پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو گروسو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
188 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دقیقا منم میخواستم چند وقت پیش همین و بگم که هی یادم میرفت ! اگر یادتون باشه اول فصل گروسو یه دو بازی فکر کنم یوونتوس و خیلی کمک کرد ! اون موقع که یوونتوس با مشکل شدید دفاعی رو به رو بود یادم میاد گروسو دو بازی در پست دفاع چپ برامون بازی کرد ! بازی با کاتانیا و سیه نا اگر اشتباه نکنم ! خیلی فابیو گروسو و دوست دارم و خیلی هم بهش اعتقاد دارم در این 3 سالی که در یووه بوده هر وفت یوونتوس کمکی خواسته همیشه با بهترین فرم ممکن از نظر من برای یوونتوس بازی کرده و موثر بوده ! پارسال بازی با رم در المپیکو بعد از مدت ها یادم میاد بازی کرد و دو پاس گل داد !
  • D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بازیکن خوبی بود ولی عیبی که این پست داره اینه که بعد از 30 و 31 بازیکن های حاضر در این پست خیلی افت میکنن که علت اصلیش هم شرایط فیزیکی ای هست که این پست میطلبه امیدوارم هر جا که میره موفق باشه من از سبک بازیش و هوش بالایی که داشت خیلی خوشم میومد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گروسو در یک قدمی انتقال به باشگاه ملبورن ویکتوری استرالیاست

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
[img width=480 height=383]http://www.calciomercatonews.com/wp-content/uploads/Grosso33.jpg[/img]

حضور گروسو در کمپ کوروچیانو برای تشویق تیم ملی ایتالیا ؛ در این عکس مشخصه که گروسو اضافه وزن داره ؛ گفته میشه که گروسو در این کمپ مونده تا از نظر فیزیکی به وضعیت طبیعی برگرده .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نستا چه با حسرت نگاه میکنه :1: گروسو رو ببین ، من از گروسو لاغر ترم :fp:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

این گروسویی که من میبینم اگه 1 سال هم تو اون کمپ باشه بازهم لاغر نمیشه :1:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
وکیلش امروز مصاحبه کرده , بنظر میرسه قهرمان برلین ممکنه از فوتبال خدافظی کنه : - فابیو هنوز مطمئن نیست که میخواد به بازی کردن ادامه بده یا کفش هاشو اویزون کنه ! - او از استرالیا و برزیل چندین پیشنهاد داره . راجع به صحبتایی هم که گفته میشد ممکنه گروسو به تیم رقیب و هم شهری ( تورینو ) بره , گفته " من از هیچ مذاکره ای با تیم تورینو آگاه نیستم " + فک کنم اگه فابیو در پایان این ماه که قراردادش با یووه به اتمام میرسه قصده خداحافظی از فوتبال رو کنه , بهترین تصمیم ممکن رو گرفته !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قرارداد گروسو هم تمام شد و رسما بازیکن آزاد شد. تاپیکش به آرشیو میره.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
شایعه شده که گروسو هم بدنباله دل پیرو به لیگ استرالیا خواهد رفت ! بنظر میرسه گروسو چند هفته پیش پیشنهادی که از A-League داشته رو رد کرده و حالا با توجه به اینکه تیم اروپایی دیگه ای بش پیشنهاد نداده میخواد قبول کنه پیشنهادشون رو . به احتماله زیاد استقباله خوبی هم از گروسو نمیشه تو استرالیا چون رسانه های اونجا هنوز اتفاقی که تو جام جهانی 2006 افتاد رو یادشون نرفته ! + استرالیا بخاطره پنالتی اشتباهی که روی گروسو گرفته شد از دور مسابقات حذف شد !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
امروز تولد فابیو گروسو ست! :rainbow: @};- تولدت مبارک قهرمان برلین :hug:
  • D E L P I E R O, Donnie و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
گروسو که 3 فصل تو یوونتوس بازی کرده و از جولای 2013 هم به کادر مدیریتی تیم پریماورا یووه اضافه شده بود و دستیار آندره آ زانکا هم بوده ، امروز رسما سرمربی جوانان یوونتوس شد .
  • Bianconero Amore, D E L P I E R O, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

گروسو که 3 فصل تو یوونتوس بازی کرده و از جولای 2013 هم به کادر مدیریتی تیم پریماورا یووه اضافه شده بود و دستیار آندره آ زانکا هم بوده ، امروز رسما سرمربی جوانان یوونتوس شد .

زانکتا کلا آبرو حیثیت نذاشته بود واسه پریماورا...نتایج اخیرش هم افتضاح بود..امیدوارم گروسو یه چیزهایی از خودش نشون بده..
  • Bianconero Amore, Donnie و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
گروسو در اولین بازیش با عنوان مربی پریماورا با نتیجه 3-0 کارپی رو از پیش رو برداشت .
  • Bianconero Amore, D E L P I E R O و Donnie از این پست تشکر کرده است

تصویر

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

به یاد نیمه نهایی جام جهانی 2006 !

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

43786248899963465688.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تجدید خاطره

http://8pic.irhbsyg7dtmarwdxx39ap0.jpg[/URL]

واقعا تعجب میکنم گروسو حتی جزو ستارگان یووه هم نیست تو آرشیو بازیکنا باید پیداش کنم !
مربی پریماورا مون هم که هست
  • Juventus FC, MaMpIeRo, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

امروز تولد گروسوی دوست داشتنی است  :53:  :8: 

86751123049121172872.jpg

16.gif 16.gif تولدت مبارک مرد 16.gif 16.gif

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- كمي دير ولي بازم اتفاق خوبي بود پيوستنش به يوونتوس و خوشحالم كه توي مجموعه يووه هم موندگار شد و به عنوان مربي تيم پريماورا داره فعاليت ميكنه.

اميدوارم مربي خوش فكر و موفقي بشه و روزي روي نيمكت تيم اصلي يووه بشينه :53:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
تولدت مبارک یاداور خاطرات خوب دیروز
اون شادی گلش بعد از گلش به المان از گلش قشنگتر بود
  • alexdelpiero, Georgia , D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

من برای اولین بار سال 2006 بازیهاشو دیدم و با خودم گفتم ای کاش بیاد یووه البته این اتفاق درسته یک مقدار دیر ولی بالاخره افتاد و سه سال برامون هم بازی کرد و با بی مهری از تیم جدا شد. هر چه قدر هم که سنش بالا بود باز از پاتزینتزا و الیا و استیگاریبیا که بهتر بود اما وقتی رفتاری که با الکس شد رو نگاه کنیم رفتن بازیکنایی مثل ترزگه و کامورانزی و یاکویینتا و گروسو به چشم نمیاد. به هر حال تولدش مبارک و ای کاش تاپیکش حداقل به بخش مربیان یوونتوس برده بشه

• Bianconero Amore, alexdelpiero, VIDAL و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی