پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-3 ناپولی ( هفته یازدهم سری آ ) - یادواره ادگار داویدز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
181 پاسخ برای این موضوع

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به نظرم عین پبراهن یووه اینجا اکثرا یا سیاه هستن یا سفید!یا حمایت کامل یا عدم حمایت شدید!اما چتدنا چیز رو در نظر بگیرید: 1-درسته بازیکنهای یووه برای ما اسطوره هستن اما یک مقایسه ای کنید با بازیکنان دیگر تیمهای بزرگ خیلی فاصله دازیم!فاصلمون بین ستاره و فوق ستاره هست و با این مصدومیت ها بیشتر هم شده!یکم توفعاتتون رو کم کنید! 2-سال قبل همه به رانییری به خاطر مصدومیت های زیادی که بوجود اومده بود میتوپیدن اما امسال این مصدومیت ها سپری برای توجیه باخت های چیرو شده! 3-چیزی که من هنوز تو چیرو ندیدم اینه که بازیکن های افت کرده که روزی در اوج بودن رو دوباره احیا کنه یا بازیکنی رو به روزهای اوجش برسونه گروسو یک زمانی عالی بود اما افت کرد،من انتظار داشتم چیرو احیاش کنه اما نشد...تیاگو همینطورو...!هیچ ستاره جدیدی هم معرفی نکرده!جووینکو و مارکیزیو زمان رانییری مطرح شدن و امسال حالا بازی بیشتری بهشون رسیده اما هنوز تا فوق ستاره شدن راه دارن! 4-من همچنان دوست ندارم چیرو رو با مرتیکه احمق رانییری مقایسه کنم!رانییری با اون سیستم مسخرش آبروی یووه رو برده بود و روی ایستگاهی های الکس میچرخید اما تیم رانییری حداقل تفکر مدرنی داره!زمان رانییری روی حماقت های شخص مربی میباختیم اما الان روی حماقت کسی مثل تیاگو! من از اول فصل هم امید چندانی برای قهرمانی نداشتم اما انتظار این نتایج رو هم نداشتم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

من یادم نمیاد که هیچ یک از این مربیان برای چیدن تیم مانند چیرو مشکل داشته باشند ، هیچ وقت یادم نمیاد که در تیمی به بزرگی یووه تنها یک مهاجم آماده برای بازی وجود داشته باشه

من قصد دفاع یا حمایت از شخصی رو ندارم
ولی این حرف درستی نیست
درسته مثلا ً زمان رانیری هیچ وقت توی خط حمله از این مشکلات نداشت و توی خطوط دیگه داشت
چون اگه یادت باشه زمانی به خاطر نداشتن حداقل مدافع تیم مجبور شد بومسانگ بازیکن فروخته شده رو
یه هفته نگهداره تا بتونه چهار تا مدافع جور کنه
خیلی مواقع دیگه هم بود که واقعا ً جور کردن ترکیب 11 نفره هم کاری تقریبا ً غیر ممکن بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من هنوز نتونستم این باخت رو با هاش کنار بیام هنوز شدیدا عصبی هستم باخت با پالرمو رو بعد 3-4 ساعت فراموش کردم ولی این رو بعد از گذشت یک روز هنوز نتوستم فراموش کنم میلان هم که برد و رسید به یووه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من هم عصبی هستم هر چی فکر میکنم که چرا اینقدر بازی رو راحت وا دادیم جوابی به ذهنم نمیرسه تیم بیتفاوت بازی کرد بعد از اینکه دو گل جلو افتادیم بعضی از دوستان بهم میگفتند باز هم اینتر قهرمان میشه ومن بیشتر ناراحت شدم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

به نظرم عین پبراهن یووه اینجا اکثرا یا سیاه هستن یا سفید!یا حمایت کامل یا عدم حمایت شدید!اما چتدنا چیز رو در نظر بگیرید:
1-درسته بازیکنهای یووه برای ما اسطوره هستن اما یک مقایسه ای کنید با بازیکنان دیگر تیمهای بزرگ خیلی فاصله دازیم!فاصلمون
بین ستاره و فوق ستاره هست و با این مصدومیت ها بیشتر هم شده!یکم توفعاتتون رو کم کنید!

2-سال قبل همه به رانییری به خاطر مصدومیت های زیادی که بوجود اومده بود میتوپیدن اما امسال این مصدومیت ها سپری برای توجیه
باخت های چیرو شده!

3-چیزی که من هنوز تو چیرو ندیدم اینه که بازیکن های افت کرده که روزی در اوج بودن رو دوباره احیا کنه یا بازیکنی رو به روزهای اوجش برسونه
گروسو یک زمانی عالی بود اما افت کرد،من انتظار داشتم چیرو احیاش کنه اما نشد...تیاگو همینطورو...!هیچ ستاره جدیدی هم معرفی نکرده!جووینکو و مارکیزیو زمان رانییری مطرح شدن و امسال حالا بازی بیشتری بهشون رسیده اما هنوز تا فوق ستاره شدن راه دارن!

اتفاقا اگر بازیکنان ما رو با بقیه ی تیم ها مقایسه کنی متوجه میشی که نه تنها از اونها کمتر نیستند بلکه تو خیلی از پست ها آرزوشون داشتن بازیکنان ما هست ، کافیه خط میانی سه نفره ما رو ( کامو ، سبا ، دیگو ) با بقیه تیم ها در نظر بگیری ..... رانیری با تیم کامل هم نصف تاکتیک تیم چیرو رو اجرا نمیکرد تو زمین ، تیم رانیری یک روز خوب بود یک روز افتضاح ، درسته چیرو بعد از برد سامپدوریا به ناپولی باخت ولی بازی تیم تا قبل از خوردن گل دوم دسته کمی از بازی چهارشنبه شب نداشت ، واقعیت اینه که تیم کامل رانیری هم روی یک بازیکن می چرخید دلیل توپیدن به رانیری فقط همین بود..... مثل اینکه شما دیوید رو یادتون رفته دیویدی که زمان رانیری حتی رو نیمکت هم نمی نشست و حتی در لیست فروش قرار گرفت ، بوفونی که زمان رانیری همه از اون انتقاد میکردن و مانینگر رو به اون ترجیح میدادن ، یا کامورانسی که در اون زمان حتی نصف بازی های امروز خودش رو نشون نمی داد ، بی انصافیه گفتن این حرف که مصدومیت سپر چیرو هست ، چیرو تا حالا یک روز نشده که تمام بازیکنانش در وینوو کنارش باشن ، به محض اینکه یکی میاد وینوو دومی میره کیلینیک باشگاه ، تنها گناه چیرو اینه که اصرار داره تیم مدرنی درست کنه ، زمان رانیری تیم چند پاس صحیح رد و بدل میشد ، خبری از خلاقیت کامو و شم گلزنی دیوید نبود ، یک بازی اومد 4-3-3 بازی کنه وسط بازی مخش داغ کرد ، من تنها به یک دلیل از چیرو حمایت میکنم اونهم اینه که مربی خوش فکریه اگه مشکلی برای تیم پیش میاد به سادگی از اون رد نمیشه حتی حاضره سیستم رو عوض کنه.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من اصلا نباید به امثال تیاگو پولسن گریگرا مولینارو بازی بده. هر موقع اینا بازی کردن اشک هوادارا رو در آوردن. 4 تا جوون بازی بده حداقل میتونیم امید داشته باشیم 2-3 سال دیگه با تجربه تر میشن بدرد تیم میخورن. اگه اینارو بازی نده خودشون هم میرن از تیم والا کنگر میخورن لنگر میندازن

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:cry2: :cry2: :cry2:

[img width=480 height=392]http://kimag.es/share/24450224.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
امروز یکی از دوستای میلانی کثیفم بهم sms داد وکلی مسخره مون کرد :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: من میتونستم چی بهش بگم ؟؟؟؟؟؟ :unknw: :unknw: :unknw: گفت مارو مسخره میکردی حالا سرتون اومد باز ما مادرید رو زدیم :treaten: :treaten:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات من به بازیکنان یووه بوفون 6 - گریگرا 5.5 - کاناوارو 5 - کیه لینی 5 - گروسو 5 - ملو 4.5 - پولسن 5.5 - کامورانزی 6.5 - دیه گو 4.5 - سبا 5.5 - ترزگه 6 - فرارا 4 !!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا تاسف میخورم برای کسانی که با یه برد فرارا رو بهترین مربی و با یک باخت گزینه ی اشتباه مربیگری یووه میدونند همه بازی سمپدوریا رو دیدیم و دیدیم که تیم چقدر خوب بازی کرد ، حالا بازی با ناپولی رو کیا دیدند ؟ کسی میدونه سه گل ناپولی چطوری بود که حالا همه چیز رو میندازن گردن فرارا اگر شما جای فرارا بودید وقتی کامو مصدوم شد جاش کیو میاوردید ؟ یکم به ابزار مربی هم نگاه کنید باتشکر

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
سلام به همگی بعد از گمونم 1 سال دارم پست میدم و اونم بخاطر اینه که دیگه نتونستم بیشتر از این فلاکت یووه رو ببینم !!!! بابا این چه وضع بازی کردنه این چه مربیه بدرد نخوریه دیگه کفر همه رو در آورده میلان با اون تیم آشغالش داره نتیجه میگیره اما یووه .... حیف این تیم که دست فراراست بابک و حمید ناراحت نشن اما این یارو مربی نیست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خود بازیکنان هم دارن اعتراف می کنند که بعد از دو تا گل بازی رو بی خیال شدند ! اصلا منصفانه نیست فقط فرارا رو مقصر بدونیم !!! وقتی که تیاگو دقیقا می بینه بازیکن حریف جلوشه ولی باز هم بهش پاس می ده ؟ وقتی ثانیه ی 20 سبا توپ رو در بهترین حالت به بیرون می زنه ؟ وقتی گریگرا از چپ و راست دریبل می خوره ؟ وقتی ملو نمی تونه وظایف دفاعی خودش رو به بهترین شکل انجام بده ؟ وقتی بازیکنان بعد از دو گل بی خیال بازی می شن ؟ نمی شه همه رو به فرارا ربط داد !!!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
وقتی مربی نتونه این انگیزه رو توی تیمش بوجود بیاره که بعد از 2 تا گل بیخیال نشن! یا نتونه نقاط ضعف بازیکناش رو توی تمرینات پیدا کنه و رفعش کنه یا از لحاظ روانی تیمو به حالتی در بیاره که فقط به بردن فکر کنه . اینا همه میتونه ضعف نربی تیم باشه همین تیم ناپولی رو شما ببینید اومد 2 گل از یووه هم عقب افتاد اما اونقدر انگیزه داشتن و اونقدر مربی کار کوچینگ رو اونقدر خوب انجام داد که آخر 3-2 بازی رو بردن اونم جلوی تیمی که گل زدن بهش افتخار محسوب میشد چه برسه به بردنش !!!! در اینکه فرارا مربیه بی تجربیه شکی نیست و به نظر من هم یووه جای کسب تجربه نیست به احتمال خیلی زیاد فاصله با انتر امشب به 7 امتیاز برسه که جبرانش فوق العاده سخته پس خواهشا احساسی با قضیه برخورد نکنید . فرارا بازیکن خوبی بود درست اما در امر مربیگری هنوز چیزی نشون نداده و به گمونم چیزی هم نداره که نشون بده . امیدوارم بحران هر چه زود تر از تیم دور بشه چون داریم به مراحل حساس فصل فوتبال میرسیم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
يوونتوس نيمه ي مربيان رو باخت مشخص نبود چرا اينطوري شد و ما باختيم من كه دقيقه ي 90 به بعد دهنم مونده بود باز نميدونم چي بگم اميدوارم يوونتوس در بازي هاي بعدي اين بازي بدش رو در نيمه ي دوم جبران كنه يووه نيمه ي اول بهتر بود ولي نيمه ي دوم بد شد البته بازي بعد ملو هم نقش زيادي تو اين شكست داشت و همچنين مصدوم شدن كامو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خیلی متاسفم همین برای کسایی که نگاهی به نیمکت یووه نمی کنن و بعد فرارا زبون بسته رو مقصر می دونن ! همه پست ها رو خوندم ! یکی از دوستان گفته بود وقتی که کامو اونجوری شد :cry2: چرا چیرو دی چلیه رو نیاورد؟!!!!!!! دی چلیه؟؟؟!!! یه هافبک چپ؟؟؟!!! بعد اگه اینکارو می کرد که مطمئنا جواب هم نمی داد ، همه بی عقلی فرارا رو مسخره نمی کردین؟ کدوم تیمی رو دیدین 4 تا مهاجم داشته باشه 2 تاشون مصدوم باشن و یکیشون هم محروم ( شرایط بازی بعدیمون!!!) نمیشه که تیم 3 تا هافبک اصلیش مصدوم باشن و بعد بیاد بگه آره ما ذخیره هامون ال می کنن بل می کنن! انتر یک کامبیاسوشون مصدوم بود تا 1 ماه بهانه میاوردن ( البته انصافا نتیجه هم می گرفتن!) ما چند تا بازیکنامون مصدومن ؟ می گین مورینیو! اون موقعی که مورینیو اومد انتر اصلا یووه در شرایطی بود که بتونه 11 میلیون سالانه برای یک مربی بده؟ الان حقوق پولسن از فرارا بیشتره! ( حدود 3 برابر!!!!) من نمی گم مثلا این خیلی خوبه و مایه افتخار ولی به خدا یووه اون موقع همچین توانایی نداشت! شما انتر رو می بینین که 2-3 سال از ضعفو یا فقدان یوونتوس استفاده کرده و خودشو کشیده بالا! یکی از انترها داشت می گفت که خط هافبک یووه بدون اغراق بهترین خط هافبک دنیاست ( البته وقتی همشون باشن :cry2: ) !!! اونوقت شما نشستین و اینجوری می گین! من وقتی یووه 5 تا زد حتی در حد 1 کلمه هم پست ندادم ولی دیدم اونایی که الان دارن تخریب می کنن اون موقع پیداشون نبود!!!!!! نمی تونم طاقت بیارم بابا! این مطلب سایت هم :no: من قبول دارم یووه بازی رو ول کرد ولی این مربوط به مربی نمیشه همش! شما روح و اون پس زمینه ذهن بازیکن که داره بهش میگه بازی تموم شده رو نمی تونی با هوار کشیدن بر طرف کنی! آهان یه چیزی هم درباره گروسو که بد بازی کرده بود! ببخشین کیو به جاش میاوردیم؟ مولینارو ؟؟!!! :Facepalm: چیرو نتونست بازیکنا رو احیا کنه؟؟ هیچ تغییری تو بازی گروسو نمی بینین از اون چیزی که تو لیون و یا انتر بود؟؟ پولسن بهتر نشده؟ مارکیزیو پیشرفت نکرده؟ تا قبل از بازی با لیوورنو همه ی طرفدارای غیر یوونتوسی ایتالیا از بودن مارکیزیو تو تیم ناراحت بودن اما 2-3 تا بازی بعد همه نظرشون برگشت 1 که خب البته از اون جایی که خیلی خوش شانس و باحاله تیم فرتی افتاد و مصدوم شد اونم نه برای 1 هفته و 2 هفته!!! من وقتی رانیری اومد کاملا می دونستم به درد یووه نمی خوره ولی گفتم بالاخره در این مقطع خوب هستش و ان شائالله موفق میشه . . . از اون ور هم امثال المیرون که داداشم فرت و فرت ازش تعریف می کرد می دونستم هیچی نمیشه . . . بازم متاسفم واقعا :Facepalm:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

خود بازیکنان هم دارن اعتراف می کنند که بعد از دو تا گل بازی رو بی خیال شدند !
اصلا منصفانه نیست فقط فرارا رو مقصر بدونیم !!!

وقتی که تیاگو دقیقا می بینه بازیکن حریف جلوشه ولی باز هم بهش پاس می ده ؟ وقتی ثانیه ی 20 سبا توپ رو در بهترین حالت به بیرون می زنه ؟ وقتی گریگرا از چپ و راست دریبل می خوره ؟ وقتی ملو نمی تونه وظایف دفاعی خودش رو به بهترین شکل انجام بده ؟ وقتی بازیکنان بعد از دو گل بی خیال بازی می شن ؟ نمی شه همه رو به فرارا ربط داد !!!

حسین جان پس میگی فرارا این وسط ببخشید علفه خرسه
این وظایفی که بازیکنان نجام نمیده مقدار زیادش به مربی برمیگرده مربی باید بهترین ارنج رو تو ترکیب قرار بده همه ما میدونستیم به یک دفاع راست نیاز داریم ایا یه دونه گرفتیم همه میدونستیم مارکیونی از تیاگو بهتره همه میدونستیم زانتی از پولسن بهتره حالا با همین نفرات باید بسازیم
تیم ببره ببازه مساوی کنه همه اول سراغ مربی میرن پس نباید کسانی رو که از فرارا انتقاد میکنند رو به باد تهاجم بگیریم در تمام دنیا همینه الان فکر میکنی تو ایتالیا جو برای فرارا با فاصله هفت امتیازی که با اینتر به وجود اومده متشنج نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازی قبل که زیاد ترکیبمون با این بازی فرق نداشت چرا اون بازی 5 تا زدیم و تو این بازی تو تورین 3 تا خوردیم
امادگی بازیکنان یه مقدارش به تمرینات مربی هم برمیگرده
باید مشکلات رو ریشه یابی کرد
هیچ تیمی به اندازه ما مشکل مصدومیت نداره حتما یه اشکالی تو کار دیگه وگرنه ایتالیا که مثل فوتبال ایران جادوگر نداره

بعضی ها متاسفنه فکر میکنند با طرفداری از تیم تو این لحظات یک طرفدار یووه ای به تمام عیارن در حالی که اصلا اینطور نیست طرفدار باید اونقدر جرات داشته باشه که از تیم مورد علاقع اش انتقاد برای پیشرفت کنه
فرارا نتونست پیشرفت خاصی در بازیکنان ایجاد کنه دیه گو - گروسو - سبا - خط حمله مون بجز یاکی - ملو - تیاگو و .......

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من الان یه خلاصه ای از بازی رو دیدم ! یوو تو دو صحنه میتونست براحتی گل بزنه یکی صحنه تک به تک جیوونکو و دیگری ضربه ملو که هر دو با بی دقتی به بیرون زده شد از حق نگذریم ناپولی هم چند شانس گل داشت که از دست داد متاسفانه تمام گل ها رو از روی اشتباه خط دفاع و کلا سیستم دفاعی خوردیم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خود بازیکنان هم دارن اعتراف می کنند که بعد از دو تا گل بازی رو بی خیال شدند !
اصلا منصفانه نیست فقط فرارا رو مقصر بدونیم !!!

وقتی که تیاگو دقیقا می بینه بازیکن حریف جلوشه ولی باز هم بهش پاس می ده ؟ وقتی ثانیه ی 20 سبا توپ رو در بهترین حالت به بیرون می زنه ؟ وقتی گریگرا از چپ و راست دریبل می خوره ؟ وقتی ملو نمی تونه وظایف دفاعی خودش رو به بهترین شکل انجام بده ؟ وقتی بازیکنان بعد از دو گل بی خیال بازی می شن ؟ نمی شه همه رو به فرارا ربط داد !!!

خنده داره!!! خیلی هم خنده دار!!! دقیقا بعد از مساوی با بولونیا هم دقیقا اومدن و بازیکنان اعتراف کردند که ما شل گرفتیم ما بد بودیم چیرو فرارا هیچ کار هست و ما جبران میکنیم و از این حرفا.

حالا با فاصله 7,8 بازی بعد از اون باز هم بازیکنان میان اعتراف میکنند که ما بد بودیم ما بازی را شل گرفتیم و عامل باخت ما بودیم نه مستر چیرو فرارا.

حالا به اعتقاد شما مسئول این وضعیت کیه؟ نمیشه که هی تیم گند بزنه. تهش بازیکنان بیان و از این نوع اعترافات بکنند. مسئولیت مربی این وسط چیه؟؟؟

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خواهشا دوستان عزیز فقط از اشتباه بازیکنان یووه تو این بازی نگن و فقط عامل شکست رو این ندونن ! اگه به یاد بیارین گل دوم یووه هم از روی پاس گل حریف بدست اومد !!! پس اونام اشتباه کردن ! چیزی که معلوم عامل شکست فقط اشتباه بازیکنا نیست !!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

:دی:

خیلی باحالی روزبه، انصافا بیا پست های اخیرت رو ببین،هروقت یووه نتیجه گرفته سر و کلت پیدا شده و یه چیزی راجب رانیری گفتی.اصولا این فصل جر راجب رانیری پستی ندادی هنوز ! اگر اشتباه نکنم اینا تمام پست های این فصلت باشه :

بیخیال، من اصولا بحثی ندارم دیگه. حرفام رو زدم، حالا اگر یکی قبول نداره و فکر می کنه دلیلی ندارم به خودش مربوطه و من هم کاری ندارم که کی چه فکری می کنه.هرکسی آزاده هرطور می خواد فکر کنه.

اره خب این پستهارو دادم چون به صورت کاملا غیرمنطقی و با بی انصافی کامل برخورد میکنید بعضیاتون
مشکلت اینه که وقتی با 1کی حال کنی به هیچ وجه نمیتونی عیب و ایراد و اشتباهش رو قبول کنی و وقتیم از 1کی خوشت نیاد با بی رحمی کامل طرف و می خوای به لجن بکشی که تو هیچکدومش هم موفق نیستی
حالا هم به جای جمع کردن پستای من وتحمیل عقیدت به بقیه برو 1خورده فکر کن و یاد بگیر به عقیده بقیه احترام بذاری
تحملتم ببری بالا بد نیست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی