پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو گروسو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
188 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مسلما گروسو انقدر افت نکرده که از گری گرا در سمت چپ بدتر باشه واقعا نمیدونم چرا بازیش نمیدن ، شاید بازی کرد و درخشید تا این معضل دفاع چپمون بر طرف بشه باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من فکر میکنم باید یه شانس دیگه بهش بدن شاید بتونه خوب بازی کنه

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
آره به نظر من هم از گریگرا بهتره حداقل خوشگل تره حداقلش میتونند فرصتی به گروسو بدهند تا امتحانشو پس بده

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

فکر می کنم یووه مصممه که گروسو رو ژانویه بفروشه، چون این جور بازی ندادنش خیلی عجیبه ! گریگرا چپ بازی کنه و گروسو حتی روی نیمکت نباشه یعنی باشگاهه هرجور شده می خواد از شرش خلاص بشه و نمی خواد با بازی دادنش مانعی بوجود بیاد توی انتقالش.

اگه واقعا سياست باشگاه اين باشه كه بايد اعتراف كرد بسيار ابلهانه است... اول اينكه آقايون اون موقع كه مي خواستند گروسو رو بخرند، بايد فكر اينجاشم مي كردند. من خودم هميشه از موافقانِ گروسو بودم، ولي هر انسان سالم و عاقلي تصديق مي كرد كه ٣-٣٢ سال برا يه مدافع كناري زياده. گروسوي 06 تو اوج آمادگي بود،قبول! ولي به تدريج (و همونطور كه انتظار هم مي رفت) بازيش دچار افت شد و نمي بايست به استنادِ جام جذبش كرد. به هر حال، اين اتفاق افتاد و گروسو هر چند اولاش بد نبود ولي رفته رفته بدتر شد...
ثانيا، اين سياستِ بازي ندادن به بهانه ي قصد فروش داشتن تا چه حد معموله؟! حالا من خيلي در جريان نيستم كه تيماي بزرگ چقدر اين كار ـُ انجام مي دن، ولي كاملا حروم كردن استعداد و پول هست. از نظر من تا وقتي تو باشگاه هست و حقوق مي گيره (اگه شايستگيشو داشته باشه) بايد ازش استفاده كرد و بازي بهش داد..

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

مگه ماروتا گروسو رو خرید که حالا فروشش ابلهانه باشه ؟!
سکو از این خریدهای شاهکار کم نداشت، هر چند خرید گروسو بد نبود ولی حقوقی که میگیره و البته میزان سال قراردادش با تیم یه خورده نامعقول هست؛
---

منم همیشه از موافقان گروسو بودم، یعنی همیشه دوستش داشتم حتی موقعی که رفت اینتر !
ولی گروسو افت کرده، فصل پیش کم گل نخوردیم روی جا موندن های گروسو و یادمه همیشه سمت گروسو اتوبان بود، یه چیزی مثل همین دچلیه این فصل؛
الان هم هیچ کدوم از ما خبری نداریم از سطح آمادگی گروسو که بخوایم بازی نکردنش رو زیر سوال ببریم، شاید واقعا ضعیف شده !
در بازی های پیش فصل هم آمادگی چشم گیری نداشت، ولی خیلی هم ضعیف نبود؛

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه تا نیم فصل بخواد نیمکت نشین باشه و بازی نکنه که اون وقت کسی نمیاد سراغش که...قیمتش هم مطمئنا میاد پایینتر. بازی نکردنش هم فقط می تونه محدود به لیگ اروپا باشه و گرنه تو سری آ که فکر نمیکنم محدودیتی ایجاد کنه بازی کردنش. قبل فصل که همه داد میزدن مشکل دفاع داریم و این خریدای جدید کافی نیست باید به فکر این نقل و انتقالات می افتادن نه الان که باید تا نیم فصل باید صبر کنن.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
مطمئنا اگه گروسو رو بتونن نیم فصل بفروشن یه دفاع چپ به تیم اظافه میکنن ولی در غیر اینصورت خبری از دفاع چپ نخواهد بود.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
الان گروسو عضو باشگاه یوونتوسه مثلا ؟ همین سوال رو درباره حسن هم دارم . اینا اصلا سر تمرین میرن ؟ آخه توی مینی مچ ها هم اسمشون دیده نمیشه . برای گروسو خیلی دلم میسوزه . اگه میلان بود الان فیکس بازی میکرد .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل نری هیچ مدله بهش اعتقاد نداره ولی سر تمرینات حاضر هست اما بیشتر فقط حضور داره !!! حتی اون زمانی هم که ده چلیه و ترائوره مصدوم بودند اصلا خبریش نبود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بابا نمیشه که دفاع چپ تیم ملی ایتالیا که باعث قهرمانی تیم ملی ایتالیا تو جام جهانی بود یکهو انقدر ضعیف بشه که حتی به عنوان مدافع چپ ذخیره هم نشه بهش نگاه کرد اصلا عقلانی نیست باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کمال بازی های اخر فصل پیش یادت نیست ؟ واقعا ضعیف بود واقعا ! من حداقل به نظر دل نری توی داستان گروسو احترام می زارم :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
آره خیلی ضعیف بود ، قبول دارم واقعا اون زمان دچلیه رو بهش ترجیح میدادم ولی گری گرا هم فصل پیش مفتضح بود ، الان ببین چقدر خوب شده شاید اگر یه فرصتی به گروسو داده بشه بتونه باز خودشو نشون بده باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حتما دل نری تو تمرینات چیزی می بینه که حتی حاضر نمی شه بهش فرصت بده :دی: البته با وضعیت مصدومان یووه و روند صعودی اونا ! خواه نا خواه توی ترکیب قرار می گیره :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
البته خدا رو شکر بزنم به تخته الان بعد از گذشت شش هفته ، خفن ترین مصدومیتمون همین ترائوره بوده بقیه بعد از یکی دو هفته اومدن اگر همینطوری ادامه بدیم و مصدوم ندیم واقعا متیونیم بر حسرت 4 سالمون برای جام خاتمه بدیم باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
چی ؟؟؟ مگه فابیو گروسو بازیکن یوونتوسه ؟ :دی:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
شما هم مثل اینکه نقل و انتقالات رو دنبال نکردید ها! قرار بود گروسو بره؛ ولی موفق به فروشش نشدند. که ای کاش می شدند؛ درسته که قهرمان برلینه؛ ولی امیدوارم حتی در جام حذفی هم بازی بهش نرسه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
گروسو الان 33 سالشه و این سن اصلا واسه یک مدافع کناری مناسب نیست و قتی ترائوره و دهچلیه به همراه گریگرا 29 ساله میتونن چپ بازی کنن معلومه که دلنری به گروسو اعتماد نمیکنه بعدشم دلنری از همون اول به این بازیکن اعتقاد نداشت مثل حسن. من فکر میکنم حتی اگه تو پست دفاع چپ همه مصدوم بشن دلنری بازم از گروسو استفاده نکنه و یه هافبک یا کیلینی رو بذاره سمت چپ. در مورد مصدومین هم با کمال موافقم اگه امسال همین روند رو ادامه بدیم و میانگین مصدوم هامون از این بیشتر نشه میتونیم به کسب یه جام امیدوار باشیم فکر میکنم تمرینات بدنسازی و اون کارشناسی ای که روی زمین تمرینی یووه کردند موثر واقع شده.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
البته اگه دقت کنین گروسو بعد از جام جهانی 2006 به بعد افت کرد یعنی حتی قبل از اومدن به یووه هم توی لیون چندان موثر نبود براشون !‌

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
گروسو تو تیم سرمربی جدید یووه کاملا بی جا و مکانه و تبدیل به یک بازیکن کاملا محو شده.
من از همون اولش جزو مخالفین انتقالش به یووه بودم.
خیلی دوست دارم بدونم جریان چیه که حتی اسمش تو لیست 18 نفره مسابقات هم قرار نمی گیره.
هرچند سن بالای سی سال داره اما فعلا عملا داره با این فید شدنش همون نیمچه جایگاهی هم که تو فوتبال ایتالیا داشت از دست می ده.
کاش حداقل یه بازیکن آینده دار و جوون می ذاشتن به جای گروسو که یه روزی به کار بیاد. بعید می دونم، این بازیکن دیگه افاقه ای بکنه برای دردهای خط دفاعی یووه یک روزی.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
می گم ببین روزگار باهاش چکار کرده......... از مرد برلین......... تا قرار نگرفتن در لیست 18 نفره یووه............

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی