پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 2-0 یوونتوس ( هفته هفتم سری آ ) - یادواره مورنو توریچلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=240]http://a.imagehost.org/0751/topNM.jpg[/img]

پالرمو - یوونتوس

[size=13pt]هفته هفتم سری آ
یکشنبه 4 اکتبر - 12 مهر
استادیوم رنزو باربرا - سیسیل
ساعت 20:45 به وقت ایتالیا - 22:15 به وقت ایران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یووه 1-1 بولونا
لاتسیو 1-1 پالرمو

بازی بعدی

یوونتوس - فیورنتینا
لیورنو - پالرمو

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این دو هفته هم بازیهای سختی داریم . من همیشه با اینکه پالرمو خوب به ما باخته ولی ازشون یه واهمه خاصی دارم . بازیهای بعدیمون هم به ترتیب جلوی فیورنتینا ، سیه نا و سمپدوریا هستش . درسته بازی در باربرا هستش اما بدون شک باید ببریم چون هفته بعد بازی سختی جلوی فیو داریم . تو این بازی امیدوارم سیسوکو برای دقایقی بازی کنه ، مومو فصل پیش هم بازی خوبی برابر پالرمو کرد و گلزنی هم کرد و بالاخره کاپیتان هم بهتره از ابتدا در زمین باشه . کلاً تیم باید فقط و فقط به 3 امتیاز فکر کنه .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
منم امیدوارم و انتظار دارم که این بازی رو ببریم ، چون دیگه دلیلی برای نبردن وجود نداره و اگه باز مساوی کنیم ، می شه گفت که تیم دچار بحران مشکل شده!! البته من احساس می کنم که تیم تو خط حمله دچار مشکل شده و به زهر داری سابق نیست!! آمائوری اون آمائوری نیست ، یاکوئینتا خود خواه شده به ترزگه هم خیلی خوب توپ نمی رسه!!

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
باید این بازی رو 100 درصد ببریم اگه بخوایم از همین الان شل بگیریم و مساوی کنیم حتما اسکودتو رو به اینتر میدیم به امید پیروزی :Juveflag: :scarflong: :scarflong:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس باید این بازی رو ببره چون هرچقدر تساوی های پشت سر هم بیشتر بشه برگشتن روی نوار برد سخت تر وسخت تر میشه! من بازی پالرمو با رم رو دیدم.تفاوت زیادی با سال های قبل ندارن و همین یعنی اینکه بازی کردن باهاشون کار ساده ای نیست!یوونتوس باید نیمه اول کار رو تموم کنه و چیرو هم این رو خوب می دونه پس من انتظار دارم یوونتوس بازی رو کاملا تهاجمی شروع کنه. فصل های پیش رو به یاد بیارید که توی چندین بازی توی خونه حریف, کار به نیمه دوم کشید و یووه نتونست ببره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا مثلت هجومی پالرمو زهردار هست !!! سیمپیلیسو پشت سر کاوانی و میکولی بازی می کنه !!! البته فراموش نکنیم که نوچرینو بازیکن ثابت پالرمو هست :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میکولی توی یه روزنامه ی سیسلی از طرفدارای پالرمو خواسته به ورزشگاه بیان چون وقتی یووه به پالرمو میره مثل اینه که پالرمو یه بازی خارج از خونه داره ! میکولی گفته توی ورزشگاه از 35 هزار نفر 15 هزار نفر طرفدار پالرمو هست و 20 هزار نفر طرفدار یوونتوس، امیدوارم این دفعه حداقل 30 هزار طرفدار پالرمو تو ورزشگاه باشند.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

میکولی توی یه روزنامه ی سیسلی از طرفدارای پالرمو خواسته به ورزشگاه بیان چون وقتی یووه به پالرمو میره مثل اینه که پالرمو یه بازی خارج از خونه داره ! میکولی گفته توی ورزشگاه از 35 هزار نفر 15 هزار نفر طرفدار پالرمو هست و 20 هزار نفر طرفدار یوونتوس، امیدوارم این دفعه حداقل 30 هزار طرفدار پالرمو تو ورزشگاه باشند.

ميكولي مي خواد از يووه انتقام بگيره :sick:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

ميكولي مي خواد از يووه انتقام بگيره :sick:

اخ گفتی میکولی یاد خاطرات راهنمایی افتادم اون موقع ps 1 بازی میکردم و من همیشه زوج میکولی و دلپیرو رو تو خط حمله میزاشتم یادش بخیر چه گلهایی هم با میکولی میزدم
از این بهتر دیگه نمیشه الکس هم دوباره خونه نشین شد و تیاگو هم مصدوم کاناوارو و مومو هم که معلوم نیست کی برسن خیلی اعصابم خورده تو زندگی کم مشکل داریم این خبرها هم مثل زهر میمونه حدود نیم ساعت از انتشار خبر یه کامنت تو لیگ قهرمانان گزاشتم که گفته بودم دلم واسه زبونش تنگ شده نمیدونم شاید چشم شور بوده :scare: :beee: :beee:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من چقدر از این میکولی تنفر دارم اصلا باهاش حال نمی کنم فقط خدا کنه تو این بازی به یووه گل نزنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نمی خوام ابراز ناامیدی بکنم اما من توی این بازی خیلی روی حضور الکس حساب باز کرده بودم!بدون شک کار یوونتوس نه تنها توی این بازی بلکه در ادامه فصل بدون الکس خیلی سخت میشه! واقعا حیف!دو فصل صبر کردیم تا یووه به اینجا برسه و مدعی بشه حالا باید این بلا ها سرمون بیاد!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
رادیو ورزش می گفت الکس اخر این فصل خداحافظی می کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه درست گفته باشم بعد از این بازی، بازیهای ملی هست و یک یه هفته ای کلا لیگ های اروپا تعطیل هست.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه باید هر طور شده این بازی رو ببره !!! مساوی با بوردو - بولونیا و بایرن دیگه نباید ادامه پیدا کنه مخصوصا وقتی فکر می کنم بازی بعدیمون ،1 بازی مهم و سخت با فیورنتیناست ! شک نمی کنم که نگرفتن 3 امتیاز توی این بازی خطرناکه !!! نبود الکس ، عدم آمادگی آمائوری و ترزگه و بگیر نگیر بودن یاکوئینتا باعث ضعفمون توی خط حمله شده امیدمون به مثبث ملو - کامورانسی -دیگو هست

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
هیچی من واقعا نمیدونم چرا تیمای دیگه هر سال مشکل مصدومیت رو ندارن یه جای کار ما 100 درصد عیب داره بازیکن اماده میشه بازی نکرده دوباره مصدوم میشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
چقدر پالرمو یوونتوسی سابق داره :دی:

خب دوستان از فدریکو دوست داشتنی خبری ندارین؟ :sad53:

تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
در نبود الکس و عدم آمادگی آمائوری ، خط حمله هیچ بار فنی و خلاقیت چشم گیری نداره . بنظرم بهتره از این بازی رو جووینکو به عنوان جانشین الکس بیشتر حساب باز بشه ، تکنیک و سرعت سبا خیلی میتونه در 20 دقیقه پایانی به تیم کمک کنه ضمن اینکه سباستین خیلی خوب خطا میگیره و این با توجه به متخصصینی مثل خود جووینکو یا دیگو و گروسو خیلی میتونه مفید باشه . البته بنظرم تیم برای این بازی بیشتر از هر چیزی به یک دیگوی آماده مثل بازی با رم نیاز داره تا بتونه خط حمله فاقد انعطاف تیم رو به گردش بندازه . اما به شخصه احساس میکنم از سبا میشه در خط حمله استفاده کرد تا حداقل زمانی که آمائوری مجدداً به روحیه خوبی دست پیدا کنه . در وضعیت فعلی تیم بیش از هر زمانی به سیسوکو نیاز داره . امیدوارم برای هرچند دقایق کمی به بازی بیاد تا آماده بازی با فیو بشه .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بابک مگه پست مومو هافبک دفاعی نیست . اگه مومو بیاد ترکیب تیم چجوری میشه ؟ اگه وسط ملو باشه و مومو چپ بره مارکیزیو کجا میره ؟؟؟؟؟؟

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مارکیزیو روی نیمکت هم میتونه بشینه چون 2تا بازی خوب بازی نمیکنه با اومدن مومو رقابت تو خط میانی زیاد میشه که نفع تیمه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
با اومدن مومو تیم قابلیت بای 4-2-3-1 رو هم پیدا می کنه که در زمانی که مهاجمینمون چندان آماده نیستند و یا مصدومن می تونه کمک کنه ، مثل حالا که فقط یاکوئینتا و ترزگه موندن و هر دوشون هم مهاجم هدف هستن ! البته این ترکیب بیشتر به درد بازی های دفاعی می خوره نه بازی ای که باید 100% ببریم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی