پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 2-0 یوونتوس ( هفته هفتم سری آ ) - یادواره مورنو توریچلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اسم اینجا مثل ایشون گرفته شده Andrea da Firenze ( اهنگ ساز ایتالیایی ) و تلفظ صحیحش هم میشه آندرئا دا فيرنتسه حق کاملا با رضاست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حرف Z توی زبان ایتالیایی «تز» خونده میشه مثل PIZZA پیتزا یا LAZIO لاتزیو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شب با پالرمو بازی داریما :دی:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
حالا این tv لعنتی و 2 زاری ما که فقط بلده دستمال بارسلون رو بزنه پخش میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
اگر تمركز تيم مثل پنج بازى اول باشه حتما ميبريم ، بازى با بولونيا فقط بدن بازيكنان تو زمين بود و تمام فكر اونها در آلمان ، من اطمينان دارم كه چيرو امشب بهترين تصميم رو خواهد گرفت ، بهترين راه براى برد سرعت دادن در بازى در نيمه ى پالرمو هست ( بازى اونها با لاتزيو اينرو نشون داد ).

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

جای بحثش اینجا نیست ولی بدون شک فیرنتزه درسته !!! :دی:

من از روی فونتیکش [fi'rɛntse] گفتم میشه فیرنتسه ! الان توی گوگل زدم توی این صفحه تلفظش هست :
http://forvo.com/word/firenze/

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
یووه باید تو 20 دقیقه اول گل رو بزنه تا بتونه بازی رو کنترل کنه اینجوری راحت میتونه به تعداد گلشم اضافه کنه ولی اگه نتونه این کارو بکنه با توجه به اینکه بازی تو زمین حریف کار خیلی سخت میشه !!

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال
اگه یووه از سه بازی قبل عبرت گرفته باشه صد در صد تو این بازی میبره. بازی با جنوا عالی بودیم ولی با بدشانسی محض حریق مساوی رو گرفت! بازی با بولونیا خیلی بد بودیم و حقمون بود نبریم.تو اون بازی بازیکنا حتی نمیتونستن یه حفظ توپ ساده رو انجام بدند. بازی با بایرنم به نظرم نیمه ی اول بد بودیم ولی نیمه ی دوم من یکی از بهترین شیوه های تدافعی تاریخ یووه رو دیدم! به معنای واقعی ریبری فلج شده بود. ضمنا امیدوارم امشب زبینا بازی کنه چون از معدود بازیکنای خوب یووه جلوی بولونیا بود. من ترکیب ایده آل برای امشب رو این میدونم: بوفون - لگروتالیه - کیه لینی - زبینا - ملو - مارکیزیو - کامورانزی - دیگو - آمائوری - ترزگه به نظرم یاکوئینتا تازگیا خیلی خسته به نظر میاد و بهتره استراحت کنه. همچنین در صورتی که یووه موفق شد گل بزنه باید از پولسن هم استفاده کنه تا قدرت دفاعی بیشتر بشه. ب ه امید برد شیرین مقابل سیسیلی ها!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

من ترکیب ایده آل برای امشب رو این میدونم:

بوفون - لگروتالیه - کیه لینی - زبینا - ملو - مارکیزیو - کامورانزی - دیگو - آمائوری - ترزگه

به نظرم یاکوئینتا تازگیا خیلی خسته به نظر میاد و بهتره استراحت کنه.
همچنین در صورتی که یووه موفق شد گل بزنه باید از پولسن هم استفاده کنه تا قدرت دفاعی بیشتر بشه.
ب
ه امید برد شیرین مقابل سیسیلی ها!

مارکیزیو تو این بازی نیست ، احتمالا پولسن بازی می کنه ، کاناوارو هم مطمئنا فیکسه ، چون اماده شده . . .

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

اگه یووه از سه بازی قبل عبرت گرفته باشه صد در صد تو این بازی میبره.
بازی با جنوا عالی بودیم ولی با بدشانسی محض حریق مساوی رو گرفت!
بازی با بولونیا خیلی بد بودیم و حقمون بود نبریم.تو اون بازی بازیکنا حتی نمیتونستن یه حفظ توپ ساده رو انجام بدند.
بازی با بایرنم به نظرم نیمه ی اول بد بودیم ولی نیمه ی دوم من یکی از بهترین شیوه های تدافعی تاریخ یووه رو دیدم!
به معنای واقعی ریبری فلج شده بود.
ضمنا امیدوارم امشب زبینا بازی کنه چون از معدود بازیکنای خوب یووه جلوی بولونیا بود.

من ترکیب ایده آل برای امشب رو این میدونم:

بوفون - لگروتالیه - کیه لینی - زبینا - ملو - مارکیزیو - کامورانزی - دیگو - آمائوری - ترزگه

به نظرم یاکوئینتا تازگیا خیلی خسته به نظر میاد و بهتره استراحت کنه.
همچنین در صورتی که یووه موفق شد گل بزنه باید از پولسن هم استفاده کنه تا قدرت دفاعی بیشتر بشه.
ب
ه امید برد شیرین مقابل سیسیلی ها!

این ترکیبی که گفتی به نظرم 10 نفر هستن :دی:
گروسو رو هم باید اضاف کنی
برای این بازی اگه بچه ها اماده باشن و خوب بازی کننن راحت بالای 3 تا گل میزنیمشون

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به نظر بازی سختی پیش رو داریم تو چند دیدار نتیجه نگرفتیم وچون استمرار داشته میتونه روحیه تیم رو پایین بیاره اما مطمئنم میبریم چون که توانائیش رو داریم هرچند به خاطر بازیهای پشت سر هم تیم خسته شده وباز هم طبق معمول مصدومیت ولمون نمیکنه اما تیم اونقدر به نظرم قوی هست که با کمی تمرکز ومحکم بازی کردن نتیجه رو بگیره باید هجومی بازی کرد وهمون نیمه اول کار رو تموم کرد تا به مشکل نخوریم اگه کاناوارو برگشته باشه با کیلینی تو دفاع عالیه دفاع راست هم گریگرا ودفاع چپ گروسو تو هافبک راست کامورانزی وملو در وسط وچپ هم اگه سیسوکو برگشته باشه خوبه ودر نبودش مارکیزیو تو حمله هم یاکوئینتا با امائوری یا ترزگه میتونن بازی کنن اما اگه الکس بود خیلی بهتر میشد چون زوج بهتری بود برای بقیه حتی در غیابش میشه از جووینکو استفاده کرد فکر کنم بهتر باشه تا مثلن زوج یاکوئینتا وترزگه چون خصوصیاتشون شبیه همه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
میترکونیمشون اگه این کارو نکنیم یووه ای که بخواد قهرمان بشه نیستیم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بازیه سختیه اما اگه نبریم اتفاق بزرگی نمیوفته هنوز تا اخر فصل خیلی مونده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ترکیب اعلام شد : بوفون-زبینا-لگروتالیه-کلینی-گروسو-ملو-پولسن-کامورانزی-دیه گو-یاکوئینتا-آمائوری

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اینم ترکیب یوونتوس به صورت تصویری

تصویر

جالبه بدونید امائوری از سوی هواداران پالرمو تشویق میشه ;D

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
خب برای مقابله با حملات بالرم دو هافبک دفاعی گذاشته

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
جوینکو رو نیمکت هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لیست ذخیره ها سریع رفت... فکر کنم نیستش

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اینم ترکیب پالرمو به صورت تصویری

تصویر

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Miccoli Shot Min.5
Click Here for Video

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس تا حالا شانس اورده گل نخورده وقتشه گه بخورش باید بهتر بازی کنه شاید 3 یا 4 موقعیت عالی گل داشتن تیم پالرمو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی