پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-3 ناپولی ( هفته یازدهم سری آ ) - یادواره ادگار داویدز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
181 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من تو این پستم از رانیری دفاع نکردم.جواب رضارو دادم به اینکه دلیل قانع کننده ای واسه ی ذفاع کردن نداده.

:دی:

خیلی باحالی روزبه، انصافا بیا پست های اخیرت رو ببین،هروقت یووه نتیجه گرفته سر و کلت پیدا شده و یه چیزی راجب رانیری گفتی.اصولا این فصل جر راجب رانیری پستی ندادی هنوز ! اگر اشتباه نکنم اینا تمام پست های این فصلت باشه :

رانیری این بازیکن ها رو نداشت و اونطوری نتیجه می گرفت ولی فرارا...
بازم بیاید و دفاع کنید ازش و بگید باهوشه ترسو نیست و...

حالا فعلا زود هست که رانیری رو با فرارا مقایسه کنیم ولی کارای دیشب رو اگه رانیری میکرد اینجوری بهبه و چه چه نمیکردید

رانیری هم کارای مشابه فرارا زیاد می کرد ولی اخر بازی نمیگفتید احتیاط کردو منطقی هستش.فقط فحش و لعنتش می کردید...
با سینا موافقم فرارا با تعویض هایی که کرد نشون داد ترسو بیشتر تا منطقی...

امین مگه تو نگفتی رانیری فعلا نمیتونه هیچ باشگاه دیگه ای بره؟؟؟؟؟؟
الان اخبار گفت با رم قرارداد بسته که ؟؟؟؟؟
فقط هم اخبار نگفته که بگیم مثل همیشه چرت میگن

بیخیال، من اصولا بحثی ندارم دیگه. حرفام رو زدم، حالا اگر یکی قبول نداره و فکر می کنه دلیلی ندارم به خودش مربوطه و من هم کاری ندارم که کی چه فکری می کنه.هرکسی آزاده هرطور می خواد فکر کنه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

هه هه.خوب بود یکی تو مصاحبه ازش می پرسید: می دونی حفظ نتیجه یا کنترل سرعت بازی یعنی چی؟

اره اونم جواب میداد: نه نمی دونم ولی یکی توی فروم یوونتوس.ای ار تازگیا پیداش شده که از این مسائل صخبت می کنه

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
بابا قدیمی، بابا عشق یوونتوس!عقلت همنقدر رسیده که طرفدار یووه بودن مساوی مدت عضویت تو اینجاست؟ محض اطلاع برو اولین پستمو تو تاپیک تازه واردا بخون تا قضیه دست بیاد.اون موقعم که خبر نداشتم با مثل تویی طرفم که بگی دارم میگم قدیمیم که کم نیارم.حرف دلمو زدم.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خدا وکیلی بعد از باخت یه مقدار دفاع کردن از تیم رو کم کنید هر تیمی که میبازه یه ایرادی داره پس خدا وکیلی اینقدر هم شما دفاع میکنید درست نیست ولی یه چیزی که بین همه ما هست اینه که چه یووه 100 تا مصدوم داشته باشه چه نداشته باشه اسمش یوونتوسه و باخت یووه هیچ موقع قابل قبول نیست چه برسه با این شرایط من به شخصه مقصر این باخت رو جناب فرارا میدونم اینم بگم هر مربی اشتباه داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی کامورانزی مستقیم به بیمارستان برده شد و سرش 4 تا بخیه خورد.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

بابا قدیمی، بابا عشق یوونتوس!عقلت همنقدر رسیده که طرفدار یووه بودن مساوی مدت عضویت تو اینجاست؟
محض اطلاع برو اولین پستمو تو تاپیک تازه واردا بخون تا قضیه دست بیاد.اون موقعم که خبر نداشتم با مثل تویی طرفم که بگی دارم میگم قدیمیم که کم نیارم.حرف دلمو زدم.

مگه من حرفی از تاریخ عضویت زدم..؟تنها چیزی که برای من مهم نیست تعداد پست و تاریخ عضویت هست.. یه سری قدیمی هستند که از همون قدیم چرت و پرت می گن.. من هیچوقت طرفداری نمی کنم..
اصلا فکر کن می گفت:‌ یکی از قدیم الایام توی فروم یوونتوس.ای ار بوده از این مسائل صحبت می کنه.. چه فرقی داره.. اصل اینه که یه سری فقط بعد از باخت یوونتوس با خوشحالی سرازیر میشن اینجا که تفریح کنن.. حرف دلمو زدم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من کاری به مقصر ندارم. نباید مفت امتیاز از دست بدیم. اینتر امسال تیمهای متوسط و ضعیف رو راحت می بره ولی ما هنوز مشکل داریم. گیریم که 3 امتیاز بازی با اینتر رو هم بگیریم.اما وقتی جلوی امثال بولونیا پالرمو و ناپولی امیتاز بدیم دیگه اون 3 امتیاز هم قایده ای نداره.دقیقا داره قضیه پارسال اتقاق میفته. چلوی تیمهای بزرگ امتیاز می گرفتیم. و تیمهای کوچیک یقه ما رو می گرفتند.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من کاری به مقصر ندارم. نباید مفت امتیاز از دست بدیم. اینتر امسال تیمهای متوسط و ضعیف رو راحت می بره ولی ما هنوز مشکل داریم.

گیریم که 3 امتیاز بازی با اینتر رو هم بگیریم.اما وقتی جلوی امثال بولونیا پالرمو و ناپولی امیتاز بدیم دیگه اون 3 امتیاز هم قایده ای نداره.دقیقا

داره قضیه پارسال اتقاق میفته. چلوی تیمهای بزرگ امتیاز می گرفتیم. و تیمهای کوچیک یقه ما رو می گرفتند.

این بازی استثنا بود.. بازی با پالرمو من هیچی نگفتم.. چون یوونتوس خیلی بد بازی کرد و باخت.
ولی امشب یوونتوس بد بازی نکرد و روی اشتباه فردی باخت..

رئال مادرید با ۲۰۰ میلیون خرج میبازه.. بارسلونا قهرمان اروپا به تیمی که اسمش رو هم نشنیده بودیم می بازه.. همین اینتر به تیمی که ما ۵ تا بهش زدیم می بازه.. ولی طرفدارای هیچکدوم از تیما اینقدر کولی بازی در نمیارن که بلانصب اینجا در میارن.. البته مهم نیست. مطمئنا اون کسی که امشب توی تورینو بازی رو دید شکی به مربیش نداره..
فقط یه سری که اینجا حتی بازی رو ندیدن میان نظر می دن سریع توی فکر تعیین بودجه برای ترانسفر و تعویض مربی هستند..

بجز نگاه کردن فوتبال یه شعور فوتبال هم لازم هست.. کسی که ادعا می کنه ۱۴ ساله فوتبال می بینه ولی حرفاش به اندازه حرفای بچه ۱۴ ساله می ارزه فایده نداره.. اگه اینطوری حساب کنیم خیابانی هم الان ۱۵-۱۶ سال داره گزارشگری می کنه... چیزی از فوتبال سرش میشه؟!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اره من بد میگم چون من تیمهای یوونتوس رو تو دوره های مختلف دیدم هیچ وقت اینقدر بیثبات نبوده یوونتوس به چه چیزی بنازم یه بازی که 5-1 بردیم اره اونجا تبریک میگم اخه انصافن نتیجه ها رو دنبال کنید من عاشق یوونتوسی بودم که به این راحتی باج نمیداد همه تیمها زور میزدند بعضیهاشون یک هیچ میبردند حالا ما دو هیچ جلو هستیم به سادگی سه تا میخوریم من نمیگم تدافعی بازی میکردیم بهتر بود اما ایا نمیشد بجای تیاگو دچلیه اورد درسته هر چی شما میگید کنترل سرعت بازی ایا ما این کار رو کردیم مگه بازی با سمپدوریا چه جور بودیم دو هیچ جلو بودیم ولی بیگدار به اب نزدیم کم کم گلهای بعدی رو هم زدیم اگه من غیر از تبریک چیزی نمیگم چون یه بازی نمیتونه چیزهای دیگه رو توجیه کنه بعد از اون من نمیگم فرارا خیلی بد هست اما ما باید قبول کنیم کم تجربه هست حالا این بازی هیچ بازی با بولونیا چه لزومی داشت مولینارو بازی کنه درسته اشتباه جزیی از فوتباله ولی مربی باید توجیه کنه بازیکن رو یا اونو تو ترکیب قرار نده

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال

مگه من حرفی از تاریخ عضویت زدم..؟تنها چیزی که برای من مهم نیست تعداد پست و تاریخ عضویت هست.. یه سری قدیمی هستند که از همون قدیم چرت و پرت می گن.. من هیچوقت طرفداری نمی کنم..
اصلا فکر کن می گفت:‌ یکی از قدیم الایام توی فروم یوونتوس.ای ار بوده از این مسائل صحبت می کنه.. چه فرقی داره.. اصل اینه که یه سری فقط بعد از باخت یوونتوس با خوشحالی سرازیر میشن اینجا که تفریح کنن.. حرف دلمو زدم.

انصافا من عجیب دارم تفریح می کنما فقط موندم چرا از خوشحالی انقدر حالم گرفته شده؟!!!
من فقط یه سوال دارم چندتای دیگه باید ارین باختای فتوکپی شده از روی هم باید داشته باشیم که مقصر فرارا و کم تجربگیش دونسته بشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون : آماده بودم که این پیروزی رو تقدیم پسرم کنم ولی همه چیز خراب شد. ما می خواستیم روند بازی با سمپدوریا رو ادامه بدیم، ولی مثل اینکه ناپولی روند بازی با میلان رو ادامه داد. نمی دونم چه توضیحی بدم، شاید بعد از گل جووینکو فکر کردم پیروز شدیم و بازی رو شل گرفتیم. جووینکو: همه ما عصبانی بودیم، چون به شکل خیلی احمقانه ای شکست خوردیم. اشتباه ما این بود که توجهمون رو از بازی برداشتیم و فکر کردیم بازی تمام شده. ولی باید خیلی زود خودمون رو جمع کنیم و به بازی با مکابی فکر کنیم چون بازی خیلی مهمی در پیش داریم. ترزگه : باخت بدی بود، ولی بهتره الان دیگه بهش نگاه خوبی داشته باشیم و ازش درس بگیریم.مسیر قهرمانی خیلی طولانیه و هنوز خیلی فرصت برای برگردوندن اوضاع هست، فقط باید خودمون رو باور کنیم و سخت تلاش کنیم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
درسته هر چی شما میگید من بی شعورم چون با اینکه فوق العاده رو تیم تعصب دارم اما دلیل نمیشه تعصبم رو تو نظرم دخالت بدم بازی قبل عالی بودیم وگفتم دیگه چی بگم وقتی تیم که شامل مربی هم میشه خوب باشه مگه دیگه حرفی داره این انتقادی هم که میکنم از سر دلسوزی وناراحتیه شاید تند رفتم و تند گفتم ولی به خدا بی ثباتی تیم ما رو به جایی نمیرسونه همون سناریوی فصل پیش تکرار میشه ومن دوست ندارم همون بلا بر سرمون بیاد بعد بگیم ای کاش ایکاش اخه من پتانسیل لازم برای قهرمانی رو تو تیم میبینم چرا باید فاصلمون رو با اینتر زیاد کنیم بعد دنبال اینتر بدویم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

فرارا :

- انگار توی صورت مشت خورده باشم. یک مشت دردناک.
- توضحی دادنی نیست، خیلی سخته آنالیز کردن این بازی. نمی دونم چه اتفاقی افتاد و چه توضیحی برای این اتفاقات هست.
- بازی رو باختیم چون تقصیر خودمون بود، نمی دونم چرا بازیکن ها یکدفه بازی رو رها کردند.
- روی کرنر ها خیلی بهشون فرصت دادیم، ما باید به دقت این بازی رو آنالیز کنیم.
- ما به این باخت و به این بازی واکنش نشون خواهیم داد و باید خیلی سریع پیش بریم.
-(در جواب به سوال اینکه تو رختکن چی گذشت گفته ) عصبانی بودم ولی با شما راجبش صحبت نمی کنم.
- (در مورد اشتباهات تیاگو هم پرسیدند گفته ) تیاگو مقصر این باخت نیست، همه ی تیم مقصر این باخته و ما بهای اشتباهاتمون رو پرداختیم.

باز جای شکرش باقی که میفهمه جه اتفاقی افتاده و باید چی کار بکنه.
خیلی دوست داشتم ببینم در رختکن یوونتوس چی گذشته ولی فرارا بهترین کار کرد و نگفت و نگذاشت رختکن تیمش لو بره و مثل آخرای زمان رانیری بشه.

فکر نکنم دیگه تیاگو را در بازیهای آینده ببینیم من ترجیح میدم لوکا مارونه بازی کنه تا این مردک بی تفاوت.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

انصافا من عجیب دارم تفریح می کنما فقط موندم چرا از خوشحالی انقدر حالم گرفته شده؟!!!
من فقط یه سوال دارم چندتای دیگه باید ارین باختای فتوکپی شده از روی هم باید داشته باشیم که مقصر فرارا و کم تجربگیش دونسته بشه.

این دومین باخت بود.. فرارا از زمانی که اومده توی یوونتوس فقط ۲بار باخته. که اتفاقا هیچکدوم از این دوتا ۱٪ هم شباهت نداشت بهم..که می گی فتوکپی شده بوده..
بعدشم هیچکس منکر بی تجربگی فرارا نیست.. ولی وقتی هیچ مربی نمیامد یوونتوس.. دیگه کی می خواست بیاد؟ تراپاتونی؟‌لیپی؟کاپلو؟بنیتز؟ونگر؟مورینیو؟ همه مربیان درجه ۱ دنیا مشغول هستند..
ولی شما که ادعای فوتبال دیدنت میشه.. داری امسال فرارا رو مقایسه می کنی با نتایج رانیری... رانیری بعد از ۳۰ سال مربی گری هیچ کار خاصی بلد نبود کنه. فرارا حداکثر تا ۲ سال دیگه میشه لیپی دوم.. اگه از لیپی بهتر نشه. بعد الان اگه بیرونش کنن. همون ۲ سال دیگه باید دنبالش بیافتن که باهاش قرارداد ببندن..
حالا. فرارا مثل گواردیولا مهره نداره.. من شک ندارم اگه فرارا جای گواردیولا بود با این تفکراتی که داره همه اون عناوین رو با نتایج بهتر می گرفت.. همون گواردیولا هم اول فصل تا تجربه کسب کنه نتایج خیلی خوبی نداشت.. بارسلونای سال پیش هم ۵ تا باخت داشت توی لیگ..

اخه من پتانسیل لازم برای قهرمانی رو تو تیم میبینم چرا باید فاصلمون رو با اینتر زیاد کنیم بعد دنبال اینتر بدویم

اها... کدوم پتانسیل قهرمانی؟!‌ سه مهاجم از چهار مهاجم رو نداره تیم.. کلی هر دفعه مصدوم داره.. یه بار از اول فصل بازی قبل یوونتوس کامل توی زمین بود که ۵-۱ بازی رو برد.. بجز اون بازی دیگه کی یوونتوس کامل بوده؟!
فرارا هم تیم کامل رو داشته باشه و بعد نتیجه نگیره اونوقت دیگه ما چیزی نداریم که بگیم..

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

واقعا نمیتونید وضعیت تیم رو درک کنید ، چیرو دیگه بازیکنی که بشه روش حساب کرد روی نیمکت نداشت همه گوشه ی خونه یا بیمارستان خوابیدن ، خود چیرو هم گفت که بازیکنان شل گرفتن ، ما خوب بودیم در حد عالی ظاهر شدیم اما بعد از گل دوم بازیکنانی مثل پولسن و گریگرا تنبل بازی در می اوردند تیاگو که اولین بازیش بود اون هم بعد از دو ماه نمیشه انتظار زیادی از اون داشت .

اره من بد میگم چون من تیمهای یوونتوس رو تو دوره های مختلف دیدم هیچ وقت اینقدر بیثبات نبوده یوونتوس به چه چیزی بنازم یه بازی که 5-1 بردیم اره اونجا تبریک میگم اخه انصافن نتیجه ها رو دنبال کنید من عاشق یوونتوسی بودم که به این راحتی باج نمیداد همه تیمها زور میزدند بعضیهاشون یک هیچ میبردند

من هم یوونتوس لیپی ، کاپلو ، دشام ، رانیری رو بیاد دارم درسته که تا این حد بی ثبات نبودن چون من یادم نمیاد که هیچ یک از این مربیان برای چیدن تیم مانند چیرو مشکل داشته باشند ، هیچ وقت یادم نمیاد که در تیمی به بزرگی یووه تنها یک مهاجم آماده برای بازی وجود داشته باشه ف حالا بنظر شما مشکل چیرو هست که یاکی و الکس و آماوری برای بازی بعد باید تو تورین بمونن و تنها تره زگه بمیدان بره ، یا اینکه کامو خونی بشه و مجبور بشه تیاگوی نااماده که در یک پست مختلف بکار ببره .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
خوب اگه تیم کامل نیست و مرتب قراره مصدوم داشته باشیم باید یه فکری برای مربی بدنساز بکنن اخه چه جوریه دو فصله اینقدر مصدوم داریم اما اگه بد شانسی نیاورده بودیم وسیسوکو مصدوم نبود اوضاع از این بهتر شده بود به هرحال من امیدوارم اینتر نتیجه نگیره و ما هم به روال عادی برگردیم واین اخرین نتیجه بد ما باشه چون تو این فصل امتیاز زیاد از دست دادیم یه تساوی با فیورنتینا و بولونیا تو خونه ویه شکست هم با ناپولی تو خونه البته چند تا برد خوب هم خارج از خونه داشتیم والبته شکست جلوی پالرمو به امید اینکه دیگه تو خونه امتیاز از دست ندیم راستی بازی بعد با چه تیمیه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
شنبه 2009/11/7 آتلانتا ،

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بچه ها اگه من چیزی گفتم که به مذاق شما خوش نیومده معذرت میخوام ولی اگه چیزی هم گفتم از سر دلسوزی بوده به امید روزهای بزرگ برای یووه قربان تمام یوونتوسیها این عاشق یوونتوس

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال

این دومین باخت بود.. فرارا از زمانی که اومده توی یوونتوس فقط ۲بار باخته. که اتفاقا هیچکدوم از این دوتا ۱٪ هم شباهت نداشت بهم..که می گی فتوکپی شده بوده..
بعدشم هیچکس منکر بی تجربگی فرارا نیست.. ولی وقتی هیچ مربی نمیامد یوونتوس.. دیگه کی می خواست بیاد؟ تراپاتونی؟‌لیپی؟کاپلو؟بنیتز؟ونگر؟مورینیو؟ همه مربیان درجه ۱ دنیا مشغول هستند..
ولی شما که ادعای فوتبال دیدنت میشه.. داری امسال فرارا رو مقایسه می کنی با نتایج رانیری... رانیری بعد از ۳۰ سال مربی گری هیچ کار خاصی بلد نبود کنه. فرارا حداکثر تا ۲ سال دیگه میشه لیپی دوم.. اگه از لیپی بهتر نشه. بعد الان اگه بیرونش کنن. همون ۲ سال دیگه باید دنبالش بیافتن که باهاش قرارداد ببندن..
حالا. فرارا مثل گواردیولا مهره نداره.. من شک ندارم اگه فرارا جای گواردیولا بود با این تفکراتی که داره همه اون عناوین رو با نتایج بهتر می گرفت.. همون گواردیولا هم اول فصل تا تجربه کسب کنه نتایج خیلی خوبی نداشت.. بارسلونای سال پیش هم ۵ تا باخت داشت توی لیگ..

من مگه اصلا اسمی از رانیری اوردم که اون احمقو میاری وسط؟این باخت اصلا شباهتی به باخت پالرمو نداشت؟ یادت رفته میکولی یه نفری داشت از یووه سواری می گرفت؟ دوتا خوردیم 7-8 تا 100% هم شانس اوردیم که نخوردیم عینا شبیه بلایی که لاوتزی امشب سر یووه اورد.
اینا بکنار مخوام بدونم چطوریه که وقتی 1-0 جلوییم تیم 10 نفره مکابی که بازی رو مستقیم و سرعتی میکنه یجوری صاحب بازی می شه که کم مونده 2-3 تا ازشون بخوریم؟
تیم عرضه حفظ توپ نداره، این به منتالیته ای بر می گرده که فرارا باید به تیم منتقل می کرده.
من از تاکتیکها و انعطاف پذیری فرارا خوشم میاد ولی اینکه یووه شده واسطه کسب تجربه اقا، واسم زور داره و از اون مهمتر اینکه بعضیا بروی خودشون نمیارن فرعو می چسبن و علت اصلی رو ول می کنن.
اگه می خواین بگین که فرارا سال بعد نتیجه میده اون یه قضیه دیگس چون خودش گفت ما امسال قهرمانی می خوایم و اینطوری همون مسخره بازی سال پیش رانیری و بردن انواع جامها پیش میاد.

من حتی امیدوارم مشکل تیم با اومدن یه رهبر تمام عیار مثل الکس یجورایی حل بشه و جلوی از هم پاشیدن شیرازه تیمو بگیره.چون بنظر میرسه با اینکه بوفون بازوبنذ کاپیتانی رو میبنده اونطور که باید این نقشو ایفا نمی کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بچه ها اگه من چیزی گفتم که به مذاق شما خوش نیومده معذرت میخوام ولی اگه چیزی هم گفتم از سر دلسوزی بوده به امید روزهای بزرگ برای یووه
قربان تمام یوونتوسیها این عاشق یوونتوس

عزیزم تمام حرف های ما چه بد و بیراه گفتن باشه چه خوبی بخاطر اون عشقیه که به یووه در دلمون هست ، من بعد از هر شکست اولین چیزی که به ذهنم میاد اینه که یووه رو ول کنم بارسا رو بچسبم ولی حتی یک روز هم این رو نتونستم بهش فکر کنم تا اینکه بخوام انجام بدم ، سه دوست رئالی داشتم که خیلی با اونها رفیق بودم اما بعد از شکست به یووه و الکس فحاشی کردن من هم قیدشون رو زدم حتی بهشون سلام هم نمیکنم خلاصه ما عاشق یووه هستیم تازه اولین ساعت های شکسته و برای ما قبول کردن اون سخته ولی روز سه شنبه مطمئن باشید با برد برابر مکابی دوباره شادی فضای فروم رو میگیره :121fs725372:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی