پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اگه بگیم کیه لینی خوبه ! لگروتالیه هم خوبه این دلیل نمی شه که لگروتالیه با کیه لینی برابری می کنه :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

حالت خوبه ؟

لگرو اصلا در حد کلینی نیست . کانا هم حالا یکم پیر شده ولی هنوزم از لگرو بهتره.

اگه واقعیت رو بپرسی من درحال حاظر حالم چندان خوب نیست ! (از کجا فهمیدی؟)

ولی این نظر الانم نیست .

واقعا بهش اعتقاد دارم . درسته سنش زیاده . ولی موثره

کیه لینی حرف نداره ، مشکلش اینکه زیاد پنالتیمیده و ریسک میکنه ..

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

اگه واقعیت رو بپرسی من درحال حاظر حالم چندان خوب نیست ! (از کجا فهمیدی؟)

ولی این نظر الانم نیست .

واقعا بهش اعتقاد دارم . درسته سنش زیاده . ولی موثره

کیه لینی حرف نداره ، مشکلش اینکه زیاد پنالتیمیده و ریسک میکنه ..

تو این دوره زمونه کمتر کسی حالش خوبه . منم مثل خودت .

لگرو خوبه ولی در حد اون دوتا نیست ولی بازم اگه توی ترکیب اصلی باشه من نگران نیستم.

در مورد پنالتی هم اینو بدون که یووه چیزی حدود 80 بازیه که پنالتی نداده. البته بازی های رسمی .

فصل قبل بعلاوه 14 بازی این فصل بعلاوه چند بازی از دو فصل قبل . اونوقت کیلینی چطوری زیاد پنالت داده .

آخرین پنالتی که یووه داد دو فصل پیش توی بازی کوپا جلوی انتر بود .

واقعا یووه توی پنالتی ندادن عالی بوده.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

تو این دوره زمونه کمتر کسی حالش خوبه . منم مثل خودت .

لگرو خوبه ولی در حد اون دوتا نیست ولی بازم اگه توی ترکیب اصلی باشه من نگران نیستم.

در مورد پنالتی هم اینو بدون که یووه چیزی حدود 80 بازیه که پنالتی نداده. البته بازی های رسمی .

فصل قبل بعلاوه 14 بازی این فصل بعلاوه چند بازی از دو فصل قبل . اونوقت کیلینی چطوری زیاد پنالت داده .

آخرین پنالتی که یووه داد دو فصل پیش توی بازی کوپا جلوی انتر بود .

واقعا یووه توی پنالتی ندادن عالی بوده.

پس خدا رو شکر یه نفر دیگه رو هم پیدا کردم که ناخوشه

---------------------

کیه لینی رو گفتم ! نه یوونتوس .

تو بازی با رئال پنالتی داد رونالدو گل زد

تو بازی ایتالیا-مصر بود اگهاشتباه نکنم بازم پنالتی داد !

حالا که شمردم 2 تا بیشتر نبوده:D! خب حرفمو پس میگیرم ! تسلیم ...

بازم میگم من به لگرو بیشتر از کاناعتقاد دارم . چون که تعصب داره...

متعصب بودن از 80 تا جام مختلف بردن با ارزش تره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به نظر من تنها چیزی که لگرو از کیلینی کم داره یه دماغ گندست.

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
دوستان ناراحت نشند ولی لگرو کاملا بون تاثیر بازی میکنه هیچ تاثیری توی بازی نداره آربائودو از این بهتره واقعا محو هست توی بازی هیچ کاری نمیکنه بعد شما بهش میگین خوب؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نیکلا هیچوقت بهترین مدافع یووه نبوده ... شاید هم بدشانسه ... وقتی که یووه افت میکنه اون به یووه می یاد...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نيكولا هميشه فراز و نشيب زيادي داشته.گاهي اوقات مثل بازي با رئال سال پيش خيلي عالي بازي ميكنه و كم اشتباه.گاهي هم خيلي اشتباه داره و خطرناك كار ميكنه.كه به نظر من اين فراز و نشيب ها به خاطر نيمكت نشيني و كم بازي كردن و از لحاظ روحي هستش :yes:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از وقتی کاناوارو اومده خیلی افتضاح شده من قبلا هم گفتم خیلی سوتی میده در خط دفاع بازی با بایرن هم که کاملا محو بود یادم میاد اونوقت که رو فرم بود هر توپی را رو هوا میزد حتی فصلی که برگشتیم سری آ هم جزو تیم منتخب سری آ همراه الکس شد هم برای یووه 3 یا 5 گل به ثمر رساند در دفاع هم خیلی سر تر از کیلینی بود. شاید بازگشت کاناوارو شاید هم پیش رفت چشمگیر کیلینی باعث افتش شده.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نيكولا بايد در اين دو بازي خوب بازي كنه و نشون بده در صورت نبود يكي از مدافعين وسط ميتونه جاشو به خوبي پر كنه كه اگه يه مقدار بيشتر تمركز داشته باشه توان اين كار رو داره :victory:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
چه تاپیک بیروحی شده...اومدم هم ذکر خیری بشه از نیکولای عزیز، هم یادآوری کنم که چقدر بعد بازی با سیه نا از هوادارا عذر خواهی کرده...همین! :hanghead:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تصویر

لگروتالیه مدافعی است که بیشتر طرفداران یووه اعتقاد دارند که دو رو دارد. رویه اول مربوط به زمان هایی می شود که خوب بازی می کند و می توان به عنوان یک بازیکن متوسط رو به بالا روی او حساب کرد. اما رویه دوم حاکی از آن است اگر روزش نباشد چنان بد و سرشار از اشتباه بازی می کند که به تنهایی می تواند تیمش را با شکست راهی رختکن کند.
اما چه قدر از این بازیکن خط دفاعی یووه می دانید؟ مدافع مرکزی ای که در کنار پسوتو،بریندلی،فرارار و ... تا کاناوارو،آری ئودو، ملبرگ،زبینا و ... بازی کرده است.
نیکولا دیپلم نقشه برداری دارد. اما اینآن نکته ای نیست که خیلی جالب باشد. این بازیکن قدیمی یووه یکی از مذهبی ترین بازیکنانی هست که در سری A و باشگاه یوونتوس مشغول بازی است. او قبلا اعلام کرده بوده که کتاب مورد علاقه اش کتاب های مذهبی هستند و بیشتر وقتش را بعد از فوتبال به مطالعه آنها اختصاص می دهد.
همه اینها وقتی جالب تر می شه که بدانیم تا همین چند سال پیش نیکولا با یک مرد زندگی می کرده اما بعد مدتی تحت تعالیم مذهبی از این کار دست کشیده تا آنجا که الان همجنش گرایی را یک گناه بزرگ می داند. لگروتالیه این سالها به قول ما ایرانی ها به یکی از مومن ترین بازیکنان ایتالیایی شاغل در لیگ ایتالیا تبدیل شده.
نیکولا لگروتالیه ی 33 ساله که از قضا پیراهن شماره 33 رو هم بر تن می کند با سابقه 7 ساله عضویت در این باشگاه تورینویی از بازیکنان قدیمی یووه محسوب می شود. با توجه به علاقه ویژه دل نری به این شاگرد قدیمی اش، فصل آینده هم او یکی از بازیکنان یووه خواهد بود. هر چند باید منتظر ماند و دید آیا جزو نفرات ثابت تیم است یا ذخیره.

حـامـد ( عضو شماره 89! )

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حالا یه سوال پیش میاد...نیکولا نقش زن رو ایفا میکرده تو خونه یا مرد؟! :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بعید میدونم تا اون حد با رفیقش صمیمی بوده باشه :دی: فکر کنم فقط در حد ظرف شستن و اتوکشی و غذا پختن با هم پارتنر بودن :Facepalm: :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لگرو هم گفته از اومدن بونوچی ناراحت نیست، در مورد اینکه 1 سال بیشتر توی قراردادش نیست هم گفته : من دوست دارم توی یووه باقی بمونم. حتی اگر بازیکن اصلی نباشم. دوست دارم تجربیاتم رو در اختیار بازیکن های مثل بونوچی بزارم و هرچی می دونم بهشون یاد بدم. هرچند خود بونوچی الان بازیکن بزرگ و خوبیه. بعد هم گفته حتی اگر مکسس هم بیاد مشکلی نداره و درهرحالت دوست داره توی یووه باشه.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اممم، تازگیا لگرو رو دیدین؟؟! من الان عکسایی که کاپیتانو تو یوونتوز گذاشته بود رو دیدم، و ... :oo:

تصویر

تصویر

اوه! دمن ایت!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

:lol:

تو تاپیک سری آ گذاشتم بقیه عکس ها رو،
اینکه لگروتالیه نیست :دی:

قیافه لگروتالیه در بازی دوستانه :

تصویر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
:sd: :lol: هاها! 4 ساعت تو شوک بودم، که چه می کنه زندگی با آدم! :دی: تازه شکمم داره!! عکس دویّمی لعنتی عیـــن خود ـِ لگروئه! :looky89: خب، الان یه ملّت تو یوونتوز اسگل شدن پس... از کاپیتانو بعیده این کارا! :دی: :دی:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
امیدوارم بازم بشه رو نیکولا لگروتالیه به عنوان یه مدافع مطمئن حساب کرد. هر چند خیلی ها اعتقاد دارن اون هیچ وقت اصلا چندان قابل اعتماد هم نبوده

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم مثل خیلی ها اعتقاد دارم به لگرو نمیشه زیاد اعتماد کرد.گذشته از این لگرو خیلی مدافع کندی هستش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی