پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

لگروتالیه تا قبل از پیوستن کاناوارو به تیم؛ یکی از بهترین بازیکن های یووه بود بدون شک،
فوق العاده کار میکرد؛
در مقابل محکم ترین شوتهای بازیکنهای حریف ایستادگی میکرد و در واقع فداکارانه خودش رو جلوی توپ مینداخت،
واقعا لگروتالیه بازیکن تاثیر گذاری بوده، و یکی از متعصب ترین هاست؛

من اصلا از لگروتالیه بخاطر نمایش ضعیفی که در اوایل حضورش در یووه داشت خوشم نیومد،
ولی وقتی که یووه رفت سری B و اون جمله معروف لگروتالیه که : من با یوونتوس ازدواج کردم،
واقعا بهش علاقمند شدم و بعد با بازی هایی که انجام داد تبدیل شد به یکی از محبوب ترین بازیکنهای من،

به قدری لگروتالیه خوب بود که تیم ملی هم دعوت شد،
فروتنی و اخلاق لگروتالیه رو من خیلی می پسندم؛ زمانی که کاناوارو به تیم اضافه شد بی رحمانه رفت روی نیمکت در حالی که فصل قبلش یکی از بهترین ها بود،
اما نه تنها معترض نبود، بلکه حمایت هم کرد از کاناوارو و خوش آمد گفت ورودش رو !!
و دقیقا همین کار رو برای بونوچی انجام داد !
در حالی که لگروتالیه دیگه جوون نیست و سالهای آخر فوبتال خودش رو میگذرونه و میتونست بره توی باشگاه های دیگه ای که بازیکن فیکس باشه،
اما حتی نیمکت نشینی در یوونتوس رو ( علارغم اینکه در بسیاری از مواقع حقش نبود ) برای خودش افتخار میدونه؛

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
لگرو از نظر من یه دفاع بسیار با شخصیت فداکار و تقریبا خوبه ولی خیلی کنده. تو یووه زیاد شانس باهاش یار نبود و تا میومد به ترکیب اصلی راه پیدا کنه یووه یه دفاع وسط به دلیل اعتمادی که بهش نداشتن میخرید یا لگرو رو قرضی میداد به یه تیم دیگه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لگروتاليه : " از لحاظ بدنى احساس ميكنم كه نسبت به 20 سال پيش نيز آماده تر هستم ، قرارداد من روبه اتمام است ( 9 ماه ديگر ) اما من ميخواهم تا پايان زندگى ورزشى خود در يووه بمانم ، طبيعى خواهد بود اگر مديران احساس كنند من براى تيم مفيد هستم "

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه لگرو قراردادش تمدید نشه و یا از یووه خداحافظی کنه من حدث میزنم جایگزینش اریادو باشه. واسه همین هم بود که ماروتا رینائودو رو یه سال قرضی گرفت تا اریادو تجربه بیشتری کسب کنه و امسال بیخودی رو نیمکت نشینه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
عشق من دیشب خیلی خوب بازی کرد و وظایفشو بدرستی انجام میداد ما باید بیشتر از لگرو استفاده کنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شانس اوردیم از اون بازی هایی بود که سوتی های لگروتالیه فوران نکرد :دی: !!!! خیلی خوب بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
لگرو بازی با میلان خوب بود ولی احتمال رفتنش از یووه بسیار زیاده چون تو این سن نیمکت نشینی واسه یه مدافع سخته چون تو پست دفاع تجربه حرف اول رو میزنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
اتفاقا من فکر نمیکنم یووه به همین راحتی لگروتالیه رو از دست بده؛
ضمن اینکه خود لگروتالیه دوست نداره از یووه بره،
لگروتالیه وجودش غنیمته ! خیلی مهره ارزشمندی هست به نظر من و همیشه به کمک تیم اومده؛

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم دوس ندارم بره چون وجودش خیلی خوبه و میتونه به درد بخوره و هر وقت بازی میکنه اماده هستش و شکایتی هم از نیمکت نشینی نداره

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
بازیکن خوب و خوش استیل و خوش قیافه ای هست؛ به نظرم هر چند وقت یک بار به جای بونوچی تو ترکیب قرار بگیره بد نیست؛ این جوری آمادگی اش هم حفظ می شه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اتفاقا چند ساعت پیش بحثش بود با محمد و بهمن میگفتیم ! بازیکن فوق العاده ای برای تیمه و هر وقت هم لازم شده بازی کنه هرچی در توانش بوده گذاشته ! تعصبش هم به همراه یاکی به یووه مثال زدنیه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به هر حال قرارداد لگرو داره تموم میشه و خبری هم از تمدید نیست فراموش نکنین لگرو 34 سالشه اگه پیشنهاد اون تیم خوب باشه به نظر من ارزش فکر کردن بهش رو داره

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
این دومین بازی پشت سر همی است که لگرو داره برای یووه از اول به میدان می ره و این رو مدیون مصدومیت کیه لینی است. ولی من خیالم از مرکز دفاع راحته. اون خیلی چیزی از کیه لینی کمتر نداره و حضورش در یووه باعث می شه که در چنین مواقعی ما خیلی احساس کمبود نکنیم. با توجه به سن بالاش می تونیم بگیم که تجربه ی کافی رو داره. در مورد فروشش هم بهتره که تا آخر این فصل نگهش دارند و در تابستان با یه مدافه خوب دیگه مثل خودش ولی جوان تر عوضش کنند.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
لگرو باید باشه.... نه اینکه دست به مصدوم یووه ملسه :دی: باید حداقل تا ته فصل پیشمون بمونه کاپ سری آ رو جشن بگیره بعدشم تمدید کنه چون یووه عشقشه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
شک نکنید تا اخر فصل که تو یووه خواهد بود چون تقریبا الان یه مدافع وسط سالم بیشتر نداریم و ممکنه این اتفاق دوباره تا اخر فصل تکرار بشه هرچند نیم فصل یه مدافع دیگه هم قراره به تیم اظافه بشه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
40 روز بدلیل مصدومیت غایب خواهد بود ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
نيكولا لگروتاليه : " از اينكه فردا به تيم ميلان خواهم پيوست بسيار خوشحالم "

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
در جواب به این سوال هم که آیا از اینکه ارتباطت با یووه به این شکل تموم شد ناراحت نیستی هم گفته وقتی دارم خداحافظی می کنم احساسم رو به همه می گم! فکر کنم می خواد فحش بده در ره :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این الان طنز بود :1: میخواستی به میلان تیکه بنداری که سن بالا میخره ؟ :1: پ.ن : با مسوت بودم :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
نگو لگرو داره میره.خیلی دوستش دارم.خیلی

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی