پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-2 یوونتوس ( هفته سوم سری آ ) - یادواره دینو زوف

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فکر کنم با این ترکیب بازی کنیم خوب باشه بوفون گروسو کیه لینی لگرو گریگرا :( مارکیزیو ملو کامو دیه گو دیوید امائوری

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام به نظر منم بازی با لاتزیو خیلی مهم و سخته ، دو تا تیم 6 امتیازی دارن با هم بازی میکنن معمولا اینجور بازیها مساوی تموم میشه ، چون جفت تیم نمیخوان اولین باخت فصلشون رو بدن ولی من مطمئنم چیرو به این سادگی از 3 امتیاز بازی نمیگذره باتشکر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
نمی دونم چرا ولی یه جورایی مطمئنم تو این بازی امتیاز از دست می دیم فکر کنم 1-1 بشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
20 بازیکن به همراه تیم به رم رفتند :

بوفون
کاسرس
کیلینی
ملو
کاناوارو
گروسو
مارکیزیو
یاکوئینتا
آمائوری
کیمنتی
منینگر
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مولینارو
جووینکو
دیگو
دچلیه
تیاگو
لگروتالیه

با توجه به نرسیدن گریگرا به بازی ، احتمالاً کاسرس در سمت راست خواهد بود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های فرارا : -لاتزیو الان در شرایط بسیار خوبی قرار داره، اون ها تیم خیلی آماده ای دارند و اعتماد به نفس بالایی هم پیدا کردند. -شاید زاراته به بازی نرسه ولی کروز هست، کروز همیشه جلوی یووه خوب بازی کرده و مشکلاتی برای یووه ایجاد کرده، کروز حتی رودروی من هم به یووه گل زده و ما باید مراقبش باشیم. -من از بازیکن ها خواستم که اصلا به فکر پیروزی هفته ی پیش در رم نباشند.گذشته باید فراموش بشه تا بتونیم فرم خوبمون رو حفظ کنیم. -همه ی تیم وضعیت خوبی دارند حتی گروسو، فقط گریگرا یه ضرب دیدگی داشت که شرایط بازی نداشت. -دلپیرو هم هنوز کاملا درمان نشده بود، ترجیح دادیم با توجه به بازی پیش رو مقابل بوردو، الکس در تورین بمونه و تمرینات آماده سازی انجام بده تا بازی با بوردو رو از دست نده. -چند تغییر نسبت به بازی قبل اتفاق خواهد افتاد و من با توجه به بازی مهم مقابل بوردو تیم رو خواهم چید. - در ماه آینده ما 7 بازی خواهیم داشت به توجه به فشردگی تقویم.برای همین من به همه ی بازیکنانم نیاز دارم و همشون باید کاملا آماده باشند.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
تومازو روکی ، کریستین بروکی و استفن ماکینوا مصدومان لاتزیو هستن زاراته هم رو هواست پاندف هم با کادرفنی مشکل داره

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یعنی چی زاراته رو هواست یعنی مشکل داره؟؟؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یعنی چی زاراته رو هواست یعنی مشکل داره؟؟؟

معلوم نیست می رسه یا نه
گل کفته نمی رسه ولی سرمربی لاتزیو گفته ما ازش تو بازی استفاده می کنیم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به گفته های چیرو ، چندتا سایت ترکیب رو پیش بینی کردن که احتمال بازی پولسن رو بالا دونستن . همچنین احتمال حضور تره زگه هم از ابتدا هستش .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که می گم 99% ترکیب اینه بوفون گروسو کیه لینی لگرو کاسرس مارکیزیو ملو کامورانزی دیه گو ترزگه امائوری

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال

من که می گم 99% ترکیب اینه

بوفون

گروسو کیه لینی لگرو کاسرس

ملو

مارکیزیو کامورانزی

دیه گو

ترزگه امائوری

من هم با نطر شما موافقم خیلی ترکیب خوب هست

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

من که می گم 99% ترکیب اینه

بوفون

گروسو کیه لینی لگرو کاسرس

مارکیزیو ملو کامورانزی

دیه گو

ترزگه امائوری

آزه منم موافقم اگه این باشه عالیه!!!!!!!!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
هر چی هست فقط خدا کنه ترزگل بازی کنه چون نمیخوام بیشتر از این رو نیمکت با حالت دمق ببینمش. اگه بازی کرد امیدوارم قانون همه برای یکی رو در نظر بگیرن !! تا پاش به گل زنی باز بشه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من هر وقت بازی های یوونتوس لاتزیو رو دیدم یا بازی مساوی شده یا یوونتوس باخته :cray: این بازی هم حتما یوونتوس امتیاز از دست می ده چون می خوام بازی رو ببینم :spiteful: اگه یووتنوس این بازی رو برد به مدت یک فصل اواتارم رو عکس چیرو می زارم :yes: ولی بعیده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فکر میکنم فرارا به کاناوارو و یاکوینتا استراحت بده. و همین ترکیبی که حسین گذاشت خیلی محتمل به نظر می رسه.

nedved_hero

nedved_hero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال

من هر وقت بازی های یوونتوس لاتزیو رو دیدم یا بازی مساوی شده یا یوونتوس باخته :cray:
این بازی هم حتما یوونتوس امتیاز از دست می ده چون می خوام بازی رو ببینم :spiteful:

اگه یووتنوس این بازی رو برد به مدت یک فصل اواتارم رو عکس چیرو می زارم :yes:
ولی بعیده

خوب من ازصمیم قلب آرزو میکنم امشب از ساعت 9! برق خونتون بره که نتونی بازیروببینی بلکه یوونتوس ببره :diablo:
منم فکر می کنم ترکیب آقا حسین خیلی مناسب هست و امیدوارم یووه بازی روباگل زنی ترزگه ببره :pleaseantry:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بچه ترکیب قطعی یووه همینه که گفتید ترکیب لاتزیو رو نیگا موسلرا لیشتینر-دیاکیته-سیویلیا-کولاروف دابو-بارونیو-مائوری-ماتوزالم کروز -فوجیا کریباری که محروم است -روکی و زاراته مصدوم -پاندف هم با تیم مشکل داره+لدسما :clap:

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اميدوارم فرارا سنت شكني كنه و بعد از چند سال تو رم لاتزيو رو ببريم

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

اميدوارم فرارا سنت شكني كنه و بعد از چند سال تو رم لاتزيو رو ببريم