پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکولا لگروتالیه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
335 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس به خاطر همین بوده که گفت من با یوونتوس ازدواج کردم... :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس که مونثه :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
لگرو هم اعلام کرده که اینتر این فصل قهرمان می شه و گفته که اگه دومی رو حفظ کنیم و کوپا رو هم قهرمان شیم فصل عالی رو طی کرده ایم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15958 ارسال
بهترین پیروزی خودش رو هم برتری مقابل اینتر توی فصل گذشته معرفی کرده !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نیکولا هم خوب بود یک تکل بیجا روی زلاتان کرد.............و اون آخرا هم که پیراهنش رو گرفت ولی من پنالتی ندیدم.............

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
به دو تصوير زير نگاه کنيد

تصویر

تصویر

شايد 4 سال پيش باورش سخت بود که آينده ي اين دو به اين شکل جلو رود..

1.آدريانو ستاره ي برزيلي که با بازيهاي خود همه کس را شگفت زده کرده بود

2.نيکولا لگروتاليه که شايد خيلي ها او را اصلا نميشناختند و مدام به اين تيم و آن تيم غرض داده ميشد.بگوئيم سربار يووه بود بيراه نگفته ايم.

آدريانو

بازيکني که استعدادش در فوتبال بي نظير بود.شوت هاي وحشتناک.دريبل هاي زيبا ضربات آزاد هولناک و بهتر است بگوئيم يک تمام عيار از نوع برزيلي.
چه شد؟چه بر سر امپراطور محبوب اينتري ها آمد؟با استعداد خود چه کردي؟
آدريانو فقط خود ميتواند جواب اين سوالات را بدهد:
گور خود را بدست خودم کندم
کلوپ هاي دنس شبانه و استفاده از مشروبات الکلي و ...
استعداد وي نياز به تعريف من ندارد همانطور که زندگي شخصي وي به من ربطي ندارد.ولي براستي آدريانو بدست خود به فنا رفت.

نيکولا لگروتاليه

از سال 2003 مدام به اين تيم و آن تيم غرض داده ميشد.گوئي خود نيز باور کرده بود که بازيکن متوسطي بيش نيست.آمده بود تا فصلي ديگر را روي نيمکت يووه سپري کند.ولي اميد به او اجازه ي عقب نشيني نداد.
آندراده در بازي مقابل رم مصدوم شد و وي را باز بعنوان جانشين به ترکيب فرستادند.
لگرو ديگر از تحقير و کوچک شمردن خود بيزار بود.بايد براي اثبات خود همه چيز را در زمين نشان ميداد.
بازي به بازي بهتر شد و با کمک گرفتن از خداوند و عيسي مسيح به جايگاه اصلي خود دست يافت(حداقل در حال حاضر مدافع فيکس يوونتوس به شمار ميرود)
و اما زندگي شخصي لگرو.بد نيست بدانيد طبق گفته خودش تا کنون هيچ فيلم مستهجني را نديده است!3 سال است که سکس نداشته است.(بايد بگويم اين مسئله براي کسي که ازدواج نکرده و به خصوص در کشور ايتاليا زندگي ميکند يک رکورد به شمار ميرود)
به مشروبات الکلي هيچ علاقه اي ندارد.وقتي گل ميزند پيراهن خود را که روي آن به زبان ايتاليايي نوشته شده:Gesu Vive را به همه نشان ميدهد.(معناي اين واژه به فارسي:مسيح زنده است)
اين مسائل همه ريشه در اعتقادات عميق يک فرد دارد.

از اين مقاله هيچ هدف ديگري جز اينکه بگويم موفقيت در گرو زندگي سالم است ندارم.
زيرا آدريانو بازيکني نبود که اينطور نابود شود و لگروتاليه هم بازيکني نبود که حد اقل بتواند در ترکيب يووه جايي براي خود دست و پا کند.

نوع زندگي تو ميتواند سرنوشت تورا تغيير دهد.اين جمله را از من به یاد داشته باش!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
نوشته شده توسط http://footiran.ir/member.php?u=16476

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به نویسنده ی این مطلب بگو 1 صفحه از روی "قرض" بنویسه ! :دی:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

نفهميدم واضح تر بگو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

2.نيکولا لگروتاليه که شايد خيلي ها او را اصلا نميشناختند و مدام به اين تيم و آن تيم غرض داده ميشد.بگوئيم سربار يووه بود بيراه نگفته ايم.

از سال 2003 مدام به اين تيم و آن تيم غرض داده ميشد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اگه همه 11 بازیکن یوونتوس زیر پیراهنشون مینوشتن مسیح رو عشقه الان یوونتوس قهرمان بود. یا مثلا بجای Juventus Turin اسم رو بذارن Juventus Tebyan بوفن هم الان چندوقته گلهای بد میخوره بخاطر اون زمان حرکت زدناش با النا بوده.. کامرانزی الان مصدوم میشه بخاطر ریش مدل دارش هست.. فقط نمی دونم این رانیری چیکار کرده که به این روز افتاده؟

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

اگه همه 11 بازیکن یوونتوس زیر پیراهنشون مینوشتن مسیح رو عشقه الان یوونتوس قهرمان بود. یا مثلا بجای Juventus Turin اسم رو بذارن Juventus Tebyan
بوفن هم الان چندوقته گلهای بد میخوره بخاطر اون زمان حرکت زدناش با النا بوده.. کامرانزی الان مصدوم میشه بخاطر ریش مدل دارش هست..
فقط نمی دونم این رانیری چیکار کرده که به این روز افتاده؟

:lol::lol:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اتفاقا نویسنده این مطلب رفیق خودم هست..............پسر خوبی هست و کاملا یوونتوسی.............

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لگروتالیه بعد از اومدن کاناوارو و کاسارس گفته : نمی تونم پنهان کنم که کمی احساس عقب گذاشته شدن پیدا کردم.من و جورجیو در این مدت یکی از بهترین زوج دفاعی بودیم.و آوردن کاناوارو یه جورایی باعث شد احساس کم ارزش بودن کنم.البته من قصد بی احترامی به فابیو رو ندارم.فابیو مدافع بزرگیه و برای من در کنار بازیکن بزرگی چون فابیو بودن هم افتخاره. بهرحال این باعث نمیشه که من تلاشم رو کم کنم یا از یووه برم. من 2 سال زحمت کشیدم و تا تونستم دوباره احیا بشم و حتی به تیم ملی برسم.شاید اومدن کاناوارو یعنی اینکه باید بیشتر عرق بریزم و باید بیشتر تلاش کنم. من اینکارو خواهم کرد، چون هدف من جام جهانیه و برای رسیدن بهش خیلی تلاش کردم و نمی خوام به سادگی از دستش بدم. من تا هروقت یووه بخوادم اینجا می مونم، اینقدر می مونم تا در یوونتوس خداحافظی کنم.هر تصمیمی هم مربی بگیره گوش میدم و هر چیزی ازم بخواد تمام تلاشم رو برای انجامش میکنم.چون در نهایت چیزی که مهمه گروه و تیمه.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نیکولا همیشه از نظر شخصیتی مثل بازیکنای بزرگ یووه بوده مطمئنا انقدر بازی بهش می رسه که ناراضی نباشه چون یووه تو 3 جام بازی می کنه مشکل مصدومیت و محرومیت حتما پیش میاد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
تصویر

این همون عکسه است که نیکی اسم عیسی مسیح رو رو پیراهنش نوشته .. .

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

این همون عکسه است که نیکی اسم عیسی مسیح رو رو پیراهنش نوشته .. .

خیلی فوق العاده بود
خیلی برام جالب بود که عقاید مذهبی قوی داشته باشه
چون من الان برای خودم دارم هر 4انجیل رو می خونم و یه همچین رفتاری از نیکلا برام عجیب بود
چون با زندگی نامش جور در نمی یاد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
سلام
این یک کلیپ هست از نیکولا متاسفانه من ایتالیایی بلد نیستم

تو مایه های آزادی عقیده و اینا . . . بینم کسی می دونه چیه؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بابا ایول به نیکی

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
احساس می کنم خود نیکولا بیشتر از همه از وضعیتی که تو بازی با پالرمو پیش اومد ناراحته! خیلی ناراحت کننده است که بخوای کمک کنی ولی نتونی :sorry: اینکه ما 2 تا دفاع مرکزی خریدیم به مذاقش خوش نیومده ( کاسراس لول به همین عنوان اوده بود ) ولی بازم بازی کرد و من واقعا از عملکردش جلوی بایرن راضی بودم . . .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نیکو سال اولی هم که اومد یوونتوس اینقدر بد نبود که تو این چند بازی اخیر بد بوده ولی پارسال خیلی بهتر بود یادمه سالی که اومد به یوونتوس یه گل به خودمون زد اگه اشتباه نکنم ولی حالتش صعودی بود یا بهتر بکنم العا کاملا سینوسیه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی