پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو گروسو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
188 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
میگن تو تمرینات درخشیده بعید نیست بازی کنه ولی کونته نشون داده بازیکن همینطوری نمیاد بره تو ترکیب به نظر من ویدال دفاع چپ بازی میکنه باتشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اینطور که کونته هم تو مصاحبه پیش از بازی گفته، میشه دیگه قاطعانه گفت که گروسو فردا بازی میکنه. کونته گفته که "گروسو بازیکنی هستش که هنوز چیزهایی زیادی میتونه به نمایش بذاره، اون تجربه زیادی داره و درک کرده که من به دنبال چه چیزی هستم." چیزی که پیش از جواب آنتونیو به چشم میخوره، واژه متقاعد شدن هستش که در قبال کونته استفاده شده. با اینکه دچلیه و سورنسن غایب هستند ولی شاید اگر کونته نمیخواست از گروسو استفاده کنه میتونست حداقل از جورجو در سمت چپ استفاده کنه. در کل من به این اعتماد مجدد به "قهرمان برلین" خوشبینم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این گروسو اگه توی نیمه ی خودی بمونه و جلو نیاد بهترین انتخاب ممکن هست ! اما وقتی وارد زمین حریف می شه فقط اشتباه می کنه ! حالا یا توپ رو لو می ده یا سانتر های اشتباه یا اوت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا نباید بازیش بده انقدر گومز بازیکن کاتانیا دریبل دو طرفه بهش زد که حد نداشت خیلی خیلی کنده ، اصلا نمیتونه بدوه ، توی تصمیم هاشم وحشتناک کنده جوانانمون دفاع چپ نداره ، میدون بدیم بهش ؟ :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
امروز روزِ تولدِ 34 سالگیِ قهرمان برلین هست. تولدت مبارک گروسویِ سکّو نشین ! :1: احتمالاً امسال با همین 180 دقیقه ای که برای یووه و در برابر سیه نا و کاتانیا بازی کرد ، تموم میکنه ...

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کجایی فاتحه برلین که دلم برا روزه اولی که اومدی یووه تنگ شده. همون روزی که بازیه ملی داشتی و تو المپیکه توزین گل زدی

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
یادش به خیر توی جام جهانی چه گلی به آلمان زد! امیدوارم بهتر بشه و بمونه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
نمیدونم تولدش رو بهش تبریک بگم یا منتظر بشم زانویه یا اخر فصل از یووه بره کدومش زود اتفاق بیفته خدا میدونه

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
لچه و نوارا میخوانش ... ولی احتماله زیاد ژانویه جایی نمیره تا تابستون که بازیکن آزاد بره

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
برای بازیکنی که یکی از بازیکنای خوب ایتالیا تو 2006 بود .موقع خریدش کلی خوشحال بودم ولی حالا خیلی بده که حتی تو لیست 18 نفره هم نیست.نمیدونم اثرات پیریه یا خودش انگیزه نداره.واقعا با این وضعیت داره با ته مونده آبروش بازی می کنه.ای کاش تو ژانویه میرفت

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
کلا این بازیکنا علاوه بر اینکه با ابروی خودشون بازی میکنند برای تیم هم مثل یه سربار میمونند مثل یه بار اضافی فابیو با ابروی خوش بازی کرد امیدوارم هر چه زودتر از تورین بره و یه بازیکن جوون و با انگیزه جاش بیاد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فابیو نه تنها باره اضافیه بلکه یک افتخار برای یوونتوس هستش که تو تیمش باشه !!! بالا رفتن سن فابیو و افتش نباید باعث بشه که ارزش هاش فراموش بشه و بهش توهین بشه علی جان ! فابیو کسی بود که تیر خلاص رو به مغز آلمان و فرانسه سال 2006 شلیک کرد ! این مربیان ضعیف بودند که نتونستند مثل لیپی از فابیو بازی بگیرند و موجب افتش شدند فابیو از بهترین مدافع کنارهای 10 سال اخیر ایتالیا بود و من همیشه افتخار می کنم که اسمش توی تیم یوونتوس باشه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

فابیو نه تنها باره اضافیه بلکه یک افتخار برای یوونتوس هستش که تو تیمش باشه !!!

بالا رفتن سن فابیو و افتش نباید باعث بشه که ارزش هاش فراموش بشه و بهش توهین بشه علی جان !

فابیو کسی بود که تیر خلاص رو به مغز آلمان و فرانسه سال 2006 شلیک کرد ! این مربیان ضعیف بودند که نتونستند مثل لیپی از فابیو بازی بگیرند و موجب افتش شدند

فابیو از بهترین مدافع کنارهای 10 سال اخیر ایتالیا بود و من همیشه افتخار می کنم که اسمش توی تیم یوونتوس باشه

عرفان نظرت محترم اما من وقتی میبینم این بازیکن با این پیشینه اش هیچ جایی تو تیم نداره و حتی تو لیست 18 نفره نیست بخدا غصم میگیره که از اون عظمت و شکوه به کجا رسیده و چطوری با خودش بازی کرده

ای کاش میزاشت اون خاطره خوش پایدار بمونه و باخودش این کار رو نمیکرد
به یه تیم 12 یا 13 ام بره و بازی کنه یا حداقل تو لیست و رو نیمکت باشه بهتر از اینه که اصلا اسمی ازش در میون نباشه

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

فابیو نه تنها باره اضافیه بلکه یک افتخار برای یوونتوس هستش که تو تیمش باشه !!!

بالا رفتن سن فابیو و افتش نباید باعث بشه که ارزش هاش فراموش بشه و بهش توهین بشه علی جان !

فابیو کسی بود که تیر خلاص رو به مغز آلمان و فرانسه سال 2006 شلیک کرد ! این مربیان ضعیف بودند که نتونستند مثل لیپی از فابیو بازی بگیرند و موجب افتش شدند

فابیو از بهترین مدافع کنارهای 10 سال اخیر ایتالیا بود و من همیشه افتخار می کنم که اسمش توی تیم یوونتوس باشه

ببخشیدا ولی اگه به بازی کردن اسم بزرگه که یهو کل تاریخ یووه رو بیارید دوباره بازی کنن.اگه اینجوری باشه به نظر من حلال مشکلات خط حمله ما روبی باجوس!!

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
مشتری های جدیدش : النصر - اسپورتینگ گیخون - رئال زاراگوزا تابستون فابیو از بین اینا باید یکی رو انتخاب کنه که به احتماله زیاد امارات رو انتخاب میکنه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهترین انتخاب براش اماراته ! اونجا می تونه حداقل فیکس بازی کنه اما توی تیم های دیگه شاید فیکش نباشه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

بهترین انتخاب براش اماراته ! اونجا می تونه حداقل فیکس بازی کنه اما توی تیم های دیگه شاید فیکش نباشه

بهترین انتخاب اینه که خودش رو بازنشسته کنه !!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بهترین انتخاب اینه که خودش رو بازنشسته کنه !!

100% ! ولی اگه قراره بازی کنه و هنوز تصمیم داره به فعالیت خودش ادامه بده اینجوری بهتره !

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مشتری های جدیدش : النصر - اسپورتینگ گیخون - رئال زاراگوزا
تابستون فابیو از بین اینا باید یکی رو انتخاب کنه که به احتماله زیاد امارات رو انتخاب میکنه !

یعنی هیچکی تو ایتالیا نمی خوادش؟ :sad1:
ای کاش خداحافظی کنه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
فابیو در جشن قهرمانی حضور نداشت ، حضور نداشتن گروسو و رفتن الکس من رو خیلی ناراحت کرد ؛ نباید اینطوری با گروسو رفتار می کردن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی