پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
خوب لگرو هم یووه رو طلاق داد و به صورت رسمی و شرعی با میلان ازدواج کرد...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مدافع با تعصب خوبی بود همیشه برای یوونتوس خوب بازی کرد ولی خب با وجود بونوچی که خیلی توانمند هست لگروتالیه 34 ساله کند به درد ما نمیخوره ما الآن بارزالی را داریم که 30 سالش هست و فکر کنم بهتر از لگرو هم باشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بارتزالی خودش 30 سالشه .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یعنی این تاپیک هم قراره منتقل بشه به تاریخ یوونتوس؟ چه تاپیک هایی که این فصل به تاریخ منتقل نشده :Facepalm:

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
کاشکی بارزالی 23 سالش بود .... خداحافظ نیکولای عزیز

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یکی از با تعصب های تیم رفت ............. خدا حافاظ لگرو ............. خوب یه اسکودتو میگیره اخر فصل............

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
خداحافظ نیکولای عزیز! یاد اون فصلی که با کیه لینی زوج اصلی خط دفاعی رو تشکیل می دادی بخیر! یاد حضورت در تیم ملی بخیر! یاد گل هایی که با سر برامون زدی بخیر! فقط یادت باشه به یووه از اون گل ها نزنی که خیلی می سوزیم! خدا یار و یاورت!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب کسی که با یووه ازدواج کرده بود ، بخاطر اینکه سنش دیگه در حدی بود که باید در میلان بازی میکرد راهی میلان شد خیلی لگرو رو دوست دارم ، بخاطر همه تلاش هایی که برای یووه کرد از روزی که از کیوو راهی یوونتوس شد ، فقط سعیش این بود که به یوونتوس کمک کنه واقعا ازش ممنونم باتشکر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
همونطور که از فروش ترزگه به هرکولس و فروش کامورانزي به اشتوتگارت نتونستيم " 1 " يورو به دست بياريم ، از فروش لگرو هم چيزي عايدمون نشد ! چه مديريتــــــــــــــــــــــــــــي ! خداحافظ لگروي دوست داشتني !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بارتزالی خودش 30 سالشه .

معذرت میخوام.درسته 30 سالشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو اولین حضورش برای میلان سرش شکست و تعویض شد ! :np:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
به همون سرعت که تاپیک آمائوری منتقل شد به آرشیو ، تاپیک لگرو تو بازیکنان مونده نمیخواید بفرستیدش آرشیو ؟ باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من هم باورم نمی شه وقتی خوندم لگرو رفت میلان !!! کسی که ادعای ازدواج با یووه رو داشت رفت رقیب!!! مرام کش کرد نرفت اینتر !!!!!! می تونست لااقل میلان و اینتر و رم نره به احترام هواداران یووه!!!!!!!! واقعا اگر میلان فیکس نباشه ...

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
همینجوری که دیوید و کامو رو دادن رفت اینو هم فروختن !!!! :Facepalm:
امیدوارم که دیگه از این بدتر نشیم !! :losersmiley:

خداحافظ نیکولا :Facepalm:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
عرفان لگرو آخر فصل قراردادش تموم می شد و یووه هم قصد تمدید نداشت ، از این انتقالا هم بین یووه و میلان همیشه زیاد بوده ، همونطور که هنوز اینزاگی و باجو رو دوست داریم لگرو هم دوست داریم ، من که خوشحال شدم که رفت به یه تیم بزرگ !
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
نيکولا خيلي بد مصدوم شد !
[img width=480 height=319]http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/84/fullj.658d72a651a317388a7465e735c3a741/658d72a651a317388a7465e735c3a741-getty-fbl-ita-ac_milan-lazio.jpg[/img]
مصدوميتش به خاطر برخورد با کوژاک بود ؛ اميدوارم هر چه زورد تر خوب بشه !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
لگرو رو بیش از حد دوس دارم ، حس بدی دارم از اینکه رفته میلان ...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر تو لباس میلان باحال شده تازه استیلش مشخص شده این مصدومیت زیاد بد نیست ، از بازیهای بد با سر بانداژ شده بازی میکنه باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من این رو تو پارس فوتبال خوندم و امیدوارم که اشتباه باشه :np: :np: :np: :np: :np: :np: :np:

اگه کسی خبری از مصدومیت لگروتالیه داره تو تاپیک میلان بزاره،به گفته هم تیمی هاش مصدومیت از ناحیه گردن لگرو باعث شده بود فلج بشه و نتونه هیچ حرکتی بکنه.........

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

به همون سرعت که تاپیک آمائوری منتقل شد به آرشیو ، تاپیک لگرو تو بازیکنان مونده
نمیخواید بفرستیدش آرشیو ؟
باتشکر

تاپیک آمائوری رفت به انجمن بازیکنان قرضی و امیدوارم حتما در آینده بره به آرشیو بازیکنان !
ولی لگروتالیه یکی از بازیکن های خوب و متعصب یووه بود و حقش هست که در چنین انجمنی باشه،
نیکولا یکی از بازیکن های محبوب من بود و امیدوارم از این مصدومیت سالم در بیاد و به فوتبال خودش حتی در تیم رقیب با قدرت ادامه بده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی