو داشتیم همینطور که میدونید الان دیوید مصدوم شده و الکس بجای اون بکار گرفته شده تنها راهی که برای چیرو مونده بود با توجه به مهرههای موجود بازی با سیستم 4-2-3-1 بود ، بنظر من از بازی با کالیاری با توجه به بازگشت تیاگو و مارکیزیو میتونیم شاهد همان یوونتوس اول فصل باشیم با 4-3-1-2 .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
متاسفانه من نمیدونم "ویرجینیو روزتا" چه کسی بوده ! پستش چی بوده و چند تا بازی داره !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
کالیاری - یوونتوس هفته : 14 سری آ ورزشگاه : Stadio Sant'Elia این ورزشگاه در سال1970 ساخته شد و جایگزین ورزشگاه سابق Amsicora شد ، آخرین بازسازی در سال 1990 صورت گرفت ودر جام جهانی سه بازی تیم انگلستان را میزبانی کرد. تاریخ بازی های دو تیم : دو تیم تا کنون 67 بار برابر هم به میدان رفته اند که سهم یووه 27 برد ، 26 مساوی ، 16 باخت بوده است، از این تعداد بازی ها یوونتوس 32 بار میزبان بوده است که 16 برد ، 13 مساوی و سه باخت را در کارنامه ی خود ثبت کرده است ، یوونتوس 78 گل بثمر رسانده است در حالی که 57 گل را دریافت کرده است. دو دیدار گذشته : 21 سپتامبر 2008 یوونتوس با تک گل آماوری در دقیقه 39 به پیروزی رسید . 31 ژانویه 2009 یوونتوس با نتیجه ی 3-2 شکست خورد که دو گل یووه را تره زگه و سیسوکو بثمر رساندند. ترکیب احتمالی یوونتوس : 4-3-1-2 : بوفون ، کاناوارو ، کیلینی ، گروسو ، کاسرس ، مارکیزیو ، سیسوکو ، کامورانزی ، دیگو ، الکس ، آماوری

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
همیشه بازی قبل از دربی بسیار حساس و حیاتی است امیدوارم بتونیم از پس جزیره نشینان بربیایم .با توجه به بازگشت دل پیرو دیگه استفاده از سیستم 4.2.3.1 منطقی به نظر نمیاد امیدوارم با همون دیاموند بازی کنیم چون الکس هر چقدر به دروازه حریف نزدیک تر باشه بهتره یک دلیلش خطا های حریفان روی الکس در منطقه مناسب.من تا حالا ندیدم امائوری پشت محوته بتونه خطا بگیره ولی الکس به خاطر تکنیک بالاش میتونه خیلی مفید باشه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اصولا بازی در سیسیل خیلی مشکل و سخت هست اگه درست گفته باشم ما هر وقت در سیسیل بردیم به زحمت و بدبختی بردیم. پارسال ما در این زمین با درخشش الکس منینگر بردیم. در اون بازی بوفون مصدوم شد. و بعد از اون منینگر بود که جلوی ضد حملات ایستادگی کرد. تک گل بازی را هم آمائوری زد. ولی من فکر میکنم این بار با تعداد گل زیاد میبریم. همه مهره هامون هستن - طی گفته ی دوستان امائوری هم مشکلی برای این دیدار نداره. پس ما با تمام نیرو به مصاف کالیاری میریم.هیچ بهانه ای برای شکست یا تساوی هم نداریم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کالیاری - یوونتوس
هفته : 14 سری آ
ورزشگاه : Stadio Sant'Elia
این ورزشگاه در سال1970 ساخته شد و جایگزین ورزشگاه سابق Amsicora شد ، آخرین بازسازی در سال 1990 صورت گرفت ودر جام جهانی سه بازی تیم انگلستان را میزبانی کرد.

تاریخ بازی های دو تیم :
دو تیم تا کنون 67 بار برابر هم به میدان رفته اند که سهم یووه 27 برد ، 26 مساوی ، 16 باخت بوده است، از این تعداد بازی ها یوونتوس 32 بار میزبان بوده است که 16 برد ، 13 مساوی و سه باخت را در کارنامه ی خود ثبت کرده است ، یوونتوس 78 گل بثمر رسانده است در حالی که 57 گل را دریافت کرده است.

دو دیدار گذشته :
21 سپتامبر 2008 یوونتوس با تک گل آماوری در دقیقه 39 به پیروزی رسید .
31 ژانویه 2009 یوونتوس با نتیجه ی 3-2 شکست خورد که دو گل یووه را تره زگه و سیسوکو بثمر رساندند.

ترکیب احتمالی یوونتوس : 4-3-1-2 : بوفون ، کاناوارو ، کیلینی ، گروسو ، کاسرس ، مارکیزیو ، سیسوکو ، کامورانزی ، دیگو ، الکس ، آماوری

دیدار برگشتی که ما پارسال با کالیاری داشتیم 3-2 باختیم دو گل یوونتوس را پاول ندود و سیسوکو زدند نه ترزگه و سیسوکو.

اگه اشتباه نکن در اون بازی اول ما گل و خوردیم بعد با دو گل ندود و سیسوکو نیمه اول را با برد به رخت کن رفتیم ولی نیمه دوم ورق برگشت و با
افتضاحی که ملبرگ و فکر کنم لگروتالیه بوجود آورد باختیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این بازی در جزیره ساردنیا برگزار میشه این جزیره با سیسیل فاصله زیادی داره. کالیاری در خط حمله نفرات خیلی خوبی داره مثل matri و jeda که ماتری جلو تر بازی میکنه وخیلی بازیکن خطر ناکی است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی