پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 2-0 یوونتوس ( هفته هفتم سری آ ) - یادواره مورنو توریچلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

من بشخصه خیلی زیاد از بازی فلیپه ملو لذت میبرم تا مارکیزیو.

ملو خیلی چشم نواز و عالی بازی میکنه. برخی اوقات توپ و خیلی خوب از بین چند نفر در میاره و پخش میکنه.

از بازی مارکیزیو زیاد لذت نمیبرم.

فلیپه ملو - مائورو کامورانزی - محمد سیسوکو - دیگو => عجب خط هافبک توپی بشه.

یک تیم کامل در زمین داریم و یک تیم کامل روی نیمکت. حرف نداره این تیم.

من هم موافقم. نوع بازی که ملو می کنه موثرتره و جذاب تره و حرکت هاش به چشم میاد و از نظر تکنیکال نیز بهتر از مارکیزیو است. ... دریبل زدن چند تا بازیکن یک جا هم ازش دیدم... سریع دور خودش می چرخه و جهت بازی رو عوض می کنه... میل به شوت زدنش بالاتره و قابلیت گلزنی داره... فقط عیبی که داره اینه که تو امور دفاعی و پست هافبک دفاعی خیلی سخت گیر نیست و سیم خاردار قوی نیست... اما من تا حالا چیزی از مارکیزیو ندیدم... حتی شنیدم تو بازی با بوردو بس از عبور از گلر توپ رو به اوت زده بوده... خداییش حرص می خورم تو پستی که ندود مثل یک شیر می غرید و دینامیت یوونتوس بود چه بازیکن سرد و یخی داره بازی می کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ديگو اعلام كرد كه آماده ى اين بازيه هيچ مشكلى نداره و تنها دوست داره در تركيب قرار بگيره ، برگ برنده ى ما ديگو و كامو هستند.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونم چرا تا یکی تو یوونتوس عالی کار میکنه همه تحسینش میکنن که ابن کار خیلی خوبه ولی خدا نکنه یک بار اماده نباشه موج انتقاد ها شروع میشه. مثال چیرو فرارا تا یووه میبرد فرارا حرف نداشت ولی با 2 تا مساوی فرارا شد... لگرو تالیه و گریگرا هم همین طور حالا نوبت مارکیزیو شد. به خدا تو یووه همه رو باید با یک چشم نگاه کرد.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من هم از دید ملو لذت میبرم وقتی توپ رو میگیره سر بالا حرکت میکنه و تمام زمین رو میبینه این دید خوبش خیلی به تیم کمک میکنه اما من معتقدم ملو با بودن در خط هافبک دفاعی از خلاقیت و قدرتش کم میشه و نمیتونه توانایی های خودشو نشون بده سیسکو برای اون پست مناسب تره مارکیزیو هم به نظر من در جناح چپ مثل کاری که کامو در جناح راست انجام میده رو نمیتونه انجام بده و فقط حرکتهای گروسو باعث فعالیت جناح چپ میشه و ما هنوز نتونستیم یه جانشین مناسب برای اسطوره مو طلایی پیدا کنیم با این گریگرا رو اصلا یک بازیکن A نمیدونم ولی در بازی با بایرن با کامو خیلی هماهنگ بود و واقعا با همدیگه در گوشه زمین حریف خوب پاسکاری میکردن و فکر کنم مارکیزیو خودش برای بازی در جناح چپ زیاد تمایل نداره البته منکر بازیکن خوبی مثل مارکیزیو نیستم اما مارکیزیو در جناح چپ اون خلاقیت و کارایی لازم رو نداره

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
احسنت بر شما
دقیقن خوب موضوع را تحلیل کردی.
ملو رو بیاریم تو جای مارکیزیو و سیسوکو بیاد هافبک دفاعی اصلی بشه و مارکیزیو فقط به عنوان یار تعویضی از رو نیمکت بازیها رو ببینه.
در ضمن ملو خودش هم گفت که وقتی موثر است که توپ در اختیارش باشه
خداییش اگر گروسو و ملو تو جناح چب باشند چه میشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
البته این صحبتها وقتی اتفاق میفته که
1_سیسوکو در اماده ترین حالت باشه
2_ملو بتونه تو بک چپ جواب بده
3_ایمان واعتقاد مربی به بازیکن

بالاخره نظر اخر رو مربی میده و اون از شرایط و امادگی بازیکناش خبر داره شاید هم با بازگشت سیسوکو فقط شاهد رقابت بین خط هافبک دفاعی باشیم و هیچ تغیری در جای بازیکن رخ نده
اما یه بک چپ قوی میتونه خیلی به تیم کمک کنه

ببخشید کسی هست درباره القاب دوست دختر ایتالیا و روسانرو توضیح بده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی خواستم وارد نقد مارکیزیو نشم ولی نشد ! فقط یه چیزی ، کسی که فوتبال مارکیزیو رو درک نکرده تا حالا ، بهتره مجدداً فوتبالش رو ببینه ! فکر کنم مارکیزیو رو با ستار همدانی اشتباه گرفتین ! کسی که تو دو ماه بازیکن ثابت یووه و تیم ملی بشه اونقدر استعداد و توانایی داره که بتونه خیلی ها رو نیمکت نشین کنه تا از بازیش لذت ببرن . متاسفم که برای 3 تا تساوی فرارا میشه بزدل و بدرد نخور و برای دو تا بازی مارکیزیو باید پیچ و مهره بشه رو نیمکت !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من به شخصه دوست دارم بازی با فیورنتینا دقیقه ی 85 سیسوکو بیاد تو بازی و اماده ی بازی های بعدی بشه

فعلا زوده بیاد تو ترکیب و دوباره بره 1 ماه بشینه تو خونه

=========================

بهترین ترکیب واسه یوونتوس تو بازی فردا اینه

گریگرا

لگرو کامو امائوری

بوفون ملو دیگو

کیلینی مارکیزیو (ستاره یوونتوس) یاکی

گروسو

اخطار - زمانی که شما در حال تایپ بودید موضوع جدید ارسال شده است. شما می توانید مجددا ارسال خود را ببینید.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

خیلی خواستم وارد نقد مارکیزیو نشم ولی نشد ! فقط یه چیزی ، کسی که فوتبال مارکیزیو رو درک نکرده تا حالا ، بهتره مجدداً فوتبالش رو ببینه ! فکر کنم مارکیزیو رو با ستار همدانی اشتباه گرفتین !

دمت گرم خیلی تیکه باحالی بود :lol: :lol:
اگه نظر من رو خونده باشی دیدی که من گفتم منکر بازیکن خوبی مثل مارکیزیو نیستم
فقط داریم میگیم با وجود اضافه شدن مومو البته اماده اش چی میشه

خواهشا در مورد القاب نظر سنجی یه توضیح بدید . دمتون گرم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مجتبی جان شاید ما تا دقیقه 85 عقب باشیم از کجا معلوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پالرمو رو نباید دست کم بگیریم وگرنه همون کاری که بولونیا با ما کرد دوباره سرمون میاد

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نه علی اقا دیگه فیو رو پاره پورش میکنیم تو خونه ی خودمون تازه اگر هم عقب باشیم بازیش میده چیرو..... کلا بهتره بازی نکنه مومو تو این بازی ..... قول میدم بهتون پالرمو رو با همون ترکیب که گفتم ببریم

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
لقب پالرمو که روسنارو یعنی همون صورتی مشکی تا اونجایی که من می دونم اسکودتو نماد یه قهرمان ا یانام فرمانده رمی که این آرمم اسمش هست سپر اسکودتو از اونجایی که یووه هم اکثرا اسکودتو رو پیرنش بوده لقب دوست دوختر ایتالیارو هم بهش دادن یه جورایی اسکودتو که شکل پرچم ا نماد ایتالیا به حساب میاد ---------------------------------------------------------------- فرارا انقدر باهوش هست که این بازیو راحت ببره یادتون باشه که ما هنوز باخت ندادیم هنوز چیزیم از دست ندادیم مطمئن باشید بازیکنایی مثل دیگو و مارکزیو باسه این بازی کاملا آمادن همینطور آمائوری

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
منم معتقدم که می تونیم این بازی رو راحت ببریم ، و خدا کنه که هر جه زود تر دیگو و آمائوری به آمادگی کامل برسن ، اون موقع و با بازگشت مصدوم ها لازم نیست این قدر نگران باشیم! :دی:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خیلی خواستم وارد نقد مارکیزیو نشم ولی نشد ! فقط یه چیزی ، کسی که فوتبال مارکیزیو رو درک نکرده تا حالا ، بهتره مجدداً فوتبالش رو ببینه ! فکر کنم مارکیزیو رو با ستار همدانی اشتباه گرفتین ! کسی که تو دو ماه بازیکن ثابت یووه و تیم ملی بشه اونقدر استعداد و توانایی داره که بتونه خیلی ها رو نیمکت نشین کنه تا از بازیش لذت ببرن . متاسفم که برای 3 تا تساوی فرارا میشه بزدل و بدرد نخور و برای دو تا بازی مارکیزیو باید پیچ و مهره بشه رو نیمکت !

دقیقا من یکی الان داره اشکم در میاد درباره مارکیزیو اینجوری صحبت می کنین :cray: جوابشو تو تاپیک خودش می دم ، ولی در مورد بازی ؛ امیدوارم یووه خیلی نره تو کار محافظه کاری! چون در این صورت کارمون در برابر سمپدوریا و ویولا سخت تر از این چیزی که هست میشه! نکته اینه که امیدوارم کانا همون کانای بازی با بوردو بشه ، به خصوص که میکولی انگیزه ی زیادی برای گلزنی به یووه داره، در ضمن تو این بازی امیدوارم مصدوم هم ندیم! چون کارمون سخت تر از اینی که هست میشه . . . در ضمن امیدوارم که آمائوری - لگرو تالیه ( اگه بازی کرد بر فرض محال!) - جووینکو و یا دیه گو یکی - یا تعداد بیشتری - از اینا گل بزنن که بدجوری نیاز دارن برای تقویت روحیشون . . .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه هیچ مشکلی برای این بازی نداره !!! جو سازی و ناراحتی از مصدومیت ها و حاشیه باعث نمی شه فرارا از هدف بزرگش یعنی قهرمانی سری آ دست بکشه ! بنابراین فرارا با چشم های باز و تاکتیکی فوق العاده هر طور که شده پالرمو رو شکست می ده ! فقط مهاجمان باید در زدن ضربات آخر دقت کنند !!! درسته پالرمو تیم خیلی خوبیه ، اما یوونتوس خیلی بزرگ تر هست و برای پیروزی مشکلی نداره

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
تو بازی با فیورنتینا عیار تیممون مشخص میشه درسته بازی با پالرمو مهمه اما یادتون نره شنبه 21 شهریور لاتزیو - یوونتوس برد 3 شنبه 24 شهریور یوونتوس - بوردو مساوی 1 شنبه 29 شهریور یوونتوس - لیوورنو برد 4 شنبه 1 مهر جنوا - یوونتوس مساوی 1 شنبه 5 مهر یوونتوس - بولونیا مساوی 4 شنبه 8 مهر بایرن - یوونتوس مساوی 1 شنبه 12 مهر پالرمو- یوونتوس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا فشار سخت و طاقت فرسایی رو یوونتوس با این مصدوم ها بوده اما قهرمانی همیشه سخته

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینقدر در مورد مارکیزیو بحث کردید که فرار بهش استراحت داد و اصلا به سیسیل نبردش! ;D کاناوارو کاملا آماده هست و برای این بازی هم دعوت شده. سیسوکو دیروز به طور کامل مراحل ریکاوری رو پشت سر گذاشته اما برای این بازی آماده نیست. 1 Buffon 2 Caceres 3 Chiellini 4 Felipe Melo 5 Cannavaro 6 Grosso 9 Iaquinta 11 Amauri 12 Chimenti 13 Manninger 15 Zebina 16 Camoranesi 17 Trezeguet 18 Poulsen 19 Molinaro 20 Giovinco 21 Grygera 23 Ariaudo 28 Diego 29 De Ceglie 33 Legrottaglie 39 Marrone پس به احتمال خیلی زیاد فردا یووه با این ترکیب بازی می کنه : بوفون گروسو کاناوارو کلینی گریگرا پولسن ملو کامورانزی دیه گو آمائوری یاکوئینتا

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
خب تو اون پست دیچلیه نمی تونه بازی کنه ، یه ذره خصوصیات دفاعی داره و تو حمله هم عالیه ، تو تیم ملی جوانان هم فکر کنم سیستم همین بود اونجا پائولو فیکس بود . . .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من جای کامو و پولسن رو برعکس نوشته بودم! فکر نمی کنم ده چلیه از اول بازی کنه چون اهمیت بازی زیاد هست و از اونجایی که فرارا خیلی کم به ده چلیه بازی داده تا اینجای فصل بعیده توی همچین بازی ای ازش استفاده کنه (حداقل توی ترکیب اصلی)

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
این سیستم یکم زیادی دفاعیه ، حداقل تو عمل ، درسته که کامو کاملا خصوصیات هجومی داره ولی خصوصیات دفاعیه پولسن حداقل به نظر من بهتر از خصوصیات هجومیشه ، هر چند من در مجموع هم اعتقادم برای سیستم بازی فردا همینه! :دی: چون دی چلیه جز بازی با رم تو هیچ بازی رسمی دیگه ای از اول نبوده و احتملا تو بازی فردا هم نباشه ، ولی احتمالا اگه از زمین نتونیم به دروازه پالرمو برسیم ( که ان شاءالله می رسیم ) شاید به عنوان یار تعویضی بیاد . . .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی