پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-3 ناپولی ( هفته یازدهم سری آ ) - یادواره ادگار داویدز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
181 پاسخ برای این موضوع

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
واقعا این شانس ما داریم باید بدیمش خروس قندی بگیریم(تازه اگه باز بهمون حال بدن این یکی رو بدن)

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
سلام خدمت همه دوستان يوونتوسي گل و ناز راستش خيلي ناراحت و افسرده شدم به خاطر اين باخت هميشه با بردهاش شاديم و با باختهاش گريان با مساوي ها خيلي سخت ميشه کنار اومد مخصوصا مساوي هائي که حق ما برد بوده است به نظر من فوتبال همينه .. گاهي ميبريم و سرشار از مستي پس از برد مثل شکست دادن سمپدوريا گاهي هم باخت مثل اين يکي از اين برد و باختها هميشه هست ولي مهم اين هست که يوونتوس کبير تيمي نيست که به اين راحتي ها به چالش کشيده بشه و مطمئين باشيد ما قهرمان ميشيم اينتر ازمون يه فاصله گرفته ولي بهتون قول ميدم خوش شانسي هاي اينتر هم تموم ميشه و روزهاي بسيار خوبي در انتظار ما يووه اي ها هست در هر صورت من رو که کسي جرات نميکنه مسخره کنه چون از هر تيمي يه چيزي دارم که بهشون برگردم و جواب بدم ... فوتبال يوونتوس کبير هميشه ديدني است حتي زماني که يک بازي بد از او ببينيم زيرا يوونتوس هميشه يکي خودش و نامش بازي ميکند و يکي بازيکنهاي حرفه اي و يکي هم طرفداران خوش غيرت و متعصبش دوستان شک نکنيد يوونتوس قهرمان ميشه ايشالله توويه هر سه جام اين باخت هم فقط يک باخت بود نه دو باخت نه سه باخت ، فقط يک باخت بود و فقط سه امتياز از دست داديم و همين و اتفاق خاصي نيافتاده وقتي يادم مياد که عزيزم يوونتوس رو به سري بي فرستادند آتيش ميگيرم و از طرفي هم خوشحالم که به سري سي نفرستادنمون يادتون بياد با کسر امتياز فرستادنمون سري بي ولي اونجا با افتخار و اقتدار قهرمان شديم و برگشتيم اونم توسط ديديا دشام و اونم با حداقل بازيکنان و افتخار من به آن بازيکناني است که در سخت ترين شرايط يوونتوس کبير را تنها نگذاشتند و با او ماندند تا آخرين لحظه اين باخت در مقابل اون جريمه سنگين رفتن به سري بي به نظر هيچ است علاوه بر اون برد و باخت براي هر تيمي وجود داره و ديديم که بيشتر وقتها تيمهاي بزرگ به يک تيمهائي ميبازند که کمتر کسي فکرش را ميکند ايشالله بازي بعدي ميبريم و همگي با هم شاد ميشيم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی