پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 2-0 یوونتوس ( هفته هفتم سری آ ) - یادواره مورنو توریچلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی با پالرمو برای من یادآور خاطرات زیادی هستش ، خاطراتی که از پالرمو نیست بلکه از مربی پالرمو والتر زنگا هستش . زنگا اولین فوتبالیستی بود که شناختمش ، اون گردنبندی که همیشه به گردن داشت رو هیچوقت فراموش نمیکنم . من فوتبال رو با زنگا شناختم و بعد از اون با باجو و لومباردو . تقابل یووه با تیمی که زنگا رو نیمکتش نشسته خیلی برام جالبه ...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
http://www.goal.com/en/teams/italy/3/juventus-news

در عکس سایت گل نیز که ترکیب یوونتوس یا فرمیشن نشون داده ملو رفته به جناح چپ... پس اوندن سیسوکو به جلو خط دفاعی و رفتن ملو به جناح چپ و رفتن مارکیزیو به روی نیمکت در میان کارشناسان سایت گل هم پذیرفته شده و منطق قوی داره.
ضمن این که در ساختن یک یوونتوس قوی معیار انتخاب بازیکن برای هر پستی نمی تونه علایق طرفداران یووه باشه بلکه کارامدی بازیکن مهم است.
:Juveflag: :Juveflag: :scarflong:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من نمیدونم چه جوری میگید ملو توی دفاع ضعیف هستش؟؟؟ملو توی بازیکن های یووه تو این فصل بهترین امار توپ گیری رو داشته و مطمئنا اگر به سمت چپ برده بشه نصف کارایی که الان داره رو نمی تونه داشته باشه سایت گل اگر کارشناس درست حسابی داشت وضعش این نبود در ضمن این ترکیبی که سایت گل نوشته برای اول فصل هستش که نه ماکیزیو هنوز بازی کرده بود نه ملو و در کل حدسیات همون به اصطلاح کارشناسان گل بود مارکیزیو از بعد از بازی ایتالیا تو همه بازی ها ثابت بازی کرده مطمئنا هر بازیکن دیگه ای هم بود افت می کرد ولی دلیل نمیشه بازیکنی که حتی یکی از امید های ایتالیا در جام جهانی خواهد بود به خاطر چند تا بازی عالی بازی نکردن بره روی نیمکت

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ببین وقتی سیسوکو با اون روحیه جنگاوری است چرا ملو رو تو هافبک دفاعی بگذاریم. هر مهره ای را باید جایی گذاشت که بیشترین کارایی داشته باشه. اتفاقن با توجه به خصوصیات با به توپ و دریبلینگی که این بازیکن داره مختص جناح راست است و در ضمن می تونه گروسو رو خوب راه بنداز و گروسو بره تا جلو و خودش عقب وایسه و حفظ توپ کنه خب سایت گل هم نمیشه گفت بوقه... اونها نرشون همین بوده وقتی تمام بازیکن های یووه حاضر باشن مارکیزیو نیمکت نشین خاهد شد و سقیسوکو و ملو بازی خاهند کرد... به نظر من لیپی به دلیل فشار افکار عمومی رفت چند تا بازیکن جوون تو یک سری بازی نه چندان حساس گذاشت تو تیم و گرنه فکر نکنم این مارکیزیو بتونه جایی تو مندیال داشته باشه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

ببین وقتی سیسوکو با اون روحیه جنگاوری است چرا ملو رو تو هافبک دفاعی بگذاریم. هر مهره ای را باید جایی گذاشت که بیشترین کارایی داشته باشه. اتفاقن با توجه به خصوصیات با به توپ و دریبلینگی که این بازیکن داره مختص جناح راست است و در ضمن می تونه گروسو رو خوب راه بنداز و گروسو بره تا جلو و خودش عقب وایسه و حفظ توپ کنه
خب سایت گل هم نمیشه گفت بوقه... اونها نرشون همین بوده وقتی تمام بازیکن های یووه حاضر باشن مارکیزیو نیمکت نشین خاهد شد و سقیسوکو و ملو بازی خاهند کرد... به نظر من لیپی به دلیل فشار افکار عمومی رفت چند تا بازیکن جوون تو یک سری بازی نه چندان حساس گذاشت تو تیم و گرنه فکر نکنم این مارکیزیو بتونه جایی تو مندیال داشته باشه.

لیپی اگر می خواست بر اساس فشار افکار عمومی بازیکن دعوت کنه اولین نفر کاسانو رو دعوت می کرد بعدشم همین فشار افکار عمومی گفت که چرا 7 تا بازیکن از یووه تو تیم هستن بازم لیپی مقاومت کرد
یکم زور داره کسی بیاد بگه که یکی از بهترین و با ثبات ترین بازیکن های یووه تا اینجای فصل تازه اگر نگیم بهترین چون خیلی بشتر از ملو و دیگو بازی کرده در حد ترکیب ثابت تیم نیست
بعد تازه بعدش ایراد میگیرید که چرا تو ایتالیا بازیکن های جوان موفق نمیشن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
لیبی بخشی از رفتارش تو این چند ماهه بر مبنای افکار عمومی بوده اما کاملن تابع افکار عمومی نیست. بدین خاطره که کاسانو دعوت نمیشه و مارکیزیو میشه. شما می تونید برای من نمودهای عینی و واقعی مبنی بر اینکه مارکیزیو بهترین و با ثبات ترین بازیکن یووه بوده برای اطلاع ما بیاری.؟؟؟؟؟؟

لیپی اگر می خواست بر اساس فشار افکار عمومی بازیکن دعوت کنه اولین نفر کاسانو رو دعوت می کرد بعدشم همین فشار افکار عمومی گفت که چرا 7 تا بازیکن از یووه تو تیم هستن بازم لیپی مقاومت کرد
یکم زور داره کسی بیاد بگه که یکی از بهترین و با ثبات ترین بازیکن های یووه تا اینجای فصل تازه اگر نگیم بهترین چون خیلی بشتر از ملو و دیگو بازی کرده در حد ترکیب ثابت تیم نیست
بعد تازه بعدش ایراد میگیرید که چرا تو ایتالیا بازیکن های جوان موفق نمیشن

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من هم با نظر امین موافقم یوونتوس بهتره با همون ترکیب بازی کنه با اینکه یه کوچولو به قول نسیبه خانوم دفاعی هست ولی پالرمو هم یه خورده زهرداره به هر حال بازی خوبی میشه فکر کنم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

با اینکه یه کوچولو به قول نسیبه خانوم دفاعی هست

اینجاش نوفهمم چی گفتی؟ میشه بیش تر توضیح ودی؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

این سیستم یکم زیادی دفاعیه ، حداقل تو عمل ،

یه نقل قول از ایشون کردیم همین..

چیز نامفهومی تو حرفم نیست

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

لیبی بخشی از رفتارش تو این چند ماهه بر مبنای افکار عمومی بوده اما کاملن تابع افکار عمومی نیست. بدین خاطره که کاسانو دعوت نمیشه و مارکیزیو میشه. شما می تونید برای من نمودهای عینی و واقعی مبنی بر اینکه مارکیزیو بهترین و با ثبات ترین بازیکن یووه بوده برای اطلاع ما بیاری.؟؟؟؟؟؟

شما که سایت گل رو قبول داری می تونی یه نگاهی به تیم منتخب هر هفته بندازی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

شما که سایت گل رو قبول داری می تونی یه نگاهی به تیم منتخب هر هفته بندازی

دوست عزیز چرا متوجه دلایل م نیستی... گیرم که سایت گل مارکیزیو رو تو ترکیب اصلی گذاشته باشه اما این در شرایطی است که سیسوکو مصدومه و ملو تو جناح چپ بازی نکرده... حالا بگذار تا این ترکیب تو یوونتوس جا بیفته اون موقع مشخص میشه که ملو تو ترکیب اصلی سایت گل قرار می گیره یا مارکیزیو....

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اقا حالا هر کی نظری داره اصلا چرا با هم دعوا میکنید..... بهتره همه چیز رو به اینده بسپاریم به نظر من مارکیزیو بهترین بازیکن یوونتوس بوده تو این چند وقته و به نظر این دوستمون درنبود سیسوکو اینطوری بوده حالا شاید هم من اشتباه میکنم یا ایشون اصلا شاید اینارو در کنار هم دیدیم بهتره بی خیال این بحث بشید وقتی که نه مارکیزیو تو این بازی هست و نه مومو

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

اقا حالا هر کی نظری داره

اصلا چرا با هم دعوا میکنید.....

بهتره همه چیز رو به اینده بسپاریم

به نظر من مارکیزیو بهترین بازیکن یوونتوس بوده تو این چند وقته و به نظر این دوستمون درنبود سیسوکو اینطوری بوده

حالا شاید هم من اشتباه میکنم یا ایشون اصلا شاید اینارو در کنار هم دیدیم

بهتره بی خیال این بحث بشید وقتی که نه مارکیزیو تو این بازی هست و نه مومو

نه بابا دعوا چیه:))داریم بحث می کنیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به نظر من فقط 50 درصد این قضیه مشخص شده یعنی اینکه مطابق حال شما مارکیزیو خوب بازی کرده اما 50 درصد دیگه زمانی مشخص میشه که سیسوکو میاد تو زمین و در اثر توان تخریبی او به بازیکن فیکس بدل میشه و اون موقع جنگ بر سر هافبک چ÷ میان ملو و مارکیزیو به وجود میاد و مارکیزیو رقیبی بزرگ کنار خودش احساس خواهد کرد. حالا شما می تونید اما ر بیارید که تو سایت گل بازیکن بهترین شناخته شد اما از روز بازی با فیرنزه دیگه این توازن قوا بر هم می خوره :flag3: :juvefan:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ببخشید من پارازیت میام ولی این نامی که شما برای فیورنتینا به کار می برید مال زمان ورشکستگیشه اون موقع حق نداشت با نام فیورنتینا شرکت کنه تو مسابقات واقعا ببخشید من بی رط پست دادم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
[quote author=Pinturicchio10 link=topic=2669.msg169060#msg169060 date=1254600492]
ببخشید من پارازیت میام ولی این نامی که شما برای فیورنتینا به کار می برید مال زمان ورشکستگیشه اون موقع حق نداشت با نام فیورنتینا شرکت کنه تو مسابقات
واقعا ببخشید من بی رط پست دادم
[/quote

خب این هم نکته ای است. ایا کسی این موضوع رو تایید می کنه... چون من از گزارگشرهای ایتایایی زیاد این کلمه شنیده ام.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فیرنزه نام شهریه که فیورنتینا توش قرار داره . خیلی ها میگن فلورانس ولی ایتالیایها میگن فیرنزه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

فیرنزه نام شهریه که فیورنتینا توش قرار داره .
خیلی ها میگن فلورانس ولی ایتالیایها میگن فیرنزه.

البته تلفظ Firenze میشه فیرنتسه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب اینی که نوشتی میشه فیرنتزه ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال