پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
جراحت وارده به لگروتالیه در دو ناحیه پیشانی و گردن است. شکستگی نایحه پیشانی او نیاز به بخیه زدن داشت و مهره های گردن او نیز در اثر ضربه آسیب دیده است. جواب تست های امروز که بر روی مغز و گردن او انجام شد منفی بودند. فردا این بازیکن برای ام آر آی گردن آماده خواهد شد و نتیجه ی آن به همراه حال عمومی او و دوران نقاهتش اعلام خواهد شد ......................... کوژاک یه تنه دهن بونرا لگرورو سرویس کرده گفتن واسه لگرو دعا کنید وضعش اصلا خوب نیست جدا ناراحت کننده بود تو اولین بازیش با میلان!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

مصدومیت دلخراش لگروتالیه :cry2:
[img width=480 height=288]http://s27.aks98.com/images/51011320347249047504.jpg[/img]
http://www.mediafire...nr95p4yz4pgf60k

خیلی ناراحت کننده ست،
اعصابم رو بهم ریخت وقتی صحنه رو دیدم؛
امیدوارم خیلی آسیب ندیده باشه؛ لگروتالیه هنوزم یک بیانکونری هست !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امروز ظهر اخبار Italia 1 را میدیم. در یکی از گذارش هاش رفت سراغ لگروتالیه و باهاش مصاحبه کارد ظاهرا در صحت و سلامت کامل بود و روی یک صندلی نشسته بود و راجع مصدومیتش و یوونتوس این چیزا حرف میزد. یک چسب مانند هم زده بود به محلی که سرش شکسته بود.در کل نگران نباشید بازیکن متعصب یوونتوس هنوز در صحت و سلامت کامل است.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خود لگرو گفت فکر کردم دارم میمیرم! گفت اون لحظه و تا دقایقی بعد نه می تونستم بدنم رو حس کنم، و نه می تونستم دست و پامو تکون بدم و توی اون لحظات همه ی زندگیم مثل فیلم از جلوی چشام گذشت و فکر می کردم دیگه دارم میمیرم :1: بعد گفته الان خیلی بیشتر به خدا اعتقاد داره، از اون بازیکن هم ناراحت نیست چون فکر نمی کنه عمدا در کار بوده.
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خود لگرو گفت فکر کردم دارم میمیرم! گفت اون لحظه و تا دقایقی بعد نه می تونستم بدنم رو حس کنم، و نه می تونستم دست و پامو تکون بدم و توی اون لحظات همه ی زندگیم مثل فیلم از جلوی چشام گذشت و فکر می کردم دیگه دارم میمیرم :1:

بعد گفته الان خیلی بیشتر به خدا اعتقاد داره، از اون بازیکن هم ناراحت نیست چون فکر نمی کنه عمدا در کار بوده.

مارو هم از نگراني نجات داد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
قرارداد نيكولا تمديد نشد ، لگروتاليه تنها 38 دقيقه با پيراهن ميلان ميدان رفته و گفته ميشه كه به سيه نا خواهد رفت .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
نیکولا به اسپورتیلا گفته که از انگلیس پیشنهاد برای بازی داره و احتمالا بزودی به لیگ جزیره میره! گفته میشه نیکولا لگروتالیه از تاتنهام و لیورپول پبشنهاد دریافت کرده.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
و حالا نیکولا پیشنهادی از تیمی دریافت نکرده و در فکر بازنشستگی هست :cry2: نیکولا گفته اگه از تیمی پیشنهاد داشته باشه، میتونه راحت تا 1 یا 2 سال دیگه بازی کنه :cry2: البته اینم گفته که فکرای زیادی برای آینده اش داره و میخواد یه خطیب بشه و دور دنیا رو بگرده . :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

کاتانیا میخواد لگروتالیه رو بگیره،
مدیر ورزشی کاتانیا گفته که همه چیز به خود لگروتالیه بستگی داره.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

کاتانیا میخواد لگروتالیه رو بگیره،
مدیر ورزشی کاتانیا گفته که همه چیز به خود لگروتالیه بستگی داره.

صحبت از یه قراداد 2 سال ست !

لگروتالیه :

هیجان زده ام و افتخار میکنم به پوشیدن این پیراهن ، کاتانیا رو ترجیح میدم ، تیم سزاواریست .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
این انتقال هم رسمی شد و نیکولا به کاتانیا رفت تا سال 2013 ! طبیعتا بصورت Free انجام شده و خود نیکولا هم گفته که از این انتقال خوشحاله و کاتانیا رو دوست داره ، گفته لانزافامه رو میشناسه و بزودی اکثر هم تیمی هاش رو هم در کاتانیا خواهد شناخت .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوشحال شدم که یه تیم گرفتش ، نیکولا جانشین سیلوستره میشه که رفت پالرمو.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

لگروتالیه شماره 6 کاتانیا رو میپوشه و با 2 یوونتوس سابق همبازی هست یعنی لانزافامه و آلمیرون !
گفته که تا وقتی که میتونه فوتبال رو ادامه میده و ازش لذت می بره، بعد هم گفته که امیدواره یوونتوس این فصل موفق باشه چون مربی خوبی مثل کونته رو داره و بازیکن های شاخصی رو هم خریده.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
تو بازی نوارا و کاتانیا هم گل اول کاتانیا رو زد...........

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
گل مساوی کاتانیا به میلان روی پاس گل نیکولا زده شد . به زیبایی توپ رو با سر برای اسپولی محیا کرد و دروازه میلان باز شد. قبل از بازی هم جورجو گفته بود امید من به نیکولا لگروتالیه است . واقعا دمش گرم
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چقد من این نیکولا رو دوست داشتم.یادمه توو پی اس که اون موقع ها که بازی میکردم همیشه توو تیمم فیکس بود!!!خدایی تمامه قابلیت هایه یه دفاعه عالی رو داشت به نظرم. :cry2: :cry2:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
لگروتالیه مدافع بسیار خوبی بود و ارزش هاشو توی کاتانیا دوباره اثبات کرد و نشون داد میلان اشتباه بزرگی کرده که کمتر ازش استفاده کرده امیدوارم فصل بعد هم به روند خوب خودش ادامه بده و با افتخار فوتبالش رو تموم کنه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تصویر

گفت و گوش با نسخه سیسیلیِ گازتا :

"[لیگ امسال] تورنومنت خیلی سختی خواهد بود، مخصوصا باتوجه به safety Zone چیزی که فهمیدم ، مثل همیشه ، [یووه] خیلی هوشمندانه برای اسکودتو آماده شده.[1]یوونتوس 3-4 سری رقیب داره که فکر می کنم حرکت بنیادی خوبی رو آغاز کردن."

[1] : اینجا از یه اصطلاحی استفاده کرده بود ، tiratissimo که معادل انگلیسیش میشه dressed up to the nines ، که معنی لباس پوشیدن ظریف و هوشمندانه و اینا میده.

پ.ن : با اینکه برای میلان بازی کرد و بالاخره بانوی پیرش رو رها کرد ، همیشه دوستش داشتم و دارم :cry2:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
من خیلی دوست دارم کلا آدم معتقد رو دوست دارم(البته نه خوشکه مقدس) همیشه رو لباس ریزش اسم مسیح رو داره حیف که جدا شد Thank's

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

تصویر
امروز تولد 36 سالگی نیکولا لگروتالیه عزیز یکی از با تعصب ترین بازیکنان تاریخ یووه ـست :worship: .طی سال های ِ 2003 تا 2012 عضو ِ یووه و 114 بازی و 8 گل زده داره.
همچنین 16 بازی و 1 گل زده هم برای ِ آتزوری داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی