پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-3 ناپولی ( هفته یازدهم سری آ ) - یادواره ادگار داویدز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
181 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من تعجب میکنم چرا بعضی دوستان دوست دارن چیرو رو مقصر جلوه بدن ، ما بازیکن بطور ثابت در ترکیب نداریم یووه سه بازیه 4-2-3-1 بازی میکنه ولی به ترکیب تیم در این سه بازی نگاه کنید میبینید که در هر بازی ما تغییر زیادی میدیم ، امروز هم که نباید مصدوم میدادیم که کامو بدجور خونی شد تیاگو هم تو دوران اوجش به اندازه ی کاموی افت کرده موثر بازی نمیکنه :Facepalm: quote author=Juventus FC link=topic=2764.msg173817#msg173817 date=1257016739] شاهکار کرده واقعا!!!! وقتی بازی 2-2 آمائوری را میاره تو بازی. باید اول نیمه دوم این تعویض را میکرد........... تا مثل بازی با سمپدوریا همش روی دروازه سمپدوریا فشار بیارند و اجازه ضد حمله به تیم حریف را ندند................... [/quote]ولی دوست عزیز مهمترین عامل فشار اوردن به سمپدوریاخلاقیت بالای کامو بود بهمراه سخت کوشی سیسوکو

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
داره ولی مصدومن اگر الکس و مارکیزیو سیسوکو مصدوم نبودن تیم اینجوری نمی شد که تیاگو رو بیاره ولی خب خدمونم تقصیر داریم من هنوزم از فروش زانتی ناراحتم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

شاهکار کرده واقعا!!!! وقتی بازی 2-2 آمائوری را میاره تو بازی. باید اول نیمه دوم این تعویض را میکرد........... تا مثل بازی با سمپدوریا همش روی دروازه سمپدوریا فشار بیارند و اجازه ضد حمله به تیم حریف را ندند...................

چرا دری وری می گی ... نمی فهمی مجبوری پست بدی؟!‌ بازی قبلی مگه یوونتوس ۲ مهاجمه بازی کرد که ۵ تا زد..؟!!!‌ بعدش کامرانزی و سیسوکو نبودند... و بجاش پولسن و تیاگو بودند..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

شاهکار کرده واقعا!!!! وقتی بازی 2-2 آمائوری را میاره تو بازی. باید اول نیمه دوم این تعویض را میکرد........... تا مثل بازی با سمپدوریا همش روی دروازه سمپدوریا فشار بیارند و اجازه ضد حمله به تیم حریف را ندند...................

چرا باید اینکارو کنه ؟ دیوونست مگه ؟ بازی که 2-0 جلو بود و همینطوریش هم در حال فشار روی دروازه حریف بیاد هافبک دفاعی کم کنه و مهاجم اضافه کنه ؟ ناپولی تحت فشار نبود ؟!؟! گل ها رو چطوری خوردیم ؟ رو ضد حمله های سرعتی. اونم نه همینطوری، روی اشتباهات فردی.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
تا بازی با انتر فاصلمون باهاشون شده ده امتیاز

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
وقتی اول فصل میگم که تیم یه هافبک کم داره چون سیسوکو و کامورانزی یه خط در میون مصدوم میشن میگین فوتبال از رو شانس و پیش بینی و این چیزا نیست !!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
من میگم این مربی بدنساز یووه نفوذی اینتره و موراتی کثیفه . آخه کدوم تیم انقدر مصدوم میده ؟ همه هم گرفتگی عضله پس فردا مینیسک زانو. یووه انگار اصلا طلسم شده .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
اشتباهات فردی تو یوونتوس خیلی راحت شده بعضی بازیکنها یادشون رفته این تیم یوونتوسه نه پارما

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
به مربی مربوطه بی بروبرگرد. با همین بازیکنا هم میشد 2-0 حفظ کرد.هر وقت یووه به بازی سرعتی حریف تن داد و اومد مقابله به مثل کنه مضحکه شد اونم بد فرم.بابا مکابی ده نفره هم که به بازی سرعت داد مارو گذاشته بود سر کار.کم اورده بودیم جلوشون.واقعا خجالت داره.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بازی با انتر کیه ؟

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
فقط دعا کنید که انتر فردا نبره که احتمالش در حد -0- هست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من نمیدونم خیلی سخته بازی 2 - 0 برده را با همین نتیجه به پایان برد!!!! من دیدم وقتی این نتایج بدست میاد خیلی مربیا میان حفظ نتیجه میکنند روی دروازه حریف بیشتر فشار میارند مهاجم اضافه میکنند. خیلی کار میشه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "خدا به داد بازیکنان برسه الآن چیرو در رخت کن چقدر داد داره سرشون میزنه"

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تا بازی با انتر فاصلمون باهاشون شده ده امتیاز

روی این تیم باید زیاد کار بشه ، چیرو از لحاظ تاکتیکی و فنی تیم رو روبراه کرد ولی امان از مصدومیت ، جالبه یووه از بین تیمهای بزرگ اروپا بیشترین مصدوم رو داره تازه همشون هم در ترکیب اصلی هستن باور کنید اگه امروز الکس ، یاکی ، سیسوکو ، کلودیو بودند حتی میتونستیم ناپولی رو 5 تائی کنیم ، در کل بنظر من در این بازی دست چیرو بسته بود البته نه تنها این بازی حتی در بازی با سمپدوریا و سینا ف من موندم برای بازی با مکابی چطور میخواد تیم رو بچینه فکر کنم آخرش مجبور بشه بهمراه مادالونی بیان تو ترکیب :2mo5pow:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بابا بی خیال شین دیگه این نتیجه که دیگه عوض نمیشه !!! ما باید به فکر اینده باشیم !!! :bighug: اینقد عجول نباشید :rambo: ...... فوتبال هست دیگه !!!! یه روز برنده هستی و یه روز هم بازنده !!! :king: به هر حال من اصلا دوست ندارم یووه تسلیم بشه !!! و مطمئن هستم که تسلیم نمیشه !!!! scarf: scarf: :scarflong: :ultra: :Juveflag: :flag3: :ultra: :scarflong: اگر حرف های من رو متوجه نمیشید مسئله ای نیست ولی مطمئن باشید در اینده نزدیک به معنی Ultra Juve میرسید :yes: :yes: :yes: :yes: :121fs725372:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس همون یوونتوس بازی با سمپ بود، حتی تا وقتی کامو تو زمین بود خیلی هم بهتر بودیم، 2-0 هم جلو افتادیم، تقصیر فرارا نبود که بعضی بازیکن ها یدفه خواب رفتند ! یدفه یادشون رفت هنوز خیلی مونده تا بازی تمام بشه.تقصیر فرارا نیست که گفته تیاگو رو نمی خوام و تیاگو میگه قرارداد دارم و نمیره از یووه ! تقصیر فرارا نیست که گفته پولسن رو نمی خوام، ولی پولسن پیشنهادات که براش اومد رو قبول نکرده. بازیکن های شاهکار رانیری اینا.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ببخشید خدمت دوستانی که دارند با همه کل کل میکنند اشتباهات فردی زیاده تو یووه اره؟ پس کار مربی چیه یا به بازیکنش بفهمونه اشتباه نکن یا اون بازیکن رو بهش بازی نده حالا میگید تیم مصدوم داره خب این کار مربیه دیگه همه بازیکن ها از یه ناحیه مصدوم میشن مربیه که مربی بدنسازو انتخاب میکنه همه جای دنیا مربی عوض میکنند که تیم پیشرفت کنه نه اینکه نتایج فصل قبل تکرار بشه. ما با رانیری هم لاتزیو و رم رو تو المپیکو بردیم اتفاقا با رانیری 4-5 تا هم میزدیم حالا این فصل با فصل قبل چه پیشرفتی داشتیم یکی بگه حداقل ما قانع بشیم اینم بگم خیلی از تیم ها مصدوم دارند حالا نه به اندازه ما ولی خب همه دارند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
متاسفم واقعا که چه زود داره امیدهای پررنگ ما برای قهرمانی رنگ میبازند دوباره اینتر خرجش رو از بقیه همین اوائل جدا میکنه و ... یک چیزی به نظرم درست نیست اون هم اینه که چند بار ما باید چوب بازی بد امثال تیاگو یا پولسن یا گریگرا رو بخوریم به خدا اگر از جوانان یووه بازیکن بیارند اینقدر رو اعصاب نیست تا این بازیکنای در پیت مثلا بازی کنند حداقل اینقدر حرص و جوش نمی خوریم . یعنی یووه نمی تونه از پس ناپولی بر بیاد اون هم توی المپیکو ... توی این وضعیت مقصر شماره یک کادر فنی و خود فرارا ست و بی برو برگرد کار آمدیشون زیر سواله الان آقای فرارا بعد از 10 هفته هنوز نتونسته ثبات و انسجام لازم رو به تیم تزریق کنه بابا شاید الکس پایان این فصل خداحافظی کرد بعدش می خواهیم چی کار کنیم ... وقتی تیم امسال رو با سال قبل مقایسه می کنیم به مراتب از نظر نفرات وضعیت بهتری داریم ولی نتایج و کیفیت بازی تیم چنگی به دل نمی زنه باز خدا پدر جان الکان بیامرزه که گفت دومی دیگه بدرد یووه نمی خوره .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ولی دوست عزیز مهمترین عامل فشار اوردن به سمپدوریاخلاقیت بالای کامو بود بهمراه سخت کوشی سیسوکو

فشار هم نمی اورد چیزی نبود حفظ نتیجه میکرد بس بود.

چرا دری وری می گی ... نمی فهمی مجبوری پست بدی؟!‌ بازی قبلی مگه یوونتوس ۲ مهاجمه بازی کرد که ۵ تا زد..؟!!!‌ بعدش کامرانزی و سیسوکو نبودند... و بجاش پولسن و تیاگو بودند..

خیلی ممنون. از درایت شما با تمام وجود سپاسگذارم. زیبا جواب من و دادی. مگه من گفتم دو مهاجمه بازی کرد. وقتی کسی نیست که خلاقیتی که کامو داره را به نمایش بگذاره. باید امائوری بیاد که لا اقل %10 خلاقیت داره از پولسن و تیاگو که کاری بر نمیاد.

چرا باید اینکارو کنه ؟ دیوونست مگه ؟ بازی که 2-0 جلو بود و همینطوریش هم در حال فشار روی دروازه حریف بیاد هافبک دفاعی کم کنه و مهاجم اضافه کنه ؟ ناپولی تحت فشار نبود ؟!؟! گل ها رو چطوری خوردیم ؟ رو ضد حمله های سرعتی. اونم نه همینطوری، روی اشتباهات فردی.

دقیقا گلهایی که خوردیم مخصوصا اول و سوم مثل گلهایی بود که پارسال از کالیاری در همین استادیوم خوردیم. روی ضد حملات و نادونی مدافعان. چیرو باید بازی را آروم میکرد.

یوونتوس در این بازی برنامه ی خاصی نداشت. حملات پراکنده ای داشت. مستحق برد نبود ولی مستحق باخت هم نبود. گلهایی که زدیم. روی یک سانتر بود که فکر نمیکنم تمرین شده بوده باشه و گل دوم هم روی اشتباه محض مدافع ناپولی.

دقیقا ناپولی به ما یک گل داد و ما هم بهشون یک گل دادیم.

یوونتوس بسیار نا امید کننده.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
همین 327 اخر فصل میاد میگه حرفمو پس میگیرم چیرو مربی خوبی نیست,این بهونه ها همش الکی و بی فایدست با همین تیاگو هم میشد بازیو حفظ کرد فقط یه مربیه بزرگ میخواست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم شما اخبار یووه رو دنبال نمی کنید ؟ تو 10 هفته اول یوونتوس 13 بار مصدوم داده.سیسوکو 13 همی بود. به اون بازیکنا بازی نده ؟ به کی بازی بده ؟ امروز جز تیاگو گزینه بعدی فائستو روسی بود ! بازیکن اشتباه می کنه، مربی گزینه ی دیگه ای نداره، تقصیر مربیه ؟ ملو،مارکیزیو،کامورانزی،سیسوکو گزینه های اول هافبک یوونتوس هستند، تقصیر مربی که 3 تاشون مصدوم شدند و مجبور با گزینه ی پنجم و ششم خودش بازی کنه ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی