پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو گروسو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
188 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال یعنی فقط به خاطر یه سر توپ زدن و سانتر دقیق ؟؟ :1: گروسو از او.ل که اصلا تو لیست نهایی نبود بعد یه مدت گند زدن دچلیه و ترائوره امد 4 تا بازی کرد و دو باره رفت رو سکو تا همین بازی پیش که امد یه بازی خوب انجم داد !
من کاناوارو رو مثال میزنم ، فک میکنم مثال خوبی باشه فابیو سال پیش عملکردش خیلی از عملکرد گروسو بهتر بود اما دیگه نیازی نبود تمدید کنه ، حالا هم نیازی نیست با گروسو یک سال دیگه تمدید کنن و یه جای خالی برای خرید یه دفاع چپ خوب رو پر کنه .

به نظرت اینها ذخیره درست حسابی میخرن ؟
همون دفاع چپ خوب بخرن ما راضی هستیم
باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

به نظرت اینها ذخیره درست حسابی میخرن ؟
همون دفاع چپ خوب بخرن ما راضی هستیم
باتشکر

حداقالش اینکه میرن یه جوون میخرن 4 سال دیگه بدر میخوره نه گروسو که دو روز دیگه نوه دار میشه :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

مشکل اصلی گروسو به نظر من حقوقش هست که اگه اشتباه نکنم 3 میلیون حقوق میگیره !
در درجه اول من بعید می دونم تمدید کنه، ولی اگه خواست تمدید کنه باید حقوقش کمتر بشه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

مشکل اصلی گروسو به نظر من حقوقش هست که اگه اشتباه نکنم 3 میلیون حقوق میگیره !
در درجه اول من بعید می دونم تمدید کنه، ولی اگه خواست تمدید کنه باید حقوقش کمتر بشه.

http://www.gazzetta....us_stipendi.jpg

1.5 میل میگیره

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

به نظر من یوونتوس واقعی هیچ نیازی به گروسو نداره!اگه قراره دوباره به همون روزهای خوبمون برگردیم باید از دچلیه به عوان ذخیره استفاده کنیم و یه دفاع چپ با کلاس بخریم!
اینجوری فایده نداره که هر بازیکن یه بازی خوب بازی کنه بخواد تا 40 سالگی تو یووه بمونه و پول مفت بگیره!
البته من گروسو رو خیلی دوست دارم ولی به نظرم الان دیگه در حد و اندازه های اسم یووه نیست!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
همین دیگه ! ما همه گروسو رو دوست داریم ولی اصلا هیچ دلیلی برای موندش تو یووه نیست .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر می رسه فصل اینده در کنار فابیو کاناوارو توپ خواهد زد !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تکلیف این بنده خدا چی شد ؟ من حتی تو تمرینات هم ندیدمش .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اسکای : گروسو پیشنهاد یه تیم آمریکایی رو که در MLS بازی میکنه رو رد کرد .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
به احتمال زياد قرارداد گروسو فسخ خواهد شد .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

به عقیده من گروسو بیشتر شانس خودش رو از فیزیک سبک خودش آورد. چند سال پیش که تو پالرمو بود از معدود مدافع چپ های سری A بود که در کارهای هجومی به مثابه یک وینگر چپ عمل می کرد. اونقده سرعت بالایی داشت که حتی پایین بودن کیفیت قدرت بدنی اش زیاد به چشم نمی اومد. حتی باید اعتراف کرد در اون زمان در کارهای دفاعی هم هرچند نه چندان درخشان اما قابل قبول بود.

ولی همه چیز بعد از جام جهانی 2006 برای گروسو عوض شد. رفته رفته و به صورت کاملا پروسه وار اونقدر از کیفیت بازیش کاسته شد که به یک بازیکن کاملا عادی تبدیل شد. وقتی قرار شد به یووه بیاد به هیچ عنوان اون گروسویی که ازش تو خاطره ها مونده بود، نبود. با اینکه یووه هم تو این دو فصل اخیر واقعا کمبود یک مدافع چپ با ثبات رو احساس می کرد اما حتی با این شرایط هم نتونست قابل اطمینان جلوه کنه.

زننده پنالتی قهرمانی ایتالیا تو جام جهانی آلمان حالا به جایی رسیده که باشگاه و طرفداراش اونقدر نسبت بهش بی علاقه ان که ممکنه با یک فسخ قرارداد از باشگاه خارج بشه. شاید افزایش سن فابیو هم در روند نزولیش بی تاثیر نبوده اما بعید به نظر می رسه گروسو تا روزهای پایانی فوتبالش روزهای خیلی خوبی رو از سر بگذرونه.

در هر حال در صورت رفتنش از یووه براش آرزوی موفقیت می کنم.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
هیچ بعید نیست که گروسو با توجه به احتمال بالای فروش زیگلر ، توی یوونتوس بمونه ! این چند روز آخر نقل و انتقالات به شدت سخت میگذاره برام ؛ هر ساعت یه خبر بد به گوش آدم میرسه ... دیگه واقعاً هیچی برام مهم نیست ، فقط امیدوارم کونته بتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو برامون بگیره.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گروسو ديروز براى اولين بار در تمرينات شركت كرد .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا مدافع دوست داشتنی ای هستش برام !!! و وقتی اینقدر بد راجع بهش صحبت می شه اعصابم خورد می شه ! گروسو کسیه که رویایی ترین و پراسترس ترین گل تاریخ جام جهانی رو برای من زده ! واسه همین نمی تونم ازش دل بکنم ! کاش با دستمزد پایین توی یووه می موند !!! واقعا فسخ قرارداد یا پیوستن به تیم اماراتی خیلی نامردیه !!! کاش می رفت سیه نا فیکس می دیدییمش بازم !!!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ولی من بر عکس فکر میکنم گروسو دیگه زمونش سر اومده وباید زودتر از اینها فروخته میشد ولی حالا هم هر چه زودتر بدن بره به نفعه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
من حس میکنم دست از تمرین کشیده اگر یکم تلاش کنه دوباره میتونه همون گروسو بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته پارسال هم چند تا بازی اخر فصل رو بهش بازی دادند و واقعا خوب بود

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آره! به خصوص بازی با رم که دو تا پاس گل اساسی داد.... پاسی که به ماتری داد . اله گل زد رو تا عمر دارم فراموش نمیکنم.چه فراری کرد ماتری تو اون صحنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مردونه من فابیو گروسو را خیلی دوست دارم و از موندش خیلی خوشحال شدم ، هر وقت برای یوونتوس بازی کرد خوب و در خدمت تیم بوده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
انگار داره همون سناریوی فصل پیش برای گروسو تکرار میشه. با این تفاوت که امسال گویا قراره خیلی زودتر بهش بازی برسه. با اینکه فصل پیش هم گروسو جایی تو برنامه های دلنری نداشت و حتی تو لیست لیگ اروپا هم نبود، ولی با کمبود مهره ای که تیم بهش دچار شد اومد و بازی کرد و عملکرد بدی هم نداشت. حالا اینطور که اکثر سایت ها لاین-آپ فردا رو پیش بینی کردن، فابیو مدافع چپ هستش. این در حالی هستش که اون حتی تو بازی های دوستانه پیش فصل هم بازی نکرد! حتی بازی با کانتی هم فقط خودش رو گرم کرد. البته باز من مطمئن نیستم هنوز که کونته بهش بازی بده چون تو همون بازی سورنسن در دفاع چپ تست شد که چیزی برتر از دچلیه نداشت. با توجه به اینکه ویدال قابلیت بازی در دفاع رو هم داره و بازی با پارما هم چند دقیقه پایانی جای دچلیه بازی کرد، نمیشه قاطعانه گفت که گروسو بازی میکنه. ولی اگر بازی کنه قطعاً انگیزه ی بالایی برای اثبات خودش داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی